Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

преди 20 часа, Еми Лия написа:

Търся един фантастичен филм, в който двама са главните герои искат да намерят нещо, или да спрат някого и попадат в стая на фантазиите. Където каквито са им мислите и чувствата, в това се преобразува стаята. После се измъкват от тази стая и се движат, но пода под тях започва да се пропуква и става опасно. Това си спомням. Ако някой ми каже кое е филмчето, ще съм адски благодарна...

Соларис?

има две версии - от 1972 на Тарковски и 2002

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 16 минути, rostislaf написа:

Соларис?

има две версии - от 1972 на Тарковски и 2002

Не е. Двама мъже се борят срещу господаря на това място, който им скроява капани чрез стаята на фантазиите, чрез пропукващия се под по тях. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся един стар филм. Разказваше се за седем братя горе в планината. Единият се женеше и момичето отива да живее с него при неговите братя. Заварва голяма мизерия. Почва да се грижи за тях .....и им търси булки. Филма е комедия и изпълнен с песни. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Пепи Пепова написа:

Здравейте! Търся един стар филм. Разказваше се за седем братя горе в планината. Единият се женеше и момичето отива да живее с него при неговите братя. Заварва голяма мизерия. Почва да се грижи за тях .....и им търси булки. Филма е комедия и изпълнен с песни. 

Seven Brides for Seven Brothers (1954)

Или тук с бг. субтирти и пускаш плеар 3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Много искам да гледам един стар екшън от 80-те, но не помня заглавието. Иде реч за някакъв бивш командос, случайно хванат от група убийци, които се забавляват с лов на хора. Да де, ама не уцелиха човека... Помня само, че го отвлякоха докато си изхвърляше боклука. Ще съм благодарен, ако някой ми даде заглавието.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет, имаше един филм, в който целия сюжет се развиваше на пусто място, човек заключен в кола и едно зло куче, което искаше да го убие. Звучи като смешвн ужас, но беше класика в жанра на известен режисьор, но ми изкочи от ума.

По-възрастните от нас ще се сетят веднага. Мерси!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 26.04.2020 г. в 1:24, Borislav Aleksandrov написа:

Здравейте! Много искам да гледам един стар екшън от 80-те, но не помня заглавието. Иде реч за някакъв бивш командос, случайно хванат от група убийци, които се забавляват с лов на хора. Да де, ама не уцелиха човека... Помня само, че го отвлякоха докато си изхвърляше боклука. Ще съм благодарен, ако някой ми даде заглавието.

Филмът се казва "Смъртоносна плячка" от 1987г.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, Andreew Pawel написа:

Привет, имаше един филм, в който целия сюжет се развиваше на пусто място, човек заключен в кола и едно зло куче, което искаше да го убие. Звучи като смешвн ужас, но беше класика в жанра на известен режисьор, но ми изкочи от ума.

По-възрастните от нас ще се сетят веднага. Мерси!

Cujo / Куджо (1983) има и втора част ама беше с друго име, но класиката си е първата. Man's Best Friend a.k.a Cujo 2 / Най-добрият приятел на човека a.k.a Куджо 2 (1993)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся един филм, може би около 99-2000 година Става въпрос за филмова звезда иска да лети в изтребител с обичаен пилот, но случайно биват свалени в пустинята от вражески самолет.Филмовата звезда постоянно се оплаква, но обучения пилот намира базата от където е излетял вражеския самолет и успяват да избягат от там след като се бият със този който ги свали в началото. Знам че е малко объркващо за което се извинявам, но само това си спомням. Благодаря предварително. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, tepmu написа:

Cujo / Куджо (1983) има и втора част ама беше с друго име, но класиката си е първата. Man's Best Friend a.k.a Cujo 2 / Най-добрият приятел на човека a.k.a Куджо 2 (1993)

Да, точно тези два търсех! Почивни дни идват, ще ги изгледам! Мерси!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 31.03.2020 г. в 14:04, И. Фрица написа:

Здравейте. Търся два филма. Надявам се някой да може да ми помогне. 

1. Става въпрос за сериал от средата на 90-те  години, в който става въпрос за едно американско градче, в което се случват странни неща. Спомням си само малко от сериите. В едната от сериите главният герой (момче), не искаше да промени часа, когато се сменя с час назад или час напред. На сутринта когато се събуди, беше сам в град и не знаеше къде и какво се е случило. До като обикаляше сам, се натъкна на едно дете , на неговата възраст, което преди години също не е искало да смени часа. Така двамата разбраха, че са попаднали във времеви капан. Също си спомням, че на една от кутийте с мляко имаше неговата снимка, като изчезнало дете. В друга серия се сещам, как момчето се запозна със странни съседчета. Спомням си, че родителите на тези  съседчета ги караха да спят в легла, като консервени кутии, за да се съхраняват млади. В края на всяка серия, момчето слагаше в един шкаф, всякакви предмети от случките му. 

2. Става въпрос пак за сериал, в който сериите не бяха свързани една с друга. Гледал съм го по "Канал 2". В една от сериите Става въпрос за един учен, който спира времето и се озовава сам ,в някой от големите американски университети. Хората там имаха странни усещания и се случваха странни неща, до като негов приятел му проследи записките и установи, че всъщност ученът не е спрял времето, а го е забързал. Двамата се срещнаха и започнаха да обсъждат теориите си. В серията имаше нещо странно с една бейзболна топка, която чупеше прозорец. Всички в стаята погледнаха навън, но не видяха никого, а всъщност ученът я беше хвърлил, но топката стоеше на едно място и по този начин обясняваше теорията на приятелят си. В друга серия ставаше въпрос за един човек, който работеше, като електричар в метрото. Един ден го удари ток, и когато се съвзе отиде в кръчмата, в която седеше всяка вечер. В този момент започна да изпитва Дежавю, като накрая установи, че всъщност вече е живял този ден . Спомням си, че в кръчмата имаше едно кученце, което го блъска каруца или кола, преди главният герой да го удари тока. А когато отива след инцидента в кръчмата вижда кученцето отново живо.

Зоната на здрача,се казва поредицата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 20.01.2016 г. в 9:42, Ivelina Dulgerova написа:

Преди много години даваха един филм, който се разказваше за един младеж доста шантав. В един момент той разбира, че ще наследи милиони, но не помня от баща си ли чичо ли или дядо. Условието беше да отиде май в Аляска и да спечели най голямото състезание за кучешки впрягове. Той отиде там за завещанието и му казаха какво трябва да направи. Купи си кучета и впряг и започна да тренира. Последваха куп весели и забавни случки. До колкото си спомням спечели състезанието. Това е! Благодаря предварително ако някой го намери!

Здравейте, аз също го търся от много време, но не го намирам 😳 научихте ли името му 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Mariq_galin23 написа:

Здравейте, аз също го търся от много време, но не го намирам 😳 научихте ли името му 

Snow Dogs / Снежни кучета (2002)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 12.05.2020 г. в 4:39, Дочко Чалъков написа:

Хей не помня името нa филмa но се рaзкaзвa зa дете нa което му се чупи телефонa и пaтувa в времето.И сaмо дa кaжa че е бългaрски

Смартфонът беглец / Runaway Smartphone (2018)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

И аз търся един филм от известно време, ще се радвам ако някой може да ми помогне. Разказва се за младо момче и руса съседка, която се мести в съседната къща (не е Съседка за секс.) започват афера, в крайна сметка тя му врътваше някакъв номер. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, РРС написа:

И аз търся един филм от известно време, ще се радвам ако някой може да ми помогне. Разказва се за младо момче и руса съседка, която се мести в съседната къща (не е Съседка за секс.) започват афера, в крайна сметка тя му врътваше някакъв номер. 

Съседка за секс (2004)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Blue_Hulk написа:

Извинявай! 
Да имаш повече инфо за филма дето търсиш ? Филма много ли е стар?

За съжаление не помня повече от филма. Със сигурност е нов филм. Гледала съм го преди 3-4 години, да кажем долу-горе тогава е излязъл.
Ако добре помня момчето живее с родителите си (тийнейджър), нанасят се до тях млада двойка (мисля че русата мацка си имаше мъж). Някак си започват афера, накрая изненадващо тя му извъртя номер. Жанра беше трилър. За съжаление само това помня.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 часа, РРС написа:

За съжаление не помня повече от филма. Със сигурност е нов филм. Гледала съм го преди 3-4 години, да кажем долу-горе тогава е излязъл.
Ако добре помня момчето живее с родителите си (тийнейджър), нанасят се до тях млада двойка (мисля че русата мацка си имаше мъж). Някак си започват афера, накрая изненадващо тя му извъртя номер. Жанра беше трилър. За съжаление само това помня.

Final Girl да се казва филмът? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване