Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

• Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Цък цък.

Това е филмът "Wanted" на Тимур Бекмамбетов!      

Ямакаши (2001)    

Публикувани изображения

Здравейте и съжалявам за офф-топика, но има една песен на 2pac много е известна, но не и знам името... Не е change,califoria love а една друга... Пиша тук за песен, за да не пускам нова тема :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и съжалявам за офф-топика, но има една песен на 2pac много е известна, но не и знам името... Не е change,califoria love а една друга... Пиша тук за песен, за да не пускам нова тема :)

Хъ, страшна логика... Търся песен, за това ще пиша в тема във раздел "Филми", а не раздел "Музика"...А в раздел Музика има една тема, закачена като "Важна". Тя се казва Търся една песен, но не й знам името............................
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хъ, страшна логика... Търся песен, за това ще пиша в тема във раздел "Филми", а не раздел "Музика"...А в раздел Музика има една тема, закачена като "Важна". Тя се казва Търся една песен, но не й знам името............................

:) Съжалявам случва се  :( ... BTW търся един филм едно семейство катастрофира и някъв им взема детето и го гледа и те са някви двама тъпаци и гледат детето... Нещо да ви говори?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте търся един филм.... Разказва се за един вирус който разболя много хора и имаше един който караше с едно ферари в града и гледаше всички болни хора по улицата как лежат как са на опашки и след това отиде на една писта с ферарито и се блъсна в един билборд...... Някакви идеи ??? П.С. Филмът е стар и мисля че Арманд Ассанте участва в него но не съм сигорен... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет.

Търся един филм, предполагам от диема, гледал съм го преди около 10 години.

Това, което си спомням е възрастен мъж, владеещ телекинеза.Има един или двама синове.Единият от тях се опитва да огъва лъжици.Прави си подобни експерименти, вярвайки, че го е наследил от баща си.Всъщност няма такива способности.

Като че ли има и някаква двойка, карат се с момичето и изхвърлят телевизор през прозореца(може би не е от този филм).

Покрай въпросния старец се разкарва и някаква костенурка.Може би домашен любимец.

И последно - има някакво увеселително влакче, на което се вози някой(възрастният мъж?).

Извинявам се за откъслечната информация.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Търся филм в който две пияници гледат едно бебе... Те го намират на път, когато семейството на бебето катастрофира 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЗДРАВЕЙТЕ!!! Тръся един филм за торнадо голямо което вилнееше в един град и един човек с камера навлизаше май в НЮ Йорк и там бяха 3 торнада..... А другият е за едни дето го връхлетя едно торнадо и едни се скриха в едно като подземие до 1 ферма други пък имаше парад в града и те се скриха в Пожарната там в подземието... Ако някой може да помогне много ще се радвам.... :)П.С. може и да е един и съя филм но не съм сигорен БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЗДРАВЕЙТЕ!!! Тръся един филм за торнадо голямо което вилнееше в един град и един човек с камера навлизаше май в НЮ Йорк и там бяха 3 торнада..... А другият е за едни дето го връхлетя едно торнадо и едни се скриха в едно като подземие до 1 ферма други пък имаше парад в града и те се скриха в Пожарната там в подземието... Ако някой може да помогне много ще се радвам.... :)П.С. може и да е един и съя филм но не съм сигорен БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО! :)

Както си го написал, не става много ясно, но я виж дали не е Twister. Но май не е той...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЗДРАВЕЙТЕ!!! Тръся един филм за торнадо голямо което вилнееше в един град и един човек с камера навлизаше май в НЮ Йорк и там бяха 3 торнада..... А другият е за едни дето го връхлетя едно торнадо и едни се скриха в едно като подземие до 1 ферма други пък имаше парад в града и те се скриха в Пожарната там в подземието... Ако някой може да помогне много ще се радвам.... :)

П.С. може и да е един и съя филм но не съм сигорен БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО! :)

Филма с парада и торнадото се казва Tornado Warning от 2002, IMDB линк: http://www.imdb.com/title/tt0331357/

Търся филм в който две пияници гледат едно бебе... Те го намират на път, когато семейството на бебето катастрофира 

Здрасти! Мисля, че името на филма е "Ничие дете" (Nobody's Baby) от 2001.

Ето линк с малко инфо за филма: http://www.cinefish.bg/Nichie-dete-Nobodys-Baby-id1746.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Филма с парада и торнадото се казва Tornado Warning от 2002, IMDB линк: http://www.imdb.com/title/tt0331357/

Здрасти! Мисля, че името на филма е "Ничие дете" (Nobody's Baby) от 2001.

Ето линк с малко инфо за филма: http://www.cinefish.bg/Nichie-dete-Nobodys-Baby-id1746.html

:handshake: Благодаря ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди години имаше един филм, който много ми хареса, но нещо не се сещам как му беше заглавието. Спомням си, че имаше състезание (или бяха няколко, защото може и два различни филма да са). Значи едното нещо, което си спомням е, че се състезаваха с велосипеди, но на един (мисля, че беше французин) му срязаха спирачките. И той като тръгна по едно надолнище изтърва пътя и се засили по една поляна. От там падна върху някаква барака, но излезе яхнал коза (мисля, че коза беше ако правилно си спомням). Другата сценка беше с автомобили. На един десен завой по черен път имаше воден канал преди да се завие, а преди мостчето имаше още един по-тесен път, по който тръгнаха едни от състезателите, но колата им беше като на агент 007 :D В смисъл, че когато разбраха, че са объркали пътя, и виждаха останалите автомобили от състезанието от другата страна на водния канал, и тогава завъртяха гумите на автомобила ти перпендикулярно на купето. После преминага по дре тръби (мисля, че тръби бяха, от тия дето се ползват за пренос на вода, или пара). Ако някой се сеща, моля нека да сподели!

Редактирано от serbian_musik (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички филмомани.Да ви питам за едно филмче.Филм на ужасите е и се разказваше през цялото време за един камион.До колкото си спомням имаше група младежи тръгнали на път,обаче по пътя срещат камион който няма шофьор.Вземат камиона че колата им се потроши.По едно време свършиха бензина и двама отидоха да търсят помощ и намериха смъртта си.Спомням си още че отзад в камиона имаше някаква машина дето меле хора.И накрая на филма камиона пада в една пропаст и всички умират.....Дано някой се сети Благодаря :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички филмомани.Да ви питам за едно филмче.Филм на ужасите е и се разказваше през цялото време за един камион.До колкото си спомням имаше група младежи тръгнали на път,обаче по пътя срещат камион който няма шофьор.Вземат камиона че колата им се потроши.По едно време свършиха бензина и двама отидоха да търсят помощ и намериха смъртта си.Спомням си още че отзад в камиона имаше някаква машина дето меле хора.И накрая на филма камиона пада в една пропаст и всички умират.....Дано някой се сети Благодаря :)

http://www.imdb.com/title/tt1241330/?ref_=nm_flmg_act_12

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде пак здравейте :D Така да ви питъм имаше един филм мисля, че беше с Джеки Чан.. това което си спомням от него беше, че яхнаха от тия лодки големите дето отдоло имат нещо като балон ли е ддз и джеки чан се качи в едно ламборгини или някаква подобна кола и извади един МЕЧ от вратата и мина и сряза това на лодката (балона) и след това тя с балона мина през един мустакат чичко и му сряза дрехите и му се виждаше ожуления гъз... :D :D :D Мисля, че е комедия ако някой има представа как се казва филма ШЕ СЪМ БЛАГОДАРЕН.... Мерси предварително! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде пак здравейте :D Така да ви питъм имаше един филм мисля, че беше с Джеки Чан.. това което си спомням от него беше, че яхнаха от тия лодки големите дето отдоло имат нещо като балон ли е ддз и джеки чан се качи в едно ламборгини или някаква подобна кола и извади един МЕЧ от вратата и мина и сряза това на лодката (балона) и след това тя с балона мина през един мустакат чичко и му сряза дрехите и му се виждаше ожуления гъз... :D :D :D Мисля, че е комедия ако някой има представа как се казва филма ШЕ СЪМ БЛАГОДАРЕН.... Мерси предварително! :)

Сблъсък в Бронкс (Rumble in the Bronx) - http://www.imdb.com/title/tt0113326/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зравейте! Може би въпросът ми не е точно за тази тема, но търся линк на 

Господарката на злото /Maleficent/. Свалих няколко торента, които намерих в гугъл, но или не се свалят докрай, или не върви видеото след това.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От доста време се чудя как се казваше този филм, но не мога да се сетя.
Филма е руски, разказва се за времето след падането на комунизма. Главните героини са няколко възрастни жени (четири мисля), които по времето на соца са били певици и мечтата им е била да пеят в Болшой театър (или някоя друга голяма руска сцена, не помня точно). След падането на комунизма те се занимават с различни неща. В един момент една от тях става жертва на мафията, която и взима апартамента с някакъв измислен договор. Останалите решават да и помогнат. Ключов спомен ми е останал, че една от жените притежаваше автомобил, правен за някой от комунистическите лидери, който автомобил можеше да се придвижва по железопътните релси, та дори и в един момент се оказа че става на мини подводница. В крайна сметка те успяха да върнат апартамента на приятелката си, а междувременно спечелиха голяма печалба от игра на рулетка. Мисля че дори стана така, че отново пяха пред публика по някакъв повод.
Както се вижда доста подробности, както и последователността на действието ми бяга. Но ще се радвам ако някой се сети как се казва този филм.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване