Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

• Отговори 1,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Търся името на един стар филм.Разказваше се за трима души.Двама мъже и една руса жена,които предприемат някакво пътуване със самолет.Нещо се случи със самолета  катастрофира във океана в близост до някакво диво място.Тримата пътници на самолета оцеляха,само,че единият беше ранен в рамото и се наложи да скъсат от ризата му парче плат и да направят от него превръзка,за да спрат кръвта.По нататък тримата оцеляват в дивата природа,преминават пропаст с въже и т.н. Филмът със сигурност е американски.Най-вероятно действието да се развива в Аляска,но не съм сигурен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички.Сетих се за едно филмче дето гледах миналата година,но е доста стар.Та филма се разказваше за 3-ма приятели 2 момчета и 1 момиче.Те се запознават с един стар пират дето в двора си имаше кораб.Те се събираха там и поправиха кораба.Този стария един ден беше заминал с кораба, а на негово място намериха част от съкровището което стария пазеше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте търся един филм дето едно семейство мисля, че беше със една лодка изкачиха едно цунами доста голямо щеше да опустоши града.... Но може и да не беше семейство а 2 ма мъже и една жена с дете ли не знам не се сещам но знам, че градът щеше да бъде ударен от огромно цунами и те със една лодка с/у него караха и го изкачиха и минаха отгоре му... Благодаря предваритлено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Преди време гледах един филм, на който не обърнах голямо внимание. Сега се опитвам да го намеря отново.
Единственото нещо, което помня от този филм беше един човек, който по погрешка попада в стая, в която се извършва ядрен експеримент. В случая човека става син и може да контролира всичко, на атомно ниво. Мисля, че имаше и други негови приятели, които също притежаваха някакви сили, но не съм сигурен. Основното нещо беше синия човек. Казваше се Джон.
Ако някой се сеща за името ще е супер. Благодаря предварително.

П.С. Намерих го - Watchmen

Редактирано от gari (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Здравейте. Преди няколко години гледах един филм, но не мога да си спомня името му и да го изгледам още веднъж.

Значи сценарият е следния. Земята е много замърсена-хората постоянно се разболяват и работят в фабрики на големи корпораций. Богатото населения на земята обаче живее на една космическа станция в небето. Там си има изкуствена гравитация зеленина къщи градини, абе все едно е на земята само че е като някакъв пръстен. На тази станция си имат роботи, които лекуват хората и те живеят много дълго-с една дума-безсмъртни. Във всяка къща има по една машина, в която лягаш и тя дори да са ти махнали част от главата или пък ръка или си болен от нещо автоматично ти поправя всички клетки и ставаш напълно здрав. 90 процента от хората не могат да си позволят билет да отидат на тази станция, но един, който бива облъчен от много високо ниво на радиация в една фабрика се урежда с помощта на местни хакери с кораб и тръгва с още 3 кораба цивилни към тази станция. Автоматичната защита на станцията започва да ги стреля и той се разбива там. Роботите се борят с него, но хакерите са му дали нещо като екзоскелет наполовина имплантиран в мозъка и наполовина извън тялото. В крайна сметка с помощта на хакерите свалят станцията и я рестартирват. И главният хакер поема контрол над нея и естествено всички роботи в станцията изпълняват неговите заповеди. Активира един код чрез който изпраща около 100 кораба с роботи-медици към земята и там с тези машини излекуват всички хора.

Него описах много добре, но ако някой е срещал филма моля да пише :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Преди няколко години гледах един филм, но не мога да си спомня името му и да го изгледам още веднъж.

Значи сценарият е следния. Земята е много замърсена-хората постоянно се разболяват и работят в фабрики на големи корпораций. Богатото населения на земята обаче живее на една космическа станция в небето. Там си има изкуствена гравитация зеленина къщи градини, абе все едно е на земята само че е като някакъв пръстен. На тази станция си имат роботи, които лекуват хората и те живеят много дълго-с една дума-безсмъртни. Във всяка къща има по една машина, в която лягаш и тя дори да са ти махнали част от главата или пък ръка или си болен от нещо автоматично ти поправя всички клетки и ставаш напълно здрав. 90 процента от хората не могат да си позволят билет да отидат на тази станция, но един, който бива облъчен от много високо ниво на радиация в една фабрика се урежда с помощта на местни хакери с кораб и тръгва с още 3 кораба цивилни към тази станция. Автоматичната защита на станцията започва да ги стреля и той се разбива там. Роботите се борят с него, но хакерите са му дали нещо като екзоскелет наполовина имплантиран в мозъка и наполовина извън тялото. В крайна сметка с помощта на хакерите свалят станцията и я рестартирват. И главният хакер поема контрол над нея и естествено всички роботи в станцията изпълняват неговите заповеди. Активира един код чрез който изпраща около 100 кораба с роботи-медици към земята и там с тези машини излекуват всички хора.

Него описах много добре, но ако някой е срещал филма моля да пише :)

Elysium

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся един филм за първата световна. Момиче търси изчезналия си приятел .
Та филма го даваха преди няколко месеца по една телевизия. Май беше нещо като филм- приказка защото имаше разказвач. През целия филм момичето, което имаше някакъв проблем с краката, издирваше приятеля си, който беше изчезнал на фронта по време на окопната война. Наема детективи и търсеше свидетели, като през цялото време изглеждаше, че няма как да е оцелял, но на края го намери
Ако някой си спомня заглавието, моля да сподели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся една екшън- комедия, може би японски или китайски филм, не помня.. Беше за някви хора в квартал, западнал квартал и всички тези хора владееха бойни изкуства.. По едно време идваше една мафия и последното, което помня е, че накрая на филма идва някъв човек, който си надува бузите като жаба ;д и ... да, ако някой знае името, моля да каже ^^

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся една екшън- комедия, може би японски или китайски филм, не помня.. Беше за някви хора в квартал, западнал квартал и всички тези хора владееха бойни изкуства.. По едно време идваше една мафия и последното, което помня е, че накрая на филма идва някъв човек, който си надува бузите като жаба ;д и ... да, ако някой знае името, моля да каже ^^

Kung fu hustle

Редактирано от Iliyan Georgiev (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте преди години по диема даваха 1 ужас помня много малко от него но се надявам да ми помогнете. Значи група приятели отидоха на почивка във някаква къща и там започнаха да стават страшни неща най-ясната сцена която помня е момиче беше завързало приятеля си и го биеше с камшик и тогава излезе това чудовище и изяде един от двамата и втората сцена е вече в леговището на това чудовище навсякъде имаше огън и главната героиня го уби там. Надявам се че разбрахте нещо от това което написах :)

Здравейте пак тоя път направо от другата тема копирам въпроса че си няма отговор :Д ! Търся един стар филм от порядъка на 1990 - 2000 г. Една време го излъчваха по Диема. Разправя се за създаването на робот, който да е полезен с домакинската работа и развлечение на семейството. Прототип на този робот е купен от семейство при което той дава дефект и започва да убива. Спомням си, че в него беше вграден пистолет с топчета, и той го напълни със съчми, опита се да убие момчето, докато си играеха, но уцели отражението му в огледалото, защото си мислеше, че е самото момче. Фирмата си го прибра с един автобус, но по пътя той преобърна автобуса и избяга. Мисля, че започна да преследва семейството за да ги убие, но момчето го довърши случката беше вечерно време. Майче сами филм завършваше как едното му (останало) око започва пак да свети или обратното. Надявам се, че някой знае как се казва филма, ще съм ви много благодарен ако ми кажете !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся един филм, в който се разказваше за едни добри крадци, обираха богатите и даваха на бедните мисля, че беше италиянски, но не съм сигурна. Бяха доста крадци (7-10 горе долу). Единствения ми спомен е как подскачаха навсякъде, носеха маски и мисля, че един от саундтраците беше на Maria Callas - Habarena (или нещо такова:D) Моля Ви помогнете ми вече ще полудея :D...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

здравейте,искам да попитам за един филм,който се разказва за едно момче и едно момиче който като малки седяха на брега на едно езеро в един замък на една старица която гледаше мисля че момичето и я обучаваше по танци след време се разделят двете деца и се срещат като големи момчето мисля че беше художник и е отворил галерия , само това се сещам ! Много ще съм благодарен ако ми помогнете ! 

Редактирано от iliq123 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По Фокс Върви реклама за нов сериал  "уейърд пайнс" Гугъл обаче нищо не открива, някаква идея как е оригиналното му име?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По Фокс Върви реклама за нов сериал  "уейърд пайнс" Гугъл обаче нищо не открива, някаква идея как е оригиналното му име?

Wayward Pines (2015) 14 май излиза първи епизод.

Редактирано от spielberg (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте преди време бях гледал един филм или сериал не си спомням добре по AXN го даваха спомням си само че беше нещо Alex C някой ако се сети нещо по въпроса бих се радвал да го гледам отново 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.
Търся един филм за един известен човек актюр май беше не помня.Една жена все му пращаше писма.
Беше обсебена от него.Той имаше приятелка но преспа с тази жена.После тя не спираше да го преследва преби приятелката му и уби негов приятел ли беше адвоката ли му не помня.На края на филма се появи приятеля на психопатката и почна да се кара с нея.Това е всичко което помня от филма ще съм ви много благодарна ако ми отговорите. th_icon_surprised.gif
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте...

Търся стар екшън филм, от който си спомням малко... Ставаше дума за двама братя бойци(може и да бяха близнаци). Другото, което си спомням е, че имаха някаква кола, която се движеше с отпадъци и когато и сложиха пластмаса ставаше супер мощна... Филма е от 90-те, дори може да е и от 80-те.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Здравейте !

Търся един стар сериал ,по спомен се казваше КЛЮЧА,ЧАСОВНИКА И......

Главния герой имаше ключ и като отваряше врати се озоваваше на друго място

и го преследваха заради този ключ,

а имаше и други предмети със сили

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Търся един стар сериал ,по спомен се казваше КЛЮЧА,ЧАСОВНИКА И......

Главния герой имаше ключ и като отваряше врати се озоваваше на друго място

и го преследваха заради този ключ,

а имаше и други предмети със сили

Шест серии са, Ключа е името на първия епизод. Сериала се казва "Изгубената стая" lost Room

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване