Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

stamen_994

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

Здравейте на всички. 

Търся един стар филм, беше невероятна комедия... това което помня от него е, че един човек, печели много пари от един билет на лотария.... също така помня, че имаше много смешно име - казваше се Чоптоли.... 

Надявам се да можете да ми помогнете.

Благодаря Ви предварително. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,искам да питам за един филм който гледах събота срещу неделя през нощта по cinemax докато пътувам от Турция към България иии нямаше как да проверя името.Става въпрос за наколко непознати които се събуждат в нещо като подземие и чрез някакви знаци на сатаната трябваше да се измъкнат...Оказа се,че те са там може би за това,че всеки от тях е убил човек...В някои лабиринти трябваше да жертват  хора за да се измъкнат,или да отключат следващата загадка като източат кръвта си в йероглифите.....Не можех да го догледам докрай защото слезнахме за почивка и дори не видях актьорите...Последното което видях е че бяха 2 жени (eдната японка) момче на около 15 един японец иии главния герой който беше бивш полицай.Надявам се да ми помогнете,че много искам да видя края :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Борислава Петлешкова написа:

Здравейте,искам да питам за един филм който гледах събота срещу неделя през нощта по cinemax докато пътувам от Турция към България иии нямаше как да проверя името.Става въпрос за наколко непознати които се събуждат в нещо като подземие и чрез някакви знаци на сатаната трябваше да се измъкнат...Оказа се,че те са там може би за това,че всеки от тях е убил човек...В някои лабиринти трябваше да жертват  хора за да се измъкнат,или да отключат следващата загадка като източат кръвта си в йероглифите.....Не можех да го догледам докрай защото слезнахме за почивка и дори не видях актьорите...Последното което видях е че бяха 2 жени (eдната японка) момче на около 15 един японец иии главния герой който беше бивш полицай.Надявам се да ми помогнете,че много искам да видя края :D

За някоя част на Убийствен Пъзел става въпрос според мен. Може би 5 или 6.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

търся филм.. снимка от филма мисля, че е това. https://gyazo.com/6663719ecd6a3de7d7d633e7da6262f0 (намерих я на един клип) не помня за какво се разправя. само помня, че актьорът намира нещо като телефон на пътя и след това Господ го вика да го замести или нещо от този род беше... ако някой знае как се казва, ще съм много благодарен да сподели с мен..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Bruce Almighty (2003)

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е убийствен пъзел....Докато го гледах не се разбра защо са там и кой ги е изпратил :S и заради това,че пропуснах края не знам :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,искам да питам за един филм който гледах събота срещу неделя през нощта по cinemax докато пътувам от Турция към България иии нямаше как да проверя името.Става въпрос за наколко непознати които се събуждат в нещо като подземие и чрез някакви знаци на сатаната трябваше да се измъкнат...Оказа се,че те са там може би за това,че всеки от тях е убил човек...В някои лабиринти трябваше да жертват  хора за да се измъкнат,или да отключат следващата загадка като източат кръвта си в йероглифите.....Не можех да го догледам докрай защото слезнахме за почивка и дори не видях актьорите...Последното което видях е че бяха 2 жени (eдната японка) момче на около 15 един японец иии главния герой който беше бивш полицай.Надявам се да ми помогнете,че много искам да видя края

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Борислава Петлешкова написа:

Здравейте,искам да питам за един филм който гледах събота срещу неделя през нощта по cinemax докато пътувам от Турция към България иии нямаше как да проверя името.Става въпрос за наколко непознати които се събуждат в нещо като подземие и чрез някакви знаци на сатаната трябваше да се измъкнат...Оказа се,че те са там може би за това,че всеки от тях е убил човек...В някои лабиринти трябваше да жертват  хора за да се измъкнат,или да отключат следващата загадка като източат кръвта си в йероглифите.....Не можех да го догледам докрай защото слезнахме за почивка и дори не видях актьорите...Последното което видях е че бяха 2 жени (eдната японка) момче на около 15 един японец иии главния герой който беше бивш полицай.Надявам се да ми помогнете,че много искам да видя края

Има специална тема за търсене на филми!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся филм подобен на "Купи, Хвърли, Купи"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги! Бих искал да Ви попитам за един спортен филм на бейсболна тематика.  Ставаше дума за един стар скаут, който ослепяваше с течение на времето и практически той подбираше талантите не с гледане, а чрез слуха си (т.е. звука който се издава при удара на топката със бухалката)  Искаха да го уволнят, защото считаха, че не може да си върши добре работата, след като не вижда играта на младите бейсболисти. Дъщеря му също разбираше и се интересуваше от бейсбол и се влюби в някои от персонажите във филма. Отборът искаше да привлече даден играч, купиха го и на представянето му въпросният скаут и дъщеря му доказаха, че играча има проблем с ниските топки. Та как се казваше филма? :(

Благодаря предварително! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Liverpool1892 написа:

... Та как се казваше филма? :(...

Благодаря предварително! 

Има си тема за филми! Добре, че модераторите спят и не те нахокаха :hush:

Иначе филма, който търсиш се казва Trouble with the Curve (2012)

Приятно гледане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Liverpool1892 написа:

Здравейте, колеги! Бих искал да Ви попитам за един спортен филм на бейсболна тематика.  Ставаше дума за един стар скаут, който ослепяваше с течение на времето и практически той подбираше талантите не с гледане, а чрез слуха си (т.е. звука който се издава при удара на топката със бухалката)  Искаха да го уволнят, защото считаха, че не може да си върши добре работата, след като не вижда играта на младите бейсболисти. Дъщеря му също разбираше и се интересуваше от бейсбол и се влюби в някои от персонажите във филма. Отборът искаше да привлече даден играч, купиха го и на представянето му въпросният скаут и дъщеря му доказаха, че играча има проблем с ниските топки. Та как се казваше филма? :(

Благодаря предварително! 

И какво не ви хареса в първата важна тема в раздела?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, capnemo написа:

И какво не ви хареса в първата важна тема в раздела?

Извинявам  се още един път. Дано имате сили да го преглътнете. Просто не съм обърнал внимание и съм го пуснал в КИНО и телевизия, а киното са филми нали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да кажете кой е филма от клипа между минутите 4:30 и 4:39? Благодаря, предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся един филм в който има мъж и жена които имат син и си осиновяват дъщеря, която истинската й възраст май беше над 20 години, а те не знаят това. Осиновената дъщяра извършва убийства. Мисля, че накрая на филма, тя застрелва мъжа. Друго не си спомням.

Поздрави!

ПС: Намерих го. Казва се Сираче.

Редактирано от the_ghost (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 6/19/2016 в 11:14, SuperLuigi написа:

Може ли да кажете кой е филма от клипа между минутите 4:30 и 4:39? Благодаря, предварително!

Не е от филм, а от епизод на сериала "The IT Crowd": http://www.imdb.com/title/tt0487831/?ref_=nv_sr_1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Cinemascrotum написа:

Не е от филм, а от епизод на сериала "The IT Crowd": http://www.imdb.com/title/tt0487831/?ref_=nv_sr_1

Благодарим, много!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Търся името на един филм.Във филма се разказваше за един който го вкараха в затвора(не се сещам за какво).Там отначалото имаше някакво спречкване с едни от арийското братсво,но неговият съкилийник се намеси и им каза че "той е недосегаем по заповед на ...."Заповедта беше дадена от един фафиотски бос,защото само този човек знаеше нещо за смърта на синът му ли беше или нещо друго.Малко е объркано инфото,но само толкова се сещам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора помагайте. От доста време търся един филм. Естествено не му знам името нито героите , но много искам да го намеря. Сещам се само за какво става въпрос във филма и дано някой да го познае и да помогне. Та става въпрос за психотрилър не е точно ужас. Две сестри , от които едната пада от скала и умира уж като инцидент после на другата все и се привиждаше навсякъде ходеше да я лекуват от страх от високо , беше на ръба да полудее а накрая се разбираше че е собственото и гадже и се мъчеше и нея да убие а лекарят й я спасяваше. Знам , че инфото не е много , но дано се сети някой не е неизвестен филма убедена съм , давали са го и по телевизията аз лично го гледах на касета преди много време. Благодаря предварително.

Редактирано от Маячевска (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди 1-2 месеца гледах малко от един филм по телевизията (мисля, че по Диема го излъчиха). Не мога обаче да си спомня заглавието. Става дума за някакъв остров и някакви хора, които са в опасност на острова. Там има нещо като диктатура на някаква цивилизация различна от нашата. Има звероподобни типове с черни качулки, а край тях - знамена много подобни на нацистките. Един мъж беше хванат от хората на диктаторите и искаха да го трепят, а друг ги молеше да не го правят. Господарите в черни качулки бяха седнали на тронове, качени върху платформи (мисля, че край тях освен нацистоподобни знамена имаше и факли).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся филм, в който семейството на главната героиня (май беше жена на средна възраст) се опитва всячески да прикрие от нея, че събитията около прехода и падането на Берлинската стена са настъпили. Тя беше болна от нещо, прекарваше по-голямата част от времето си на легло. Пускаха и стари новини на запис с едно видео от съседната стая. Спомням си ясно една от сцените - на съседната сграда слагаха рекламен трансперант на Coca-Cola, докато тя гледаше през прозореца, и синовете и (или каквито там и бяха) побързаха да я махнат оттам. Трябва да е бил драматично-комедиен. Въртяха го продължително време по кабелната (каналите "Диема") преди 7-8 години.

П.С. Намерих го - Good Bye, Lenin! (2003) .

Редактирано от programings (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

търся филм / на епизоди руски, за втората световна война , където карат затворниците да войуват мисля че се казваше нещо като "страфбат" но не съм сигурен 

Редактирано от The Reaper (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Струва ми се, че в тази тема има много повече въпроси, отколкото отговори, но ще се пробвам и аз с два филма. :)

Първият е криминална екшън комедия. Предполагам, че беше френски или копродукция, но може и да греша за това. Ставаше въпрос за 3-4 жени, на които изведнъж им се наложи да намерят голяма сума пари - за да платят данък или ипотека на някакъв имот(може би къщата на една от тях). Решиха да оберат банка и измислиха някакъв "гениален" план. Използваха карнавални маски с женски образи, една от тях играеше ролята на отвлечена. Съответно полицаите решиха, че женските маски са за заблуда и извършителите са мъже. Друг забавен момент беше това, че мъжът/приятелят на една от тях беше полицай и докато те обираха банката, той гледаше нейното бебе... Филмът е може би от 90-те и българското заглавие беше "Обирджийките", но предполагам че това ще е от случаите, когато оригиналното заглавие няма нищо общо с превода...

Другият филм също е доста стар и е със зомбита. Както си му е редът - един полковник работи в тайна лаборатория по някакъв "авангарден проект" за бързо възстановяване на тъкани. Веднъж дъщеря му решава да го посети "неофициално", при което става някакъв инцидент и тя се заразява. Тръгна да бяга с нейният приятел - от охраната на лабораторията, а също и от някакви бандити. После решиха да се върнат в лабораторията да търсят "лекарство". А там беше "мазало". В критичният момент им помогна един негър, който уж се беше "преобразил" вече, но младежът му показа една монета или медальон и онзи за момент си върна разсъдъка и натисна копчето на вратата. Накрая задействаха самоунищожението на лабораторията и двамата скочиха в пещта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Търся филм в който един човек, имаше голямо и красиво имени и семейство. В двора си беше направил една бяла колона 5 или 10 метра, на която се качваше и стоеше с дни. Единият му син беше градинар и правеше страхотни градини. Благодаря предварително ако помогнете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...