Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

на 6/29/2016 в 20:47, Въпросиньо написа:

Преди 1-2 месеца гледах малко от един филм по телевизията (мисля, че по Диема го излъчиха). Не мога обаче да си спомня заглавието. Става дума за някакъв остров и някакви хора, които са в опасност на острова. Там има нещо като диктатура на някаква цивилизация различна от нашата. Има звероподобни типове с черни качулки, а край тях - знамена много подобни на нацистките. Един мъж беше хванат от хората на диктаторите и искаха да го трепят, а друг ги молеше да не го правят. Господарите в черни качулки бяха седнали на тронове, качени върху платформи (мисля, че край тях освен нацистоподобни знамена имаше и факли).

Този?

http://www.imdb.com/title/tt0110678/?ref_=nm_flmg_act_90

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Здравейте, търся детски сериал от 80-те. Казваше се "Призраци отвъд" и го излъчваха тогава по БНТ. По това време имаше и други сериалчета като "Призраци от блока", "Призраци под Виенското колело", които успях да ги намеря, но за този сериал нищо не излиза, мисля че не е немски, защото и на този език опитах, ще ми е достатъчно и с картинки да си го припомня. Сега сякаш интереса към детските филмчета се изгуби и децата израстват с таблети в ръка и нямат представа какво преживяване беше тогава, и в училище в скучните часове да рисуваш любимите си герои от детските..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, peppone1 написа:

Здравейте, търся детски сериал от 80-те. Казваше се "Призраци отвъд" и го излъчваха тогава по БНТ. По това време имаше и други сериалчета като "Призраци от блока", "Призраци под Виенското колело", които успях да ги намеря, но за този сериал нищо не излиза, мисля че не е немски, защото и на този език опитах, ще ми е достатъчно и с картинки да си го припомня. Сега сякаш интереса към детските филмчета се изгуби и децата израстват с таблети в ръка и нямат представа какво преживяване беше тогава, и в училище в скучните часове да рисуваш любимите си герои от детските..

Да не е този:

https://www.youtube.com/watch?v=6E9uq8W8REI

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся един български филм с един много добър адвокат, който е арменец и мисля, че беше сляп. Бях го гледал по ТВ7 :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, Djani_Varna написа:

Търся един български филм с един много добър адвокат, който е арменец и мисля, че беше сляп. Бях го гледал по ТВ7 :) 

Мисля че търсиш този сериял : Кантора Митрани

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Здравейте.

Опитвам се да се сетя за името на един филм.Спомням си че бяха убили сина или брата на един мафиот и заподозрения в убийството му го вкараха в затвора.Но мафиота разбра че не е той убиеца но знае кой го е извършил(или предполагаше че той знае кои е бил).В началото някакви скинхетс искаха да се изгаврят с момчето,но някакъв се намеси и каза че той бил недосегаем по нареждане на мафиота и те го оставиха.Само това се сещам.Дано на някои да му звучи познато.

Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся един филм, в който един пилот на самолет е пиян и мисля, че преземяваше самолета пиян на някой нещо да му говори?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте филма малко си спомням един мъжът беше във водата и вижда някакви кукли и умрели хора а когато излиза на дърветата имаше обесени хора 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Djani_Varna написа:

Здравейте! Търся един филм, в който един пилот на самолет е пиян и мисля, че преземяваше самолета пиян на някой нещо да му говори?

http://www.imdb.com/title/tt1907668/ - с чичо Denzel Washington :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся един филм, в който родители разбират, че детето им е робот и го изоставят с едно мече в гората и после започва да ги търси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,отново търся помощ за филм.

След битка на кучета,доберманът губи срещу питбул и бива изхвърлен през мост в река.Доплува до брега и лежи полумъртъв на брега.Сутринта момиченце,отиващо на у-ще го намира и му дава закуската си.После започва да се грижи за него ,докато се съвземе.Приютява го у тях.Семейството му се налага да тръгне за друг щат и изоставят кучето.Момиченцето пуска от колата ту чорапче,ту ръкавичка ,за да може кучето да я намери.Доберманът преската високата ограда и тръгва по следите на колата.Пие вода от локви и лови зайци в пустинята м/у щатовете,за да оцелее.Лапите му вече кървят от асфалта,но върви по следите на момиченцето,което постоянно му хвърля следи да помирише.....

Мисля,че се казвше "Биячът",но не ми излиза никъде...Може да е преди повече от 10г,не съм сигурен...Благодаря предварително :) !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на Friday, August 26, 2016 в 22:26, Луцифер... написа:

Търся един филм, в който родители разбират, че детето им е робот и го изоставят с едно мече в гората и после започва да ги търси.

AI(2001)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Преди няколко години гледах една страхотна комедия по тв, но не мога да се сетя как се казваше. Ставаше въпрос за един възрастен мъж, който има много пари, фирма, малка фирма с коли за скрап и т.н. Племенниците му се надпреварваха кой ще го наследи и затова се женеха един след друг  имаха деца - по възможност момчета. Даже се сещам, че едното сем. имаше само момичета, а др, само момчета и се обвиняваха, че имали уговорка с лекаря си. Най-малкият от всички имаше само приятелка. Този, възрастният с времето загуби цялото си богатство и никой не искаше да се грижи за него, даже беше в инвалиден стол. Само най-малкият, който загуби работата и апартамента си реше да не го оставя в дом, а да го вземе при него. В края на филма ги даваха как се нанасят в малък апартамент и приятелката му го пита как ще се съберат, а той каза, че ще спи на земята, но няма да остави чичо си. В този момент, човекът си призна, че всичко е било изпитание, за да види, на кого му пука за него и кой ще наследи всичко след смъртта му. Момчета се изненада и попита: "Има ли още нещо, за което си ни лъгал? - Да!" и човекът стана от инвалидната количка.

Това е накратко, което се сещам за филма. Моля, ако някой има представа как се казва да пише. Благодаря много! :))

Редактирано от IvG
правопис (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 9/3/2016 в 17:46, IvG написа:

Здравейте,

Преди няколко години гледах една страхотна комедия по тв, но не мога да се сетя как се казваше. Ставаше въпрос за един възрастен мъж, който има много пари, фирма, малка фирма с коли за скрап и т.н. Племенниците му се надпреварваха кой ще го наследи и затова се женеха един след друг  имаха деца - по възможност момчета. Даже се сещам, че едното сем. имаше само момичета, а др, само момчета и се обвиняваха, че имали уговорка с лекаря си. Най-малкият от всички имаше само приятелка. Този, възрастният с времето загуби цялото си богатство и никой не искаше да се грижи за него, даже беше в инвалиден стол. Само най-малкият, който загуби работата и апартамента си реше да не го оставя в дом, а да го вземе при него. В края на филма ги даваха как се нанасят в малък апартамент и приятелката му го пита как ще се съберат, а той каза, че ще спи на земята, но няма да остави чичо си. В този момент, човекът си призна, че всичко е било изпитание, за да види, на кого му пука за него и кой ще наследи всичко след смъртта му. Момчета се изненада и попита: "Има ли още нещо, за което си ни лъгал? - Да!" и човекът стана от инвалидната количка.

Това е накратко, което се сещам за филма. Моля, ако някой има представа как се казва да пише. Благодаря много! :))

http://www.imdb.com/title/tt0109936/?ref_=fn_al_tt_10

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся филм, в който се разказва за две деца - момиченце и момченце- чиито родители умират/биват убити и ги пращат да живеят при чичо им, който е любител на змии. Един човек преследва децата и влиза тайно в къщата на чичото и отваря клетката на най-отровната змия, а тя убива чичото. След смъртта му пращат децата при леля им. Нейната къща е на ръба на скала и отново преследвача отива в къщата. Къщата пропада от скалата, а децата едва се спасяват. От там нататък не го помня добре, но имаше пещера, река , пиявици и т.н. Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся филм, в който се разказва за двама, които играят игра от рода на "имаш ли смелост" в която се предизвикват. Единият дава задача на другия и ако се справи идва неговия ред. Накрая свършва на един строеж и бетона ги залива и двамата.

Това е което се сещам за филма. Моля, ако някой има представа как се казва да пише. Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , от няколко дни се опитвам да се сетя за името на филм , който съм гледала преди 3 -4 години . Надявам се да ми помогнете :) Във филма се разказва за младо момиче на около 20 години и нейния брат , който страда от неизлечима болест(мисля ,че беше рак)За да спечели пари за лечението му тя участва в нещо като игра , в която има мисля че 10 човека от които единия е сестрата на момчето има и баба която беше в инвалидна количка . Спомням си че на масата пред всеки имаше по една карта , която беше обърната и който обърне картата трябва да направи това , което пише на нея , ако решат да не обръщат картата трябва да стоят 2 мин. под вода. Единият мъж обърна картата и трябваше да  си пореже  окото с бръснарско ножче, едно момиче също обърна картата и трябваше да стои 5 мин. под вода , а сестрата на момчето избра да стои 2 мин под вода без да обръща своята карта . И така преминаваха през много игри , докато повечето умряха и останаха само сестрата на момчето и един мъж . Имаше един пистолет и момичето го взе и уби момчето . Така тя спечели играта и си тръгна с парите. Когато се прибра ,  за да каже на брат си че има пари за лечение видя на леглото бележка ,  на която брат и пише че се е самоубил , за да не и е в тежест и така свършва филма. Силно се надявам , че някой го е гледал и ще ми каже как се казва . Опитах се да го разкажа максимално подробно , но съм забравила много части от сюжета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, mimi444 написа:

Здравейте , от няколко дни се опитвам да се сетя за името на филм , който съм гледала преди 3 -4 години . Надявам се да ми помогнете :) Във филма се разказва за младо момиче на около 20 години и нейния брат , който страда от неизлечима болест(мисля ,че беше рак)За да спечели пари за лечението му тя участва в нещо като игра , в която има мисля че 10 човека от които единия е сестрата на момчето има и баба която беше в инвалидна количка . Спомням си че на масата пред всеки имаше по една карта , която беше обърната и който обърне картата трябва да направи това , което пише на нея , ако решат да не обръщат картата трябва да стоят 2 мин. под вода. Единият мъж обърна картата и трябваше да  си пореже  окото с бръснарско ножче, едно момиче също обърна картата и трябваше да стои 5 мин. под вода , а сестрата на момчето избра да стои 2 мин под вода без да обръща своята карта . И така преминаваха през много игри , докато повечето умряха и останаха само сестрата на момчето и един мъж . Имаше един пистолет и момичето го взе и уби момчето . Така тя спечели играта и си тръгна с парите. Когато се прибра ,  за да каже на брат си че има пари за лечение видя на леглото бележка ,  на която брат и пише че се е самоубил , за да не и е в тежест и така свършва филма. Силно се надявам , че някой го е гледал и ще ми каже как се казва . Опитах се да го разкажа максимално подробно , но съм забравила много части от сюжета.

http://www.imdb.com/title/tt1999995/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, много отдавна търся един филм който се разказва за едно момиче което разбира че живее втори живот и започва да се рови в миналия си, опитва се да разбере каква е била, какво е правила как е умряла, помня че разбираше че е умряла като е паднала в асансьорна шахта. Ако се сещате помагайте, благодаря ви предварително :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 9/14/2016 в 14:24, 3232 написа:

Здравейте, много отдавна търся един филм който се разказва за едно момиче което разбира че живее втори живот и започва да се рови в миналия си, опитва се да разбере каква е била, какво е правила как е умряла, помня че разбираше че е умряла като е паднала в асансьорна шахта. Ако се сещате помагайте, благодаря ви предварително :)

http://www.imdb.com/title/tt2884206/?ref_=fn_al_tt_1

Редактирано от Cinemascrotum (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Cinemascrotum написа:

Не е това филма, този филм който търся е стар, гледал съм го преди повече от 6-7 години

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,търся един филм от много време и все не го намирам,разказваше се за едно момиче което се запознава с един мъж по интернет и той я лъже и първо и казва,че е колкото нея,след това и казва ,че е на 21 мисля и така караше до 40 и нещо,не помня,след това се разбират да излязат и той я завежда в тях и след това я изнасилва ,докато го записва на камера или телефон,след това не помня.Много ще съм благодарен на този който знае как се казва филма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване