Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

stamen_994

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

Здравейте!Търся един филм,в който един мъж решава да построи кораб,за да спаси животните от голямото наводнение.Нещо като Ной е,но не е той.Спомням си,че всички животни му помагаха,както и семейството му.

Редактирано от incredibl3 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Търся един филм,в който един мъж решава да построи кораб,за да спаси животните от голямото наводнение.Нещо като Ной е,но не е той.Спомням си,че всички животни му помагаха,както и семейството му.

Пробвай с Всемогъщият Еван (Evan Almighty)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте,искам да попитам за един филм,който се разказва за едно момче което работи при баща си в една корабостроителница мисля и му се отдава възможност да отиде във военно училище и там се участва в турнир по бокс, но не му стигаха килограми за тежка категория и започна диети с много ядене ! Много ще съм благодарен ако ми кажете как се казва филма :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте,искам да попитам за един филм,който се разказва за едно момче което работи при баща си в една корабостроителница мисля и му се отдава възможност да отиде във военно училище и там се участва в турнир по бокс, но не му стигаха килограми за тежка категория и започна диети с много ядене ! Много ще съм благодарен ако ми кажете как се казва филма :) 

Това, за което се сещам аз е: Annapolis (Анаполис)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Търся един стар френски филм. В него се разказваше за една жена, която беше болна и то сериозно. Запозна се и се влюби в един мъж, с който заминаха на хижа в планината. Като рефрен звучеше песента на Серж Гинсбърг - Обичам те.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся си един филм, в който главния герой е болен от неизлечима болест и му остава малко време, което той иска да прекара с дъщеря си До колкото си спомням той беше агент на ЦРУ, филма е сравнително нов, но не знам от коя година е

Много бих се радвала някой да се сети за името  :)  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали това е точното място за тази тема, ама спешно се нуждая от помощ. Преди около година бях гледал един филм (фантастика, екшън), разказващ се за едно момче. което е доста умно и ако не се лъжа, военните го бяха взели на някакъв космически кораб. Там започнаха да го обучават да стреля, да се отбранява и му даваха едни симулации на битки в космоса с друга раса, Следяха му прогреса и накрая без да знае го излъгаха, и вместо симулация, го вкараха в истинска битка. След това не помня какво ставаше, ама въпросният герой имаше странни сънища. Надявам се информацията да е била достатъчна. Благодарен ще съм да ми се отговори колкото се може по-бързо.

П.С. Намерих филма - казва се Ender's Game. Темата може да се заключва .

Редактирано от BulGuardiaN (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Бях гледал един филм 2007 един азиатски анимационен филм, в който имаше глигани и вълк.. Моля ви се много ми трябва  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Бях гледал един филм 2007 един азиатски анимационен филм, в който имаше глигани и вълк.. Моля ви се много ми трябва  :)

може би имаш предвид Princess Mononoke

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся си един филм, в който главния герой е болен от неизлечима болест и му остава малко време, което той иска да прекара с дъщеря си До колкото си спомням той беше агент на ЦРУ, филма е сравнително нов, но не знам от коя година е

Много бих се радвала някой да се сети за името  :)  :)

За този ли става въпрос?http://www.imdb.com/title/tt2172934/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! 

Искам да попитам за един филм, за чийто име не се сещам,но ще ви разкажа малко от сюжета! 

Група младежи, отиващи в Перу се озовават в един от храмовете на "Маите", биват нападани от цветя и са заклещени на върха на храма и се борят да оцелеят. 
Ако някой се сети, да пише,благодаря предварително ! :))))))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся името на стар филм.Разказваше се за трима души.Двама мъже и една руса жена,които предприемат някакво пътуване със самолет.Единият от мъжете беше с дълга коса,индиански произход и пилот на самолета.Нещо се случи със самолета и той катастрофира във океана в близост до някакво диво място.Тримата пътници на самолета оцеляха,само,че индианецът беше ранен в рамото и се наложи да скъсат от ризата му пърче плат и да направят от него превръзка,за да спрът кръвта.По нататък тримата оцеляват в дивата природа .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся един сериал. В който лошия герой примамва главните герои, мъж и жена в две различни кули. Които излезе от тях като отвори врата ще избухне другата кула и така ще умре другия човек.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам да попитам за един филм.Не си спомням от коя година е ,но го гледах преди доста време.Става въпрос за едно малко градче,в което има сериен убиец и последната жертва на убиеца е възрастна жена.След като е убита нейната дъщеря отива в градчето и се опитва да разбере кой е виновен.Тя се запознава с местния доктор(всъщност той беше убиеца),а доктора се опитва да и замаже очите,но в последствие тя разбира всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен. Ето какво търся аз: Много стар филм, гледах го много често като малка на видео касета, но то се счупи, касетата изчезна, а този филм ми навява хубави спомени от детството. За филма си спомням, че беше комедия. Разказваше се за един богаташ, който умира и оставя завещанието си на...този който отбор, който пръв донесе всички неща от списъка. И се сформират няколко групи: Неговите прислужници, внуците, децата му, приятели и всеки се опитва да спечели. Списъка май съдържаше 50 неща, но си развихрете въображението: Ако добре си спомням трябваше да намерят военна униформа, сватбена рокля, човешки зъб, тоалетна чиния...все странни предмети. И беше забавно. После си ги крадяха един от друг и беше много смешно. Накрая май се оказваше, че всъщност богаташа не е умрял, а е искал да види кой колко държи на него, а не на парите му !!! Благодаря!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1 Първия филм е със едно момче и банда дядо мразовци и едно момиче и шефа на мафиата е със едни мустаци и помня че на края на филма тоя със мустаците шефа го обива момичето и след това по край големия тир идва някав друг и момчето е в тира със кола и момичето и другия се опитаха даго обият но не успяха и след това момчето пали колата на задна и смачква тоя отзад и следтова и момичето и скача от колата и след това пуска тира по от планината на долу... 

2 Втория филм е един японец със един черен помня само на края малко че отиват двамата в един богаташ и след това го занасят на дивия запад и се ебеват малко със него и след това земат някво куфарче със пари и японеца слиза от колата и отива в едно барче и след това като излиза го обиват мафиа а черния продалжава със колата на пред

Тия два филма търся много ако някой им знае имената моля да драсне ще съм му много благодарен ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първият вероятно е Reindeer Games / Двойни игри с Бен Афлек, Шарлийз Терон и Гари Синийз, има го във VBox7 с български субтитри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

За това писане и тези преразкази трябва де те върнат в първи клас!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първият вероятно е Reindeer Games / Двойни игри с Бен Афлек, Шарлийз Терон и Гари Синийз, има го във VBox7 с български субтитри.

Мс много за първия ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся един филм, за който смътно се сещам, че се казваше "Щастливи завършеци", но вече почвам да се съмнявам в себе си, тъй като не откривам никаква следа! На кратко за него- двама имаха силни чувства и дълго ходиха, но сценарият ги раздели, за да тръгнат всеки по нов път и създадът нови щастливи семейства. А когато в един момент ги срещна за кратко пак, за да ги провери към верност към настоящите им половинки и тя не устоя и му прошепна-Да го направим, тя няма да знае! - след кратко мълчание той й отговори- Да, но аз ще знам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте :) от доста време търся един филм но не мога да се сетя как се казва. Даже не си спомням каде съм го гледал.

От него си спомням, че имаше едно момче което беше осиновено от някакви хора и всеки ден го пращат в гората май беше да пасе мисля че бяха крави. Един ден момчето видя някакво момиче което беше много мръсно и глано. Но момичето го беше страх да отиде при него. След още няколко дена някрая се запознаха и то беше много гладно и момчето и даваше от своя хляб. След време момичето заведе момчето до своята къща в гората и когато влезе вътре видя как майката на момичето е умряла на леглото и е започнала да се разлага. Заровиха я и момчето предложи на момичето да се прибере с  него. Осиновителите на момчето го държаха в плевнята а там също беше затворен истинския им син, който не беше наред с акъла :D . Те изкъпаха момичето с 300 зора и косата от кафява понеже беше адски мръсна стана червена. Също си спомням че момиченцето май имаше някакав гердан от майка си или медальон. Онези я продадоха а момчето искаше да я спаси.

Това е което си спомням моля ако някои се сети да пише БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ;)

Редактирано от peniuais (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся един филм или по-точно сериал ако не се лъжа.
Значи в филма се разказва главно е за едно голямо антикварно огледало през, което героите преминават в друго време или друг свят на магии.
От филма си спомням най-ярко за едно куче. Всъщност кучето е човек, но злата кралица (изглеждаше над 50 годишна) го е превърнала в куче и той и е нещо като слуга.
Главните герой са мъж и жена ако не се лъжа. Спомням си, че главния герой също е на около 45-50 годишна възраст.
Ще се радвам ако някои може да се сети.
Мерси предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...