Премини към съдържанието
stamen_994

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

Искам и аз да попитам за един  филм, не помня годината но е между  80-95 да кажем, гледала съм го един път но е супер, аз си падам по ужасите.....Значи от едни варели се изпарява нещо като сярна киселина и който го вдиша се заразява и става зомби, и от варелите се появява извънземно дават го с три пръста, моля ви ако някой се сеща нека го каже..... Имейла си ще напиша да ми го пуснете на него...... mucityy26@abv.bg

Благодаря ви предварително.... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте понеже виждам, че повечето от вас са много добри, ще си провам късмета и аз с едни филмчета, които съм гледал по ТВ-то, който познае печели каса бира :D
Така 1вия филм 

1-вият: е пиратски със едно дете, което кара колело около брега и вижда един пиратски кораб, после стават приятели с един пират, но се оказва, че той е от миналото и сега се намира в бъдещето, детето го приюти в техния дом и оттам се почва цивилизоването на този човек, навици външен вид, ходиха да го постригват и т.н. така постепенно взе да се приспособява към сегашното време и  стана нормален човек.

2-рият Става въпрос за един магазин, в който се продаваха някакви принадлежности, но който е влязъл, от там не е излязъл, магазинера беше някакъв психопат удряше с бухалка и ги връзваше за столове, беше събрал 2-ма в мазето и ги караше да правят щуротии, докато не намериха начин и се освободиха, мисля че убиха този техен похитител и избягаха.

Благодаря ви предварително!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,отново опирам до вашата компетентност.
Търся един филм,на който не му знам името!
Става дума за археолог,който намира в разкоопките една Sony камера(вкаменена) от времето на Божи гроб.С приятелкта си археоложка обсъжда с машина на времето(забравих как я намира)да се върне и да снима разпъването или друго събитие с Христос.Отивав миналото и изтърва камерата и се оказва всъщност, че неговата камера си намира сам след векове ....Ако се сетите за филма,ще го гледам пак!Благодаря ви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, гледах един филм, но беше отдавна за това не си спомням много от него. Разказва се за две момчета и едно момиче те отвличат техни 3-ма съученици (отново две момчета и едно момиче) и звънят на родителите за откуп. Мисля, че момичето от похитителите убива едно от отвлечените момчета... Накрая другото момче и момичето са освободени и се прибират. Единия похитител убива другите двама за да излезе така, че само те двамата са участвали в престъплението и после са се самоубили нещо такова беше. Когато двамата отвлечени се прибират виждат това момче което ги е било отвлякло там обаче, те не са му виждали лицето и така й не разбират, че й той е бил с другите двама който вече са убити.. Бащата на това момче е нещо като иконом в къщата на тези отвлечените мисля, че ги отвличаше защото родителите се държат зле з баща му... Ще се радвам ако някой знае името на филма. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 27.01.2019 г. в 21:11, madmix написа:

Става дума за археолог,който намира в разкоопките една Sony камера(вкаменена) от времето на Божи гроб.С приятелкта си археоложка обсъжда с машина на времето(забравих как я намира)да се върне и да снима разпъването или друго събитие с Христос.Отивав миналото и изтърва камерата и се оказва всъщност, че неговата камера си намира сам след векове ....Ако се сетите за филма,ще го гледам пак!Благодаря ви!

Много ми прилича на Hunt for the Hidden Relic , но не съм особено сигурна! Ще се радвам ако все пак съм познала и помогнала! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 4.02.2019 г. в 14:27, Viktoriya Ivanova написа:
на 27.01.2019 г. в 19:11, madmix написа:

Много ми прилича на Hunt for the Hidden Relic , но не съм особено сигурна! Ще се радвам ако все пак съм познала и помогнала! :)

Да,благодаря това е филма.....http://dziga.meta.ua/8495240.video?pav=1   помогнахте много!"Тайната реликва" 1 -2 част на български преведено!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 26.01.2019 г. в 0:33, Renome написа:

Здравейте понеже виждам, че повечето от вас са много добри, ще си провам късмета и аз с едни филмчета, които съм гледал по ТВ-то, който познае печели каса бира :D
Така 1вия филм 

1-вият: е пиратски със едно дете, което кара колело около брега и вижда един пиратски кораб, после стават приятели с един пират, но се оказва, че той е от миналото и сега се намира в бъдещето, детето го приюти в техния дом и оттам се почва цивилизоването на този човек, навици външен вид, ходиха да го постригват и т.н. така постепенно взе да се приспособява към сегашното време и  стана нормален човек.

2-рият Става въпрос за един магазин, в който се продаваха някакви принадлежности, но който е влязъл, от там не е излязъл, магазинера беше някакъв психопат удряше с бухалка и ги връзваше за столове, беше събрал 2-ма в мазето и ги караше да правят щуротии, докато не намериха начин и се освободиха, мисля че убиха този техен похитител и избягаха.

Благодаря ви предварително!!

Здравей, Renome

Първият филм мисля, че е:

1. Pirates of the Plain 1999

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! От няколко години вече се опитвам да намеря кой беше този филм, чак сега намерих този форум <3 Доста е стар.

Разказва се за някакъв учен/и, които направили устройство за пренасяне в паралелна вселена (в паралелната вселена намират жена, която им помага да се приберат). Устройството представлява (по спомени) някаква поставка на земята и й се пуска много ток, те стъпват отгоре и се пренасят .... В паралелната вселена всички коли на хората са с бял цвят и са достъпни за всеки гражданин, можеш да вземеш която искаш кола и тя е твоя, докато някой друг не ти я вземе, след като ти си я ползвал и паркирал някъде и т.н. Помня, че се правеха някакви издирвания на определени хора от града, обявяваха се награди по телевизията за намирането на еди кой си, ако ти съобщят името трябва да бягаш. Не помня какво ставаше с тези, които ги намират, но май няма да е нещо хубаво. Преследваха ги с оръжия и някакви като полицаи (власти) .....  В крайна сметка жена им помага да се приберат, но само това си спомням от филма.

Благодаря за отделеното време предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Търся един филм, но не мога да се сетя за заглавието му. Само се сещам горе-долу за какво става дума :  В една гора има някаква къща и там живееха брат,сестра и до колкото се сещам с баща им , но имаше някакви горски създания ( гноми, тролове) , които искаха да влязат вътре , но бяха намерили в книга , че когато се огради къщата със сол така се предпазват от тях и служи като защитна стена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Gabriela100yanovaa написа:

Здравейте ! Търся един филм, но не мога да се сетя за заглавието му. Само се сещам горе-долу за какво става дума :  В една гора има някаква къща и там живееха брат,сестра и до колкото се сещам с баща им , но имаше някакви горски създания ( гноми, тролове) , които искаха да влязат вътре , но бяха намерили в книга , че когато се огради къщата със сол така се предпазват от тях и служи като защитна стена.

Мисля, че говориш за "Хрониките на Спайдъруик"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8.02.2019 г. в 12:22, Viktoriya Ivanova написа:

Здравей, Renome

Първият филм мисля, че е:

1. Pirates of the Plain 1999

Благодаря ти много! ^^

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся стар филм.Спомням си някои неща. Мъж отвлича жена от крайпътен магазин с вафла вместо пистолет. После я принуждава тя да шофира - червено бмв. Момичето се оказва дъщеря на президента мисля. Целия филм протича в преследването им, а накрая на филма двамата се влюбват и отиват на карибите. Така и свършва. Ако някой се сеща ще съм му много благодарен. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, IZOZADZE написа:

Търся стар филм.Спомням си някои неща. Мъж отвлича жена от крайпътен магазин с вафла вместо пистолет. После я принуждава тя да шофира - червено бмв. Момичето се оказва дъщеря на президента мисля. Целия филм протича в преследването им, а накрая на филма двамата се влюбват и отиват на карибите. Така и свършва. Ако някой се сеща ще съм му много благодарен. Благодаря!

The Chase / Преследването (1994)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Joss Bomon написа:

The Chase / Преследването (1994)

Същия.Благодаря ти Joss Bomon

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много моля помогнете ми за един филм!Гледах един музикален клип и там може би бяха сцени от филм,имаше някакво автомобилно състезание,може би от Формула 1,помня че имаше някакъв номер 35,но не съм много сигурен и нещо като катастрофа.Къдели не търсех и не се ровен,но не можах нищо да намеря,може и да се бъркам и това да не са кадри от филм.Доколкото си спомням имаше в клипа и някакви които пръскаха шампанско и тогава някакъв друг показваше среден пръст.Предварително Благодаря, ако някой може да ми помогне!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, vladidier написа:

Много моля помогнете ми за един филм!Гледах един музикален клип и там може би бяха сцени от филм,имаше някакво автомобилно състезание,може би от Формула 1,помня че имаше някакъв номер 35,но не съм много сигурен и нещо като катастрофа.Къдели не търсех и не се ровен,но не можах нищо да намеря,може и да се бъркам и това да не са кадри от филм.Доколкото си спомням имаше в клипа и някакви които пръскаха шампанско и тогава някакъв друг показваше среден пръст.Предварително Благодаря, ако някой може да ми помогне!

намерих и клипа,но филма не мога да го намеря,никъде не пише името на филма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, vladidier написа:

намерих и клипа,но филма не мога да го намеря,никъде не пише името на филма

Rush, 2013, Chris Hemsworth

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много моля гледах един музикален клип и там предполагам, че има сцени от филм.От коментарите под клипа,които не са много-само 4,повечето искаха да разберат от кой филм са тези сцени и аз изявих желание ако някой може да помогне.Но може би не са сцени от филм.Ако някой знае филма много моля да ми помогне.предварително Благодаря!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте синеасти !

Имам и аз нещо за вас - ама е с повишена трудност, щот сме от по-старите семестри ...

Та значи:
Става въпрос за една драма, макар и с комедийни елементи, която требе да съм гледал некъде 80те години. Но филмът е още по-стар; черно-бял и сигур 1960-те, 1950-те, че може и 40-те ... Ако некой се още чете, сюжетът е следният:
Възрастна двойка са (отново ?) в плажната си къща през горещо, дълго - и последното им - лято. В ретро-сцени се показват хубавите и лоши моменти на дългият им съвместен живот - брак, деца, веселби, злополуки и пр.
Една пикантна подробност помня: При запознанството им младийо храбрец я беше издебнал гола на същия този плаж и беше надраскал скица по въпроса. Впоследствие хубавицата го разпита като с кво се занимавал и кат разбра че бил нещо художник пожела да види и некоя творба (ми жена нали, требе сичко да се оцени), та той и показа тъкмо "нейната" и тя нещо са разлюти ...
Като цяло филмът е тъжен и меланхоличен; в края един от двамата умира - мисля че беше жената.

Името на филма е сложният момент: "Последният" или "Най-дългият ден от/на лятото" или нещо от сорта. Беше от известен режисьор или артист, ама имена не помним ...

Бе света обърнах (половината поне) и не мога да го открия ! Има един WWII акшън де постоянно ми излиза и туй то !

Ша съм много благодарен ако некой от специалистите тука земе че го изрови (има ли археолози м/у вас ?). За мен този филм има сантиментална стойност и си мечтая да го изгледам отново; може би щото и аз вече почти съм стигнал плажа ...

Както и да е, благодарности отсега за всяка идея от вас !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Silvering написа:

Благодаря за бързият отговор,  той и на мен често ми излиза но за съжаление не е този  - в моя  и двамата са доста възрастни, всъщност старци ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой ако може да ми помогне за един филм. Става въпрос за един мъж и една жена ги вкарват в затвор с автономен тир. те успяват да избягат но автономния тир започва да ги преследва накрая се измъкват с хеликоптер. Ако не се лъжа някъде 90-те години е. 

Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.