Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

Моля да ми кажете дали знае един сериал. Даваха го по тв7. Имаше една жена, която сънува някакви неща и се случват. Работеше за полицията. В сезона който даваха тя беше с къса жълта коса.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Цък цък.

Може би този? http://www.imdb.com/title/tt0443295/

Намерих филма казва се Hit & Run - Удряй и бягай!

Публикувани изображения

Моля да ми кажете дали знае един сериал. Даваха го по тв7. Имаше една жена, която сънува някакви неща и се случват. Работеше за полицията. В сезона който даваха тя беше с къса жълта коса.

Медиум http://www.imdb.com/title/tt0412175/?ref_=fn_al_tt_1 ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет и от мен. От години търся един филм. Разказваше се за едно семейство някъде ХІХ век в Америка. Момчето трябваше по някаква причина да заживее сам в нещо като къща насред гората, построена заедно с баща му и надалеч от домът им. Момчето остана сам с едно куче и трябваше да се справя със зимата. Някакъв survival ще да е било.Гледала съм го преди около 10 години сигурно, та и повече..

Редактирано от Пифче (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми каже от кой филм е тази картинка снимка .

file:///C:/Documents%20and%20Settings/VLaDi/Desktop/10337695_540412242735941_6531060144874339864_n.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми каже от кой филм е тази картинка снимка .

file:///C:/Documents%20and%20Settings/VLaDi/Desktop/10337695_540412242735941_6531060144874339864_n.jpg

И коя е тя по-точно.Качете я тук,и след това я постнете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се ...

http://prikachi.com/images/771/7401771x.jpg

Много ми мяза на Billy Madison.

Редактирано от Iliyan Georgiev (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен.

Има няколко филма, за които ще питам един по един. Първият е тип научна фантастика. Изпуснал съм началото и тъй като беше късно вечерта, а трябваше да ставам рано - не можах и да го догледам. Това, което разбрах е, че един човек(може би нещо като полицай или охранител) беше обвинен, че щял да направи атентат срещу обществен лидер(президент?). Направиха му сканиране и се оказа, че частите на "бомбата" са имплантирани в него. Той отричаше съвсем убедено и успя да се измъкне оттам и тръгна да разнищва случая. Мисля, че приятелката/съпругата му беше лекарка, а някъде из гетото попадна на друг човек(тъмнокож?), който след известно колебание тръгна с него. Трябваше да минат през някакъв пропускателен пункт и някъде тогава се наложи да спра телевизора...и не разбрах как свършва историята. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички.Търся един филм който съм гледал по бтв преди около 8 години.Та непомня много от филма разказваше се за един екипаж на кораб.Спомням си една група момчета  на всяко пристанище спираха и си намираха момичета един от тях все отказваше.На поредната спирка за да заредят провизии приятелите му решиха да му намерят мацка и му намериха една чернокожа.Само това си спомням знам че е малко но да се надяваме че някой го е гледал и се сеща.Филма по скоро беше нещо като приключенска драма.Благодаря....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте търся един филм който е много  стар гледалa съм го преди години .Във филма се разказва за едно момче което отива да учи в колеж и харесва едно момиче но тя него не и той започва да се преоблича като момиче и стават големи приятелки  или нещо подобно беше , американски е филма .във филма той не живее в общежитията на момичетата а при най-добрият му приятел който има къща на плажа нещо такова беше.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте търся един филм който е много  стар гледалa съм го преди години .Във филма се разказва за едно момче което отива да учи в колеж и харесва едно момиче но тя него не и той започва да се преоблича като момиче и стават големи приятелки  или нещо подобно беше , американски е филма .във филма той не живее в общежитията на момичетата а при най-добрият му приятел който има къща на плажа нещо такова беше.

Здравей може би е този http://www.imdb.com/title/tt0097994/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Имаше един филм,нещо като "Деца на килограм" но бяха две многодетни семейства.И се събраха в едно.Ако някой може да помогне със заглавието на филма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Имаше един филм,нещо като "Деца на килограм" но бяха две многодетни семейства.И се събраха в едно.Ако някой може да помогне със заглавието на филма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз за този си мисля, поазабвлявах се с него, но Деца на килограм си е класика!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,същият е.Благодаря ти много.Деца на килограм си е наистина класика.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся един филм, мисля че беше френски, за един възрастен брокер на недвижими имоти, който искаше да продаде една къща, но стопанката й се криеше и заключваше в едната от стаите. Накрая тя нещо го изигра и му взе парите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся един филм, мисля че беше френски, за един възрастен брокер на недвижими имоти, който искаше да продаде една къща, но стопанката й се криеше и заключваше в едната от стаите. Накрая тя нещо го изигра и му взе парите.

Най добрата оферта.

Така е заглавието на филма.

http://www.imdb.com/title/tt1924396/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер. Преди 3-4 години бях гледал по national geographic един епизод и го търсих, но така и не можах да го намеря. Ставаше въпрос за разследване на ЦРУ(?), срещу някакъв голям дилър на оръжия(не му помня името, но мисля, че беше някакво италианско име). Разследването траело над 4 години, като накрая успели да внедрят техен агент в схемата и така го заловиха. Търсих го тогава, но не го намерих, сега пак не мога да го намеря. Мисля че е от поредицата Classified/Секретно или CIA Confidential/Поверително от ЦРУ. Нещо такова май беше, но пак не мога да го намеря никъде.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново.

Никой не можа да отговори на първият ми въпрос, затова ще пробвам пак с нещо по-лесно. Този път става въпрос за италиански минисериал(мисля, че беше 3 серии). Имаше едно заможно семейство: единият син беше като принца от приказките - сериозен, със стабилна връзка, а другият беше типичен италиански мачо с ферари. Една журналистка се сближи с последния уж за своето разследване, но после нещата станаха сериозни. Бащата на двамата пък имал на младини съперничество с друг мъж - за жена, която и двамата са искали. Имаше и някакъв лечител, дошъл от бразилската джунгла, който като по чудо успя да излекува един от героите(бащата на братята или неговият съперник) от тежка болест.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся един филм в който едни хора се събуждат в една стая (отвлечени) и за да ги пуснат трябва да разберат каква е връзката по между им като на всеки час убиваха по един филма е мистерия, търсих го в замунда, прерових всичко но не го намерих П.С намерих го Nine Dead

Редактирано от gochi92 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся един филм в който едни хора се събуждат в една стая (отвлечени) и за да ги пуснат трябва да разберат каква е връзката по между им като на всеки час убиваха по един филма е мистерия, търсих го в замунда, прерових всичко но не го намерих 

П.С намерих го Nine Dead

Почти съм сигурен, че това е филмът, който търсиш:

http://www.imdb.com/title/tt0959329/ (Nine Dead)

Плюс бонус, още един подобен: 

http://www.imdb.com/title/tt1016301/?ref_=nv_sr_1La habitación de Fermat )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся един филм. В него се разказавше за някаква психично болна. Тя беше пристрастена към секс. Психолога й я заведе в една вила в гората за да я контролира. И се опитваше. После тя му се нахвърли отгоре и спа с него. Накрая май го уби. Спомням си, че му удари оня работа с нещо. 

Също си спомням и, че обложката на филма беше едно дърво от което излизат ръце и двата главни герои лежат голи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, филма за който искам да ви попитам съм го гледал преди 3-4 години с брат ми е се оказва че никой не му помни името. Тогава филма беше нов(ичък) и едниственото което помня е как  някакъв човек взимаше LSD и мисълта му се ускоряваше доста над нормалното. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване