Премини към съдържанието
stamen_994

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

Искам и аз да попитам за един  филм, не помня годината но е между  80-95 да кажем, гледала съм го един път но е супер, аз си падам по ужасите.....Значи от едни варели се изпарява нещо като сярна киселина и който го вдиша се заразява и става зомби, и от варелите се появява извънземно дават го с три пръста, моля ви ако някой се сеща нека го каже..... Имейла си ще напиша да ми го пуснете на него...... mucityy26@abv.bg

Благодаря ви предварително.... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте понеже виждам, че повечето от вас са много добри, ще си провам късмета и аз с едни филмчета, които съм гледал по ТВ-то, който познае печели каса бира :D
Така 1вия филм 

1-вият: е пиратски със едно дете, което кара колело около брега и вижда един пиратски кораб, после стават приятели с един пират, но се оказва, че той е от миналото и сега се намира в бъдещето, детето го приюти в техния дом и оттам се почва цивилизоването на този човек, навици външен вид, ходиха да го постригват и т.н. така постепенно взе да се приспособява към сегашното време и  стана нормален човек.

2-рият Става въпрос за един магазин, в който се продаваха някакви принадлежности, но който е влязъл, от там не е излязъл, магазинера беше някакъв психопат удряше с бухалка и ги връзваше за столове, беше събрал 2-ма в мазето и ги караше да правят щуротии, докато не намериха начин и се освободиха, мисля че убиха този техен похитител и избягаха.

Благодаря ви предварително!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,отново опирам до вашата компетентност.
Търся един филм,на който не му знам името!
Става дума за археолог,който намира в разкоопките една Sony камера(вкаменена) от времето на Божи гроб.С приятелкта си археоложка обсъжда с машина на времето(забравих как я намира)да се върне и да снима разпъването или друго събитие с Христос.Отивав миналото и изтърва камерата и се оказва всъщност, че неговата камера си намира сам след векове ....Ако се сетите за филма,ще го гледам пак!Благодаря ви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, гледах един филм, но беше отдавна за това не си спомням много от него. Разказва се за две момчета и едно момиче те отвличат техни 3-ма съученици (отново две момчета и едно момиче) и звънят на родителите за откуп. Мисля, че момичето от похитителите убива едно от отвлечените момчета... Накрая другото момче и момичето са освободени и се прибират. Единия похитител убива другите двама за да излезе така, че само те двамата са участвали в престъплението и после са се самоубили нещо такова беше. Когато двамата отвлечени се прибират виждат това момче което ги е било отвлякло там обаче, те не са му виждали лицето и така й не разбират, че й той е бил с другите двама който вече са убити.. Бащата на това момче е нещо като иконом в къщата на тези отвлечените мисля, че ги отвличаше защото родителите се държат зле з баща му... Ще се радвам ако някой знае името на филма. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 27.01.2019 г. в 21:11, madmix написа:

Става дума за археолог,който намира в разкоопките една Sony камера(вкаменена) от времето на Божи гроб.С приятелкта си археоложка обсъжда с машина на времето(забравих как я намира)да се върне и да снима разпъването или друго събитие с Христос.Отивав миналото и изтърва камерата и се оказва всъщност, че неговата камера си намира сам след векове ....Ако се сетите за филма,ще го гледам пак!Благодаря ви!

Много ми прилича на Hunt for the Hidden Relic , но не съм особено сигурна! Ще се радвам ако все пак съм познала и помогнала! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 4.02.2019 г. в 14:27, Viktoriya Ivanova написа:
на 27.01.2019 г. в 19:11, madmix написа:

Много ми прилича на Hunt for the Hidden Relic , но не съм особено сигурна! Ще се радвам ако все пак съм познала и помогнала! :)

Да,благодаря това е филма.....http://dziga.meta.ua/8495240.video?pav=1   помогнахте много!"Тайната реликва" 1 -2 част на български преведено!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 26.01.2019 г. в 0:33, Renome написа:

Здравейте понеже виждам, че повечето от вас са много добри, ще си провам късмета и аз с едни филмчета, които съм гледал по ТВ-то, който познае печели каса бира :D
Така 1вия филм 

1-вият: е пиратски със едно дете, което кара колело около брега и вижда един пиратски кораб, после стават приятели с един пират, но се оказва, че той е от миналото и сега се намира в бъдещето, детето го приюти в техния дом и оттам се почва цивилизоването на този човек, навици външен вид, ходиха да го постригват и т.н. така постепенно взе да се приспособява към сегашното време и  стана нормален човек.

2-рият Става въпрос за един магазин, в който се продаваха някакви принадлежности, но който е влязъл, от там не е излязъл, магазинера беше някакъв психопат удряше с бухалка и ги връзваше за столове, беше събрал 2-ма в мазето и ги караше да правят щуротии, докато не намериха начин и се освободиха, мисля че убиха този техен похитител и избягаха.

Благодаря ви предварително!!

Здравей, Renome

Първият филм мисля, че е:

1. Pirates of the Plain 1999

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! От няколко години вече се опитвам да намеря кой беше този филм, чак сега намерих този форум <3 Доста е стар.

Разказва се за някакъв учен/и, които направили устройство за пренасяне в паралелна вселена (в паралелната вселена намират жена, която им помага да се приберат). Устройството представлява (по спомени) някаква поставка на земята и й се пуска много ток, те стъпват отгоре и се пренасят .... В паралелната вселена всички коли на хората са с бял цвят и са достъпни за всеки гражданин, можеш да вземеш която искаш кола и тя е твоя, докато някой друг не ти я вземе, след като ти си я ползвал и паркирал някъде и т.н. Помня, че се правеха някакви издирвания на определени хора от града, обявяваха се награди по телевизията за намирането на еди кой си, ако ти съобщят името трябва да бягаш. Не помня какво ставаше с тези, които ги намират, но май няма да е нещо хубаво. Преследваха ги с оръжия и някакви като полицаи (власти) .....  В крайна сметка жена им помага да се приберат, но само това си спомням от филма.

Благодаря за отделеното време предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Търся един филм, но не мога да се сетя за заглавието му. Само се сещам горе-долу за какво става дума :  В една гора има някаква къща и там живееха брат,сестра и до колкото се сещам с баща им , но имаше някакви горски създания ( гноми, тролове) , които искаха да влязат вътре , но бяха намерили в книга , че когато се огради къщата със сол така се предпазват от тях и служи като защитна стена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Gabriela100yanovaa написа:

Здравейте ! Търся един филм, но не мога да се сетя за заглавието му. Само се сещам горе-долу за какво става дума :  В една гора има някаква къща и там живееха брат,сестра и до колкото се сещам с баща им , но имаше някакви горски създания ( гноми, тролове) , които искаха да влязат вътре , но бяха намерили в книга , че когато се огради къщата със сол така се предпазват от тях и служи като защитна стена.

Мисля, че говориш за "Хрониките на Спайдъруик"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8.02.2019 г. в 12:22, Viktoriya Ivanova написа:

Здравей, Renome

Първият филм мисля, че е:

1. Pirates of the Plain 1999

Благодаря ти много! ^^

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся стар филм.Спомням си някои неща. Мъж отвлича жена от крайпътен магазин с вафла вместо пистолет. После я принуждава тя да шофира - червено бмв. Момичето се оказва дъщеря на президента мисля. Целия филм протича в преследването им, а накрая на филма двамата се влюбват и отиват на карибите. Така и свършва. Ако някой се сеща ще съм му много благодарен. Благодаря!

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, IZOZADZE написа:

Търся стар филм.Спомням си някои неща. Мъж отвлича жена от крайпътен магазин с вафла вместо пистолет. После я принуждава тя да шофира - червено бмв. Момичето се оказва дъщеря на президента мисля. Целия филм протича в преследването им, а накрая на филма двамата се влюбват и отиват на карибите. Така и свършва. Ако някой се сеща ще съм му много благодарен. Благодаря!

The Chase / Преследването (1994)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Joss Bomon написа:

The Chase / Преследването (1994)

Същия.Благодаря ти Joss Bomon

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много моля помогнете ми за един филм!Гледах един музикален клип и там може би бяха сцени от филм,имаше някакво автомобилно състезание,може би от Формула 1,помня че имаше някакъв номер 35,но не съм много сигурен и нещо като катастрофа.Къдели не търсех и не се ровен,но не можах нищо да намеря,може и да се бъркам и това да не са кадри от филм.Доколкото си спомням имаше в клипа и някакви които пръскаха шампанско и тогава някакъв друг показваше среден пръст.Предварително Благодаря, ако някой може да ми помогне!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, vladidier написа:

Много моля помогнете ми за един филм!Гледах един музикален клип и там може би бяха сцени от филм,имаше някакво автомобилно състезание,може би от Формула 1,помня че имаше някакъв номер 35,но не съм много сигурен и нещо като катастрофа.Къдели не търсех и не се ровен,но не можах нищо да намеря,може и да се бъркам и това да не са кадри от филм.Доколкото си спомням имаше в клипа и някакви които пръскаха шампанско и тогава някакъв друг показваше среден пръст.Предварително Благодаря, ако някой може да ми помогне!

намерих и клипа,но филма не мога да го намеря,никъде не пише името на филма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, vladidier написа:

намерих и клипа,но филма не мога да го намеря,никъде не пише името на филма

Rush, 2013, Chris Hemsworth

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.