Премини към съдържанието
stamen_994

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

ЗдравейЗдравейте.Искам да попитам за един филм.Испански психотрилър в който група приятели пият и убиват единия от тях.След това той им се явява в различни форми и ги убива.Едно от момичетата го разкъсаха кучета  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Преди около 10 години някъде бях гледала един филм, не се сещам нито сюжет , нито пък име, нито жанра , но мисля , че е или драма или трилър. Бегли спомени имам , че става въпрос за някаква брошка или медальонче , което е дадено на грешна жена и след като тя го получава започва да я сполетяват лоши неща и все я удря ток до такава степен , че да припадне... Въпросът ми е , някой случайно да се сеща за име или нещо такова? Ще съм благодарна ако ми помогнете, от години търся филма. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди време по бтвгледах един филм но за малко защото имах работа.

До колкото помня тъй като това беше преди около година във филма се разказваше за едно момче което с родителите си се местят някъде и момичето което живеело до новата им къща започнало много да харесва момчето и да го преследва

след няколко години дървото на което тя много обичала да се катери и да гледа целия град от там било одрязано всичко се променило

момчето започнало да харесва и преследва момичето.

надявам се да ми помогнете

благодаря предварително:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, Боряна Хинова написа:

Преди време по бтвгледах един филм но за малко защото имах работа.

http://www.imdb.com/title/tt0817177/?ref_=nm_flmg_act_14

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся филм за двама тинейдъри влизат да крадът в една къща, но ги убива собственика, нов филм 2016 може би или 2014 по HBO го бях гледал някой нещо да му говори :( :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и аз търся един филм който съм гледал преди доста време и ми се иска пак да го гледам но не мога да го намеря в него се разправяше за една жена която се опитват да отвлекат но я спасяват  мъже които са вечно пияни и тренират нещо като пиян бокс смесен с традиционни бойни изкуства искаха да отвлекат жената за да правят опиум ако не се лъжа от сълзите и точно какво правеха не помня но нещо подобно и точно тези 3 мата я учат да се бие като тях след това всички задно се бият срещу организацията която се опитва да я отвлече ако някой може да помогне с тази информация която ви давам моля да го направи благодаря предварително 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 29.01.2018 г. в 22:04, D101149 написа:

Здравейте! Търся филм за двама тинейдъри влизат да крадът в една къща, но ги убива собственика, нов филм 2016 може би или 2014 по HBO го бях гледал някой нещо да му говори :( :)

Да не би да е Don't Breathe (2016)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте търся две филмчета който сам гледал много отдавна но не мога да ги намеря и не им знам имената :D. 1-ят: давали са го по диема преди доста време . Може би е от 95 - 98 год. разказва се за едно момче на 15 -16 год което тренира карате и заминават със сестра му при чичо им , който дължи пари на мафиоти и малкият започва да го защитава като пребива мафиотите . Друго нещо което си спомням е името на чичо то във филма : Боб . 2-ят: пак е със същият актьор само че вече малко по голям. Сюжетът е за два смъртоносни пръстена който не биват да бъдат събирани защото този който ги притежава става непобедим . И така този малкия каратист ( :D ) започва да се бие със тоя дето иска да събере пръстените Това е ако някой може да помага ;]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте . Присетих се за един филм , но както обикновенно се случва - забравил съм му името ! Филма се разправяше за едно момиче(не съм сигурен ,че е лесбийка) което се чувства като момче и се облича в мъжки дрехи и се крие от другите , излиза с момчета приятели и общо взето си се държи като момче ,но приятелите и я разкриха и я потрошиха от бой и я изнасилиха  ! Само това помна от филма . По принцип филма е доста тежка драма или поне такова чувство е оставил в мен ! Ако некой се сети ще е супер !  По скоро мисля ,че е от клас "тиин" филми защото беше с млади актьори ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съфорумци, моля за помощ. Има един филм, който го даваха преди доста години по Диема+ , но не му знам името. Беше в една арабска държава, и американската армия превзе една крепост в пустинята, но накрая арабите на коне пак си я извоюваха обратно. Благодаря предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, и аз търся един филм и не мога да се сетя за името. 

Тръгнах да го гледам преди време - беше ми интересен, но и доста гаден на моменти и тогава по средата го спрях и реших, че няма да го догледам. 

Някакъв млад мъж отвличаше 1 жена и я затвяряше (мисля) в къщата си, в специално звукоизолирано помещение, направо цяла стая някъде долу в  приземие на мазето си. Наистина не помня точно как беше, по спомени май цялата стая беше бяла, първоначално я държете вързана, после мисля, че й освободи ръцете. Но като цяло беше много психо всичко. Абсолютен педофил беше тоя и цялото му поведение беше отвратително и не можах да го изгледам докрай, само при мисълта докъде може да стигне в тази ситуация, в която отлвлечената беше съвсем безпомощна. 

Само да кажа, че не става въпрос за  филма "Pet",, защото тук сценарият е леко подобен, но в този филм, за когото говоря нещата бяха доста по-хард.

Дано някой се сети за името!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся един филм от бая време.Филмът е старичък гледала съм го преди поне 10 години. Това което помня е, че ставаше на въпрос за някаква мацка (мисля, че беше китайка) която търсеше праскова, понеже костилката или самия плод правеха човека който го изяде да се подмлади, съответно главния герой (пак китаец) се опитва да я спре като с него също има някакво момиче което му помага. Накрая ако не се лъжа лошата успява да се докопа до плода и го изяжда и се подмладява до толкова че се превръща в бебе.
Ще съм много благодарна ако някой успее да ми помогне. ^^

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Nicky Stefanova написа:

Здравейте, търся един филм от бая време.Филмът е старичък гледала съм го преди поне 10 години. Това което помня е, че ставаше на въпрос за някаква мацка (мисля, че беше китайка) която търсеше праскова, понеже костилката или самия плод правеха човека който го изяде да се подмлади, съответно главния герой (пак китаец) се опитва да я спре като с него също има някакво момиче което му помага. Накрая ако не се лъжа лошата успява да се докопа до плода и го изяжда и се подмладява до толкова че се превръща в бебе.
Ще съм много благодарна ако някой успее да ми помогне. ^^

С подобен сюжет е Dumplings (2004)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3.03.2018 г. в 22:35, kokteil написа:

Хора, и аз търся един филм и не мога да се сетя за името. 

Тръгнах да го гледам преди време - беше ми интересен, но и доста гаден на моменти и тогава по средата го спрях и реших, че няма да го догледам. 

Някакъв млад мъж отвличаше 1 жена и я затвяряше (мисля) в къщата си, в специално звукоизолирано помещение, направо цяла стая някъде долу в  приземие на мазето си. Наистина не помня точно как беше, по спомени май цялата стая беше бяла, първоначално я държете вързана, после мисля, че й освободи ръцете. Но като цяло беше много психо всичко. Абсолютен педофил беше тоя и цялото му поведение беше отвратително и не можах да го изгледам докрай, само при мисълта докъде може да стигне в тази ситуация, в която отлвлечената беше съвсем безпомощна. 

Само да кажа, че не става въпрос за  филма "Pet",, защото тук сценарият е леко подобен, но в този филм, за когото говоря нещата бяха доста по-хард.

Дано някой се сети за името!

3096 дни ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся филм в който се разказва за момченце на 9 години на което са убили родителите му пред очите му. На 9 години той става убиец като работи за човека, който е убил родителите му. Мисля, че случката се развива в руско село. Като наемник убива родители на две момичета, ноя тях ги осавя живи. В края на филма едното момиче намира убиеца и го накарва да се влюби в нея и филмът свършва като го застрелва в главата и го записва с камера. Моля ви помогнете ми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Търся един филм, който се разправя за двама братя(тийнейджъри), които откриват НЛО и си го взимат преди ФБР да стигне при него. След това помня, че по-малкия брат го докосна и извъднъж порастна докато спи. Филма беше тийнейджърски и много хубав, ако някой знае името ще съб бного благодарен.
Също така накрая тези от ФБР се оказаха извънземни, но лоши а НЛОто искаше да защити планетата и там се стреляха и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Отдавна търся един филм...Разказва се за едно дете което още не е родено и Господ му казва да си избере родители при които да се роди.То слиза на земята и започва да си търси семейство...Накрая си избира и се ражда при тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Търся филм от преди поне 15 години, даван по телевизията, в който се разказва за едно семейство, където бащата открадва детето (или децата?!) и ги води в някоя от страните в Близкия Изток. По техните закони, майката няма права и не може да ги прибере в Америка, но се намират хора (от мафията), на които тя плаща много пари. В крайна сметка успява да си ги прибере с много трудности, минавай през граници с автобус и т.н.

Имате ли идея, моля?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте пичаги, нов съм тук, но ако знаете колко филми си откраднах от тук:) видях, че сте много добри в разпознаването на филми, затова реших да си пробвам и аз късмета :D Та сещам се за 2 филма в момента, 1вият е пиратски със едно дете, което случайно попадна на разбил се кораб и от там приюти единия пират ходиха да го постригват и до там повече не мога да се сетя, 2рият е един пич мисля, че някъде из ирак се опитваше да избяга от там и се скри във един дървен сандък на летището, обаче така и не го взеха, а вечерите падаха под нулата и така доста време, основно това си спомням от този, дано да ви говори нещо макар и с малко информация, се надявам че ще уцелите ! ! :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сетих се, че бях гледал един много брутален филм, но не мога да се сетя как се казва, разказваше се за 2ма мъже избягаха от нещо като затвор и бяха с някакви тънки дрехи, а навънка беше кучи студ сняг и всичко ходиха пеша докато стигнаха нещо като бункер, там намериха едни кубинки и якета, после продължаха да ходят стигнаха до една хижа, запалиха печката, а на единия отиде да се изака с извинение и каза това е по-хубаво от секса. Това е което си спомням от филмчето :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, гледах преди 20г. един филм "Потиснатият", но с този превод нищо не намирам. Филмчето мисля че беше немско и леко комедийно. В него се разказваше за един тревожен човек който непрекъснато ходеше по доктори и все не успяваше да се излекува, докато накрая при един инцидент, пада от тавана в къщата и се хваща за една греда и с последни сили преди да се пусне и да падне, в този момент влиза неговият психиатър, който му казва че открил причината за неговата потиснатост, а тя е че когато бил бебе, родителите му все се карали заради него. Осъзнавайки това, той добива кураж и успява да се изкачи обратно. И така свършва филма. Филмът е някъде от 80-те и го гледах по бившата кабелна Eurocom.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3/26/2018 в 22:32, bld71 написа:

Здравейте.

Търся филм от преди поне 15 години, даван по телевизията, в който се разказва за едно семейство, където бащата открадва детето (или децата?!) и ги води в някоя от страните в Близкия Изток. По техните закони, майката няма права и не може да ги прибере в Америка, но се намират хора (от мафията), на които тя плаща много пари. В крайна сметка успява да си ги прибере с много трудности, минавай през граници с автобус и т.н.

Имате ли идея, моля?

http://www.imdb.com/title/tt0102555/?ref_=nm_flmg_act_28

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Сетих се наскоро за един филм, който като малък го бях гледал по кабеларките, но не се сещам за името. От филма помня много малко. Мисля, че годината му ще е някоя от 90-те. Разправаше се за група хора, конктретно жени мисля. които работиха в банка или нещо като печатница за пари. В последствие, почнаха да мислят някакви начини да крадат от тези пари. Финала доколкото си спомням беше, че е една от тези жени вече не работи там, и изравя от някакъв двор тези пари, които е крала през цялото време. Надявам се някой да се сети. Много ми се иска пак да го зяпам. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 4/3/2018 в 8:31, Only Fools and Horses написа:

Много благодаря! За жената го търсих, изгледа го, но май ще се окаже, че има и друго заглавие на подобна тематика ;)

Desperate Rescue: The Cathy Mahone Story (1993)

http://www.imdb.com/title/tt0104090/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.