Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

pcbsd

Как лесно забравяме лошото, а ?!

Препоръчан отговор

Щом не ти харесва всичко това, ти какво предлагаш, да забраним парите ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, nikssi написа:

Привет , Капитане  https://www.kaldata.com/forums/profile/366311-pcbsd/?do=content&type=forums_topic&change_section=1

Преди да отвориш линка пий една ракия,че после ще онемееш. :D 

Щом пуска теми със софтуерна насоченост не е идеално зле:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, pcbsd написа:

Поредната статия наблъскана с глупостите на някой, явно излязъл от образователната система на НРБ  ( Това изречение в рамките на шегата.)
1. Образование – днес берем плодовете на провала, семената на който са положени именно от времената на комунзЪма. Една система опираща се на безумното заучаване на изуст, поради което за да се влезе във ВУЗ или езикова трябваше да се ходи на частни уроци. Това и до днес си стои и явно никой няма воля да му сложи край. Така не създава мислещи хора, ами зубрачи, които имат пари да си плащат. Не е и било безплатна, защото се плаща от данъците на всички граждани и се дотира от държавата. Да не забравяме двойния стандарт с който влизаше челядта на БКП-величията и разни там активни борци(терористи, крадци, убийци, кокошкари и всякакви други шумкари). Същите единствени можеха да получат добро образования на запад или да се сдобият Фулбрайтова стипендия. Да не говорим, че хора – резултат на НРБ-образованието ни управлят от 25 години. Резултатите са показателни.
2.Медицина – пак не е безплатна, защото е платена от нашите данъци, но поради липса на здравна каса, това става абсолютно безотчетно и непрозрачно. Няма лечение за редки болести (такива в НРБ няма). Умираш си и толкоз. Липсва най-модерно оборудване, а не можеш да се лекуваш в чуждбина, защото може и да не се върнеш обратно…и естествено краде се но поразия.
3.Безработица – некадърник, без квалификация, който се подпира 8 часа на ден с цигара в уста, краде от време на време я от материалите, я от продукцията, и получава заплата на 30 число. Всички знаят вица за японците. Огледали завода, похвалили оборудването, но се зачудили защо работниците стачкуват. От ръководството ги попитали: „Как така стачкуват?“ И японците им казали:“ Ами, през цялото време работниците стоят навън и пушат.“
4.Равенство – 95% средна класа??? Това значи, че преравнявате адвокати, лекари, учители, икономисти и т.н. с общи работници, чистачи, миньори и т.н. Егати болното общество тогава. Като няма разделение на класите и на съответно на заплатите, какъв е стимула на индивида да се развива. Ами никога не сме били равни, и няма как да бъдем. Днес поне образования човек малко или много е по-богат и живее по-добре от малограмотния работник.
5. Почивка – вярно е, че строго се спазва правилото да се почива. Но от какво никой не може да каже със сигурност. Тази година е последното плащане по външния дълг завещан от Тато.
6. Армията – както казал един лейтенант на баща ми в казармата: „Влизате различно умни, излизате еднакво тъпи“. Там ролята на един мъж да отстоява себе си и достойнството се смазва, за да е сигурна държавата, че управлява влечуги без право на глас и мнение. Мъжът се доказва не в армията, а в семейството. Казармата е мястото, за което с гордост си спомнят само хора не постигнали нищо друго в живота си. А за какво ни беше тази армия. Черно море ли ще ни напада? Голо амурче с лък и стрела. Ами много просто: за да се краде.
7. Увереност в утрешния ден – пак ще повторя: второ поколение вече плаща 45 години живучкане. Да им са честити пенсиите на пенсионерите. Да си спомнят обаче кои ги ограби: същите дето август месец се събират на Бузлуджа.
8. Общественото възпитание – днешните деца не са ли възпитани от същите родители, расли във времената на “ любов към труда, уважение към по-възрастните, нормите на поведение в обществото“ на НРБ. Ами толкоз още тогава са били възпитани в тези „норми“. И кой каза, че днешните деца не работят. Ами че те са принудени да работят от беднотия. Не познавам гимназист във Варна, които да не е прекара лятото като персонал в някой хотел, или студент, който да не работи почасово и учи едновременно. А като са били толкова чисти градовете, защо така и не се научи българина да пази след себе си. Е, нали държавата трябва се грижи затова.
9.Стоките – толкова било високо качеството, че всички са се редяли на „Корекома“
10.Сигурност – „роднина, милиционер, роднина, милиционер“

Човече напълно съм съгласен с теб но престани да пишеш огромни постове които дори и аз спрях да чета. Тези които сме наясно с нещата които казваш само си губят времето да четат до втръснало познати истини а дървените глави на опонентите ти които за 70 години не са разбрали нищо няма как сега да разберат от твоите писания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо?  Нека си пише човека....    При соца ми беше хубаво и сега пак ми е хубаво... Лошо е.... че остаряваме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, attj написа:

Защо?  Нека си пише човека....    При соца ми беше хубаво и сега пак ми е хубаво... Лошо е.... че остаряваме.

Ти по добре кажи как стои въпроса с увеличаване цената на водата? И защо вместо да си ограничат загубите ВИК-тата дерат по десет кожи от клиентите!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 14 часа, attj написа:

Да ама на бай pcbsd и при соца му беше лошо, и сега пак му е лошо... Ся,мен кат ми е лошо ходя на доктор ама... не искам да му се бъркам. Нищо че оповръща навсякъде.:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, язе написа:

Да ама на бай pcbsd и при соца му беше лошо, и сега пак му е лошо... Ся,мен кат ми е лошо ходя на доктор ама... не искам да му се бъркам. Нищо че оповръща навсякъде.:(

Много колежки, както и по- спомени от началното и основното ми образование, където съм бил свидетел как учителки се обръщат към ученици с " ДРАГИ". Такова обръщение на мъже учители към ученици или на колеги един към друг не съм видял. Аз за мен изводите си ги направих и съм ужасен и втрещен, като си спомням само някой от коментарите на ХХХ. За руснациге в манастирите, като киево-печорските, оптинските, вааламските старци имам добро мнение. Разликата между делата на Св. Александър Свирски и на Язе е напълно противоположна. Извинявам. Ще кажа нещо и се надявам да не ми изтрият коментара. А*к*ъ*л и м*е*н*с*т*р*у*а*ц*и*я не дойдат ли на време, не ги чакай. Нагайката- огнестрелно оръжие, крепостничеството, казашкия камшик с 50 по- гърба, бурлаки- крепостни селяни ..... са. Москва на Чувашки значи мръсна вода. На друг език превод няма. След Св. Александър Свирски става гражданска война, размирици и безредици, който завръшват с избирането Александър КОШКО от племето ВЕСПИ-фини, като при възцаряването му измислят фамилия, която да не е смешна и Московският Епископ го Обявява за Романов- тоест от Рим да се разбира уж с родословие от Адам и Ева. Не ми се качват географски карти и исторически карти, където от 5 век до 15 век няма нито Московско княжество, нито пък Русия. Има Велика Волжка България и Овчата Битка. Славяни за първи път е формулирано и влиза в употреба в Руската Имперска Политика на Екатерина Велика. Като Славяни е изведено въз основа на SCLAVI - роби на Латински. Гърците били покръстили Киевското княжество, но 55% от днешните думи в Руския език са Български, 10% Френски, 15% Немски, 10% чисто Руски, 10% Татарски. Словене се е наричало Българското население след Покръстването. Словене идва от слово. Гърците Кирил и Методий изобретили азбука и писменост започваща с А-аз, Б- букви, В-веди и др. Веди- е характерно за ведическата и санскритската езическа цивилизаций. Защо православни Християнски монаси ще сложат езически ведически санскритски символ и мн. други в Азбуката си. За справка книгите на Петър Добрев за Древните Българи. Много добър номер сме извъртяли на византийците. Руснаците и Украинците нямат нищо общо с ведическата цивилизация, а Българите имат- днешният град Балх в Северен Афганистан е най- старата ни столица и Държяава. За Варягите Ингмар- Игор и Свен- Светослав само лошо мога да кажа и докажа, но нищо добро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, nikssi написа:

Ти по добре кажи как стои въпроса с увеличаване цената на водата? И защо вместо да си ограничат загубите ВИК-тата дерат по десет кожи от клиентите!!!

Цените на ВиК услугите ги утвърждава КЕВР.  В енергийно-водния регулатор в столицата работят експерти със заплати над 3000 лв..... Във водните дружества има много проблеми с амортизирани съоръжения и с ниски заплати. Нормално ли е примерно помпиер-хлораторчик сега да работи за 500 лв основна заплата?  В България са необходими доста милиарди - за да се рeконструират и подменят хиляди километри питейни водопроводи.  Азбестоциментовите и стоманените тръби отдавна са с изтекъл експлоатационен срок.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ден на Победата, но не и за българите.

http://www.dnes.bg/blogini/2013/05/09/den-na-pobedata-no-ne-i-za-bylgarite.187537 

9-ти май скъпи приятели в никакъв случай не бива да го наричаме "Ден на победата" за нашия народ. 

На 9-ти май 1944 година се случват няколко ужасни за нашата Родина неща,последствията от които ги чувстваме и днес. 

За финал скъпи приятели ще завърша с едно стихотворение от покойният Радой Ралин. Написал го е за нашите скъпи "братя" и "приятели".

ПИСМО ДО ВАНКА С ТАНКА

Пиша ти от Плевен, драги Ванка. 
Помниш ли кагда пришол със танка? 
Беше млад, но се държеше мъжки. 
Зарази семейството ми с въшки…

Взе на мама златните пендари 
и дори галошите ми стари. 
Помниш ли, как кушаше картошки? 
Наконец забърса три кокошки.

После си преспал със какa Сия 
и изпил си всичката ракия. 
А след време чухме и мълвата, 
че си гръмнал тате във главата!

Длъжен бях да те обичам, Ваня. 
Даже кръстих дъщеря си Маня. 
Залъкът си давахме насила 
на Русия – тая дива сила.

После цели девет петилетки 
грабихте уран и руди редки. 
Грабихте и жито, папироси… 
Зарад тебе ходим голи-боси!

Дружбата ни беше “свята”, “чиста”. 
Ние всички хранехме танкиста. 
А пък ти ни пазеше със танка 
и ни взе последната луканка…

Пазеше и немците, и чехите. 
Ние тук възпявахме успехите. 
С паметник стърчиш ни на главата 
и скверниш небето и земята.

Радой Ралин
П.П. Да не забравяме и за хилядите отвратителни паметници на съветските окупатори из цяла България,които трябва да бъдат премахнати и заменени с български такива.

Изключително глупав и неразбиращ трябва да е българин, който каже, че 9-ти май е празник за България!

Ако Хи*тл*е*р беше победил:
- Нямаше да има "Ден на Европа", но...
- България щеше да е по-голяма
- Нямаше да "храним" ***
- Нямаше е*в*ре*и-банкери да ни смучат кръвта
- Нямаше да има комунисти, комсомолци, пионери, град Сталин, Белене, Скравена, Кремиковци, Мосвичи, Лади, здраствуйте братушки, Народна власт, Сер Гей и червени зомбита

Абе червена кр*а**ту*но, какво възможност ти дава социализма? Точно никаква! Учиш това и където партията реши, работиш там и където партията реши, живее там и където партията реши - целият ти живот е контролиран от начало до край! Този живот може да бъде удобен само на един нискоинтелигентен човек, без никакви амбиции и мечти! Жал ми е за такива зом*би*та като теб, ти завинаги ще си останеш един малък човек, неспособен да мисли сам!

И като баща ти се е бил при Драва какво? Какво от това? Какво спечели България от това? За какво се е бил баща ти, за каква кауза?

Обясни другарю, защо след като преди 44г. времената са били мракобесни, след това, след идването на червената армия жертвите са в хиляди пъти повече? Дай ми някакво логично обяснение защо се получава така? И да имало е убити комунисти преди 44г., но тези хора са подготвяли преврат, тези шумкари са крадяли най-брутално, те са рушели и т.н. Комунизма в България единствено благодарение на терора!

По време на "фашизма" , къщата на дядо ми са живяли немци ,били са много дисциплинирани и никого не са закачали ,давали са много често шоколад на майка ми и лелите ми .
Идват комунистите и тогава става страшно ,крили са се от тях.Друг мой дядо ,който ги е защитавал и измъквал от затворите по-късно е бил убит от "другарите"

И каква разликата между червената армия и СС? Каква е разликата между лагерите ГУЛАГ и концентрационните лагери? Каква е разликата между Сталин и Хитлер, първи дружки преди 1941г.? Хайде другарю кажи къде са разликите!

Я кажи какво е фашизъм бе другарю? Такива нискоинтелигентни червени зомбита като теб най ги обичам - какво си преживял ти бе? В България никога не е имало фашизъм, а и всъщност няма много голяма разлика между фашизма и комунизма, но това в червените учебници не го пише!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Краят на 1989. Kота Нула на прехода. Преди Костов и даже преди Филип Димитров. Още ги няма "седерастите" и "соросоидите", още ги няма ЕС и НАТО. Управлява си все същата Партия (с главно п), соц-индустрията работи та пушек се вдига, селското стопанство още не е "съсипано", в АЕЦ "Козлодуй" още не е спрян нито един блок, още сме член на СИВ и сме тотално ориентирани към "безкрайните руски, т.е. съвецки пазари". И любимият Тато е управлявал само допреди месец. Лично първият партиен и държавен ръководител Петър Младенов описва ситуацията в икономиката и обществото на пленум на ЦК на Партията. Ето този доклад трябва да се навира в лицето на всеки соц-носталгик, вайкащ се "колко било хубаво тогава".

http://www.capital.bg/politika_i_ikonomika/bulgaria/2015/01/15/2454459_nasledstvoto_na_soca/?sp=0#storystart

Наследството на Соца

Признанието на БКП за състоянието на икономиката на България, изнесено на пленум на ЦК на БКП на 11 декември 1989 г.

zx620y348_2454452.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбирам защо Тодор Живков  бил диктатор - та подобен народен човек къде  ще намерим?   Боко Тиквата народен човек ли е или и той е диктатор???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, proexpert написа:

Краят на 1989. Kота Нула на прехода. Преди Костов и даже преди Филип Димитров. Още ги няма "седерастите" и "соросоидите", още ги няма ЕС и НАТО. Управлява си все същата Партия (с главно п), соц-индустрията работи та пушек се вдига, селското стопанство още не е "съсипано", в АЕЦ "Козлодуй" още не е спрян нито един блок, още сме член на СИВ и сме тотално ориентирани към "безкрайните руски, т.е. съвецки пазари". И любимият Тато е управлявал само допреди месец. Лично първият партиен и държавен ръководител Петър Младенов описва ситуацията в икономиката и обществото на пленум на ЦК на Партията. Ето този доклад трябва да се навира в лицето на всеки соц-носталгик, вайкащ се "колко било хубаво тогава".

http://www.capital.bg/politika_i_ikonomika/bulgaria/2015/01/15/2454459_nasledstvoto_na_soca/?sp=0#storystart

Наследството на Соца

Признанието на БКП за състоянието на икономиката на България, изнесено на пленум на ЦК на БКП на 11 декември 1989 г.

zx620y348_2454452.jpg

Точно СДС (бил съм им симпатизант) и соросоидите (в днешно време) докараха България до най-бедната държава в Европа.

Май забравяш колко печеливши заводи и предприятия бяха приватизирани за 1 лев от Костов и сие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 11.11.2016 г. в 10:29, proexpert написа:

Много добре е описал положението другарят Младенов .Който може да си направи изводите.

Между другото вчера забравих да честитя на "другарите" във форума 10 -ти ноември , славна за тях дата , защото ако я нямаше нея и беше се стигнало до истинска смяна на системата досега да сме забравили и да си спомняме с пренбрежителна усмивка за онези времена.

ДЕСЕТОНОЕМВРИЙСКИ ПРЕВРАТ

СПЯХ си в моя мек креват.
То пък станало преврат.
Тръгвайте, сестри и братя,
да отидем на превратя.
Става всеки от кревата
и отива на преврата.
Вика: "Слава на преврата!"
и отново във кревата.
Славна дата, светла дата:
от кревата - на преврата,
от преврата - във кревата.

1989 г

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, karadzha написа:

Точно СДС (бил съм им симпатизант)

И аз бях по площади и митинги. В самото начало всичко беше като в разкошна приказка, но в един момент всичко се обърка, та до ден днешен. Колко години само лъжи и празни обещания!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С чуждо име мъчителят от лагерите Газдов доживя до 89 г.

Николай Газдов, един от най-страшните палачи от лагерите в Ловеч и Белене, безславно, но и безнаказано доживя до преклонните 89 години. За да се разграничи от мрачното си минало обаче, майорът от ДС е сменил тайно името си на Николай Симеонов Станев, разкри в. "168 часа".

http://www.168chasa.bg/Article/1656189

"Млади момчета си отиваха през ден - всеки ден имаше по 3-4 до 5 трупа Някои още на втория ден след пристигането им ги пребиваха от бой и слагаха телата в чувал, който оставаше вързан често по два-три дена в една тоалетна. Накрая пристигаше една "Молотовка" от Белене и ги откарваше. Отначало труповете ги хвърляха в Дунава, но започнаха да изплуват и след това вече ги даваха на прасетата в свинефермата на един от островите. Никой не е получил тялото на убития си роднина, защото все пак щеше да стане ясно от какво са умрели. Официално причината за смъртта беше "слънчев удар" дори посред зима. Това е истинското лице на комунизма - нечовешко, нагло, гадно", казва Дафинов.

Редактирано от proexpert (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ПРАВОСЛАВЕН ХАЛИФАТ
Тези дни светът се обединява против заплахите на ислямският екстремизъм и за свободата на словото .
А нашите руски патриоти и официалните представители на "Руският мир" , се присламчиха към лагера на терористите , като в тази ужасна трагедия , пак видяха ръката на ЦРУ, илюминатите , соросоидите и Мосад 1f642.png:) . Което вече даже не ни и учудва ....
Където има терор , лъжа , страх , насилие , и прочие мръсотия , - там нашите путинофили и руски Ванки , се чувстват най-комфортно , без да се преструват , като хлебарки в студентски стол : патологически роби на своите московски господари , хитри мошеници , жестоки садисти и цинични убийци .
Насилник който оправдава своите варварски постъпки с особена духовност , изконно право, и желание все да "спасява ", според неговите разбирания за справедливост . А кой ще "спасява" пак , руският Ванка винаги ще намери .
Може сърбите от австрийците , може червените финландци от белите финландци , осетините от грузинците , или руснаците от фашистите .
Само и само да разшири своето Диво поле , своята Орда , своето дегенеративно влияние там , където има опасност хората да почнат да живеят по -добре .

Гнус ми е даже да цитирам руските медии , поели вълна на солидарност , с нещастните , страдащи ислямисти , чието вяра така смъртно беше оскърбена от европейските гейове .
По техните разбирания излиза , че Бог е поискал кръв и обидените диваци , в името на Аллах, убили няколко десетки хора , в една свободна страна . Тези изроди просто искали да докажат , според много руски журналисти , че исляма е религия на мира и доброто , като убият няколко несъгласни , за слава на Аллах .
А терориста - академик РАЕН Кадиров, въобще открито заплашва живота на всички , които посмеят да оскърбят неговите религиозни образи .
И путинофилите и ислямистите , ненавиждат правата , свободата на човека и гражданското . Идеала на тези войнствени овчари , и патриархално общество и да ги ръководи твърдата ръка на божие/ аллахов пророк , които ще може да отреже главите на всички отстъпници и национални предатели , в името, - хуй - разбери - на какво .
Има една разлика само , руснаците строят своя православен халифат , малко по-цивилизовано , ако може така да се изразя . Казашките патрули още не нападат жените , за непокритите им глави извън храма.
Впрочем руските носители на ножа и топора , открито говорят , че исляма е по -близък до руското псевдоправославие, отколкото други християнски секти ...Така че , всичко е още в началото ...Исус акбар.. .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Думите на Богдан Филов от януари 1941 година, които отблъскват всички "монархофашистки" упреци към Царство България.
Image may contain: 1 person, text

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 21.01.2017 г. в 22:15, bdenkov написа:

ПРАВОСЛАВЕН ХАЛИФАТ
Тези дни светът се обединява против заплахите на ислямският екстремизъм и за свободата на словото .
А нашите руски патриоти и официалните представители на "Руският мир" , се присламчиха към лагера на терористите , като в тази ужасна трагедия , пак видяха ръката на ЦРУ, илюминатите , соросоидите и Мосад 1f642.png:) . Което вече даже не ни и учудва ....
Където има терор , лъжа , страх , насилие , и прочие мръсотия , - там нашите путинофили и руски Ванки , се чувстват най-комфортно , без да се преструват , като хлебарки в студентски стол : патологически роби на своите московски господари , хитри мошеници , жестоки садисти и цинични убийци .
Насилник който оправдава своите варварски постъпки с особена духовност , изконно право, и желание все да "спасява ", според неговите разбирания за справедливост . А кой ще "спасява" пак , руският Ванка винаги ще намери .
Може сърбите от австрийците , може червените финландци от белите финландци , осетините от грузинците , или руснаците от фашистите .
Само и само да разшири своето Диво поле , своята Орда , своето дегенеративно влияние там , където има опасност хората да почнат да живеят по -добре .

Гнус ми е даже да цитирам руските медии , поели вълна на солидарност , с нещастните , страдащи ислямисти , чието вяра така смъртно беше оскърбена от европейските гейове .
По техните разбирания излиза , че Бог е поискал кръв и обидените диваци , в името на Аллах, убили няколко десетки хора , в една свободна страна . Тези изроди просто искали да докажат , според много руски журналисти , че исляма е религия на мира и доброто , като убият няколко несъгласни , за слава на Аллах .
А терориста - академик РАЕН Кадиров, въобще открито заплашва живота на всички , които посмеят да оскърбят неговите религиозни образи .
И путинофилите и ислямистите , ненавиждат правата , свободата на човека и гражданското . Идеала на тези войнствени овчари , и патриархално общество и да ги ръководи твърдата ръка на божие/ аллахов пророк , които ще може да отреже главите на всички отстъпници и национални предатели , в името, - хуй - разбери - на какво .
Има една разлика само , руснаците строят своя православен халифат , малко по-цивилизовано , ако може така да се изразя . Казашките патрули още не нападат жените , за непокритите им глави извън храма.
Впрочем руските носители на ножа и топора , открито говорят , че исляма е по -близък до руското псевдоправославие, отколкото други християнски секти ...Така че , всичко е още в началото ...Исус акбар.. .

Всеки знае, че най-големи освободители са американците. То не бяха Корея, Виетнам, Никарагуа, Панама, Либия, Афганистан, Ирак, Сирия и поне още 10 държави. И навсякъде за едната демокрация. Обаче в Сомалия ги няма, щото там няма какво да заграбят. С една дума, както каза бивш шеф на ЦРУ – "Америка не са империалистическа държава", но виж "Русия е имерия на злото", сигурно, щото бранят своето си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Momolord написа:

fun389FWX1z.jpg

Това и на кьоравия "ще извади окото" . 

Обаче на някои наши тук , мили картинки - никога ! Те са бронирани здраво в гърдите и бронебойни патрони за тях няма открити , няма открити.........:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Image may contain: 2 people, text
Другарката е в левия ъгъл
12 hrs ·

Честит 3-ти март!
Да не забравяме, че СВОБОДАТА зависи от всички нас!

В левия ъгъл има другарки и другари, които тикат България към ново робство!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 4.03.2017 г. в 0:47, proexpert написа:

Image may contain: 2 people, text
Другарката е в левия ъгъл
12 hrs ·

Честит 3-ти март!
Да не забравяме, че СВОБОДАТА зависи от всички нас!

В левия ъгъл има другарки и другари, които тикат България към ново робство!

Драги Турбокс, сега, за твое сведение, сме под икономическото иго на Запада. Анадънму?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бсп-то е  фалшива партия

#  искамеврацзия

ама ако ги питаш ще кажат че българия е направила своя исторически избор към евроатлантическите ценности

ще са като  ударили джакпота ако ЕС се принсламчи към евразия или евразия се присламчи към ЕС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Под Евразия да се присламчи към Европейският съюз предполагам имате предвид само Руската Федерация. Русия е бедна от 1917год. , не е демократична и правова държава, не се спазват законите и гражданските права и свободи, образованието и здравеопазването в РФ е под всякаква критика. Но смятам, че Руската Федерация само би спечелила от фантастично и невъзможно присъединяване към Европейският съюз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

!
"Братската помач" на СС Сере, на Рашата, ...
Годишно граби 10 млрд, дава 2, и комунягите ръкопляскат КПССЕ -БСПЕ
И градежът продължава
, затова България е най бедна в ЕС
!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...