Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

Търся един филм, в който се разправя за едни младежи с ферарита, които отиват в една вила и във вилата си създават някакво момиче по каталог. Очите от един каталог, ръцете и краката от др. и т.н.

В Weird Science / Нечиста наука се разправя за такива младежи,но не съм сигурен дали направиха момичето във вила или в къщата на единият.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

В Weird Science / Нечиста наука се разправя за такива младежи,но не съм сигурен дали направиха момичето във вила или в къщата на единият.

Благодаря ти за бързия и точен отговор! Отново благодаря това е филма :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся една комедия в която се разправа за една самотна майка с син,но голям смисл 25,30 годишен и един съмотен баща с син на същата възраст и тези момчета стават братя защото майката и бащата вече имат връска и така протича филма с глупосите който правят тези момчета...

Малко ми напомня на Yours, Mine & Ours, но децата са повече на брой и повечето са по-малки. Тааа, може и да не е това филма.Поздрави!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся един филм, който беше с един боен турнир. Накрая се сещам, че на финала се биеха в една клетка с формата пъпеш с остри бамбукови пръчки отвътре.

По това описание - толкова. Струва ми се че съм на прав път, но ако искаш нещо по- конкретно, дай малко повече информация. Поне за расата на героите или бойния стил, който е засегнат

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко ми напомня на Yours, Mine & Ours, но децата са повече на брой и повечето са по-малки. Тааа, може и да не е това филма.Поздрави!

Намерих го! Филма се казва "Доведени братя" много смешен :D :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет.

Търся един филм, предполагам от диема, гледал съм го преди около 10 години.

Това, което си спомням е възрастен мъж, владеещ телекинеза.Има един или двама синове.Единият от тях се опитва да огъва лъжици.Прави си подобни експерименти, вярвайки, че го е наследил от баща си.Всъщност няма такива способности.

Като че ли има и някаква двойка, карат се с момичето и изхвърлят телевизор през прозореца(може би не е от този филм).

Покрай въпросния старец се разкарва и някаква костенурка.Може би домашен любимец.

И последно - има някакво увеселително влакче, на което се вози някой(възрастният мъж?).

Извинявам се за откъслечната информация.

Аз също търся този филм и не мога да го открия,наистина страшно интересен филм,спомням си само,че го даваха по тв1000 и със сигурност е от преди 2000г. и си мисля,че заглавието беше името на стареца,който владее телекинезата,понеже беше главният герой.Дано да го открием.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте търся един филм,на който не му знам името

Филмът беше за едно чернокожо момиче,което страдаше от комплекс,че е дебело и по цял ден се тъпчеше с храна.Веднъж то изпадна в истерия и започна да вади от гардероба си дреха след дреха,накрая разхвърли цялата си стая,счупи един малък телевизор,след което се разплака силно,но накрая успя да превъзмогне себе си,прибра цялата си стая облече хубава рокля и отиде на дискотека.Филмът НЕ е Precious(2009),но е малко подобен на него.фИЛМЪТ Е ОТ 21 век,тоест след 2000 г.Гледах го преди 5 6 години по руската НТВ.Дано някой се сети как се казва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся един филм,в който си спомням само,че имаше един човек на инвалидна количка обезобразен все едно излязъл от гроба с тъмни очила,който търси чрез наемници този,който го е направил такъв.И накрая помня,че ги примами в къщата си където искаше да ги изядат прасета,но изядоха него.Мисля че е долу горе нов скоро го глевдах,но името не помня.

НАМЕРЕН!

Редактирано от trifon81 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравйте, търся един филм, който гледах преди има/ няма година по нова телевизия. Не си спомням кой знае какво, но беше подобен на ,,Игрите на глада''. Разказваше се за едно щоу в което участват най - добрите бойци в целия свят, като главните герои бяха някаква японска принцеса - нинджа, наемна убийца и някаква, дето баша й се занимавал с бокс (тя също). Те участваха във това шоу. (Доколкото си спомням, японката се беше включила, защото брат й загинал в това състезание, а всъщност водещия беше изобретил няква джаджа с която можеше да предвижда ходовете на противниците си в битка и да ги побеждава, и той беше хванал братът на онова момиче, но накрая трите се съюзиха срещу него и го победиха (Поне така си го спомням)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравйте, търся един филм, който гледах преди има/ няма година по нова телевизия. Не си спомням кой знае какво, но беше подобен на ,,Игрите на глада''. Разказваше се за едно щоу в което участват най - добрите бойци в целия свят, като главните герои бяха някаква японска принцеса - нинджа, наемна убийца и някаква, дето баша й се занимавал с бокс (тя също). Те участваха във това шоу. (Доколкото си спомням, японката се беше включила, защото брат й загинал в това състезание, а всъщност водещия беше изобретил няква джаджа с която можеше да предвижда ходовете на противниците си в битка и да ги побеждава, и той беше хванал братът на онова момиче, но накрая трите се съюзиха срещу него и го победиха (Поне така си го спомням)

http://www.imdb.com/title/tt0398913/?ref_=nv_sr_1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички.Търся два филма на които не си спомням имената.Единият съм го гледал някъде преди 3 години беше нещо като трилър.Разказваше се за един който преследва една жена в гората която беше чисто гола и я гонеше с харпун или лък.То това е накрая на филма жената избягва и отиваше при ченгетата.Само това помня от него.Вторият филм съм го гледал като малък нещо като семейна детска комедия.Беше за един пират (бях луд по пиратите) който бяха го изхвърлили от борда и той падна от небето в щата Небраска насред житно поле.Там имаше една къща в която живееше едно момче.Спомням си още че ги нападаха някакви също паднаха с кораб от небето.Побеждаваха ги и пирата си отиваше на кораба.Дано някой се сети благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вторият филм съм го гледал като малък нещо като семейна детска комедия.Беше за един пират (бях луд по пиратите) който бяха го изхвърлили от борда и той падна от небето в щата Небраска насред житно поле.Там имаше една къща в която живееше едно момче.Спомням си още че ги нападаха някакви също паднаха с кораб от небето.Побеждаваха ги и пирата си отиваше на кораба.Дано някой се сети благодаря.

Вторият филм е Pirates of the plan / Пиратите от долината.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А другият е

http://www.imdb.com/title/tt0943326/

Но май не отива при ченгетата а го убива тя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Търся един филм, мисля че беше френски ако не се лъжа и май преди го даваха по Диема+. Ставаше дума за някакъв младеж, който покраи нова година мисля, отиде в бъдещето в Париж и всичко беше пустиня там. След това се срещна със себе си, но като старец. Това си спомням от филма, моля ако някой се сеща кой е да ми каже. Благодаря !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Търся един филм, мисля че беше френски ако не се лъжа и май преди го даваха по Диема+. Ставаше дума за някакъв младеж, който покраи нова година мисля, отиде в бъдещето в Париж и всичко беше пустиня там. След това се срещна със себе си, но като старец. Това си спомням от филма, моля ако някой се сеща кой е да ми каже. Благодаря !

Peut-être (1999)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много! На английски е Maybe. Поздрави!

Редактирано от liubomire (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много, но знаеш ли как го превеждат на английски или български, защото не го намирам с оригиналното му заглавие. Поздрави

"Може би" е преводът на български.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Днес цял ден търся една стара комедия без резултат :(

Мога да дам кратко описание на филма.

Става въпрос за 3 момчета, които отиват на почивка. Двамата се водят свалячи, а третото момче е скромно и свито.
По време на почивката срещат други 2 момчета с който са конкуренти то университета кой е по по най Публикувано изображение

Двете двойки свалячи се обзалагат кой ще свали едно момиче.

Момичето кара бял голф единичка, руса и къдрава е.

Понеже никой не успява да я свали решават да шмекеруват. 
Едната група правят монтаж на снимки, а другата аудио запис.

Накрая скромното момче се зарибява с мацката.

Моля помогнете да намеря филмчето Публикувано изображение 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали някой може да се сети за името на един БГ филм .Антон Радичев играеше баща на едно момче,мисля беше железничар(Радичев) и отиде при бащата на приятелката на сина си ,който е професор.Искаше да се сватосва .Професора го попита дали иска лед за уискито ,а Радичев отговори:"Какъв лед на тоя студ бе,свате?" .Моля ако се сещате ,кажете заглавието за да го потърся и гледам отново .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

опитвам се да си спомня един сериал. Излъчваха го през 90-те години. Действието се развива в Австралия или Нова Зеландия и проследява живота на едно момиченце. Отглеждаха го възрастни мъж и жена. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали някой може да се сети за името на един БГ филм .Антон Радичев играеше баща на едно момче,мисля беше железничар(Радичев) и отиде при бащата на приятелката на сина си ,който е професор.Искаше да се сватосва .Професора го попита дали иска лед за уискито ,а Радичев отговори:"Какъв лед на тоя студ бе,свате?" .Моля ако се сещате ,кажете заглавието за да го потърся и гледам отново .

Да не би да е „Елегия“?

Здравейте,

опитвам се да си спомня един сериал. Излъчваха го през 90-те години. Действието се развива в Австралия или Нова Зеландия и проследява живота на едно момиченце. Отглеждаха го възрастни мъж и жена. 

Ако напишете някоя подробност, може и да Ви помогнат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не би да е „Елегия“?

Ако напишете някоя подробност, може и да Ви помогнат.

Тогава бях много малка и помня отделни моменти от сериала. Повече подробности не мога да се сетя. Благодаря Ви за отговорът.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е Елегия ,там Ицко Финци е железничар ,а Тони Радичев му е син .Филма(този,за който се интересувам) го гледах може би 1991 или 92 г по телевизията .

Редактирано от danielbonev (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване