Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

Филма за който ще питам и си мислех че е с Бен Афлек - ама излезе че не е щото му прегледах филмографията а не го видях:

Мъже с шапки. Главният герой се запозна  с момиче в автобуса - имаше бележка с телефон.... но изчезна. Търсеше я и я срещна след няколко години. Мъжете с шапките пътуваха във времето или нещо такова и трябваше да им попречат да се срещнат и да се съберат. По заръка на шефа им - не се сещам за причината.

Главния герой/шапкар - черен беше. Накрая естествено се събраха - а черния излезе или че той е шефа - или стана такъв.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Цък цък.

Това е филмът "Wanted" на Тимур Бекмамбетов!      

Ямакаши (2001)    

Публикувани изображения

Хора, наскоро се сетих за един стар филм, който преди години даваха редовно по Диема, но не си спомням името му. Та в този филм стваше дума за един човек, който имаше някакви слънчеви очила и с тях виждаше извънземните, които се бяха настанили в града му. Бяха сложили някаква антена, която ги прикриваше и приличаха на хора. Само този човек ги виждаше с тези очила и ги трепеше. Ако някой може да се сети за името, ще съм му наистина благодарна. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

mimi_az каза:

Хора, наскоро се сетих за един стар филм, който преди години даваха редовно по Диема, но не си спомням името му. Та в този филм стваше дума за един човек, който имаше някакви слънчеви очила и с тях виждаше извънземните, които се бяха настанили в града му. Бяха сложили някаква антена, която ги прикриваше и приличаха на хора. Само този човек ги виждаше с тези очила и ги трепеше. Ако някой може да се сети за името, ще съм му наистина благодарна. :)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Да не би да е  - Те Са Сред Нас ( They Live )

Имам го в колекцията, класика в жанра :)

Редактирано от KorteZ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Филма за който ще питам и си мислех че е с Бен Афлек - ама излезе че не е щото му прегледах филмографията а не го видях:

Мъже с шапки. Главният герой се запозна  с момиче в автобуса - имаше бележка с телефон.... но изчезна. Търсеше я и я срещна след няколко години. Мъжете с шапките пътуваха във времето или нещо такова и трябваше да им попречат да се срещнат и да се съберат. По заръка на шефа им - не се сещам за причината.

Главния герой/шапкар - черен беше. Накрая естествено се събраха - а черния излезе или че той е шефа - или стана такъв.

The Adjustment Bureau (2011)http://www.imdb.com/title/tt1385826/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Във началото където са 2pac и Biggie как се казва филма ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
The Adjustment Bureau (2011)http://www.imdb.com/title/tt1385826/

Същият е. Благодаря.

Редактирано от zlinaka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся един филм, по спомени френски, разказваше се за един баща и сина му, хлапето беше живяло в полудиво племе мисля в Южна Америка. Действието се пренася във Франция и дивачето предизвикваше цял ред смешни и абсурдни ситуации

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сещам се,...името му беше нещо като "Тарзан в Париж...." трябва да потърсиш в гугъл..., -  не " Последно Танго..."

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сещам се,...името му беше нещо като "Тарзан в Париж...." трябва да потърсиш в гугъл..., -  не " Последно Танго..."

Нещо нищо не намирам. Намерих списък с филмите, снимани в Париж, ама не видях тарзан там :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, и аз потърси(още щом ти писах), няма го.

Да не е "едно хлапе в Париж"....Сещам се за филма....Не беше ли Австралийски?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер, добре се оправяш..., А спомняш ли си един филм, "Дървото на живота се казваша или нещо такова....", Ама не тоя 2011 с Брад Пит, а един ,където мъжа стана йога и спаси жена си чрез сок от това дърво (пътуваше във вселенатат) и сам стана част от дървото..... Просто изключих. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер, добре се оправяш..., А спомняш ли си един филм, "Дървото на живота се казваша или нещо такова....", Ама не тоя 2011 с Брад Пит, а един ,където мъжа стана йога и спаси жена си чрез сок от това дърво (пътуваше във вселенатат) и сам стана част от дървото..... Просто изключих. 

СЪжалявам, не, даже нямам спомени да съм го гледал :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как? Мега култов....Изворът на живота/The Fountain 2006

Редактирано от 67ZZZ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и аз като доста хора търся филм, който като име го зная но от никъде не мога да го сваля! "Chilly dog" или "Там на север" . Ако някой знае от къде ще съм много благодарна!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и аз като доста хора търся филм, който като име го зная но от никъде не мога да го сваля! "Chilly dog" или "Там на север" . Ако някой знае от къде ще съм много благодарна!

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся една комедия на която не се сещам за името и. Филма се разказва как четирима приятели от Англия отиват в Австралия мисля че ,защото единият ще се жени за дъщерята на някакъв политик.На сватбата всички се напиват и стават куп простотии подобие на американски пай.Мисля че филма е английски ,но не съм сигурен и не е много стар.Ако някой се сети ще му бъда много благодарен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся една комедия на която не се сещам за името и. Филма се разказва как четирима приятели от Англия отиват в Австралия мисля че ,защото единият ще се жени за дъщерята на някакъв политик.На сватбата всички се напиват и стават куп простотии подобие на американски пай.Мисля че филма е английски ,но не съм сигурен и не е много стар.Ако някой се сети ще му бъда много благодарен.

И какво не ви хареса в текущата тема (в която обединих вашата)?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И така искам да си сваля филми с Kenan İmirzalıoğlu-Ezel, намерих няколко но немога да намеря от къде да ги сваля и да са с бг субс някой да помогне?

Ето и филмите които успях да намеря, Uzun Hikâye, Ejder Kapanı, Kabadayı, Son Osmanlı Yandım Ali, Yazı Tura, Deli Yürek: Bumerang Cehennemi, "Karadayi"  ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И така искам да си сваля филми с Kenan İmirzalıoğlu-Ezel, намерих няколко но немога да намеря от къде да ги сваля и да са с бг субс някой да помогне?

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване