Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

The mist съм го пропуснал, Благодаря :)

има един филм разправя се за деца с една реката те я пускат и след това тя пада при едно голямо куче зауградено с техника фисока стена има и те копаят зада стигнат до нея да я върнат след това утиват на безбол игрище и запалват нещо като стаичка те се опитват да я загасат  дано ми помогнете

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Цък цък.

Може би този? http://www.imdb.com/title/tt0443295/

Намерих филма казва се Hit & Run - Удряй и бягай!

Публикувани изображения

има един филм разправя се за деца с една реката те я пускат и след това тя пада при едно голямо куче зауградено с техника фисока стена има и те копаят зада стигнат до нея да я върнат след това утиват на безбол игрище и запалват нещо като стаичка те се опитват да я загасат  дано ми помогнете

The Sandlot 2

ПП:Вие не ходите ли на училище.Какъв е този правопис.

Редактирах,защото бях объркал коя част е филма.

Редактирано от Iliyan Georgiev (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ПП:Вие не ходите ли на училище.Какъв е този правопис.

И аз това се зачудих...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз това се зачудих..

просто такъв ми е езика на компа сорка мерсии

Редактирано от Blagovest Todorov (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

просто такъв ми е езика на компа сорка мерсии

преложете някои филм с бг аудио  да има вътре коли мотори бои етъкива

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преложете някои филм с бг аудио  да има вътре коли мотори бои етъкива

Има си тема за предложения!Иначе, естествено, Fast and furious, а иначе за сериал с мотори, побоища и подобни - Sons of anarchy.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Филмчето го гледах преди 8-9 години по телевизията или по-точно по Диема. Филмчето представлява анимационен сериал, като всеки ден имаше различна серия, а всяка серия започваше по един и същ начин. Началото на серията не е анимация и се разказваше за жена, която е в къщичка и пише нещо, а вън вали. След това вън спира да вали и тя излиза и започва да върви. Това е началото което не е анимация и след това започва анимационната част, като идеята е да се покаже, че тази жена пише историите и след това по време на целия филм тя разказва какво се случва. Най-често в анимационната част ставаше въпрос за животинките от гората. :)

Да,чудесно филмче,жалко,че не го излъчват по нашата телевизия днес,ето това трябва да е 

The World of Peter Rabbit and Friends
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Търся един филм,който излъчваха преди време по БТВ,но не му знам името.Беше игрален,биографичен филм за известна холивудска актриса.Филма започва с времето когато тя е била малко момиченце,принудено от майка си да се яви на прослушване,заедно с нея в Холивуд.Беше необходимо да се разплаче,за да и дадат ролята,но то не успяваше,колкото и да се насилва и майка му  скъса крилцата на една пеперуда и ефекта съответно беше на лице.Така малката актриса попада в Холивуд,после на по-голяма възраст си чупи крака в една от сцените на Холивудски филм с някакъв мост и прийждаща река,но майката отново заставя  дъщеря си да продължи да играе не зависимо от това.В общи линии това си спомням.Дано някой се сети за името на филма,за което благодаря предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имаше 1 филм,в  който идваше 1 буря и тази буря беше съживила някакви роботи под земята които са били отдавна там и те излизат на бял свят и имаше 1 семейство което бягаше и  само те имаха кола която само тя върви и така нататак не си го спомням мн добре

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

искам да попитам за един филм но му забравих името значи тои се разказва с природни бедствия значи небето става като огнено но те немогат да го спрът а им трябва ядрено уръжие но те го нямат след това взимат подводница от руснаците те го спускат с хеликоптер но тая подводница неможе да издържа на много дълбоко те рискувът но няма как да се измъкнатно в водата има нещо като лава с въздух  и те минават като рескуват и ги истрелва и те оспяват да спасат планетатаОПИСАНИЕТО Е МНОГО ТЪПА  И НЕРАЗБРАНО НО ТОВА ЗНАМ ОТ ФИЛМА СТАР Е

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

искам да попитам за един филм но му забравих името значи тои се разказва с природни бедствия значи небето става като огнено но те немогат да го спрът а им трябва ядрено уръжие но те го нямат след това взимат подводница от руснаците те го спускат с хеликоптер но тая подводница неможе да издържа на много дълбоко те рискувът но няма как да се измъкнатно в водата има нещо като лава с въздух  и те минават като рескуват и ги истрелва и те оспяват да спасат планетатаОПИСАНИЕТО Е МНОГО ТЪПА  И НЕРАЗБРАНО НО ТОВА ЗНАМ ОТ ФИЛМА СТАР Е

Запетаи няма, всъщност никакви препинателни знаци няма... А за правописа, по-добре, да не говорим!!!По криво разбраното описание, поне каквото схванах, филма може и да изглежда интересен и бих го гледал, ама както си го описал е трагедия....
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми се връзва с всичко описано ,ма и то си е доста недоразбрано!Все пак да пробвам-да не би да имаш предвид The core/Ядрото(2003) ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми се връзва с всичко описано ,ма и то си е доста недоразбрано!Все пак да пробвам-да не би да имаш предвид The core/Ядрото(2003) ?

Ми не но пак ви казвам че филма не си спомням много и затова а за грешките разбирам но все пак значи им трябва подводница за да спасът планетата а през това време цялото небе е нещо като огън да намират подводница и успяват да сложат нещо като бомба "ракета"  и те подводницата не е достатъчно  мошна и в  океана има нещо като вулкан което избива нагоре те минават през него и те оспяват да избягат това ее

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич, вместо да търсиш и гледаш тъпи филми, съсредоточи се в завършването на основно образование.

По темата - виж да не е този: http://www.imdb.com/title/tt0457701/

Ако не е той, дай повече инфо. Горе-долу от коя година е филмът ти, разпознаваш ли някой от актьорите, американски ли е или европейски, ей такива дреболии.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич, вместо да търсиш и гледаш тъпи филми, съсредоточи се в завършването на основно образование.

По темата - виж да не е този: http://www.imdb.com/title/tt0457701/

Ако не е той, дай повече инфо. Горе-долу от коя година е филмът ти, разпознаваш ли някой от актьорите, американски ли е или европейски, ей такива дреболии.

Благодаря това е филма :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж този: http://www.imdb.com/title/tt0366292/?ref_=nv_sr_2 или американския му римейк: http://www.imdb.com/title/tt0479968/?ref_=nv_sr_1

Благодаря точно този е :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здр. Търся един филм уестърн комедия... Спомням си, че на един възрастен човек се мислеше за капитан на кораб и имаше нещо като мостик на една кръчма да я наречем и като приближаваше някой към тях и им докладваше на другите. Спомням си че и сина на един беше отишъл до магазина да купи нещо и продавача го излъга да купи и още нещо, и после като се прибра и баща му нали там му направи проблем че е купил това и отиде да търси обяснение от продавача защо му е продал нещо което не е в списъка, и по пътя започнаха да се стрелят с някакво друго семейстево с което са враждуващи и съндъка със сладкото го надупчиха и после като отиде да го върне и ония отказа да го върне защото е бил в лошо състояние съндъка ... Спомням си и нещо за някакво оръжие, нещо като каратешница като започнаха да стрелят, тос дето им го продаде им каза да си запушат ушите защото шума от оръжието е много силен и може да оглушеят, а всъщност "продавача" на оръжието не искаше да разберат че не стреля, че не издава никакъф звук През това време другото семейство им взриви къщата и те си помислиха че те са си взривили сами къщата защото е имало насрещен (срешу патроните) вятър и е обърнало патроните от оръжието към тяхната къща... абе голям смях, филма е стар уестърн комедия... на скоро го даваха по Бгтв/BGtv и беше под името "Честна игра" ... не го намирам никъде под това име филма. Или поне да ми кажете как е на английски името му, защото под fair game не го намирам ако е така на английски Абе направо по описанието ако някой се сети да казва. Преди 10 години да речем като го гледах и сега дето фанах малко от него е с Бг. аудио ... ако това има значение ! И двата пъти в които го гледах беше с Бг. аудио преди 10 г. и сега. Ето снимка от филма http://i.imgur.com/bYnaLPn.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся един много стар филм. Може би от 80-те или началото на 90-те. Действието се развиваше като след апокалипсис. Имаше само полуразрушени сгради. Хората се биеха с някакви роботи, златисти на цвят. В една сцена един от нашите стреляше по един от роботите и от кръста на робота се отвори СД-РОМ. И нашият смени диска на робота с диск с музика, който слушаше и робота даде на накъсо и падна. Тва е което помня. Филма съм го гледал 1996 година, ако не се лъжа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся един филм разправя се за MotoCross даваха го по Disney Chenal значи има едно момиче и тя се прави на момче има и брат но тои е контузен и така с маиката на момичето те ходиха по  

Състезания и тя накрая маи спечели неси спомням но баща и беше против  
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся един филм разправя се за MotoCross даваха го по Disney Chenal значи има едно момиче и тя се прави на момче има и брат но тои е контузен и така с маиката на момичето те ходиха по  

това е филма но ми трябва на бг аудио и да си го истегла
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това е филма но ми трябва на бг аудио и да си го истегла

Филмчето,за което говорите е от 2001 има го в Google.Написвате Motocrossed Бг аудио и ще ви излезе на части.Линк не мога да дам с цел да не наруша правилата на форума.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване