Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

Здравейте, това което си спомням от филм е, че е руски (старичък е) - главния герой се връщаше назад май във времето не помня какво правеха точно, но след редица приключения, пак се пренасяха в наши дни и финалната сцена представляваше - звъни се на звънеца героя отваря - на вратата е съседа му( който в миналото май леко бе смахнат) и героя го пита - ама вас кога ви пуснаха от лудницата ?" Само това си спомням иначе жанра на филма е комедия Търся и още една комедия тоя път мисля че филма бе английски (старичък е) пак само финалната сцена си спомням сменят двамата герои гумата на някаква таратайка и я мятат в багажника или май крика метнаха в багажника - а там има бомба с часовников механизъм (бе направо май будилник с камбанки си беше) и тя се задейства и колата избухва - а героите (бяха се скрили когато видяха, че ще гръмне) май се хванаха за ръце и почнаха да танцуват - жанра на филма бе неповторима комедия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Здравейте, търся един детски сериал, затова не знам дали ще можете да ми помогнете. Попаднах на него преди 2-3г. Даваха го по Супер 7 и ставаше дума за няколко деца на различна възраст, които снимаха нещо от типа на Направи си сам и всеки път майсторяха нещо различно. Знам, че описанието ми не е точно най-доброто, но се надявам, че ще можете да ми помогнете. Благодаря предварително! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся името на един сериал, дават го в момента по някоя от кабелните (FOX Crime, AXN, AXN Crime, или подобна) . От време на време попадам на части от него, струва ми се интересен. Прегледах програмите на тези телевизии, но не можах да го намеря. Става дума за един санитар, работещ в спешно отделение. По някакъв начин обаче може да чете мислите на хората, и в комбина с една жена полицайка помага за разкриване на престъпления. Не е "Ловецът на мисли" :) . Ако някой следи тези канали, и се сеща за кой сериал става дума - моля да помогне :beer: . Ееее, съжалявам ... :( . Точно "Ловец на мисли" е.

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте от много време търся филм мисля че са го давали по диема преди години бях много малък когато го даваха спомням си само че в него се разправя за една сграда в която бандити държат заложници май беше и сградата е обсадена от полицията и се появява не си спомням дали беше полицаи който изважда някакъв специален пистолет от една кутия много яка и избих всичките спомням си че пистолета беше много як ако го знаете ще ви бъда благодарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, преди няколко дни гледах един филм за отвлечен самолет, казваше се "Отвлечени" ("Kidnapped"). Проблемът е, че не ми излиза никъде като го търся, излизат ми някакви други. Във филма се разказваше за един богаташ, чиито частен самолет е отвлечен, благодарение на сестра му (която впоследствие е убита де :D ). На борда е и един разследващ полицай, много як мъжага :) Той отначало не искаше да остава, а само да предупреди богаташа за опасността, но реши да остане, защото видя, че бившата му годеница е там. Съжалявам, че навлизам толкова в подробности :) Единственото име на актьор, което запомних беше Доминик Пърсел... поне си мислех, че е така. Оказа се обаче, че тоя Доминик е от "Бягство от затвора", а актьора в този филм не беше той... Дано някой да се сети и да ми даде линк :)

Редактирано от Стефания (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам мътни спомени за един фолм от 90те години на миналия век за пътуването на Капитан Кук и откриването на Австралия... Ако някой се сеща...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Филма е холивудски, стар, може би 1986-94 в този перид не мога да си спомня. Във филма става въпрос за богат татко с болно дете, майката е починала. Момиченцето споделя с баща си че тайнствена фея я лекува вечер. Оказва се, че феята е извънземно от друга планета. Доколкото си спомням я преследваха от правителството, бяха ? припрали кораба. Спомням си една сцена в която извънземната и таткото се визят в кабриолет по магистрала насред пустинята и тя лежи гола на задната седалка за да се зареди с енергия. Сетих се още нещо: бащата на тяткото беше пилот, ударен от кораба на извънземната при 1вото ? посещение на Земята.

Редактирано от Диньо Бинев (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся един филм, който гледах по телевизията пред време, но не разбрах името му и по време на филма заспах, защото беше към 2;30 - 3;00 през ноща. Филма се разказваше за едно малко момиченце, което ходи на психолог, защото има раздвоение на личността. Но с течение на обстоятелствата психолога разбира, че детето не е с раздвоение на личността, а е с 16 различни личности. След това психолога искаше да разбере какво точно му е , но не можах да го догледам ако някой се сеща!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Преди много години гледах един филм по тв, от тогава не съм го хващал отново, та в него се разказваше за някакви крадци и едно дете. Крадците искаха да отвлекат бабата на детето, да я превърнат в злато (или тя си беше от злато, не помня точно, май имаше някаква такава сила, не си спомням) и да я претопя, но момчето успява да я спаси. Само това помня, малко е, но дано някой да знае как се казва този филм, беше наистина много интересен. А до колкото си спомням, май имаше и нещо, група деца отивам в помпената на града и там има нещо като басейн, в който се събира водата за града и едно от децата пада във водата. Нещо такова мисля, е беше. Това може и да е от друг филм, но ако се сетите и за него, кажете го. :)

Много благодаря :) !!!!!!

Виж дали е това цък

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, преди няколко дни гледах един филм за отвлечен самолет, казваше се "Отвлечени" ("Kidnapped"). Проблемът е, че не ми излиза никъде като го търся, излизат ми някакви други. Във филма се разказваше за един богаташ, чиито частен самолет е отвлечен, благодарение на сестра му (която впоследствие е убита де :D ). На борда е и един разследващ полицай, много як мъжага :) Той отначало не искаше да остава, а само да предупреди богаташа за опасността, но реши да остане, защото видя, че бившата му годеница е там. Съжалявам, че навлизам толкова в подробности :) Единственото име на актьор, което запомних беше Доминик Пърсел... поне си мислех, че е така. Оказа се обаче, че тоя Доминик е от "Бягство от затвора", а актьора в този филм не беше той... Дано някой да се сети и да ми даде линк :)

http://www.imdb.com/title/tt1986857/

Здравейте, имам мътни спомени за един фолм от 90те години на миналия век за пътуването на Капитан Кук и откриването на Австралия... Ако някой се сеща...

Пробвай http://thepiratebay.se/torrent/6801547/Captain_James_Cook___(1987_-_Complete_Mini-Series)

Филма е холивудски, стар, може би 1986-94 в този перид не мога да си спомня.

Във филма става въпрос за богат татко с болно дете, майката е починала. Момиченцето споделя с баща си че тайнствена фея я лекува вечер. Оказва се, че феята е извънземно от друга планета. Доколкото си спомням я преследваха от правителството, бяха ? припрали кораба. Спомням си една сцена в която извънземната и таткото се визят в кабриолет по магистрала насред пустинята и тя лежи гола на задната седалка за да се зареди с енергия.

Сетих се още нещо: бащата на тяткото беше пилот, ударен от кораба на извънземната при 1вото ? посещение на Земята.

А имаш ли спомен как изглежда извънземната.Дали има човешки облик или не.Друг цвят ли е и изобщо някакво описание.

И помниш ли дали действието през целия филм се върти само около бащата и нея или активно участие взима и момиченцето.

Търся един филм, който гледах по телевизията пред време, но не разбрах името му и по време на филма заспах, защото беше към 2;30 - 3;00 през ноща. Филма се разказваше за едно малко момиченце, което ходи на психолог, защото има раздвоение на личността. Но с течение на обстоятелствата психолога разбира, че детето не е с раздвоение на личността, а е с 16 различни личности. След това психолога искаше да разбере какво точно му е , но не можах да го догледам ако някой се сеща!

Sybil (1976) има и римейк от 2007.На това прилича.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извънземната имаше човешки облик със сигурност руса, само това си спомням. За пред момиченцето беше облечена в някакви сребристи дрехи. А самото момиченце имаше някаква важна роля в цялата история, затова жената я лекуваше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Във филма става въпрос за богат татко с болно дете, майката е починала. Момиченцето споделя с баща си че тайнствена фея я лекува вечер. Оказва се, че феята е извънземно от друга планета. Доколкото си спомням я преследваха от правителството, бяха ? припрали кораба. Спомням си една сцена в която извънземната и таткото се визят в кабриолет по магистрала насред пустинята и тя лежи гола на задната седалка за да се зареди с енергия.

Сетих се още нещо: бащата на тяткото беше пилот, ударен от кораба на извънземната при 1вото ? посещение на Земята.

А това лекуване да не ставаше като си подаваха едно светещо кълбо (или някакво енергиино кълбо) :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А това лекуване да не ставаше като си подаваха едно светещо кълбо (или някакво енергиино кълбо) :)

Да, точно така беше :) Разбра ли кой е филма?

Редактирано от Диньо Бинев (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся едно филмче и се надявам да успеете да ми помогнете. :) Разправя се за едно малко момче, което иска да е голямо. Не помня точно как, но май на някаква машина на желанията си пожела точно това и ставаше голям. Помня, че започваше работа във фирма за играчки и понеже му идваха много идеи за нови играчки се беше издигнал в началник или нещо такова не помня. Друго, което си спомням, че в работата негова колежка се влюбваше в него без да знае, че той всъщност е дете, накрая пак си стана малко момче. Може би не обясних хубаво, но много бегъл спомен имам от филма като цяло. Надявам се някой да се сети кое е филмчето, много ще съм ви благодарна. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся едно филмче и се надявам да успеете да ми помогнете. :) Разправя се за едно малко момче, което иска да е голямо. Не помня точно как, но май на някаква машина на желанията си пожела точно това и ставаше голям. Помня, че започваше работа във фирма за играчки и понеже му идваха много идеи за нови играчки се беше издигнал в началник или нещо такова не помня. Друго, което си спомням, че в работата негова колежка се влюбваше в него без да знае, че той всъщност е дете, накрая пак си стана малко момче. Може би не обясних хубаво, но много бегъл спомен имам от филма като цяло. Надявам се някой да се сети кое е филмчето, много ще съм ви благодарна. :)

Този ли е цък

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся един филм, на който немога да се сетя името. В филма става въпрос, за ученик от Америка (действието се развива също там), който е последна година и накрая на годината прави парти. Директора е против партитата, но той му е любимец и го излъгва, че уж утиват на погребението на дядото на някакъв негър. Директора се досеща, че нещо не е както трябва и започва да ги търси. Партито се получава много добре, успяват да се оправдаят пред директора, а майката си намира леглото за 2-ри път в басейна. Забравих да допълня, че майка му и кака му са били известни и готини, докато той е някакъв задръстеняк, в самото начало на филма се започва с готин soundtrack и мокър сън, а когато се събужда кучето му е на леглото и го ближе по лицето (голяма комедия). Кака му, когато е завършвала също е направила парти и тогава е бил първия път когато майка му си намира леглото в басейна. Моля ви, ако някой се сеща за филма да пише. Филма е от преди 2008г.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И как не видяхте темата с почти идентично заглавие, закачена като важна, точно над вашата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И как не видяхте темата с почти идентично заглавие, закачена като важна, точно над вашата?

Аз виждам само тази тема с такова заглавие

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз виждам само тази тема с такова заглавие

Защото обединих темата на автора с тази, която е закачената...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намерих го с малко помощ от приятел :)))) цък

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Търся един филм, на който немога да се сетя името.

В филма става въпрос, за ученик от Америка (действието се развива също там), който е последна година и накрая на годината прави парти. Директора е против партитата, но той му е любимец и го излъгва, че уж утиват на погребението на дядото на някакъв негър. Директора се досеща, че нещо не е както трябва и започва да ги търси. Партито се получава много добре, успяват да се оправдаят пред директора, а майката си намира леглото за 2-ри път в басейна.

Забравих да допълня, че майка му и кака му са били известни и готини, докато той е някакъв задръстеняк, в самото начало на филма се започва с готин soundtrack и мокър сън, а когато се събужда кучето му е на леглото и го ближе по лицето (голяма комедия). Кака му, когато е завършвала също е направила парти и тогава е бил първия път когато майка му си намира леглото в басейна.

Моля ви, ако някой се сеща за филма да пише. Филма е от преди 2008г.

Снощи, по някъква случайност, го намерих филма, оказа се, че бил 2008г. и се казва Senior Skip Day.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Филма който търся ,става дума за хора които претърпяват самолетна катастрофа и оживяват,поне те така си мислят.но в крайна сметка се оказва ,че те са умрели и са духове,които до последно си мислят че са оживели

Редактирано от SunnyBunny (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване