Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте от вчера един приятел ме пита следните въпроси:

Иска да си сложи Nvidia 960 4GB, но прочетохме и видяхме, че няма да влезе.

После искаше да взима нов Motherboard и да смени захранването с 500W.

Накрая се спря на 750 T.I 4 GB

Та въпроса ми е, ще може ли да смени дънно за да я сложи заедно с него и захранване.

Или ще може да смени кутията, да сложи дънното и да вземе захранване.

Чакам съвети

Благодаря много

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не разбрах иска 750ти но му трябва ново захранване кутия и дъно ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

750TI има варианти без допълнително захранване (75W) тоест няма да има нужда от ново захранване дори сегашното да е 200W.

Има и нископрофилни варианти за малки кутии какъвто е случая предполагам?

Ето пример за такава - http://www.overclock.net/products/msi-geforce-gtx-750-ti-low-profile/reviews/7291

Edit; Ето ти я и в български магазин - http://www.plesio.bg/grafichni-karti-c-69977735/msi-gtx-750ti-2gb-lowprofile-p-318166.html

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ги обаче иска ъпдейт на картата, но не влизат повечето значи има ли такава 750 TI 4GB съвместими с дънното без допълнително захранване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В скоро ще се появят 1050 и 1050 Ti, които също ще са до 75W и няма да имат нужда от допълнително захранване. Цените няма да се различават коренно от 750 TI, така че си струва да се изчака.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че има вариант за 4гб, но там отиват много пари което ще рече че и захранване ще трябва да се купува минимум 100лв а и видеото е доста скъпо. Картата на Gigabyte NVIDIA GTX 970 4GB GDDR5 е с порядъчни размери или поне тъка си мисля за тия 122мм широчина и дължина от 168мм. Само не съм проучил кабелака за какво иде реч, а и не съм на ясно с размерите на кутията за която става дума. Просто трябва да се поинтересувате преди да направите стъпка.

Реших само да спомена за картата и да ва оставя да са биете и да размишлявате по коментара ми.

Въпреки това, на ваше място не бих вложил толкова много пари в тази кутия. 750TI е варианта който е най бюджетен в случая без да сменяте каквото и да е. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Street Life
      Здравейте!
      Имам лаптоп Dell Inspirion 1545, Model PP41L, но спря да работи изведнъж, само вентилатора се чува.
      Преди 5 дни, както всеки път, включих лаптопа и той тръгна да стартира, но след като се показа на екрана зареждане на Уиндоус 7 (оригинално с лаптопа) изведнъж изгасна. Пробвах няколко пъти да го стартирам, но вече само чувам вентилатора. Дори опит за звук, клик или някаква индикация за буутване няма. Екрана е черен, няма индикация по диодите да светят. Нищо. В началото на 2019г. е почистван и сменяна термопастата. Занесох го в най-близкия сервиз, но и там не успяха да го пуснат. Не знаят какво му е. Проверили са харда, рам и още не знам какво, но ...
      Пари хората не са ми взели. Но мен ме интересува какво му е и има ли начин да се разбере?
      Някакви съвети, моля!
    • от Gazara Gazarov
      Имам стар лаптоп hp compac nx6310 които си гледам само ютуб и понякога нова тв на живо, но вече взе доста да се измъчва и обмислям подмяна на процесора с малко по силен то за този ''Дядо'' едвали е голям изборът на процесори, та имали съвместими 2 ядрени процесори за  ъпгрейдване понеже си работи перфектно за годините няма никакви ядове и проблеми с каквото и да е 
      малко инфо:
      https://ibb.co/Ss6mCT9
      https://ibb.co/2Pvkk1z
    • от Xristis Games
      Конфигурация:
      Процесор - Intel Core i3 2120
      Дъно - Foxconn 2abf (Биос версия 7.16)
      Рам Памет - 4GB (2x2)
      Захранване - (500W)
      Windows 7 64 битов
      Модел на компютъра HP Pro 3300

Купих този компютър без видео карта. Онзи ден реших да сложа една видео карта и поръчах GT 740 от емаг. Сложих я на компютъра и го стартирах, обаче вместо да стартира стои на най-напред картината, която показва модела на дъно с версия на биос. Стои така 5-6 минути и после става на черен екран и почва да мига една малка чертичка в горен ляв ъгъл. Изключих компютъра и реших да сложа видео карта от познат модела е Palit GT 730 2GB сложих я и след 2 дена мъчене, настройки из биос реших да ъпдейтна биоса. Ъпдейтнах го и Видео картата GT 730 тръгна изтеглих драйвера и всичко беше ок. Върнах отново новата която купих GT 740 и отново стигаше само до екрана дето пише марка на биос и т.н. (Не ми дава да отвора ѝ биоса) Махнах видео картата пуснах биоса и видях нещо си на отдел Slots, изключих PCI Express Security нещо си и сложих видео картата след което компютъра стартира. Дойде време да изтегля драйвера и като изписа, че драйвера се е изтеглил както при всеки рестартираме компютрите и като се включи, стартира windowsа и гледам, че драйвера пак не се е изтеглил.
      Извинете за грешките (Ако има) написах го набързо и от телефона.

Написах цялата история с видео картата за да няма малоумни отговори. На какво може да се дължи това? 

• от Стефан Т.
      Здравейте, закупих си нова кутия и дънно, но не разбирам как да свържа кабелите на кутията в дънното(Power Sw , Reset Sw , H.D.D LED+/-, Power LED - , Power LED+ , 
    • от vankata4
      Здравейте! 
       Чудя се дали е възможно да си ъпгрейдна телефона(gt-i9301i), примерно да му сложа по-яка камера или по-як говорител? 

• Дарение

• Добави ново...