Премини към съдържанието
stamen_994

Търся един филм, но не му знам името

Препоръчан отговор

Търся два филма. Единия се води страшен , нещо от рода на "пътеката" беше...става въпрос за едни младежи, дето има някаква пътека близо до училището дето не трябва да ходят там има някакъв човек дето живееше ама те отидоха и знам че и къщата се запали...

Втория е комедия-дългия път или нещо такова беше, мъж с дете (мн палаво лапе) се прибира към вкъщи, сменя много транспортни средства и темподобни, забавно е. 

Обясненията са ми пирон, ама толкова мога...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся един филм, в който индианците забиха десетина копия в стените на форта и след това се качиха по тях и превзеха форта... филма е от преди около 40-ина години.

10х

PS. Намерих го - казва се "Приключение в Онтарио".

Редактирано от dimy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Абе, от известно време се мъча да се сетя как се казва един филм и така и не мога, затова реших да пиша тук за помощ.

Филмът е фантастика, единственото, което си спомням е, че в трейлъра в началото (може би) се показваше как някаква извънзема раса изтребва светове, като те са причината за избиването на динозаврите - с някакви огнени топки превръщаха всичко в прах (или нещо от сорта).

Много ще се радвам, ако някой се сети и ми помогне! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Абе, от известно време се мъча да се сетя как се казва един филм и така и не мога, затова реших да пиша тук за помощ.

Филмът е фантастика, единственото, което си спомням е, че в трейлъра в началото (може би) се показваше как някаква извънзема раса изтребва светове, като те са причината за избиването на динозаврите - с някакви огнени топки превръщаха всичко в прах (или нещо от сорта).

Много ще се радвам, ако някой се сети и ми помогне! ;)

Transformers: Age of Extinction  :)​ 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, сега ще ви върна малкоооо назад във времето, когато още нямаше дискове, а само с касетки и видеа.

Филмчето е детско - анимация. С животинки :) 
Първоначално започваше с един камион, който се обръща и изпуска газ, която разболява животинките и растенята в гората.
Един от персонажите беше язовец, които прави лекарство. Той праща малчуганите да откъснат една билка, която расте високо във една скала. Малчуганите за да я достигнат правят една летяща машина.

Ще съм много благодарен, ако някой ми каже името му, а още по- благодарен, ако ми каже дори от къде мога да го взема. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! :) Търся един филм, това, което помня от него е, че става въпрос за две момичета, приятелки, които живеят заедно, до колкото помня помня започва как едната приятелка буди другата, стаята и беше в розаво и бяло (дано не бъркам) след това или започваше нова работа или я повишаваха, от там имаше нещо със шефа, имаше и сцена където той я води в един изискан ресторант... ако не се лъжа, филма не беше на английски, но тук вече не искам да ви объркам. Моля ви, ако имаме някакви идея, споделете, търся филма от известно време. Благодаря! :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже как беше името на филма по БТВ (мисля, че беше на 13-ти този месец, но не съм сигурен). Не успях да го гледам, а ми се стори интересен. До колото си спомням от краткото време в което гледах имаше някакъв отряд. Един от учасниците беше пъхнат в няколко гуми, и тъкмо щяха да го запалят се появиха още двама (един бял и един негър) с джип, които го схасиха. После като избягаха откриха в една клиника още един военен като тях, а той ги качи на хеликоптер. Като взеха да бягат с хеликоптера, друг хеликоптер ги преследваше. Но като навлязоха във въздушното пространство на Сащ един изтребител свали преследвачите. По-натам не знам какво става, защото нямах време и мъзможност да гледам. Надявам се някой да си спомни името на филма, за да мога да го догледам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже как беше името на филма по БТВ (мисля, че беше на 13-ти този месец, но не съм сигурен). Не успях да го гледам, а ми се стори интересен. До колото си спомням от краткото време в което гледах имаше някакъв отряд. Един от учасниците беше пъхнат в няколко гуми, и тъкмо щяха да го запалят се появиха още двама (един бял и един негър) с джип, които го схасиха. После като избягаха откриха в една клиника още един военен като тях, а той ги качи на хеликоптер. Като взеха да бягат с хеликоптера, друг хеликоптер ги преследваше. Но като навлязоха във въздушното пространство на Сащ един изтребител свали преследвачите. По-натам не знам какво става, защото нямах време и мъзможност да гледам. Надявам се някой да си спомни името на филма, за да мога да го догледам.

http://www.imdb.com/title/tt0429493/?ref_=fn_al_tt_3

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
       Здравейте, нуждая се от малко помощ. Търся два филма. Ето какво помня:
                      - Единият се разказва за един пожарникар, който заради едно предаване по радиото приятелката му скъса с него. За да и го върне, съгласи се да хакнат базата данни и да ги оженят по документи.... после се срещат и останалото е изтория..... т.н.
                      - Вторият беше малко странен т.е. не традиционен. Филм, с който да изгубиш малко време. Разказваше се за един избягал затворник, който се скри в една плевня. Собственичката разбра кой е но го прикри, защото той видя, че тя е убила мъжът си (поне така си мислеха). Всъщност той не беше толкова мъртъв, докато сам не се самоуби, което беше доста забавно (не самото АБСУРДНО самоубийство, а какво стана след това).
        Благодаря за вниманието и помощта :) !!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Искам да гледам един филм, но не му знам името. Действието се развива в Ню Йорк. Има ено русо момиче, което хваща гаджето си в апартамента си с дгруга. След това се запознава с маникенки или модели. Една помня, че имаше превръзки на очите, защото си беше направила опреция. После русата среща един мъж, но май го мисли за убиец. Повече не помня. Ако знаете как се казва кажете.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Искам да гледам един филм, но не му знам името. Действието се развива в Ню Йорк. Има ено русо момиче, което хваща гаджето си в апартамента си с дгруга. След това се запознава с маникенки или модели. Една помня, че имаше превръзки на очите, защото си беше направила опреция. После русата среща един мъж, но май го мисли за убиец. Повече не помня. Ако знаете как се казва кажете.

http://www.imdb.com/title/tt0192111/?ref_=nm_flmg_act_30

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте търся един филм комедия с един пълничък турчин който беше на почивка и в хотела се влюби в една жена и искаше да се ожени за нея

мерси предварително

Редактирано от виктор ненов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте търся един филм комедия с един пълничък турчин който беше на почивка и в хотела се влюби в една жена и искаше да се ожени за нея

мерси предварително

http://www.imdb.com/title/tt1193516/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, изникна ми един филм в съзнанието. Бях хванал няколко минути преди около 5 години по телевизията. 
Ставаше въпрос за една двойка, мъж и жена, азиатци. Май мъжа беше болен и те двамата бяха превърнати в кукли, за да могат да изчакат да мине времето и да прогресира медицината до степен, позволяваща излекуването на болестта. Куклата жена се превърна обрано в човек и беше учудена от самолетите, електричеството и тн. Само това помня. Някой знае ли името на филма?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

Наскоро един приятел се беше сетил за един филм, който гледал преди години. Каза ми, че името му май било "Съседи от ада" но аз такъв филм не намирам. Не мога да дам резюме, защото не знам. Ако някой има идея да помогне :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,
Търся 1 филм но, не се сещам името му помня само че беше свързан с ангели и демони (мисля че бяха 3 части но не сам сигурен) за един паднал ангел Азазел.Той беше освободен в първата част и мисля че в 3-тата част се появяваше и Луцифер и Азазел беше прикован отново до деня на страшният съд. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Търся 1 филм но, не се сещам името му помня само че беше свързан с ангели и демони (мисля че бяха 3 части но не сам сигурен) за един паднал ангел Азазел.Той беше освободен в първата част и мисля че в 3-тата част се появяваше и Луцифер и Азазел беше прикован отново до деня на страшният съд. :)

Паднали ангели

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

http://www.imdb.com/title/tt0775362/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Още когато бях малък (сигурно на 6-7 г.) бях гледал един филм, свързан с някакъв върколак. Помня само една част: момчето беше в банята и гледаше в огледалото как се превръщаше във върколак. След като някой от родителите му влиза в банята, той скача през прозореца. Мътни спомени имам, но се надявам някой да помогне с това. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Още когато бях малък (сигурно на 6-7 г.) бях гледал един филм, свързан с някакъв върколак. Помня само една част: момчето беше в банята и гледаше в огледалото как се превръщаше във върколак. След като някой от родителите му влиза в банята, той скача през прозореца. Мътни спомени имам, но се надявам някой да помогне с това. :)

http://www.imdb.com/title/tt0090142/?ref_=nm_flmg_act_47

Този филм е много по-стар, но по телевизията са го давали често. Виж дали не става въпрос за него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.imdb.com/title/tt0090142/?ref_=nm_flmg_act_47

Този филм е много по-стар, но по телевизията са го давали често. Виж дали не става въпрос за него.

Точно този! Благодаря ти много! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.