Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

stamen_994

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

Здрасти хора, искам да питам дали някой случайно може да ми каже за един филм. Беше от доста време не му запомних името но беше нещо за.... 

Група хора които крадат пари от богати за да спасят някакво малко момче в болницата(до колкото си спомням беше свързано с пакроур).. Даже мисля че ги хванаха, но ги пуснаха, за да могат се пак да помогнат на това дете.. Много ще съм ви благодарен ако ми помогнете. 

преди 18 минути, Божидар Панев написа:

Здрасти хора, искам да питам дали някой случайно може да ми каже за един филм. Беше от доста време не му запомних името но беше нещо за.... 

Група хора които крадат пари от богати за да спасят някакво малко момче в болницата(до колкото си спомням беше свързано с пакроур).. Даже мисля че ги хванаха, но ги пуснаха, за да могат се пак да помогнат на това дете.. Много ще съм ви благодарен ако ми помогнете. 

😁, благодаря ви, намерих филма ямакаши от 2001г

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз търся един филм, имената на филма знам, че бяха свързани с градчето в което живеят, а филма е за малко оцеляли, събудили се хиляди години след човечеството и живеят в този град, а извън града има едни с голи глави диваци, които чат пат нападаха градчето, но не помня името на града по него се казваше и сериала, за тва разчитам на вашата помощ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, d4527185 написа:

и аз търся един филм, имената на филма знам, че бяха свързани с градчето в което живеят, а филма е за малко оцеляли, събудили се хиляди години след човечеството и живеят в този град, а извън града има едни с голи глави диваци, които чат пат нападаха градчето, но не помня името на града по него се казваше и сериала, за тва разчитам на вашата помощ

Wayward Pines

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Търся един филм в който се разказва за мъж и жена. Жената мисля, че беше терапевт не знам какъв точно, а мъжът изпитва трудност при преживяване на раздяла или нещо такова и тя му помага с това. После се влюбват. Давали са го по телевизията, мисля че е преди 2010г. филма, но не съм сигурен. Жанра е драма и романтичен.

Ще съм ви много благодарен ако го намерите. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Станислав Енчев написа:

Здравейте,

Търся един филм в който се разказва за мъж и жена. Жената мисля, че беше терапевт не знам какъв точно, а мъжът изпитва трудност при преживяване на раздяла или нещо такова и тя му помага с това. После се влюбват. Давали са го по телевизията, мисля че е преди 2010г. филма, но не съм сигурен. Жанра е драма и романтичен.

Ще съм ви много благодарен ако го намерите. :)

Да променя горе написаното: Жената помага на мъжа за срещи. Ако се сетя още нещо ще пиша пак. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся един филм български от преди 89та. Става въпрос за едно момиче 17 18 годишно, което е изнасилено и забременява. В съдът отреждат тя да се омъжи за насилникът. След това тя влиза в лудница. И общо взето беше такъв тегъв филм. Някой може ли да се сети за заглавието му? Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здраейте ! Търся един филм , който за последно гледах може би преди около 8-10г . Спомням си единствено че ставаше въпрос за едно момче и родителите му . Родителите му май имаха някаква база , в която отглеждаха някакви растения ( до колкото помня) . Сещам се една сцена от филма , в която бащата на детето му занесе някаква странна зелена напитка , но то не я изпи и я изсипа в мивката . С помощта на приятелите си , мисля , че беше успяло да избяга от тях , после май откри базата с растенията .. общо взето имам някакви мътни спомени от филма (може да е имало нещо общо и с друга планета и извънземни където родителите щяха да отведат детето, но тук вече не съм сигурен) търсих доста време , но не можах да го намеря , ако някой може да помогне ще съм му благодарен :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте! търся един филм но уви не мога да го намеря. Преди години го даваха по евроком по 2 пъти на ден. Семеен , комедия става въпрос за семейство , което отива на почивка с децата си с червен миниван но спират пред магазин и влизат вътре. детето излиза и се качва в същия ван но вътре има похитители който са отвлекли момиче и после някакъв следотърсач домъкнаха и май така беше не си го спомням добре но беше смях . знае ли го някой ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели,

надявам се повечето от вас че ще побързат и се възползуват от информацията която ви предлагам,

тъй като тук има доста хора седящи постоянно на сухо и топло пред компютрите си,

изпълняващи ролята на цензори /срещу заплащане/, вместо да се занимават с обществено-полезен труд !

Но съм сигурен че на тези "фосили" останали от времето на социализма, скоро ще им дойде края . . .

За тези които обичат киното ще им посоча 10 от най-гледаните филми /с български текст/ от 01.01.2020 година:

1./Господарка на злото 2 (2019) - линк - https://bit.ly/2ThhEmj
2./Жокера (2019 ) - линк - https://bit.ly/36MaVET
3./Зомбиленд: Втори удар (2019) - линк - https://bit.ly/2NjcKRE
4./Черно и синьо (2019) - линк - https://bit.ly/2Re1Q0M
5./ Към звездите (2019) - линк - https://bit.ly/35RrE8x
6./ Имало едно време в Холивуд (2019) - линк - https://bit.ly/2TgkR5t
7./ Пълно ускорение (2019) - линк - https://bit.ly/36MIAOD

Останалите 3 броя филми от тази класация все още нямат български субтитри:

1./ Замръзналото кралство 2 (2019)

2./ Джекси (2019)

3./ Семейство Адамс (2019)

Top_10_na_nay-svalyanite_filmi_za_yanuar

Приятно гледане ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здр. Търся един филм  незнам името 

един го бият и го разпитват а той отговаря - духай ми -китаец е 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2.10.2012 г. в 22:48, Диньо Бинев написа:

Да, точно така беше :) Разбра ли кой е филма?

Благодетелят - The Sender (1998)  

https://www.imdb.com/title/tt0138089/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 11.01.2020 г. в 14:53, Kaloqn Marinov написа:

Здраейте ! Търся един филм , който за последно гледах може би преди около 8-10г . Спомням си единствено че ставаше въпрос за едно момче и родителите му . Родителите му май имаха някаква база , в която отглеждаха някакви растения ( до колкото помня) . Сещам се една сцена от филма , в която бащата на детето му занесе някаква странна зелена напитка , но то не я изпи и я изсипа в мивката . С помощта на приятелите си , мисля , че беше успяло да избяга от тях , после май откри базата с растенията .. общо взето имам някакви мътни спомени от филма (може да е имало нещо общо и с друга планета и извънземни където родителите щяха да отведат детето, но тук вече не съм сигурен) търсих доста време , но не можах да го намеря , ако някой може да помогне ще съм му благодарен :) 

Habitat (1997)

https://www.imdb.com/title/tt0119243/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обичам да гледам и извънземни филми. Толкова много филми имат малки сиви извънземни с големи очи, не знам кой искаш тук са някои извънземни списъци с филми MAC, MAC и Me Кюфтета 2 Затвори срещи на третия вид извънземния, намерих много филми от кинопрофесионално приложение. https://movieboxpro.info/можете да търсите вашите данни в youtbe, понякога можете да намерите своя филм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Търся един старичък филм помня само че имаше стая на небето и много деца в нея които си избраха в кое семейство да се родят. Един вид в рая и наблюдават хората на земята. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся един филм с действие през Втората световна, но черно. бял такъв. Днес баща ми гледаше един филм, попитах го, но така и не разбрах кой е филма, знам само, че го е намерил в тубата (от неговия телевизор, един такъв, модерен)................Много обичам филми за Втората световна и с удоволствие гледам такива. Точно бях попаднала на сцена, в която един войник в немска военна  униформа отваряше двете врати на голяма зала, мярнах и двама мъже  и една жена. Мъжете бяха Гьобелс и Хитлер.

Ще се радвам много, ако някой разпознае кой е филма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсенето трябваше да извършиш така - виждаш на кой канал е филма и поглеждаш часовника. После отиваш на компа и виждаш програмата на този канал. После отиваш в маймундата... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаше лого върху филма, няма как да разбера кой е.🥺

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1.02.2020 г. в 4:51, Anne написа:

Нямаше лого върху филма, няма как да разбера кой е.🥺

Тоя телевизор, ако има история на гледани неща, може там да успееш да намериш филма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24.10.2015 г. в 13:35, Gold-Finger написа:

Здравейте,

Търся един филм. Действието се развива в едно малко градче в САЩ. Жена и детето и живеят сами, а мъжът и е на война. Жената приутява един странник, той помага из къщата, целия град го мисли за дезертьор, а той се оказва герой. На последната сцена, този мъж и съпругът се разминават на пътя към града. Единия си тръгва другия се прибира.... Някой ако се сети за заглавие от беглото ми описание, ще съм благодарен.

Талисманът

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, никой ли не се сеща за това филмче което търся ☹️☹️☹️ Немога и немога да го намеря..... Старичък е филма идеята май е за прераждане и как децата сами избират в кое семейство да се родят. Дават хората и живота доло на земята и горе на небето всякъш в стая седят много деца и наблюдават различни семейства. Избират каде да се родят и май като с асансьор слизат на земята като майката тръгне да ражда 😆😆😆 странен е аз само това помня. Помагайте🙄🙄🙄

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер търся един филм. Става въпрос за едно момче което намира снимка на жена по време на война и започва да я търси. Намира я но не и казва  кой е и откъде е. Започва работа при нея и с времето започват повече да се сближават докато бившия и мъж който е полицай в града не разкрива тайната му. Въпросното момче и брата на това момиче са служили заедно той е имал татуировка с 3 аса на ръката. Тя има син. Като заглавие ми се върти нещос ангел... Късмет..... Обаче не мога и не мога да го открия... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Търся един филм. Доколкото се сещам един мъж разказваше ужасна история на едни деца (мисля че мъжът ги беше събрал около едно огнище) и филма се върна малко на зад във времето, в която история пак участваха деца.Единственото което помня е едно от децата си гледаше мравки в стъкленица и ли буркан, след това мравките нещо мутираха и наядоха или изядоха момчето...

Филма трябва да е около '90 години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5.02.2020 г. в 22:40, Кики Братанова написа:

Здравейте, никой ли не се сеща за това филмче което търся ☹️☹️☹️ Немога и немога да го намеря..... Старичък е филма идеята май е за прераждане и как децата сами избират в кое семейство да се родят. Дават хората и живота доло на земята и горе на небето всякъш в стая седят много деца и наблюдават различни семейства. Избират каде да се родят и май като с асансьор слизат на земята като майката тръгне да ражда 😆😆😆 странен е аз само това помня. Помагайте🙄🙄🙄

Delivering Milo / Раждането на Майло (2001)

Това трябва да е филмът, наистина е много хубав. Доколкото си спомням те не можеха да избират, а просто им се показваше кои ще им са родители.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10.02.2020 г. в 1:07, tepmu написа:

Delivering Milo / Раждането на Майло (2001)

Това трябва да е филмът, наистина е много хубав. Доколкото си спомням те не можеха да избират, а просто им се показваше кои ще им са родители.

Лелее благодаря много ☺️☺️☺️ направо вече бях загубила надежда... 

Нов проблем никаде немога да го намеря целия филм 😳😞 само трейлър има

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...