Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

Сещам се за още един филм - В началото един дебел танцуваше и пееше в автосервиз, след известно време пристигнаха няколко мафиоти и започнаха да стрелят с автомати. Попиляха целия сервиз, убиха този който пееше и танцуваше. Друго нищо не помня от филма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...
  • Отговори 1,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Здравейте! Не мога да се сетя за името на един филм. Мисля, че беше с момче геймър с дръпнати очи. Таа той влезе в една игра и се влюби в момиче. Двамата мисля, че достигнаха до последното ниво на играта. Срещнаха се със създателя, който се оказа баща на въпросното момиче. Мисля, че се разбираше, че момичето е мъртво и затова бащата създава и живее във въпросната игра, защото само в нея дъщеря му е жива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Здравейте отново, търся сериал преди доста години се излъчваше !

Сюжет: В общи линии си спомням, че сюжетната линия се въртеше около измамник или крадец в затвора, който покровителстваше много добър акробат и катерач който беше слабоумен!

Спомням си един фрагмент в който група затворници искаха да взривят стената на затвора и акробата се промуши да задейства бомбата (в случая щеше да загине разбира се ) ако опитния му приятел кредец от затвора не беше прекъснал жицата и възкликна (Боже какъв малоумник)

Въпросния крадец търсеше отмъщение и благодарения на малоумния си приятел успя !

Благодаря Ви много !

на 4.08.2020 г. в 22:17, Доби8 написа:

Здравейте, търся един стар филм. Мъж и жена пътуват в хеликоптер или въртолет, само двамата, той го пилотира. Трябваше да я заведе някъде, но по пътя катастрофира ха, за биха се на някакви дървета, може и джунгла да е било. Тя с някакви токчета дори беше, той през цялото време и се присмиваше. Накрая се влюбват един в друг. Благодаря предварително. 

Пробвай с "Боговете сигурно са полудели 2 или 3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

Здравейте, ако някой може да ми каже името на откъс от филм ли е не съм сигурен на 100%, може и видео да е .. Самото видео го бях видял във фейсбук, обаче беше изтрито. Във видеото имаше момче и момиче, като момчето беше облечено като дявол с костюм и я притиска към вратата, след което започва да я целува.. На самото видео вървеше песента - Santiz - Rastafari

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Търся един сериал от 90-те най- вероятно. Разказваше се за един училищен клас, помня че имаше момче с къдрава дълга коса и до колкото помня се казваше Кон :/ друга момче също с дълга коса от същия клас който до колкото помня живееше в гараж и помня бременно момиче с обица на носа, разказваше се за всекидневните им проблеми и начин на живот и как учителката им се опитваше да им помогне. Малко оскъдно инфо, но от много седмици се опитвам да го намеря и не се получава. Благодаря предварително за помощта. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся един филм и ако някой успее да ми помогне ще съм много щастлива. Това, което си спомням от него е следното: една жена се беше качила на стълба (мисля, че украсяваше нещо в магазинче) и пада на земята. Губи си паметта, това се повтаря няколко пъти, случката с падането имам предвид се и се случват различни неща. Тя има и съпруг, който много я обича и и помага да се сети коя е, защото тя не го помни. Мисля, че и майка й беше при тях и помагаше за паметта. Може би е подобна сюжетната линия на 12 срещи на Коледа или семейство за Коледа. Филмър е романтичен жанр

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.
От дълго време съм се запалил да си намеря всички стари филми от моето детство.Става въпрос за началото на 90те години и филмите които гледахме на видео касети.Намерих доста от тях но за един така и така ненамерих нищо.По мой спомен филмът се казваше "Кентавър 4".....но това казваше дубльорът на български.Където и да търся с това заглавие не излиза нищо и затова ще направя едно кратко описание.Та значи помня, че филмът започваше, как един от героите сънува как срещу него тръгва някой и той се опитва да го застреля с една пушка тип "помпа".В същото време обаче пушката засича и докато той презареди този някой го наръгва с нож и той се буди.После в филма това му се случваше не на сън но тогава презареждаше навреме и убиваше човека, който беше и главният лош във филма.Също така помня, че част от действието се развиваше в нещо като затвор в пустинята, и там караха някъкви бъгита самоделки. Също така един от затворниците гълташе някъкви радиочасти и по нататък във филма сглоби някъква бомба от глътнатите части.След това затворниците помня че избягаха от затвора с въпросните бъгита и така......Дано някой се сети за заглавието на филма....ще съм му много благодарен.
Лека вечер.

Sent from my ONE A2003 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте от няколко дни търся този филм,който видях в този клип : https://youtu.be/kSh6SX9ix-4 .Моля за помощ.Благодаря предварително.🙂🙂🙂

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 20.12.2020 г. в 23:00, Rositsa Petkova написа:

Здравейте от няколко дни търся този филм,който видях в този клип : https://youtu.be/kSh6SX9ix-4 .Моля за помощ.Благодаря предварително.🙂🙂🙂

Questo piccolo grande amore

Филм от 2009 г.

моля предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Здравейте от няколко дни търся филм който гледах преди години но името му ми се губи. Помня части от сюжета и края на филма. Сюжета е свързан с чернокожи гангстери и групи. Края е как един от главните герой умира в сцена с престрелка нещо подобно на матрицата но с едното рамо надолу и приключва така ,че брата на убития чернокож гангстер казва , че ще отмъсти. Благодаря предварително

🤣🤣🤣

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, n0tzo написа:

Края е как един от главните герой умира в сцена с престрелка нещо подобно на матрицата но с едното рамо надолу и приключва така ,че брата на убития чернокож гангстер казва , че ще отмъсти

:lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Търся един филм,който почваше на един остров.Един човек ловеше риба.После се оказа,че този остров е създаден от сина му на компютър и,че това всичкото е просто игра на сина му и всъщност бащата е мъртъв.Единственият начин синът да се види с баща му е точно тази симулация,която е създал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, edokredo написа:

Здравейте.Търся един филм,който почваше на един остров.Един човек ловеше риба.После се оказа,че този остров е създаден от сина му на компютър и,че това всичкото е просто игра на сина му и всъщност бащата е мъртъв.Единственият начин синът да се види с баща му е точно тази симулация,която е създал.

Може би става дума за:

Serenity / Фатално затишие (2019)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Филмът, който търся е стар, вероятно от 70те или 80те и мисля, че беше френски. Даваха го в края на 80те / началото на 90те по БНТ, тогава Канал 1.

Стил: приключенски, фентъзи, фантастика. Имаше романтичен елемент, може би и малко комедия (за последното не съм сигурен).

Сюжет: В днешни дни млад мъж случайно открива устройство (приличаше на фенерче) и врата. Устройството задейства вратата и я прави портал към миналото. Той преминава през вратата и попада на красив плаж. Единствените обитатели са баща (вероятно ученият, изобретил устройството) и красивата му дъщеря. Имаше и някакво животно, което издаваше някакви странни звуци, не помня дали беше страшен хищник или всъщност бе някакво симпатично домашно животинче.

Та, човекът се запознава с тях. Те му казват, че енергията на устройството се изчерпва и в скоро време няма да може да се пътува през вратата. Бащата май се опитваше да намери начин да го зареди, но без успех.

Човекът се върна в наши дни, разказа историята си, но не му повярваха, въпреки че извади от обувките си пясък, като доказателство, че е бил на плаж. На края реши да се върне в миналото, може би защото осъзна, че е влюбен в дъщерята.

В последната сцена някакви хора го преследваха и имаше сбиване. Вероятно искаха устройството за себе си. По време на мелето вратата се отваряше и затваряше и всеки път от другата страна се виждаше различна епоха, все по-близка и по-близка до съвремието (помня, че единия път имаше някакви рицари). Явно енергията на устройството съвсем се беше изчерпала...

Но сбиването продължаваше и в един момент някой стреля и улучи устройството. То се завъртя бързо около себе си заради силата на удара, главният герой успя да го вземе, да го активира и да премине през вратата, измъкна се от нападателите си и се озова на същия плаж в миналото при бащата и дъщерята. Оказва се, че въртенето зареди устройството. И помня тази реплика: "Трябва да се върти..."

Надали има шанс някой да го знае, но все пак...

Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Втори филм, който безнадеждно търся.

Определено беше френски. Минисериал с около 6 епизода. Излъчваха го по Канал 1 някъде между 91ва и 94та година.

Жанр: комедия, фантастика

Сюжет: Започва с пристигането на космически кораб (помня, че по средата му имаше нещо като махало с топка, подобно на стар часовник с махало, която се въртеше независимо от останалата част на корпуса) с извънземна експедиция. Бяха хуманоиди, но не изглеждаха като земляни. Помня, че още в началото един от извънземните искаше да мине през една от плъзгащите автоматични врати на кораба, но тя нещо заяде и той я ритна и изруга.

Извънземните решиха вместо директно да кацнат на Земята, да останат скрити в космоса и да изпратят един от тях или за да проучи земляните или за да подготви населението за пристигането им.

Извънземният прие човешка форма. Помня, че носеше модерно за 80те сако и доста тънка вратовръзка. Та, той непознавайки нашите обичаи, изпадаше в много комични ситуации, но за съжаление не помня нито една конкретна.

В това време извънземните изпратиха от кораба кодиран сигнал със съобщение към земляните.  Един от героите във филма се мъчеше да го разкодира и в един момент сякаш успя.  В доста дългата разпечатка от свързани листи (от иглен принтер) той намери някакъв откъс, в който намери смисъл. Според него пишеше нещо от сорта на "Идва края на света, ха-ха".

В последната серия той направи голям купон, на който да отпразнуват идването на края на света и беше закачил цялата разпечатка на стената. Извънземният също беше на купона и явно му писна и му каза: "Ти сляп ли си?" и мисля, че хвана един маркер и му огради някакви символи. Оказа се, че като се оградят тези символи, на цялата разпечатка се образува гигантски надпис с едри букви: "НИЕ ИДВАМЕ С МИР!". Човекът се хвана за главата и взе да вика: "Ама разбира се! Ние идваме с мир! Чувате ли? Ние идваме с мир!". Но хората така или иначе си купонясваха и нямаше голяма разлика в настроението...

Във финалната сцена си спомням, че космическият кораб най-накрая се разкри и прелетя ниско над Париж, толкова ниско, че върхът на Айфеловата кула се остърга по корпуса.

Много забавно, но доста старо и вече забравено филмче. Нямам особени надежди, но благодаря все пак...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся един филм на който не мога да си спомня името. Сюжета е такъв: момиче се явява на кастинг за манекенки или нещо подобно в Русия и го отвличат.

Баща му започва да го издирва, като накрая го намира в САЩ и т.н. Много ще съм ви благодарен ако някой може да ми бъде полезен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

Здравейте! Търся едно старо (чернобяло) комедийно филмче, късо, може би руско.

Един спортист, бегач на дълги разстояния стартира да бяга маратон или 10 000 м или нещо такова. От публиката успоредно с него тръгва едно познато му хлапе. Хлапето му дава съвети, отклонява се и се връща да му носи вода и т.н. Накрая изтичва напред за да го посрещне на финала...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Търся едно сериалче от 7-8 епизода. На кратко, събитието се развиваше в един нощен клуб за една седмица.Всяка серия беше за една вечер. Няколко приятели сваляха гаджета и всяка вечер сменяха гаджето. До последният епизод, където е развръзката, кой с кое гадже си е паснал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

Привет,отдавна търся филм ,в който се разказва за млада жена /май Валерия Голино/,която е влюбена и живее с двама мъже. На края се самоубива, като се търкулва от покрива. Филма е отпреди повече от 20 години.Благодаря ви!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, kukumavka написа:

Привет,отдавна търся филм ,в който се разказва за млада жена /май Валерия Голино/,която е влюбена и живее с двама мъже. На края се самоубива, като се търкулва от покрива. Филма е отпреди повече от 20 години.Благодаря ви!

https://www.imdb.com/name/nm0000420/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добър ден ,търся филм който гледах преди 6-7 год. беше за мъж който си представяше през цялото време че се случват какви ли не неща в къщата си(дали не си представяше че има някакво парти и после убийство нямам спомен) имаше някаквио психично заболяване защото накрая мисля че свърши че всичко което се случи не беше реално,а плод на въображението му .Спомням си че обложката на филма беше с въпроснят герой който беше седнал пред една маса на която имаше бутилка уиски и държеше чаша в ръка.Актьора мисля че също беше сравнително популярен. Жанра беше нещо трилър мистерия.Ако някой има предложения ще се радвам да ги сподели филма трябва да е излезнал между 2010-2013 ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване