Премини към съдържанието
stamen_994

Търся един филм, но не му знам името

Препоръчан отговор

преди 1 час, ювиги Тервел написа:

Филма, който търся е за един пич, на който жена му е бременна и той решава да изкара "лесни пари" и се връзва на тъпия акъл на някакъв негов познат двамата заедно да пренесат наркотици в някаква азиатска държава, където за наркотрафиканти наказанието е смърт(не знам дали не беше Китай). Много силни моменти бяха когато той повръща, като ги хващат и накрая самото обесване и двамата дишаха учестено под черните качулки, които им бяха сложили на главите.
Много благодаря, на всички които ще отделят от времето си да прочетат това.

има специална тема, какво не ви хареса в нея?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, търся 1 филм, но така и не мога да го намеря, историята е следната:
Началото започва така:
Война в Китай, при която приятелят на Джет Ли (главният герой) умира, следователно синът му остава сирак, но Джет Ли решава да го вземе като свое дете и го научава на бойни изкуства.. и нататак не знам как продължава... гледал съм го преди много години може би 7-8, търсих в интернет и все не мога да открия... ако някой може да помогне ще съм благодарен! 
Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎21‎.‎1‎.‎2017‎ г. в 9:55, capnemo написа:

има специална тема, какво не ви хареса в нея?

Не знам за каква тема става въпрос, може би не съм писал където трябва моля да ме извините ако е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! 

Търся един филм ако може да ми помогнете със заглавието.

Разказва се за две жени приятелки живеят заедно. Едната си пада по момичета другата не. 

Но след време започват да го правят. Имаше сцена когато се скриват се в тунела на метрото и едното момиче дето не си пада по жени започва да я докосва долу. Пък в друга сцена двете го правят пред приятеля на едната. Това си спомням от филма. Ако знаете заглавието пишете. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Ангел Лечев написа:

..Това си спомням от филма. Ако знаете заглавието пишете. 

Не го знам, но се надявам някой да се сети :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля, помагайте - филма, който търся е за един пич, на който жена му е бременна и той решава да изкара "лесни пари" и се връзва на тъпия акъл на някакъв негов познат двамата заедно да пренесат наркотици в някаква азиатска държава, където за наркотрафиканти наказанието е смърт(не знам дали не беше Китай). Много силни моменти бяха когато той повръща, като ги хващат и накрая самото обесване и двамата дишаха учестено под черните качулки, които им бяха сложили на главите. Спомням си че гледах филма по телевизията 92-ра най-много 93-та, така че няма как да е от по-късно. Пиша това, защото ме ориентираха към Форсмажор, който е с подобна тематика, но е от 98-ма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся един френски филм с един магьосник и един ако не се лъжа бежанец го търси за работа в Франция, даваха му едно палто, моля ако се сетите напишете :) Благодаря :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи 5-6 момичета са затворени във различни стай със завързани очи това беше някаква игра ключовете трябва да вземат от земята и да се намерят нещо такова беше  обаче никой не знае че има зло във тази сграда има духове това е което си спомням филма е жанр ужас

Редактирано от The-Walk!nG-Dead (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих си филма не го търсете :) Death.Tunnel[2005)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, извинявам се много за това, че може би не тук е мястото на въпроса ми, но за едно клипче става въпрос. Макар и да е кратко като за филм, защо пък да не мине и за филм?! Гледах клипа/филма в интернет преди много години и понеже водя един спор с мои колеги, искам да им изложа това филмче. Доколкото си спомням сцените, които се развиват на открито имаше надписи на кирилица, но не на български език, може би руски, украински, не помня; беше около 10-минутно (или нещо от тоя сорт) и се разказваше за двама майстори, които май помагаха за монтиране на някаква мебел или уред в дома на жена. Единия от майсторите се влюби в нея. Той бачкатор, тя - богаташка ("златотърсачка"). Тя май нещо му намигна (тук ми се размиват още повече спомените...), майстора се отърси, съсредоточи в работата си и така... Работата беше там, че той наистина се влюби и си нае кола, за да впечатли жената. Тя му се нави като видя хубавата кола, излязоха, пийнаха, прекараха вечерта заедно, а на следващия ден тя като го видя отново с работните дрехи, го подмина все едно не го е виждала друг път... Пробвах с всякакви думи и изрази в YouTube, но не става работата и това е. Някой сеща ли се?

Редактирано от Dancho^94 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

търся един френски филм от едно време беше май в няколко части пък може и сериал да се води. Става въпрос за Фабиен от долината на Дрома. 

Всъщност аз си го бях намерил, но няма субтитри или бг аудио и за това реших да попитам тук, ако някой знае.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2/28/2017 в 20:36, Dancho^94 написа:

Хора, извинявам се много за това, че може би не тук е мястото на въпроса ми, но за едно клипче става въпрос. Макар и да е кратко като за филм, защо пък да не мине и за филм?! Гледах клипа/филма в интернет преди много години и понеже водя един спор с мои колеги, искам да им изложа това филмче. Доколкото си спомням сцените, които се развиват на открито имаше надписи на кирилица, но не на български език, може би руски, украински, не помня; беше около 10-минутно (или нещо от тоя сорт) и се разказваше за двама майстори, които май помагаха за монтиране на някаква мебел или уред в дома на жена. Единия от майсторите се влюби в нея. Той бачкатор, тя - богаташка ("златотърсачка"). Тя май нещо му намигна (тук ми се размиват още повече спомените...), майстора се отърси, съсредоточи в работата си и така... Работата беше там, че той наистина се влюби и си нае кола, за да впечатли жената. Тя му се нави като видя хубавата кола, излязоха, пийнаха, прекараха вечерта заедно, а на следващия ден тя като го видя отново с работните дрехи, го подмина все едно не го е виждала друг път... Пробвах с всякакви думи и изрази в YouTube, но не става работата и това е. Някой сеща ли се?

Не си пробвал в Google. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3.03.2017 г. в 13:31, Stereo написа:

Не си пробвал в Google. :D

Давай, казвай къде живееш да ти пращам касите с бири! :P Наистина хич не се сетих директно в Google да потърся нещо, ама на̀. Благодаря много за помощта!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Огромно е желатието ми чрез вас, драги съфорумци, да открия така дълто търсените от мен филми. Те са два. Единият е за полицай, който се внедрява под прикритие в хулиганска футболна атитка. След много "проверки" от тяхна страна, го приеха, а той стана накрая един от тях. Другият филм е подобен на "Дворец на илюзиите". Колекционер на пеперуди попадна в азиатски затвор. Сестра му и приятелят му се опитваха да го освободят, но напразно ... екзекутираха го.

Благодаря на всички за отзивичивостта!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Филма, който търся е за един пич, на който жена му е бременна и той решава да изкара "лесни пари" и се връзва на тъпия акъл на някакъв негов познат, двамата заедно да пренесат наркотици в някаква азиатска държава, където за наркотрафиканти наказанието е смърт(не знам дали не беше Китай). Много силни моменти бяха когато той повръща, като ги хващат и накрая самото обесване и двамата дишаха учестено под черните качулки, които им бяха сложили на главите. Спомням си че гледах филма по телевизията 92-ра най-много 93-та, така че няма как да е от по-късно.

Редактирано от ювиги Тервел
допълване на темата (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Търся филм за банков обир, в който крадците биват обградени около банката от полицията и в един момент освобождават всички заложници наведнъж, в резултат на което крадците ги няма и всеки един от заложниците става заподозрян и започват разпити на всеки един, но така и не може да се установи кои са престъпниците. Накрая на филма се оказа, че обирджиите са се скрили вътре в самата банка. Помагайте :) от доста време търся и разпитвам " киномани", но без резултат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся един филм двама млади хакери отвличат някакъв ученически автобус и си играят на някаква игра с учениците все едно са в виртуална игра... Някой сеща ли се за нещо? :( 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся един филм двама млади хакери отвличат някакъв ученически автобус и си играят на някаква игра с учениците все едно са в виртуална игра..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Навремето гледах един комедиен сериал който се разказваше за един баща и двете му деца.Той беше кечист под псевдонима "Маскираният маниак".Не беше нищо особено,но пък беше интересен.Благодаря ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте търся 2 филма  1 филм- Помня много малко Даваха го много отдавна може би 99 - 2000 година ставаше на въпрос за едно момче ,което живееше с дядо си  и се промъкна в едно мазе при една жена с която правиха секс и когато се пибра разбра ,че дядо му е починал.

2 филм- Пак съм го гледал по програма Ден преди доста години. Ставаше въпрос за няколко момчета ,който видяха съседът си пианист да убива жена си и  започнаха да го шпионират да се промъкват в къщата му и накрая успяха да го хванат.

Благодаря предваритерно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся един стар игрален филми мисля, че беше американски и помня само тази част от филма: едно малко момиченце ходеше всеки ден при едно малко момченце и му носеше храна, което живееше във къщичка на едно дърво във гората. Момиченцето беше със рокличка а момченцето с къси панталонки със тиранти. Един ден момченцето събра охлюви в една дървена кутия за да изненада момиченцето. Момиченцето на другия ден отново отиде в гората; качи се на дървото и влезе в къщичката, после момченцето взе кутията; отвори я и извади охлювите; момиченцето се зарадва и взе мисля, че два в ръката си. След това момченцето се изправи; момичнецето вигна погледа от охлювите и загледа него а той започна да си дърпа ципа на панталонките, после си извади... оная работа и попита: "Виждала ли си го, харесва ли ти", а тя отговори: "виждала съм го на брат ми като го къпят", момченцето хвана ръката на момиченцето и настоятелно я дърпаше да му хване оная работа а то се дърпаше, след това я хвана за двете ръце но то се отскубна; обърна си започна да бяга а момченцето се развика с думите: "Пикла; страхливка" - нещо такова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 4/12/2017 в 0:51, Bat_Koki написа:

Здравейте! Навремето гледах един комедиен сериал който се разказваше за един баща и двете му деца.Той беше кечист под псевдонима "Маскираният маниак".Не беше нищо особено,но пък беше интересен.Благодаря ви.

Виж дали е този Learning the ropes

на 4/15/2017 в 21:12, Eminem4o29 написа:

Здравейте търся 2 филма  1 филм- Помня много малко Даваха го много отдавна може би 99 - 2000 година ставаше на въпрос за едно момче ,което живееше с дядо си  и се промъкна в едно мазе при една жена с която правиха секс и когато се пибра разбра ,че дядо му е починал.

2 филм- Пак съм го гледал по програма Ден преди доста години. Ставаше въпрос за няколко момчета ,който видяха съседът си пианист да убива жена си и  започнаха да го шпионират да се промъкват в къщата му и накрая успяха да го хванат.

Благодаря предваритерно

Втория дали не е The Darklings

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся един филм от 70те или 80те, по мои спомени се казваше Опасна любов, но не го намирам с това име. Американски. Ставаше въпрос за студентска любов, момичето забременя, а момчето реши да изкара пари като продаде детето давайки го за осиновяване, но накрая тя разбра за изматата и го натири, а детето си го задържа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.