Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

Здравейте! Търся един немски сериал за двама полицай във високотехнологичен хеликоптер, даваха го преди много години по нова.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Цък цък.

Това е филмът "Wanted" на Тимур Бекмамбетов!      

Ямакаши (2001)    

Публикувани изображения

Здравейте! Търся един немски сериал за двама полицай във високотехнологичен хеликоптер, даваха го преди много години по нова.

HeliCops - Einsatz über Berlin

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся един филм едно младо момче военен се влюби в едно момиче ,но мина лятото и той замина за армията ,но си обещаха тя да го изчака една година.След това обаче се случи атентата с двете кули и той замина за Авганистан за 3 години май и тя си намери друг мъж.

Търся и един сериал даваха го преди по БНТ.Един мъж го блъска влак мисля че и умира ,но слагат мозъка му във някакъв супер човек и той започва да работи за полицията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте всички :) от доста време търся един филм, мисле че го гледах миналата или по-миналата година, но за съжаление не помня  нито героите нито името му. Започваше с това, че главният герой живееше в пещера с жена си и детето си <син> Те бяха нападнати, не си спомням точно същества ли някакви бяха, извънземни ли, роботи ли, но преследваха хората. Убиха семейството му и той попадна в някакво племе, където започнаха да го обучават за войн, Там, виждът свиреше на някакъв инструмент и обясняваше за силата на музиката и връзката с духовното. Казваше му, че в него има много гняв натрупан и най-важното , че неговата мисия е да обедини племената срещу злото. Дъщерята на вожда мисля, че беше се влюби в него и рискува живота си. Филмът беше много интересен, ако някой си спомня, много ще му бъда благодарна! :) Лека вечер от мен :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся един филм със Жан Клод Ван Дам.... Много е стар и във филма Ван Дам се биеше със някакви във един влак и не знам точно какво се случи но имаше момент в който ван дам легна на едни релси и влакат мина отгоре но той уживя.... Ако някой се сеща да каже! :) А също така и за един филм със едни китайци май беше комедия дето какт оги гонеше полицията (те бяха със бяла кола и на един паркинг набиха спирачки завъртяха се и паркираха между едни коли и се спасиха има го този момент на много клипчета...) Таа така ако някой се сети за 2 та филма нека да каже! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте всички :) от доста време търся един филм, мисле че го гледах миналата или по-миналата година, но за съжаление не помня  нито героите нито името му. Започваше с това, че главният герой живееше в пещера с жена си и детето си <син> Те бяха нападнати, не си спомням точно същества ли някакви бяха, извънземни ли, роботи ли, но преследваха хората. Убиха семейството му и той попадна в някакво племе, където започнаха да го обучават за войн, Там, виждът свиреше на някакъв инструмент и обясняваше за силата на музиката и връзката с духовното. Казваше му, че в него има много гняв натрупан и най-важното , че неговата мисия е да обедини племената срещу злото. Дъщерята на вожда мисля, че беше се влюби в него и рискува живота си. Филмът беше много интересен, ако някой си спомня, много ще му бъда благодарна! :) Лека вечер от мен :)

Сеща се за един ама не съм много сигурен Танцуващият с вълци

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден на всички. Та така търся един филм, старичък е и преди го даваха по Дискавъри. В филма се разказва за един човек който бавно сменя частите на тялото си с роботски, опитвайки се да живее възможно най-дълго, той преживява един апокалипсис. Само това помня от филма и много ще се радвам някои да ми каже името му. Благодаря за отделеното време.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Немога ди си спомня името на един филм. Той беше нещо като ужаси и се разказваше за една жена която, получаваше някакви есемеси че ще умре или нещо подобно ако някой знае името му ще съм му много благодарен :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся един филм със Жан Клод Ван Дам.... Много е стар и във филма Ван Дам се биеше със някакви във един влак и не знам точно какво се случи но имаше момент в който ван дам легна на едни релси и влакат мина отгоре но той уживя.... Ако някой се сеща да каже! :) А също така и за един филм със едни китайци май беше комедия дето какт оги гонеше полицията (те бяха със бяла кола и на един паркинг набиха спирачки завъртяха се и паркираха между едни коли и се спасиха има го този момент на много клипчета...) Таа така ако някой се сети за 2 та филма нека да каже! :)

"Уживя"... Край с българската граматика... Но това да беше единствената грешка, добре щеше да е :(

Филма не се сещам кой е, но след като знаеш главния актьор, то: Jean-Claude Van Damme <- всички филми в които е участвал...

Редактирано от quickJO (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би да е този: https://www.google.bg/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=%D0%98%D0%B7%D0%B2%D1%8A%D0%BD+%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BB+(2002)

Редактирано от chochomen (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май ше е този ше го свалям и после ще кажа! :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся един драматичен филм от който помня, само че главната героиня страда от много рядка болест от която кожата на героинята постепенно се свиваше тоест сякаш кожата и се скъсяваше, докато накрая не умря. Всъщност може да е била излекувана, но не си спомням.
Главната героиня изглеждаше, а може би е наистина  Сали Фийлд
Проверих всичките и филми, но може би съм пропуснал това което търся или пък това да не е актрисата от филма който търся, но със сигурност си спомням, че приличаше на нея.

Редактирано от Blue_Hulk (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся един филм, италиански, не се говори, разказва се за едно дърво, което го отрязват, после го закарват едно село, окрасяват го, след известно време го носят и го правят на дървени въглища и това е филма

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся един филм италианск няма реч. Разкава се за една козле което се подслоняеа под един бор, после идват едни отсичат бора, занасят го в едно село, там го украсяват, и накрая го закарават някъде и го правят на дървени въглища

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся един фантастичен филм свързан с извънземни.

Значи в началото филма започва нормално и едно момче отива да си играе някъде в гора или нещо подобно. По едно време тръгва да се прибира и изведнъж се спъва някъде и пада в безсъзнание.
След като се събужда се опитва да си спомня какво е станало и през това време тръгва към дома си.
Обаче установява, че в къщата вече не живеят родителите му...
След това си спомням, че се събужда в някаква болница и там научава, че всъщност са изминали много години. След това ставата разни неща и открива извънземен кораб... друго не си спомням.
Дано някои се сети!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да по-питам за един филм ако се сещате ми отговорете ... Една жена мисля, че затвора е Тайландски някакъв отвлича момичето след което ги учи за убийци,води ги при мъже, приспива ги със едно вино изнасилват ги и след което излизат на улицата и започват да трепят/отмъщават ! :) Филма е Екшън и е много интересен ако някой се сети кажете го, благодаря ви ! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една жена мисля, че затвора е Тайландски някакъв отвлича момичето след което ги учи за убийци,води ги при мъже, приспива ги със едно вино изнасилват ги и след което излизат на улицата и започват да трепят/отмъщават ! :) Филма е Екшън и е много интересен

Голо оръжие.

http://www.imdb.com/title/tt0341495/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся един филм - испански или португалски, в него главният герой умира, но остава като призрак... някой да има идея как е заглавието?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся един фантастичен филм свързан с извънземни.

Значи в началото филма започва нормално и едно момче отива да си играе някъде в гора или нещо подобно. По едно време тръгва да се прибира и изведнъж се спъва някъде и пада в безсъзнание.

След като се събужда се опитва да си спомня какво е станало и през това време тръгва към дома си.

Обаче установява, че в къщата вече не живеят родителите му...

След това си спомням, че се събужда в някаква болница и там научава, че всъщност са изминали много години. След това ставата разни неща и открива извънземен кораб... друго не си спомням.

Дано някои се сети!

Успях! филмът е - Flight of the Navigator(1986)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Филма, който търся е хорор филм/филм на ужасите.В началото на филма група младежи на около 20-25 години пътуват във влак, но неща става и влака катастрофира и от там нататък ми се губят моменти и немога да се сетя как се казваше този филм..Ще съм много благодарен, ако някой го намери  :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся един филм - испански или португалски, в него главният герой умира, но остава като призрак... някой да има идея как е заглавието?

Напомня ми на Призрак (1990) обаче е американски.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе да питам за един филм. Гледах го преди 7-8 години по диема мисля. Разказваше се за група младежи, които са много добри в катеренето в градски условия, като нинджи са. Правят обири по апартаментите на високи етажи. Но техен приятел има нужда от операция или нещо подобно беше и те започват да крадат за да му помогнат. Сещате ли се  :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе да питам за един филм. Гледах го преди 7-8 години по диема мисля. Разказваше се за група младежи, които са много добри в катеренето в градски условия, като нинджи са. Правят обири по апартаментите на високи етажи. Но техен приятел има нужда от операция или нещо подобно беше и те започват да крадат за да му помогнат. Сещате ли се  :D

Ямакаши (2001)   :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване