Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте.

Отчупени са 3 перки от тези два вентилатора (2 от единия, 1 от другия). Залепих ги засега и съм закрепил положението, но ми се иска да ги сменя.

Знаете ли къде в София (в Надежда съм, ако има значение) мога да намеря да закупя Само тези две перки И евентуално ако има такова място -  Каква информация ще ми трябва, за да закупя същите. 

Благодаря за отделеното време!

14794075_1470373176322776_1418652152_n.jpg

Редактирано от П. Христов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Варианта е да търсиш вентилатори със същия размер и спецификация и да им вземеш перките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, П. Христов написа:

Здравейте.

Отчупени са 3 перки от тези два вентилатора (2 от единия, 1 от другия). Залепих ги засега и съм закрепил положението, но ми се иска да ги сменя.

Знаете ли къде в София (в Надежда съм, ако има значение) мога да намеря да закупя Само тези две перки И евентуално ако има такова място -  Каква информация ще ми трябва, за да закупя същите. 

Благодаря за отделеното време!

14794075_1470373176322776_1418652152_n.jpg

Може да си поръчаш и от ebay.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купи си два вентилатора от някой магазин. И ги хвани с миши опашки и няма да имаш ядове, без да слагаш тая пластмаса.

Редактирано от JoRkA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой друг да се изкаже по темата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, П. Христов написа:

Някой друг да се изкаже по темата?

Тия vortex са така...,иначе добър кулер и платка има тая карта.Няма какво друго да се каже по темата освен да се спами,а и фантазьорчето го няма да изпляска някоя смехория и пак да се изложи,ся се крие,че е оакан,та си махна подписа и аватара даже:lol6:.Нагоре са ти написали-или търсиш фанове или перки от 92мм фанове дет стават или махаш цялата история и захващаш два фана директно в/у кулера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, Кюнко написа:

махаш цялата история и захващаш два фана директно в/у кулера.

Точно както казах. Аз имам една карта така и няма никви ядове. Не си заслужава да се занимаваш с глупости да поръчваш от китай и тн тк....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, П. Христов написа:

Я, ще може ли една-две снимчици да видя какво точно си сътворил, да придобия представа просто.

За да придобиеш представа на какво ще прилича.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, П. Христов написа:

Я, ще може ли една-две снимчици да видя какво точно си сътворил, да придобия представа просто.

Не ми се занимава сега да снимам да качвам в интернет. Ето ти една снимка на такова нещо. Само че аз съм сложил два вента понеже радиатора е по-голям :) Цък!
ПП: Ето още една карта направена по-този начин, но тук се връзва към захранването чрез Molex Цък!

Какъвто  искаш вентилатор може да използваш, това е без значение :)

Редактирано от JoRkA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от DKaraivanov
      Здравейте !
      Публикувам темата в раздел дъно, тъй като бях наумил да купувам определна видеокарта, но след прочитане на спецификациите на дъното съм раздвоен.
      Конфигурацията е на 4-5 години и навремето имах идеята да я ъпгрейдна след време, но този ъпгрейд така и не се случи, но сега реших малко да я засиля и имам нужда от съвет.
      Та, дъното е - AsRock FM2A88M - HD + R3.0 , на него използвам процесор АМД а10 7870к с вградената видео и 1х8гб Рам 1600мхца.
      Бях решил да закупя видеокарта amd rx470, да разкарам едната плочка рам и на нейно място да сложа 2х4гб 2400мхца, но до колкото виждам в отдел "Видео" на спецификациите на дъното пише, че поддържа до 2гб shared memory, това означава ли че поддържа видеокарта до 2гб рам ? И ако да кой е най-добрият избор според вас на 2гб видеокарта и 2х4гб рам 2400 мхца ще е по-добре ли от 1х8гб 1600мхца.
      Поздрави !
    • от UTRR5471
      Преди известно време от този сайт си бях поръчал една конфигурация: https://desktop.bg/grigs-absolute-grigs_absolute_commander_intel_black    Понеже я бях натоварвал доста, гледах едно видео как да си почистим видеокартата и го направих. Всичко беше точно до момента в който си махнах радятора след почистването и го остваих да съхне вързано за едни въжета здраво на терасата. В вторника след обяд излязох с приятели, но се завихри силен вятър. Привечер когато се прибраш забелязах, че горната част от видеокартата я няма там където я бях оставил. Слязох пред блока и я потърсих. Забелязах часта направена на нищо под терасата ми която е на 6 етаж. Цялото охлаждане с радятора, пластмасата, перките и по-дребните части бяха строшени.  Някой да знае от къде мога да си взема такава част за GeForce GTX1660 super Gaming X от MSI ? 
    • от Angel Palchev
      Здравейте!
      Купих си компютър,но без видеокарта.
      Компютърът е със следните х-ки:
      I5 4460 3,2Ghz
      8gb ram
      H81М дъно
      450W захранване
      Сега компютърът е само с вградената видеокарта на процесора.
      Трябва ми видеокарта, за да играя игри от калибъра на Paldins,CS:GO,Fortnite  и т.н.
      Благодаря ви предварително.
      Извинявам се за правописните грешки,защото бързам.

• от Angel Palchev
      Трябва ли да преинсталирам уиндолс след смяна на видеокарта?Сега съм с hd 7770 1GB и мисля да сменям на gtx 1050 2gb или hd 7970 3gb.Дайте препоръка и мнение!Та трябва ли да преинсталирам уиндолса?
    • от Xristis Games
      Здравейте вчера ми се случи нещо много странно. Както си тегла Office пакет на компютъра и нещо се случи почнаха да се появяват странни цветове на екрана, линии и т.н. Когато изключих компа и го пуснах нямаше картина. Оказа, че е от видео картата. Не знам когато съм го теглил колко градуса е достигнала. Става въпрос за GTX 770. Сложих я в друг компютър и също нямаше картина.
      Въпросите ми са:
      Изгоряла ли е?
      Има ли начин да се оправи като я занеса на сервиз?

Компютър:
      Процесор: I5 2400
      Дъно: foxconn (Не знам точния модел)
      Рам: 6ГБ - 2,4гб
      Видео карта Gtx 770
      Хард: (Не знам 500ГБ)
  • Дарение

• Добави ново...