Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

Колеги, търся следния филм: Филма е немски, ако не се лъжа около 90те. Късометражен е и мисля, че се казваше Hotel нещо от тоя тип. Разправаше се за 2ма идиоти, които правят простотии в един хотел :) Филма почти нямаше реплики, но е голяма комедия. Имах го на касетко, но някой я е презаписал. Търсих го в нета 2 дена и нищо. Някой ако го е гледал, да помага, ако не с линк, поне с точно име на филма :)  Благодаря Ви!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Цък цък.

Това е филмът "Wanted" на Тимур Бекмамбетов!      

Ямакаши (2001)    

Публикувани изображения

И какво, за бога, не Ви харесва темата Търся един филм /сериал/, но не му знам името

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги, търся следния филм:
Филма е немски, ако не се лъжа около 90те. Късометражен е и мисля, че се казваше Hotel нещо от тоя тип. Разправаше се за 2ма идиоти, които правят простотии в един хотел  :)Филма почти нямаше реплики, но е голяма комедия. Имах го на касетко, но някой я е презаписал. Търсих го в нета 2 дена и нищо. Някой ако го е гледал, да помага, ако не с линк, поне с точно име на филма  :) 

Благодаря Ви!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Имам въпрос за отличници :write a letter: Търся един филм, който гледах преди няколко години и много ми хареса, но за съжаление не помня нито заглавие, нито кой участва :)  , а сега искам да го намеря и да го гледам пак.

В началото на филма мъж и жена излизат от ресторант, след като са вечеряли и нещо се карат, навън е тъмно и вали пороен дъжд. Качват се на такси, но на първото кръстовище ги блъска друга кола и двамата попадат в болница с опасност за живота. Героят разбира, че приятелката му е загинала и по някакъв начин (мисля че беше с някакъв часовник) се връща в миналото, за да се опитва да промени бъдещето им, като в определени ситуации знае точно какво ще се случи и се опитва да го избегне. Целият филм преминава по този начин, като накрая така и не успява да избегне катастрофата, но има право да реши кой от двамата да загине - той или тя.

Ако имате някакви идеи как се казва филма - споделяйте :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно...

И какво не ви харесва на темата, закачена като "Важна" в раздела, в който пишете: Търся един филм /сериал/, но не му знам името

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет!

Някой да се сеща за името на филма, в който се разправя за 3 вещерки, които умират и след мноооого години младо момиче ги съживява?

Редактирано от C.O.M.O.D.O (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А има и един друг сериал дето търся. За един тинейджър дето намери паднал един кораб тип НЛО и го оправи и ставаше невидим кораба и само приятелите му знаеха за енго. Паркиваше го пред училище и го правеше невидим

Aquila?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз на този филм му знам името, но не мога да го намеря. Казва се "Хлапетата от боклукчийската кофа". Ако някой ми даде линк, ще съм наистина много благодарна! :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз на този филм му знам името, но не мога да го намеря. Казва се "Хлапетата от боклукчийската кофа". Ако някой ми даде линк, ще съм наистина много благодарна! :)

Моля прочетете отново правилата на форума, особено точка 2.10

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано 29 януари 2013 - 15:43

Здравейте, търся една комедия на която не се сещам за името и. Филма се разказва как четирима приятели от Англия отиват в Австралия мисля че ,защото единият ще се жени за дъщерята на някакъв политик.На сватбата всички се напиват и стават куп простотии подобие на американски пай.Мисля че филма е английски ,но не съм сигурен и не е много стар.Ако някой се сети ще му бъда много благодарен

Публикувано 29 януари 2013 - 15:43

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички.Преди не много време гледах един филм и сега искам пак да го изгледам.Лошото е,че непомня как се казваше и затова пиша тук.Та нека да ви го разкажа накратко.Ставаше дума за един наемен убиец и той в самото начало получи задача от един май беше политик да го убие.Спомням си ,че в началото той отиде да се бие в клетка и там впечатли една богата мацка която го покани в къщата си.След което я упои с нещо което усещаш всичко, но не мърдаш и след това уби всички в къщата.Полицията разследваше случая и търсеше убиеца.Не си спомням нито един от актьорите иначе нямаше да пиша.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте търся един филм ,,,разказваше се за едно момче мисля което чрез портал или машина на времето се връщаше във времето на крал Артур  има доста такива филми и ако ми споделите заглавията ако се сещате ще съм ви много благодарна,,В един от тези филми помя че участваше и една актриса негърка доста извесна но не си спомняма как и беше името :) Знам че не давам много инфо но се надявам някой да отговори.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте търся един филм ,,,разказваше се за едно момче мисля което чрез портал или машина на времето се връщаше във времето на крал Артур  има доста такива филми и ако ми споделите заглавията ако се сещате ще съм ви много благодарна,,В един от тези филми помя че участваше и една актриса негърка доста извесна но не си спомняма как и беше името :) Знам че не давам много инфо но се надявам някой да отговори.

Един американец в двора на крал Артур

Упи Голдбърг

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички.Преди не много време гледах един филм и сега искам пак да го изгледам.Лошото е,че непомня как се казваше и затова пиша тук.Та нека да ви го разкажа накратко.Ставаше дума за един наемен убиец и той в самото начало получи задача от един май беше политик да го убие.Спомням си ,че в началото той отиде да се бие в клетка и там впечатли една богата мацка която го покани в къщата си.След което я упои с нещо което усещаш всичко, но не мърдаш и след това уби всички в къщата.Полицията разследваше случая и търсеше убиеца.Не си спомням нито един от актьорите иначе нямаше да пиша.

Alex Cross http://www.imdb.com/title/tt1712170/?ref_=sr_1

A Kid in King Arthur's Court (1995), A Young Connecticut Yankee in King Arthur's Court (1996), A Knight in Camelot(TV 1998)

Редактирано от spielberg (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди доста години съм гледала два филма и сега се сетих за тях и имам желание да ги гледам, но не мога да ги намеря. Единият е биографичния филм за Тина Търнър, а другия е един от първите филми на Киану Рийвс (Flying). Надявам се, че някой ще може да ми помогне да ги намеря. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да попитам за един филм но не му помня името! Начи той е облякан в червено смисал като дявол е но е костюм и се бие срещу лошите, като малак пада в някакви химии или нещо подобно и ослепява но някак си вижда и може да се бие доста добре. Ако може да ми помогнете с името на филма!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравйте търся един филм но незнам как се казва,филма е  за дин негър който иска да искара пари и даряа кръв сперма  и каквото мохе,предлагат му да се подлохи на някъв опит от който ште  се засилят сетивата му ,но той предозир и почва да не чува да невихда, голлям смях

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся една стара комедия .Във филма се разказва как един младеж на богат баща получава кола за рождения си ден и той тръгва по маршрут 66 Route 66 ако не се лъжа и имаше с него един като магиосник ли фокусник докато пътуваха.Той имаше от тея черните топки които като ги разклатиш и ти казваха някакъв отговор.100 % сте го гледали , но немога да се сетя името му.Ако някой се сети да пише.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся една стара комедия .Във филма се разказва как един младеж на богат баща получава кола за рождения си ден и той тръгва по маршрут 66 Route 66 ако не се лъжа и имаше с него един като магиосник ли фокусник докато пътуваха.Той имаше от тея черните топки които като ги разклатиш и ти казваха някакъв отговор.100 % сте го гледали , но немога да се сетя името му.Ако някой се сети да пише.

Само да попитам какво не ви хареса във втората важна тема в разделя?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели !!!

Може би трябваше да пиша в дръга тема но реших да напиша собствена !

Преди някъде година гледах един много як филм по един от каналите на Btv беше. Незнам точно какъв беше жанра не помня много но си спомням че в самия филм имаше един вирус ,който заразява всички хора и оставят само един човек и кучето му през деня той търси други оцелели от вируса  а през ноща всички хора , който са заразени с вируса обикалят града. Мутиралите хора се крият през деня ан тъмно защото мразят светлина. Този човек който е останал има имунитет и не хванал вируса до колкото си спомням в другата част на континента има стена и жители,който са си нормални и водят нормален начин на живот. Човека ,който е останал има лаборатория вкъщи и поставя капан за да хване едно от чудовищата но се хваща той и си удря главата почти слънцето е залязло и мутиралите кучета лаят и се насъкват към негоо тамън последния лъч светлина се скрива и човека се освобождава преждевременно през деня  пуска по станцията ако има оцелели от вируса да отидат на моста или нещо подобно не помня точно. Докато бяга от зомбитата случайно една жена с детето си в кола се натъква на него той е ловец и има модерна техника но е ранен . Приибират се вкъщи обаче зомбитата ги проследяват и тъкмо когато учена открива лек за вируса всички зомбита са около дома им и те са приклещени в плексигласова стая .. зомбиатта почват да я чупят той кара жената да се скрие в  един комин и се взривява с граната всички зомбита умират на следващия ден тя започва да кара към оцелелите хора и им предава лека за вируса ..

Искам да вметна не съм сиг но действиете се развива в един голям американски град и учения спи  в ваната с кучето си . Когато той  е вкапан кучето му почива защото се опита да го защити от 2 мутирали кучета ! Нещо такова беше !

Това е като цяло накратко за филма само това се сещам за филма ;P

Много ама изключително много ще се радвам ако някой се сети или ми каже името на филма . Просто филма много ми хареса и много пъти съжелявах че не го догледах  :( :S

Мерси предварително за отделеното внимание !!!

Редактирано от Wesko (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели !!!

Може би трябваше да пиша в дръга тема но реших да напиша собствена !

...

Има специална важна тема по въпроса!!!!!!!!!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има специална важна тема по въпроса!!!!!!!!!!!

Каква тема :) ето пиша тук

Редактирано от Wesko (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване