Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

• Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Цък цък.

Това е филмът "Wanted" на Тимур Бекмамбетов!      

Ямакаши (2001)    

Публикувани изображения

Търся един филм, в който главните герои - тийнейджъри, бяха болни от някаква смъртоносна болест и в една сцена си пишеха словата, които да се прочетат на погребението им.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Здравейте, колеги. Търся да сваля и гледам филма "Бензин" с Асен Блатечки. Ако можете да помогнете ще съм благодарен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, andreygg написа:

Здравейте, колеги. Търся да сваля и гледам филма "Бензин" с Асен Блатечки. Ако можете да помогнете ще съм благодарен.

Моля прочетете отново точка 2.10 от правилата на форума. Ако искате да го гледате намирате кино в което го дават и го гледате. Или си го купувате на DVD  и го гледате

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, capnemo написа:

Моля прочетете отново точка 2.10 от правилата на форума. Ако искате да го гледате намирате кино в което го дават и го гледате. Или си го купувате на DVD  и го гледате

Благодаря. Ако може линк откъдето  мога да си купя ДВД, че и това не намирам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Здравейте, търся филм който се разказва за един боен турнир в бъдещето организиран от корпорация която управлява света. Главният герой беше младо момче което кандидатства за турнира и в последствие разбира че някога баща му е бил убит в същия турнир или нещо такова. Предварително блгодаря!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте. Търся филм  романтичен, може би е на Холмарк. Млад мъж и млада жена се срещат. Той е каубой, язди бикове в състезания, тя мечтае да работи в галерия. Срещат катастрофирал възрастен мъж и го закарват в болница. Намират в колата му кутия с писма. Когато му прочитат едно от писмата, той започва да им разказва историята за собствената си голяма любов. Айра се казваше той, оженил се за една черноока къдрава девойка. Не можеха да имат деца /той не можеше, т.к. беше пострадал по време на война/..... няма да разказвам повече, който го е гледал, ще се сети за заглавието :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, GABRIELA написа:

Здравейте. Търся филм  романтичен, може би е на Холмарк. Млад мъж и млада жена се срещат. Той е каубой, язди бикове в състезания, тя мечтае да работи в галерия. Срещат катастрофирал възрастен мъж и го закарват в болница. Намират в колата му кутия с писма. Когато му прочитат едно от писмата, той започва да им разказва историята за собствената си голяма любов. Айра се казваше той, оженил се за една черноока къдрава девойка. Не можеха да имат деца /той не можеше, т.к. беше пострадал по време на война/..... няма да разказвам повече, който го е гледал, ще се сети за заглавието :)

https://www.imdb.com/title/tt2726560/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 6.08.2019 г. в 13:20, Mesut Seferov написа:

Здравейте, търся филм който се разказва за един боен турнир в бъдещето организиран от корпорация която управлява света. Главният герой беше младо момче което кандидатства за турнира и в последствие разбира че някога баща му е бил убит в същия турнир или нещо такова. Предварително блгодаря!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 20.08.2019 г. в 20:56, rostislaf написа:

на 20.08.2019 г. в 21:41, Maleficient написа:

За съжаление не е този, но ти благодаря за усилието!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте . Търся името на един филм. Стар е ,  гледал съм по Канал 1 или  Ефир 2 някъде в средата на 90 - те години.Филмът най  - вероятно е от 80 - те години.Американски е , или може би европейски.Това което си спомням от него :  главният герой  е милионер на средна възраст , с посребрена коса , красиво лице  , но краката са му недоразвити (така се беше родил , не е пострадал в катастрофа или някакъв инцидент) и е в инвалидна количка.Тренираше и в ръцете и гръдния кош беше много силен.Озлобен от състоянието си , изкарваше яда си върху хората около него.Тук вече не си спомням много добре  или организира някакво незаконно състезание по оцеляване  в горите около имението си ,  при което последния оцелял трябваше да получи огромна сума или пък нарочно пусна слух , че богатството му не се охранява много добре и после нареди на хората му да избият крадците дето влязоха да откраднат парите му.Спомням си че се наслаждаваше , докато наблюдаваше убийствата.Благодаря предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 17.12.2012 г. в 15:33, pinkbaby написа:

Имаше един филм който са го давали по hallmark старичък е ставаше въпрос за едно момче което нз от  къде се появи един го закара при дявола да сключат сделка.Като я сключиха къщатата му се преобрази стана по модерна той стана много известен изведнъж цъфна пред него едно червено ферари .. накрая момито което той харесваше се оказа че също е сключило сделка с дявола за да е по красива и популярна но успяха някак си да прекратят сделката.

много ще съм ви благодарна някой ако се сети как се кава 

Сетх се за още няколко филмчета: 1 едно момче намери някъв пръстен но тоя пръстен като си го сложи на ръката и не искаше да се махне беше пръстен за могущество и го искаха лошите и само тва помня

2 имаше един в които в началото имаше момченце което живееше само с майка си защото бащата беше военен и все беше на път и нещо щяха да се местят но на тавана момченцето не помня кво точно откри ама книга или нещо като портал чрез които влезна  в някъв друг  приказен свят имаше там един магьосник дето е с тея дългите шапки като на дъмбалдор от хари потър имаше също и едно говорещо кенгуру което беше много нахакано и лудо и нататък не помня 3 в тоя филм едно семейство се местеше отиваха да живеят в един доста голям замък бяха родители с г/д 16 годишно момиче и по малко момче .. момичето хич не искаше да се мести и се оказа че още от първата вечер се случваха странни работи  родителите си мислеха че момичето ги прави тея неща нарочно но всъщност замъка го обитаваше призрака на мъжа който е живял там преди.. с времето момичето и мъжа станаха приятели беще такова че той не можеше да си тръгне защото още не беше преживял любовта си към няква жена помня че в една от стаите пред камината имаше петно кръв на килима което така и така не можеше да се махне а точно както е камината отстрани бяха секции с книги и тва цялото беше таен вход към едни коридори които водеха до мястото където седеше призрака с една птица мисля че гарван 

Знам, че са минали 100 години откак тая тема е приключила, но и аз търсих този втория филм цяла вечност и го намерих току що (вече не ми е интересен както когато бях на 10 хаха). Казва се Storybook 1996

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, моля да ми помогнете с един филм. Отдавна съм го гледал и може бе е от 90-те. Трилър, разказваше се за един полицай мисля, че беше и една жена престъпник, която успява да избяга, като иска да отмъсти на полицаят, като убие дъщеря му, момиченце на около 10 години. Те се намираха на остров и тя успява да се добере до там, като се качи на една лодка и уби служителка, за да и вземе униформата. Краят също си го спомням- убиват я, като я блъскаха в една запалена камина. 😂 Преди това тя убива доста хора. Ако някой се сети за името моля да сподели. Навремето го даваха по някоя от диемите. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,как е преведено името на този филм на бългърски?

Да попота и за още един мултипликационен филм.Филмчето е много старо.До колкото си спомням се разказваше за някакви чуждоземци с уши като на крак на жаба.Тези чуждоземци използваха хората като прислуга.Един ден хората намериха едни слушалки,които знаят всеки отговор.Но господарите им започнаха да ги тровят с газови бомбички.Явно не всички са загинали,защото след време тези,които са останали са научили доста неща от слушалките.Хората започнаха да избиват чуждоземците и те в краъна сметка сключиха договор за премирие с хората.

Снимка от 2019-09-27 21-16-13.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Здрайвете, търся филм на скоро го гледах по HBO. Става въпрос за жанр: ужаси. Филмът е  скорошен 2016 или 2017 предполагам. 3ма приятели (2 момчета и 1 момиче) грабят ветеран от войната дядо, който е загубил дъщеря си, но се оказва че крие някакв тайни дядото в мазето си. Не вижда, сляп е. Много интересен филм, но не се сещам как се казва.. Дано някой да се сетии :D

п.п след час търсене го намерих: Не дишай 

препоръчвам ви го!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, виждам че тука сте доста добри в намирането на филми. Търся два стари филма. Така.... първия ставаше въпрос за един дето в началото се съзтезава с друг с коли , обаче му се заплита гривната на волана и умира и отива в....там как му беше името..... чистилището и за да иде в Рая, трябва да направи добро дело....след години, неговия син участва в същото съзтезание с коли обаче на него не му се отваря вратата и баща му помогна....имам някви спомени че филма беше нещо от сорта - Дете от рая или момче от рая не знам, не си спомям. Много ще съм ви благодарен ако го намерите. Втория филм....беше за едно момче което изобретява робот. Баща му на момчето беше починал и се ошитваше да се свърже с него като се беше вселил в робота. Името на робота беше Нюман мисля че. Комедийка беше....имам още два три филма да попитам ама по нататък. Благодаря предварително 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , днес се сетих за един филм , който дори не знам кога съм гледала :) единственото , което си спомням е как на небето са се наредили на опашка деца , които искат да се преродят . Знам , че информацията е много малко , но само това си спомням от филма и не знам как да го намеря. Ако случайно някой се сети ще съм благодарна 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,търся един филм,в който се разказва за една дяойка мъж и жена.Жената умира в катастрофа,но мъжът й преживява същия ден отново и отново,докато един ден един таксиметров шофьор не му казва какво да направи...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

търся един филм дето ставаше въпрос за едни много добре обучени убийци а мишената им се даваше по много закодиран начин , май в една фабрика за тъкачи и когато имаше грешка това е кода за следващата мишена.

Много Благодаря!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, kawazaki написа:

Здравейте,

търся един филм дето ставаше въпрос за едни много добре обучени убийци а мишената им се даваше по много закодиран начин , май в една фабрика за тъкачи и когато имаше грешка това е кода за следващата мишена.

Много Благодаря!

Неуловим

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, kawazaki написа:

Здравейте,

Много Благодаря!

Това е филмът "Wanted" на Тимур Бекмамбетов!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Добър вечер имам нужда за един филм, единствено което си спомням....

Преди няколко години филма е Ужас  трябва да е 2013 година....

Няколко момчета бяха с някаква техника под метрото, един от тях беше хванат тръгнаха да го търсят имаше навсякъде кръв мисля че само един остана жив като излезе в метрото....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване