Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

Здравейте приятели !!!

Преди някъде година гледах един много як филм по един от каналите на Btv беше. Незнам точно какъв беше жанра не помня много но си спомням че в самия филм имаше един вирус ,който заразява всички хора и оставят само един човек и кучето му през деня той търси други уцелели от вируса  а през ноща всички хора , който са заразени с вируса обикалят града. Мутиралите хора се крият през деня ан тъмно защото мразят светлина. Този човек който е останал има имунитет и не хванал вируса до колкото си спомням в другата част на континента има стена и жители,който са си нормални и водят нормален начин на живот. Човека ,който е останал има лаборатория вкъщи и поставя капан за да хване едно от чудовищата но се хваща той и си удря главата почти слънцето е залязло и мутиралите кучета лаят и се насъкват към негоо тамън последния лъч светлина се скрива и човека се освобождава преждевременно през деня  пуска по станцията ако има оцелели от вируса да отидат на моста или нещо подобно не помня точно. Докато бяга от зомбитата случайно една жена с детето си в кола се натъква на него той е ловец и има модерна техника но е ранен . Приибират се вкъщи обаче зомбитата ги проследяват и тъкмо когато учена открива лек за вируса всички зомбита са около дома им и те са приклещени в плексигласова стая .. зомбиатта почват да я чупят той кара жената да се скрие в  един комин и се взривява с граната всички зомбита умират на следващия ден тя започва да кара към оцелелите хора и им предава лека за вируса ..

Това е като цяло накратко за филма само това се сещам

Мерси предварително за отделеното внимание "_" :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Цък цък.

Това е филмът "Wanted" на Тимур Бекмамбетов!      

Ямакаши (2001)    

Публикувани изображения

Има си отделна тема,за търсене на филми.Защо не я ползвате?

Иначе,на въпросът ви,отговора е "I am legend"- http://www.imdb.com/title/tt0480249/?ref_=sr_2

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си отделна тема,за търсене на филми.Защо не я ползвате?

Иначе,на въпросът ви,отговора е "I am legend"- http://www.imdb.com/title/tt0480249/?ref_=sr_2

Мерси ще го видя ами защото не е почистена и никой не я ползва ..

Да това е филма мс много адски благодарен съм ти !1!

Редактирано от Wesko (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди някъде година гледах един много як филм по един от каналите на Btv беше. Незнам точно какъв беше жанра не помня много но си спомням че в самия филм имаше един вирус ,който заразява всички хора и оставят само един човек и кучето му през деня той търси други оцелели от вируса  а през ноща всички хора , който са заразени с вируса обикалят града.

Toва ли е филма...

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет и от мен :)

Мен също ме мъчи един филм от доста време. Гледала съм го като малка и помня само някои моменти.

Ставаше дума за един бивш алпинист (или катерач) кйто май беше известен и на някакво интервю заяви че повече няма да се катери. По късно някак си главният герой се озоваваше в една висока сграда вечерта и някой го преследваше. Преследвачът беше блокирал асансьорите и се качваше нагоре за да убие главния герой, но не знаеше точно на кой етаж е. А алпинистът като разбра, че няма мърдане, се спусна с някакво импровизирано въже през прозореца и така се измъкна. Накрая май се оказа, че най-добрият му приятел е организирал всичко.

Беше много интересен филмът и постоянно те държи под напрежение.

Ще съм много благодарна ако някой ми помогне. Мерси предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет и от мен  :)

Мен също ме мъчи един филм от доста време. Гледала съм го като малка и помня само някои моменти.

Ставаше дума за един бивш алпинист (или катерач) кйто май беше известен и на някакво интервю заяви че повече няма да се катери. По късно някак си главният герой се озоваваше в една висока сграда вечерта и някой го преследваше. Преследвачът беше блокирал асансьорите и се качваше нагоре за да убие главния герой, но не знаеше точно на кой етаж е. А алпинистът като разбра, че няма мърдане, се спусна с някакво импровизирано въже през прозореца и така се измъкна. Накрая май се оказа, че най-добрият му приятел е организирал всичко.

Беше много интересен филмът и постоянно те държи под напрежение.

Ще съм много благодарна ако някой ми помогне. Мерси предварително!

Да не е случайно Катерачът със Силвестър Сталоун?

Не го помня много много ама ми заприлича на него

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не е случайно Катерачът със Силвестър Сталоун?

Не го помня много много ама ми заприлича на него

Не, за съжаление не е той. Но и Катерачът изглежда интересен. Може да го гледам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! От известно време търся един филм, който съм го гледал преди няколко години. Филма е категория ужаси. Във филма има една групичка с джип или пикап, които засядат някъде в гората и едни канибали там чернилки идват и ги колят там ги стрелят с лъкове. После некъв отива с неква в една къща и онези направо ги туриха в мелачката и ги смелиха. Моля, ако

някой знае или се сети за филма да му напише заглавието. А ако не знаете филма напишете някой друг,но МНОГО страшен.  

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сещам се за този филм и аз съм го гледал, но за сега не се сещам за името му, но дано се сетя днес. За убиване на времето, не толкова страшен филм ти препоръчвам поредиците на Погрешен завой 1-2-3-4-5 и Final Destination 1-2-3-4-5-6 и Cold Prey 1-2-3 За нещо по-сериозно може да прегледаш тези филми The Grudge 1-2-3-4, Paranormal Activity, Drag me to hell(не чак толкова страшен, но ако си сам след 12 полунощ става), The Exorcist(същото) Art of the devil 1-2-3, Exit 33

Редактирано от Benjamih (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сещам се за този филм и аз съм го гледал, но за сега не се сещам за името му, но дано се сетя днес. За убиване на времето, не толкова страшен филм ти препоръчвам поредиците на Погрешен завой 1-2-3-4-5 и Final Destination 1-2-3-4-5-6 и Cold Prey 1-2-3 За нещо по-сериозно може да прегледаш тези филми The Grudge 1-2-3-4, Paranormal Activity, Drag me to hell(не чак толкова страшен, но ако си сам след 12 полунощ става), The Exorcist(същото) Art of the devil 1-2-3, Exit 33

Благодаря ти за предложените филми, но ако се сетиш за този филм, за който  написах темата, напиши заглавието брат, моля те.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за предложените филми, но ако се сетиш за този филм, за който  написах темата, напиши заглавието брат, моля те.

Написал го е Wrong Turn http://www.imdb.com/title/tt0295700/ , обаче коя от петте части е, ти ще видиш.

Редактирано от spielberg (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! От известно време търся един филм, който съм го гледал преди няколко години. Филма е категория ужаси. Във филма има една групичка с джип или пикап, които засядат някъде в гората и едни канибали там чернилки идват и ги колят там ги стрелят с лъкове. После некъв отива с неква в една къща и онези направо ги туриха в мелачката и ги смелиха. Моля, ако

някой знае или се сети за филма да му напише заглавието. А ако не знаете филма напишете някой друг,но МНОГО страшен.  

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

Филма се казва  Погрешен завой (wrong turn)! Има няколко серии.

Редактирано от nikolela (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви! Без вас нямаше да намеря филма, който търсех.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опа Колуеги, малко хеееелп :D Да се "изцепя" и аз като повечето бебета :D така, търся едно филмче, някъде от края на 90-те ако не се лъжа, може и да е началото на новия век. Поради някакви обици с вълшебни свойства момиче (популярно) от гимназията и някакъв крадец си разменят телата. Момичето караше Волксваген Костенурка от новите. Голямо шоу беше. Имаше сцена, когато на мъжа в женското тяло за първи път му "дойде", влиза в аптеката, чете инструкциите на кутията с тампони и изцепва "Да си ги завра къде???" Също така той почна да изкарва пари, като ползваше тялото ѝ за стриптийз, тя ходеше на училище с него. Също така, като отиде да се срещне с най-добрата си приятелка, на стадиона след часовете, приятелката ѝ се стресна и я напръска с лютив спрей, закачен на огромен ключодържател с поне 15 плюшки на него... Също така, докато беше в мъжко тяло, режеше тревата на в градината на баща си, който, мислейки я за мъж, почна да разправя някви глупости за сексуалния живот с майка ѝ. Също така, тя, в мъжкото тяло, тръгна да прави масаж в банята на майка си, баща ѝ ги спипа и мека казано беше ядосан, защото мислеше, че жена му му изневерява... А да, и тая имаше малко братче, което ѝ крадеше дрехите и се обличаше в женски дрехи и само то се досети какво става и че "градинаря" е "как му". Всичко се сещам, само не и името... До тука обаче покрай него се сетих за: Shes The Man 13 Going On 30 Freaky Friday Chasing Papi Сега ги дърпам и тях :D Ако се сетите за подобни, няма да откажа :) Поздрави и благодаря предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Филма е ''Горещо маце''. :D

Щом е с Роб Шнайдер ,смеха е гарантиран. ;)

Редактирано от Blue ':^) (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не е The Hot Chick (2002http://www.imdb.com/title/tt0302640/

От първият път колега!!!

Мерси много!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте има един филм който много искам да го гледам отново но не му помня името. Това което помня е че филма е някъде около 90-те години и във филма има двама близнаци от които единият е малко луд, има нещо от сорта като раздвоение на личността и в един момент е клоун, в друг готвач и даже се сещам че беше сляб готвач и в една от сцените готвеше пиле и вместо пилето сложи бебе във фурната, друго което се сещам е че брат му май нарочно го е пратил в лудница за да вземе някакви пари, също се сещам че имаше една врата която отваря и там са всички теаи негови раздвоения( клоуна, готвача, мисля че и калбой и още други имаше).

Като цяло фима е комедия и е много забававен поне по спомените ми от детството.

Надявам се някой да го е гледал и от малкото информация да се сети за филма и да ми помогне да го открия.

Благодаря :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте търся един филм който е много  стар гледал съм го преди години .Във филма се разказва за едно момче което отива да учи в колеж и харесва едно момиче но тя него не и той започва да се преоблича като момиче и стават големи приятелки  или нещо подобно беше , американски е филма .във филма той не живее в общежитията на момичетата а при най-добрият му приятел който има къща на плажа нещо такова беше.ако някой се сеща как се казва ще съм му много благодарен

Редактирано от Boncho Iliev (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, пак съм аз... Ще ви писна, знам, ама... Търся един стар френски филм. Стар по моите критерии, някъде от началото на 90-те години трябва да е. Става дума за бягство от затвора, един малоумник с някакъв дето беше прецакал мафията. Малоумника наистина му имаше нещо в главата. Избягаха, като един пиян кранист ги вдигна с крана и изкара през стената на затвора. Но мъките им не свършиха до тук. Мафията ги погна да си търси парите от тях, малоумника беше случайно въвлечен, ама пък с дебилизма все успяваха да се измъкнат. Например открадна полицайска кола и оня му вика "Нещо малко по да не се забелязва?" и тоя открадна 2-ра полицейска кола :D Помня и че останаха без дрехи и за кратко бяха със женски дрехи. А мутрите бяха с Мерцедес 190, по едно време мисля и Ауди. Ама може и да бъркам моделите. Много дебилен и наивно смешен филм :) Някой ако го намери, жив да е, здрав да е!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опа Колуеги, малко хеееелп :D

Да се "изцепя" и аз като повечето бебета :D

така, търся едно филмче, някъде от края на 90-те ако не се лъжа, може и да е началото на новия век. Поради някакви обици с вълшебни свойства момиче (популярно) от гимназията и някакъв крадец си разменят телата. Момичето караше Волксваген Костенурка от новите. Голямо шоу беше. Имаше сцена, когато на мъжа в женското тяло за първи път му "дойде", влиза в аптеката, чете инструкциите на кутията с тампони и изцепва "Да си ги завра къде???"

Това с обеците е Hot Chick. :)  С  Rob Schneider и е един от любимите ми! :))

Опа случайно някак си не съм видяла предишните коментари :D Сори

Но френският, който търсиш да не е: Tais-toi ! ???? 

здравейте търся един филм който е много  стар гледал съм го преди години .Във филма се разказва за едно момче което отива да учи в колеж и харесва едно момиче но тя него не и той започва да се преоблича като момиче и стават големи приятелки  или нещо подобно беше , американски е филма .във филма той не живее в общежитията на момичетата а при най-добрият му приятел който има къща на плажа нещо такова беше.ако някой се сеща как се казва ще съм му много благодарен

Little Sister ??

Редактирано от aMoPe (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но френският, който търсиш да не е: Tais-toi ! ???? 

Същия!!! Данке вери мъч!!!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

СПЕШНО ТЪРСя ТОЗИ ФИЛМ

Здравейте търся един филм който мисля че се разправяше за ЕВРЕИН който май май мразеше евреите :D да наистина е объркано но не помня добре..... После ако не се лъжа той почва да избива всички евреи,и накрая на филма го помня добре,слага бомба в нещо като светилище там където се събират евреи но разбра грешката си и предупреждава всички и като ги евакуира той остана вътре и умря !!! не го обесних много добре но само това помня,а човека беше млад някаде 20 и няколко годишен : )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване