Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

Търся филм, в който сюжета е ~ следният:

Няколко човека, общосвързани помежду си (не помня по каква причина, но нещо ми е останало в ума, че е във връзка със смъртта на детото на "крокодила", накрая се разбира), попадат в самолет, не помня доброволно (по случайност) или не.

Та, след излитането, на екрани пред тях се появява образ на крокодил, който ги кара да признават разни неща, и ако не го направят - показва на същият този екран как някой отива и убива член на семейството им.

Впоследствие се разкрива, че записите са предварително направени, и всички от семействата им са мъртви (телата са на самолета, като че ли, откриват ги в задната част, или нещо подобно).

Помня, че успяваха към края на филма да свържат един от телевизорите в самолета към GPS tracing системата, и да видят накъде летят. Пробваха се да разбиват и кокпита, и май накрая успяха - излезе пилота, който не знаеше нищо.

Някой да има идея?

Редактирано от programings (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Цък цък.

Това е филмът "Wanted" на Тимур Бекмамбетов!      

Ямакаши (2001)    

Публикувани изображения

Здравейте, търся филм със следния сюжет : Съществуват няколко измерения или светове и във всичките тях има по един двойник.Главния герой се опитва да убие всичките двойници за да стане едно цяло или да придобие някакви нереални сили

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся филм със следния сюжет : Съществуват няколко измерения или светове и във всичките тях има по един двойник.Главния герой се опитва да убие всичките двойници за да стане едно цяло или да придобие някакви нереални сили

http://www.imdb.com/title/tt0267804/?ref_=nm_flmg_act_19

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше преди 3-4 години една документална поредица по някой от научнопопулярните канали където правеха компютърни симулации на битки между животни които иначе не биха се срещнали в природата. Например тигър срещу лъв, мечка срещу крокодил, двама учени си избираха страна в спора и тнт. Някой знаели ли се как се казваше поредицата?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Търся един филм,който гледах отдавна...Става въпрос за едно момиче,което става модел и след това нейни съученици започват да и се подиграват..заради снимките й,които са неприлични..Ще съм благодарна да ми препоръчате други филми свързани с модата :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Търся един филм,който гледах отдавна...Става въпрос за едно момиче,което става модел и след това нейни съученици започват да и се подиграват..заради снимките й,които са неприлични..
Ще съм благодарна да ми препоръчате други филми свързани с модата  :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ТЪрся следния филм

ученият където реши и там телепортира самолета вътре има много хора и с тях те се разбиват но тои успя да го телепортира на време и са живи и те са в въздоха нещо като сиение

ТЪрся следния филм

ученият където реши и там телепортира самолета вътре има много хора и с тях те се разбиват но тои успя да го телепортира на време и са живи и те са в въздоха нещо като сиение В голяма буря

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ТЪрся следния филм

ученият където реши и там телепортира самолета вътре има много хора и с тях те се разбиват но тои успя да го телепортира на време и са живи и те са в въздоха нещо като сиение

На теб филм не ти трябва а Буквар, да се научиш да пишеш и четеш, не усещаш ли че, с писанията си ставаш смешен!?

Субтитрите как ги четеш? Можеш ли изобщо да четеш?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На теб филм не ти трябва а Буквар, да се научиш да пишеш и четеш, не усещаш ли че, с писанията си ставаш смешен!?

Субтитрите как ги четеш? Можеш ли изобщо да четеш?

Филма го има на бг аудио аии скиваи заглавието тарикат 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Филма го има на бг аудио аии скиваи заглавието тарикат 

От описанието което сте дали, никой не може, да  разбере кой е този филм

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единственото което се срщам от филма е че излизат няколко момчета от телевизора едното е дебело и се състезаваше по бягане със един спортист и така де после бяха направили купон със другите .. Филмът е комедия .. И такаде те нямаха време да се върнат и със всеки ден блузите им изброяваха и започваха да изчезват по малко. Моля ви да ми помогнете .. Знам че не съм написал много грамотно това но съм от телефон :) благодаря предварително !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля ви търся филм в който излизат няколко момчета от телевизора май беше и едното е дебело и после направиха нещо като купон не се сещам много .. Сещам се че нямаха много време да се върнат във техният святи блузите им изброяваха по малко започваха да изчезват също така дядото на едно момиче беше направило филмА и е бил починал тогава и те се появиха филмът е комедия моливи да ми почогнете да го намеря . Благосаря предварително !!! Съжелявам за неграмотството от телефон съм :)

Редактирано от sashobge (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Излизат от телевизора? Купони, надбягвания може ли да формулирате реда на действията хронологично и малко по-точно? Това ли е всичко, което помните за филма? Някой известен актьор или поне годината на излизане сещате ли се?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единственото което се срщам от филма е че излизат няколко момчета от телевизора едното е дебело и се състезаваше по бягане със един спортист и така де после бяха направили купон със другите .. Филмът е комедия .. И такаде те нямаха време да се върнат и със всеки ден блузите им изброяваха и започваха да изчезват по малко. Моля ви да ми помогнете .. Знам че не съм написал много грамотно това но съм от телефон :) благодаря предварително !!!

И какво не ви хареса в специализираната важна тема в раздела?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изобщо нищо не се сещам съжелявам .. Сещам се че дядото на момичето е създало филмът и той е починал тогава и те се появиха единият имаше шапка на главата като маска все едно другият беше със афро прическа за другите не се сещам сещам се че нямаха време да се върнат във света им и започваха да стават нормални хора или нещо подобно

Изобщо нищо не се сещам съжелявам .. Сещам се че дядото на момичето е създало филмът за тези момчета след което той е починал тогава приятелят му съобщава на внучката му и тези момчета се появиха единият имаше шапка на главата като маска все едно другият беше със афро прическа за другите не се сещам сещам се че нямаха време да се върнат във света им и започваха да стават нормални хора или нещо подобно

Сетих се филмът се казваше дебелият албърт
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи ще дам пълно описание теи като се сетох за още нещо  има един филм разправя се за самолет вътре има пътници но вътре има мафия така да го кажа и те започват да водят парада теи като има в този самолет машина която може да се телепортира и един човек се прави че нищо незнае но мафията знае че има такова нещо и те попадат на голяма бурля и самолета пада но тои успява да го телепортира в друго измерение чрез лаптоп така да го кажа преди това тои беше повреден но тои го оправи моля ви помогнете за филма

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи ще дам пълно описание теи като се сетох за още нещо  има един филм разправя се за самолет вътре има пътници но вътре има мафия така да го кажа и те започват да водят парада теи като има в този самолет машина която може да се телепортира и един човек се прави че нищо незнае но мафията знае че има такова нещо и те попадат на голяма бурля и самолета пада но тои успява да го телепортира в друго измерение чрез лаптоп така да го кажа преди това тои беше повреден но тои го оправи моля ви помогнете за филма

Цък цък.

Редактирано от locke (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като си толкова умен даи ми филма тарикат

Стрелям в тъмното с това си мнение - евентуално дали не става дума за този  филм ?

В случая ще помогне, ако имате спомен и за някой по - известен актьор, който участва в него ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване