Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

Сещам се за един филм, тийн история от 2000 и нещо предполагам. Но ми е доста откъслечно и епизодично...Две сестри (може и да бяха близначки, може и не) избягаха от училище и отидоха в Ню Йорк или друг голям американски град. През цялото време ги гонеше някакъв училищен инспектор за дето са избягали от даскалото. Нещо се омешаха с китайската мафия, някакъв диск беше попаднал в тях. По едно време се загубиха една от друга, но се намериха, срещнаха някакво момче (естествено).Комедия е като цяло.някой сеща ли се?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Цък цък.

Може би този? http://www.imdb.com/title/tt0443295/

Намерих филма казва се Hit & Run - Удряй и бягай!

Публикувани изображения

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз търся заглавието на един руски мафиотски филм. Бях го гледал преди 3-4 години по БНТ. Беше толкова екшън колкото и комедия. Спомням си, че имаше двама които работеха за един бос, който шляпаше внука му по задника (гол) когато отиваха при него да му разказват за неуспеха си :DТа тези двамата движеха с едно БМВ, черно, без предна броня. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, от много време се опитвам да се сетя за името на един филм. В него се разказваше за 3 двойки(мисля).Едното от момичетата май беше изследователка.Търсеха някакви рисунки (май).Минаха през пещера, след това си направиха лагер. Едно от момичетата влезна във водата и я нахапаха пиявици и я заразиха с нещо.После ги нападна заек(зомби).Почти всички бяха заразени, а оцелелите трябваше да се върнат през пещерата ,в която имаше нещо като октопод. В края бяха оцелели само две момичета и едната се оказа,че е заразена,тогава другата я уби. Нямам представа от коя година е! Моля ,помогнете!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, от много време се опитвам да се сетя за името на един филм. В него се разказваше за 3 двойки(мисля).Едното от момичетата май беше изследователка.Търсеха някакви рисунки (май).Минаха през пещера, след това си направиха лагер. Едно от момичетата влезна във водата и я нахапаха пиявици и я заразиха с нещо.После ги нападна заек(зомби).Почти всички бяха заразени, а оцелелите трябваше да се върнат през пещерата ,в която имаше нещо като октопод. В края бяха оцелели само две момичета и едната се оказа,че е заразена,тогава другата я уби. Нямам представа от коя година е! Моля ,помогнете!

http://www.imdb.com/title/tt1438534/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря! Точно този е. Съжалявам че съм ви подвел с годината..мислех,че е по-скорошен :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Имаше един филм, в който семейство наемат бодигард да я пази  и  той я караше  на училище . Момичето искаше да бъдат приятели с бодигарда, но така и не се получаваше. Един ден те се сприятелиха и  точно, когато бодигарда я закара на урок по пиано  някакви типове я отвлякоха и искаха подкуп, но  нещата се прецакаха и  извършителите излъгаха, че момичето е мъртво. Бодигарда почна да убива  всеки, който е имал нещо общо с отвличането и така се стигна че размениха бодигарда за момичето и  то се спаси :) Ако знаете името на този филм моля ви споделете :) Благодаря много . 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше един филм, в който семейство наемат бодигард да я пази  и  той я караше  на училище . Момичето искаше да бъдат приятели с бодигарда, но така и не се получаваше. Един ден те се сприятелиха и  точно, когато бодигарда я закара на урок по пиано  някакви типове я отвлякоха и искаха подкуп, но  нещата се прецакаха и  извършителите излъгаха, че момичето е мъртво. Бодигарда почна да убива  всеки, който е имал нещо общо с отвличането и така се стигна че размениха бодигарда за момичето и  то се спаси :) Ако знаете името на този филм моля ви споделете :) Благодаря много . 

''Мъж под прицел'' :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Бих искал да попитам как се казваше един филм, в който главният герой беше един мъж със синя маска. Действието се развиваше в една малка стаичка. Този мъж беше събрал няколко човека(не помня бройката), защото имат общо между тях. През точно определено време той влизаше в стаята, прошепваше на някого причината да е там и го убиваще. А причината бе, че всички имат общо със смъртта на сина му.

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Бих искал да попитам как се казваше един филм, в който главният герой беше един мъж със синя маска. Действието се развиваше в една малка стаичка. Този мъж беше събрал няколко човека(не помня бройката), защото имат общо между тях. През точно определено време той влизаше в стаята, прошепваше на някого причината да е там и го убиваще. А причината бе, че всички имат общо със смъртта на сина му.

:)

http://www.imdb.com/title/tt0959329/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

търся един филм които има няколко човека в една къща с заложници и полицаите гледат да ги спасат тези в къщата има млади момчета има и момиче което е вързано моля помогнете

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

търся един филм които има няколко човека в една къща с заложници и полицаите гледат да ги спасат тези в къщата има млади момчета има и момиче което е вързано моля помогнете

Има специална тема за такива заявки и вашата се присъединява към нея!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Описанието ти не е много детайлно, но виж да не е "Заложник" с Брус Уилис: http://www.imdb.com/title/tt0340163/?ref_=fn_al_tt_1

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Описанието ти не е много детайлно, но виж да не е "Заложник" с Брус Уилис: http://www.imdb.com/title/tt0340163/?ref_=fn_al_tt_1

Мерсиии това е филмаа

Мерсиии това е филмаа

искам да попитам за още един филм значи тои се разказва за няколко човека те се разбиват с самолет в пустинята и след това правят друг самолет и те се качват на крилете палят го с патрони

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

искам да попитам за още един филм значи тои се разказва за няколко човека те се разбиват с самолет в пустинята и след това правят друг самолет и те се качват на крилете палят го с патрони

Не съм на 100% сигурен, но пробвай с този: http://www.imdb.com/title/tt0377062/?ref_=nv_sr_1

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да попитам и аз, пък някой може и да се сети, главните герои бяха двама. Започнаха работа в един хотел. Единият, докато беше пиколо му казаха да свали багажа от един Фолксваген Бръмбър (двигателите им са отзад) и откачалникът му свали двигателя. Правиха сума простотии в басейна, кухнята, гасяха свещите в ресторанта с пистолет... накрая, разбира се, ги изгониха. Питал съм в доста форуми, но нямам отговор. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ,търся един доста стар филм,не помня от коя година ,но е от поне 20г. Става въпрос за две момчета,които търсят едно момиче ,на чието бедро има бенка във формата на роза.Въпросното момиче е богата наследничка . Във филма има сцени в дискотеки със различни момичета, като едно от момичетата ако не се лъжа беше детектив и караше червен Mercedes SL то 80-те години, гледал съм го много отдавна по телевизията и там беше пускант под заглавието "Възможно ли е това да е любов" търсих го с предвод и без като променях името и не можах да намеря нищо. Ще съм много благодарен, ако можете да ми помогнете . :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ,търся един доста стар филм,не помня от коя година ,но е от поне 20г. Става въпрос за две момчета,които търсят едно момиче ,на чието бедро има бенка във формата на роза.Въпросното момиче е богата наследничка . Във филма има сцени в дискотеки със различни момичета, като едно от момичетата ако не се лъжа беше детектив и караше червен Mercedes SL то 80-те години, гледал съм го много отдавна по телевизията и там беше пускант под заглавието "Възможно ли е това да е любов" търсих го с предвод и без като променях името и не можах да намеря нищо. Ще съм много благодарен, ако можете да ми помогнете . :)

http://www.imdb.com/title/tt0103917/?ref_=ttpl_pl_tt

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Филмчето го гледах преди 8-9 години по телевизията или по-точно по Диема. Филмчето представлява анимационен сериал, като всеки ден имаше различна серия, а всяка серия започваше по един и същ начин. Началото на серията не е анимация и се разказваше за жена, която е в къщичка и пише нещо, а вън вали. След това вън спира да вали и тя излиза и започва да върви. Това е началото което не е анимация и след това започва анимационната част, като идеята е да се покаже, че тази жена пише историите и след това по време на целия филм тя разказва какво се случва. Най-често в анимационната част ставаше въпрос за животинките от гората. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване