Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Батерия

PsyManDelic

Препоръчан отговор

Доколкото виждам батерията е Non Removable така, че по-добре да ти я сменят в сервиз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Емил Костов написа:

Доколкото виждам батерията е Non Removable така, че по-добре да ти я сменят в сервиз.

Да, знам че е non-removable. За това питах дали трябва в специален сервиз?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Ивайло Иванофф написа:

Да, знам че е non-removable. За това питах дали трябва в специален сервиз?

Какво разбираш под специалиен сервиз, да не би да имаш в предвид специализиран?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сервизите за служителите на Apple са два,  при тях  и на черно (цитирам продавач в официален магазин на въпросната марка).

Избора е твой, като в официалния със сигурност е по скъпо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да ме разбере по-правилно искам да кажа, тъй като мисля да поръчам скоро батерия и да отида в сервиз, просто да ми я сменят с новата, която съм си поръчал. И каква е разликата дали ще е в специализиран или такъв обикновен за телефонна техника

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Емил Костов написа:

Като гледам в интернет не е чак толкова сложна смяната, аз бих предпочел сам да си я сменя отколко да го дам телефона в сервиза и някой "майстор" да си остави ръцете по него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ined написа:

Като гледам в интернет не е чак толкова сложна смяната, аз бих предпочел сам да си я сменя отколко да го дам телефона в сервиза и някой "майстор" да си остави ръцете по него.

Само че ще е много трудно да намериш оригинална батерия. Те не се продават!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ined написа:

1. Виж си интересите.  PS3, PS4  - Това означава че четеш, следиш, интересуваш се от даде вид хардуер и прочие.

2. Това, че можеш ти не означава, че постващия може. На неговия пост му давам правилния съвет. Иначе ако си повреди телефона какво правим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не рискувам да си повредя телефона. Гледах батерии в интернет по 30-40лв УЖ оригинални (тук таме така пишеше) Колко са оригинални, те си знаят. Дали ще е добре да взема по-голяма от 1560 mAh (каквато е оригиналната) или по-голяма?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Ивайло Иванофф написа:

Не рискувам да си повредя телефона. Гледах батерии в интернет по 30-40лв УЖ оригинални (тук таме така пишеше) Колко са оригинални, те си знаят. Дали ще е добре да взема по-голяма от 1560 mAh (каквато е оригиналната) или по-голяма?

Нека го кажа втори път:

преди 3 часа, capnemo написа:

Само че ще е много трудно да намериш оригинална батерия. Те не се продават!

като не искате да си разваляте телефона отивате в оторизиран сервиз

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Майко мила...

Съжалявам за възклицанието, ама не се сдържах.

Г-н Иванофффф, задавате въпрос, а като ви отговорят хората, започвате да вадите от 9 кладенеца вода как щели сте да направите това или онова.
Защо губите времето на хората, след като имате предварително отговор на въпроса си?

Ще си вземете най-евтината батерия, ще отидете в най-евтиния сервиз (или като другия "майстор" в темата ще си я смените сам) и се обзалагам на 10 стотинки, че следваща ви тема ще бъде:

"Проблем с батерията, помогнете! Купих си чисто нова батерия, която си я смених в къщи. Сега новата батерия пада три пъти по-бързо от старата. Дали са ме излъгали в магазина и са ми дали менте батерия, ама за 14.80 би трябвало да е оргинална. Вие какво мислите?"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, algor написа:

Майко мила...

Съжалявам за възклицанието, ама не се сдържах.

Г-н Иванофффф, задавате въпрос, а като ви отговорят хората, започвате да вадите от 9 кладенеца вода как щели сте да направите това или онова.
Защо губите времето на хората, след като имате предварително отговор на въпроса си?

Ще си вземете най-евтината батерия, ще отидете в най-евтиния сервиз (или като другия "майстор" в темата ще си я смените сам) и се обзалагам на 10 стотинки, че следваща ви тема ще бъде:

"Проблем с батерията, помогнете! Купих си чисто нова батерия, която си я смених в къщи. Сега новата батерия пада три пъти по-бързо от старата. Дали са ме излъгали в магазина и са ми дали менте батерия, ама за 14.80 би трябвало да е оргинална. Вие какво мислите?"

Нито съм казал, че ще я сменя у нас. Питах каква е разликата дали ще е специализиран или оторизиран (както каза capnemo) или там за телефонна техника (не знам тези простотии)

П.С: Като не си се сдържал, да не беше гледал темата и да се заяждаш :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, Ивайло Иванофф написа:

Дали ще е добре да взема по-голяма от 1560 mAh (каквато е оригиналната) или по-голяма?

Измислям си, да...

Както и да е, оправяйте се както си прецените.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, algor написа:

Измислям си, да...

Както и да е, оправяйте се както си прецените.

Т'ва че си модератор нищо не значи, сеш са? Заяждай се някъде другаде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване