Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

И това не е. Не е сериал, с известен актьор беше и в целия филм/театър игрзе почти само той. Мисловно разиграваше сценариите за убийството и се оправдаваше пред съда. Накрая се оказа, че жена му и любовницата му са се срещнали случайно, разбрали са една за друга и са станали любовници. Финала е как го отравят за да му отмъстят, без да му мислят много-много... Не съм сигурен за финалната сцена, но май отпиваха от отровеното вино, което той беше приготвил за жена си, за да се поздравят за успеха или нещо подобно беше. Не го хванах от началото и не си спомням главния актьор кой беше, но беше някой от големите имена в киното.

Сега като го дообясни, се сетих. Ето ти го филмът: http://www.imdb.com/title/tt0089239/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Сега като го дообясни, се сетих. Ето ти го филмът: http://www.imdb.com/title/tt0089239/

Да, благодаря!

п.п. Разбира се, подобен филм е невъзможно да се намери в нашите тракери, камо ли субтитри...

Редактирано от djagi (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едно семейство си копуват къща и малкото момиченце от семейството вижда в една от стаите макет на абсолютно същата като тяхната къща.И има 3 човечета майката , бащата , и тя.Момиченцето хваща майката слага я на двора , излиза и майка и стои там.Връща се мести я зад нея,обръща се и гледа че майка и седи зад нея.Вечерта лягат , момичето са сабужда слиза долу при макета на къщата и гледа че в къщата са 4 човека взима четвъртия човек слага го горе на покрива обажда се на полицията,идват и го арестуват.Само това помня от филма,моля ако някой го е гледал и знае как се казва да сподели с мене . :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едно семейство си копуват къща и малкото момиченце от семейството вижда в една от стаите макет на абсолютно същата като тяхната къща.И има 3 човечета майката , бащата , и тя.Момиченцето хваща майката слага я на двора , излиза и майка и стои там.Връща се мести я зад нея,обръща се и гледа че майка и седи зад нея.Вечерта лягат , момичето са сабужда слиза долу при макета на къщата и гледа че в къщата са 4 човека взима четвъртия човек слага го горе на покрива обажда се на полицията,идват и го арестуват.Само това помня от филма,моля ако някой го е гледал и знае как се казва да сподели с мене . :)

И какво не Ви хареса на 1-вата тема в раздела???
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте търсия 2 филма ... и 2та са излъчвани по нова телевизия (ако не се лъжа   :eek:  ) ... Като година на излизане мислия ,че и двата са преди 2000ната .

1ви - Става дума за някакви токсични отпадаци,които попадат във водата и превръщат рибите в чудовища и започват да крадът жени и да правят секс с тях ....  накрая някак си спасяват жените и последата сцена е как след време едната жена (от пленените) шофира и докато шофира изведнъж ражда някакъв извег и той я довършва .. така завършва филма....

2рия - Става дума за едно момче ,което си избиваше приятелките ,защотото майка му имаше нужда от органи ... последната сцена е как приятелката му го разкрива и мислия ,че и взе мозъка или нещо такова ...(майка му също се явяваше по някое време ) .....

Това е всичко ,които помня ... все пак съм ги гледал преди 15тина години ... много ще ви бъда благодарен   :D   :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте от доста време се опитвам да се сетя името на един филм но за жалост немога... :(

Ще споделя с вас, това което си спомням от него, за да може ако някой се сети да пише.

Във филма се разказва за някаква жена, която незнам порадикаква причина я затварят в някаква килия полицаите. Обаче в последствие тя им целува няколко пъти ръката и със всяка целувка пуска нещо през кожата им и така те започват да и се подчиняват и така тя успява да се измъкне....

След това ми се губи голяма част от филма но се сещам как по-късно няколко жени и един мъж я търсят, за да я убият с оръжия...

Също си спомням, че когато тя прегърнеше някой и вкарва нещо през стомаха му. Нещо като змия и мисля че тази змия се хранеше вътре в човека и накрая той умираше...

Това е което си спомням от филма, давали са го по телевизията и си спомням че го даваха 2 дена но не съм сигурен дали филма е разделен на 2 или са просто 2 филма .... филм 1 и филм 2

Моля ако някой се сети името да пише. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде и ний у форума!

За съжаление (ба... колко  тежкко звучи това клише) на предходния   автор не си спомням такъв филм.

Сега като почнах да пиша се сетих  и  за  нещо друго свързано с главната  тема,значи няма как  да не повдигна въпроса   - бе търся и аз филм ,обаче първо съм търсил "форум филми","форум кино","полско кино" и т.н . Къде са тия киномани- не намерих.Ако някой знае ,моля нека сподели.

Филмът ,който търся,както се досещате  е полски.

Година : 1997  - 1999

Гледал съм го по Канал 1.

Сюжета  бе толкова сюреалистичен ,че нищо не си спомням.

Единствения ми коз е ,че името и темата са свързани с нещо такова- "водка  зубровка".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде и ний у форума!

За съжаление (ба... колко  тежкко звучи това клише) на предходния   автор не си спомням такъв филм.

Сега като почнах да пиша се сетих  и  за  нещо друго свързано с главната  тема,значи няма как  да не повдигна въпроса   - бе търся и аз филм ,обаче първо съм търсил "форум филми","форум кино","полско кино" и т.н . Къде са тия киномани- не намерих.Ако някой знае ,моля нека сподели.

Филмът ,който търся,както се досещате  е полски.

Година : 1997  - 1999

Гледал съм го по Канал 1.

Сюжета  бе толкова сюреалистичен ,че нищо не си спомням.

Единствения ми коз е ,че името и темата са свързани с нещо такова- "водка  зубровка".

Тук е събрано по-голямата част от полското кино.Виж дали не е там филма ти.Иначе аз видях само един в чието име има водка.

Водка и куршуми
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, миналата година гледах един филм категория Ужаси , но не си спомням името му, а пък искам да го гледам пак. Филма беше едно момиче тръгва с колата си от дискотека, пила е и пътя през който минава е затворен, за да не блъсне табелите тя набива спирачки и се забива в дърво. Но в същото време закача и мъж на бронята си и по-късно същата вечер след като си е вкъщи родителите и са на гости. Тя чува шум от гаража и отива да провери.. Не ми се пише повече, моля ви спешно е :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, миналата година гледах един филм категория Ужаси , но не си спомням името му, а пък искам да го гледам пак. Филма беше едно момиче тръгва с колата си от дискотека, пила е и пътя през който минава е затворен, за да не блъсне табелите тя набива спирачки и се забива в дърво. Но в същото време закача и мъж на бронята си и по-късно същата вечер след като си е вкъщи родителите и са на гости. Тя чува шум от гаража и отива да провери.. Не ми се пише повече, моля ви спешно е :(

И какво не ви хареса в първата важна тема в този раздел?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И какво не ви харесва на закачената като "Важна" първа тема в раздела със заглавие: Търся един филм /сериал/, но не му знам името...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намерих филма казва се Hit & Run - Удряй и бягай! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук е събрано по-голямата част от полското кино.Виж дали не е там филма ти.Иначе аз видях само един в чието име има водка.

Водка и куршуми

Благодаря .

Току-що  го  гледах, мисля че е същия.Доста  брутални  сцени ,които не си спомням да е имало,но  може да го  бъркам с  друг  филм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте търсия 2 филма ... и 2та са излъчвани по нова телевизия (ако не се лъжа    :eek:  ) ... Като година на излизане мислия ,че и двата са преди 2000ната .

1ви - Става дума за някакви токсични отпадаци,които попадат във водата и превръщат рибите в чудовища и започват да крадът жени и да правят секс с тях ....  накрая някак си спасяват жените и последата сцена е как след време едната жена (от пленените) шофира и докато шофира изведнъж ражда някакъв извег и той я довършва .. така завършва филма....

2рия - Става дума за едно момче ,което си избиваше приятелките ,защотото майка му имаше нужда от органи ... последната сцена е как приятелката му го разкрива и мислия ,че и взе мозъка или нещо такова ...(майка му също се явяваше по някое време ) .....

Това е всичко ,които помня ... все пак съм ги гледал преди 15тина години ... много ще ви бъда благодарен    :D    :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би преди повече от 10 г. съм гледал филм със следния сюжет.

Обирджия взима за заложничка дъщерята на богаташ. Качват се в червен спортен автомобил. Полицията тръгва по петите им. Момичето първоначално никак не е въодушевено от станалото, но постепенно похитителят и и допада и желае заедно да избягат. Това е и неговото желание. Полицията ги преследва упорито, но мъжът е добър шофьор и с разни ловки маневри успява да им се изплъзне нееднократно. Струва ми се, че полицейски коли се блъскаха насам натам. В преследването се включват и хеликоптери. Накрая преследваният беше заловен (беше нощ, бащата на момичето беше на мястото на залавянето).

Някои има ли идея как се казва този филм ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обирджия взима за заложничка дъщерята на богаташ. Качват се в червен спортен автомобил. Полицията тръгва по петите им. Момичето първоначално никак не е въодушевено от станалото, но постепенно похитителят и и допада и желае заедно да избягат. Това е и неговото желание. Полицията ги преследва упорито, но мъжът е добър шофьор и с разни ловки маневри успява да им се изплъзне нееднократно. Струва ми се, че полицейски коли се блъскаха насам натам. В преследването се включват и хеликоптери. Накрая преследваният беше заловен (беше нощ, бащата на момичето беше на мястото на залавянето).

А какво не ви хареса в първата важна тема в раздела?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Недоглеждане. Помислих си, че става дума за конкретен филм, че всеки който иска да намери филм пуска отделна тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте търся един филм мисля че е американски гледах го преди година май беше лятото 2013 по BTV или BTV cinema не помня точно в  него се разказваше за един мъж който отвличаше малки момченца и ги изнасилваше той беше отвлякъл едно и след това те живяха заедно като баща и син но той пак го изнасилваше така докато той порасне мисля че на 14 беше а той го е отвлякъл когато момчето е било по малко май някъде от 7-10 и щом момчето порасна и стана на 14 му помагаше да отвлича други момчета от неговото училище или просто от улицата за да не изнасилва него а тези които отвлече веднъж бяха дошли негови приятели на мястото където живеят май беше каравана и те си говорят и бъзикат в нея но след това идва мъжът и май ги беше изнасилил и тях само това помня ако ви помогне май беше Юли,Август или Септември филма го излучваха вечерта някъде след 23:00 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели!

търся един филм, най-вероятно от средата/края на 90-те години.

Действието се развива в някакво американско село (или покрайнина). Филма започва как главният герой, муж на над 35, може би около 40 години, след запиване по някакъв повод - РД или друго, излиза от бара и вижда едни светлини. Реши, че са извънземни, че е отвлечен бил.

След това почва да придобива разни възможности, умствени, мисловни. Обичаше много една жена. беше русокоса, с букли или слаби къдрици. Имаше все едно дефект в зъбите, смисъл, не ѝ бяха перфектни. Той пък караше един пикап.

Оказа се, че не е видял извънземни.

Конкретни моменти от филма:

- Случайно нагласи радиоапарата да приема сигнали от близка секретна станция на армията, изпрати им шеговито и игриво послание, тогава дойдоха да го приберат от дома му.

- По време на разпита му, с телекинеза, мисловна дейност (без допир) управляваше и местеше един молив на масата.

- Имаше малка градина в двора, произведе някаква специални зеленчуци, много едри.

- В края на филма той умира.

Така или иначе се оказа, че не е видял никакви извънземни, просто е имал тумор в мозъка. Светлините, които е "видял" са били в момента на припадака му от мозъчната дейност. А тумора после доразвива негови моторни, физиологически и психологически функции, докато бавно го убива и унищожава...

Човека е фермер в някакво американско село или малко градче, кара стар пикап, червен мисля че беше.

Русата къдрокоса актриса с неправилните зъби имаше дете някакво (мисля, не помня...)

Дано някой се сети за филма,

благодаря предварително!

Поздрави и лека вечер!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели!

търся един филм, най-вероятно от средата/края на 90-те години.

Действието се развива в някакво американско село (или покрайнина). Филма започва как главният герой, муж на над 35, може би около 40 години, след запиване по някакъв повод - РД или друго, излиза от бара и вижда едни светлини. Реши, че са извънземни, че е отвлечен бил.

След това почва да придобива разни възможности, умствени, мисловни. Обичаше много една жена. беше русокоса, с букли или слаби къдрици. Имаше все едно дефект в зъбите, смисъл, не ѝ бяха перфектни. Той пък караше един пикап.

Оказа се, че не е видял извънземни.

Конкретни моменти от филма:

- Случайно нагласи радиоапарата да приема сигнали от близка секретна станция на армията, изпрати им шеговито и игриво послание, тогава дойдоха да го приберат от дома му.

- По време на разпита му, с телекинеза, мисловна дейност (без допир) управляваше и местеше един молив на масата.

- Имаше малка градина в двора, произведе някаква специални зеленчуци, много едри.

- В края на филма той умира.

Така или иначе се оказа, че не е видял никакви извънземни, просто е имал тумор в мозъка. Светлините, които е "видял" са били в момента на припадака му от мозъчната дейност. А тумора после доразвива негови моторни, физиологически и психологически функции, докато бавно го убива и унищожава...

Човека е фермер в някакво американско село или малко градче, кара стар пикап, червен мисля че беше.

Русата къдрокоса актриса с неправилните зъби имаше дете някакво (мисля, не помня...)

Дано някой се сети за филма,

благодаря предварително!

Поздрави и лека вечер!

http://www.imdb.com/title/tt0117333/?ref_=nm_flmg_act_36

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, този е, благодаря ти много!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.imdb.com/title/tt0109402/?ref_=fn_al_tt_2

Здравейте търся един филм мисля че е американски гледах го преди година май беше лятото 2013 по BTV или BTV cinema не помня точно в  него се разказваше за един мъж който отвличаше малки момченца и ги изнасилваше той беше отвлякъл едно и след това те живяха заедно като баща и син но той пак го изнасилваше така докато той порасне мисля че на 14 беше а той го е отвлякъл когато момчето е било по малко май някъде от 7-10 и щом момчето порасна и стана на 14 му помагаше да отвлича други момчета от неговото училище или просто от улицата за да не изнасилва него а тези които отвлече веднъж бяха дошли негови приятели на мястото където живеят май беше каравана и те си говорят и бъзикат в нея но след това идва мъжът и май ги беше изнасилил и тях само това помня ако ви помогне май беше Юли,Август или Септември филма го излучваха вечерта някъде след 23:00 

Не съм изцяло сигурен, но пробвай с тези двата:

http://www.imdb.com/title/tt1100051/?ref_=fn_al_tt_1

http://www.imdb.com/title/tt1989475/?ref_=nv_sr_1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така сега се сетих за един филм който съм го гледал като малък.Филма е преди 2000 година и се разказваше за група ученици дето правеха някаква пиеса.Мисля че пиесата беше или "Сън в лятна нощ" или "Влюбеният Шекспир".Общо взето е това просто правят пиесата и я изиграват.Накрая на филма правеха някакъв купон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Някой може ли да ми каже тези сцени от кои филми са.

attachicon.gif0247227001409729014_big.jpg

attachicon.gif0755454001409729008_big.jpg

The Adjustment Bureau  На фона на кофти снимките, това е за което се сещам, като нещо актьора не ми прилича много на Мат, та ако съществува по- стар вариант на филма, може и това да е :)

Поздрави и успех в търсенето!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване