Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Платена Политическа Пропаганда в Интернет. Интернет Войни. Целта Оправдава средствата.

pcbsd
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 7 часа, miro20 написа:

Напротив. аз   точно на това обърнах внимание  в една друга тема. Не помня къде но наскоро някой пусна видеото с тоя джасим и го бях коментирал.

Той  ама въобще не ме интересува, но съпоставих статията и изгледах видеото. Внушенията от статията доста се разминават от реално казаното.

Е? Нормален човек може ли да реагира така на някой, който нарича националните ни герои с разни имена?

Ето ти интересно мнение на един сириец.

Цитат

Няколко човека ми писаха дали познавам някакъв, който е заявил, че Левски бил комиксов герой. Повечето знаят какво мисля за този екземпляр.

Интересно ми е дали Ричард Хенри Лий, Джон Дикинсън, Вашингтон, Линкълн или Джефърсън са комиксови герои? Нещо да ни каже по въпроса?

Да, по света има и е имало много нации и народи. Хиляди са изчезнали. Но и стотици са се преборили и са устояли. Закони на природата. Така е устроена тя.

Понеже знаем, че е наемник на Америка за България, нека му обясним така: България е исторически обществен бизнес модел, доста по-успешен от всички арабски такива, по-толерантен и по-образован. Самият факт, че аз и ти сме тук, а не в Сирия или Ирак (която е доста по-богата държава) го доказва това. Ако не вярваш, можеш да си стегнеш гащите и отидеш в най-богатата арабска страна - Саудитска Арабия и им кажеш, че фамилия Сауд са измислени чаршафи и цял свят ги срам от тях, и да видим къде ще завършиш. Може да отидеш да каже същото на турците за Ататюрк. А може да се върнеш в Ирак.

Но тук не сме варвари, не случайно, това е единствената балканска страна, в която през последните десетилетия нямаше гражданска война или не бе въвлечена в териториален конфликт. Който каквото иска да каже, колкото и да е бедна, това е факт. Затова ставаме и му ръкопляскаме, защото той иска да изпъкне като "експерт по нещо си", и да си изкарва прехраната като поредния поставен хрантутник. По-скоро той е комиксов герой, умело изрисуван от Америка за България.

Благодарение на хора като Левски, Раковски, Ботев ти си тук, щото без тях този бизнес модел нямаше да съществува, това щеше да е Османска империя. А ти щеше да си най-вероятно някъде по на север или запад, например в Унгария, където щеше да им обясняваш, че цар Ищван Свети е измислен комиксов герой.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В много случаи се гордея с толерантността на българина, (като народ, Динко е просто изключение на правилото, което ни го тикат в лицето, като пример за българина днес), но в случая с Джасим, и с други като него... не знам. Тоя в Сърбия до 12 часа след първата си "изява" щеше да е "безследно изчезнал". За гърците и турците да не говорим. Не знам как стои работата с румънците. Те май са като нас... не съм запознат с тях. Джасимчо обаче е някакво недоразумение природно. Истински опасни елементи обаче са такива като Куневица, защото тя прокарва(ше) реални политики под чуждо командване.

Редактирано от Методи Дамянов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, иноТ написа:

В смисъл, Миро няма право да говори против Джасим и да каже, че е враг на държавата, защото са в една лодка. 

Не приятелю. :) Ще кажа че и той , и БСП и ДПС, и ДОСТ сте ми еднакво антоконституионни и извън закона.

Това че ти си в този кюп като фен на БСП и целуващите се на  Орлов мост с ДПС  , си е твой проблем.

Какви ли не пируети правиш да "прехвърлиш" този факт , чак на себе си сигурно си смешен :)

за толкова години преход някакви плямпащи Джасимовци минават заминават, наМестановци и разни техни проектчета се прехвърлят от партия в партия, и също заминават, но ЕДИНСТВЕНОТО което се е доказало за тези години "нова демокрация" е  неизменната ви дружба БСП и ДПС.

И ти няма как да избягаш от това, колкото и да се мимикриеш :)

преди 2 часа, Методи Дамянов написа:

но в случая с Джасим, и с други като него... не знам.

... и никой не се замисли защо сега се вади видео отпреди няколко години, когато никой не му е обърнал внимание ?

http://www.clubz.bg/51302-emil_djasim_i_nivoto_na_istoricheskata_kultura_v_santimetri

Мислим , не ?

Платена Политическа Пропаганда в Интернет. Интернет Войни. Целта Оправдава средствата.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Методи Дамянов написа:

Е, не знам, човек е невинен до доказване на противното. Аз не следя много-много политическите теми, но не съм забелязал безроднически приказки от рода на тези на Джасим. Онова мекере... на него не трябва да се обръща принципно внимание. Оня отгоре го е наказал достатъчно. Всичко се връща.

Тоя Джасим не е ли от Да (Й) България? Връзки с разни НПО-та нямаше ли? Иначе верно как не се сетих,че и тук личи ръката на Кремъл

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, nikssi написа:

Иначе верно как не се сетих,че и тук личи ръката на Кремъл

Личи ръката на екипа на г-жа Лъжа . Ти как си обясняваш да се повдигат кокалите на нещо преди няколко години, което никой преди не е забелязъл ?

Я погледни кои медии го разпространяват ?

Както попитах по горе ... - Мислим ? не ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето, Методи Дамянов. Миро, който спи в Калдата, цитира статия от продажният КлубЗ, която оневинява Джасим. 

Цитат

В литературата периодът 1393-1878 г. от нашата история често се определя като иго, робство, тиранство. Историческите извори обаче разказват за достатъчно голям брой българи, живели в същия този период, които са били твърде заможни, твърде влиятелни, твърде достойни, за да бъдат определяни като роби.

Редактирано от иноТ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аха значи не е вярно и не е бил Джасим а е бил Путьо :D Добреммм

преди 4 минути, иноТ написа:

продажният КлубЗ, която оневинява Джасим.

Ай сега продажен...не е продажен а е собственост на един розовобузест спонсор на ДАЙ България :D

КУ

1488969797-clipboard01.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, miro20 написа:

Май никой от вас НАИСТИНА  не осъзнава как ви водят за ушите  с това видео/изказване/  отпреди 3 години.

:)

Може би заради това :

Цитат

Ден преди националния празник на България 3 март интернет гръмна от скандално видео с изказване на кандидат-депутата от „Да, България“ Емил Джасим, в което той хули българщината като цяло и Васил Левски в частност.

Видеото, което скандализира социалните мрежи, е от участие на Джасим във форума TEDхBG от 2014 г. Хулителят и грантаджия на „Америка за България“ е осми в листата на партията в столичния 23 МИР, където водач е Антоанета Цонева.

Ма вие още си ги защитавайте де...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ахаааа.. "скандала " гърми от 2014 г...  :):)

КАк са ти ушичките или нослето ? не ви ли боли да ви водят "на зурличка"  с тези планирани мероприятия ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гърчи се колкото искаш.

Повече от това няма какво да кажа

Да позная ли с кого ще сте в коалиция в следващия парламент ? :):)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, miro20 написа:

Гърчи се колкото искаш.

Повече от това няма какво да кажа

Да позная ли с кого ще сте в коалиция в следващия парламент ? :):)

Аз мога да позная, кой няма да влезе в следващия парламент и с кого ще са гаджета в затвора.   :):)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, miro20 написа:

Ахаааа.. "скандала " гърми от 2014 г...  :):)

КАк са ти ушичките или нослето ? не ви ли боли да ви водят "на зурличка"  с тези планирани мероприятия ?

Скандала гръмна след като излезе това!

Цитат

Ден преди националния празник на България 3 март интернет гръмна от скандално видео с изказване на кандидат-депутата от „Да, България“ Емил Джасим, в което той хули българщината като цяло и Васил Левски в частност.

Ама ти си ги защитавай още. Нали според тебе това е правилният избор. Никой не им е виновен на Да(Й) България, че се наср@ха с тая кандидатура.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

мхм..  червената пропаганда си намери "отдушник" по кого да люе поради липса на отговори за 1001 лъжи на г-жа Лъжа :)

И разбира се, измислица за "защитници" на вашия Джасим :)

Колко удобно :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, иноТ написа:

Ето, Методи Дамянов. Миро, който спи в Калдата, цитира статия от продажният КлубЗ, която оневинява Джасим. 

Е, то това е вярно било, което цитираш. Аз говоря за това, което говори за опожаряването на Стара Загора, Априлското въстание, "Време разделно" и тъ нъ.

Като например това:

Цитат

"Действително "Време разделно" за любим български филм е равнозначно на това "Триумф на волята" на Лени Рифенщал да бъде избран за любим от германците.

https://vesti.bg/bulgaria/obshtestvo/zashto-tochno-vreme-razdelno-6037452

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 9.03.2017 г. в 1:11, A.com написа:

Как хубаво ще им дойде един откос с...някаква абревиатура.

Тези са "бял кахър" в сравнение с тези които се целуват публично и хомосексуално със ДПС на Орлов мост, молят всяка година за прошка от тях , и едни техни  перхидролени "руси Златки" които са винаги в позата... "Ще ги бием ДПС ,ама  с дупето по топките" :)

Доказано във всякакви парламенти, във всички коалиции и пируети ,  в новата ни история.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, miro20 написа:

Тези са "бял кахър" в сравнение с тези които се целуват публично и хомосексуално със ДПС на Орлов мост, молят всяка година за прошка от тях , и едни техни  перхидролени "руси Златки" които са винаги в позата... "Ще ги бием ДПС ,ама  с дупето по топките" :)

Доказано във всякакви парламенти, във всички коалиции и пируети ,  в новата ни история.

Всички са за откос с някаква абревиатура. Не само тези или онези.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Битката срещу фалшивите новини

Холандците се отказаха от машинно гласуване - поради опасност от руски хакерски атаки. Ангела Меркел се брани срещу фалшивите новини на европейските десни екстремисти. Как Европа да се защити срещу тези посегателства?

http://www.dw.com/bg/битката-срещу-фалшивите-новини/a-37516117

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, proexpert написа:

Холандците се отказаха от машинно гласуване - поради опасност от руски хакерски атаки.

А руските хакери знаят ли , че са толкова търсени и коментирани! :D

Ко каза CIA espionage orders for the 2012 French presidential election

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен руски хакер ме хакна. Американските защитници не знаеха за какво става въпрос и нямаше начин да помогнат. Добре, че български хакери ми помогнаха ;) Има предвид хакери от тоя форум. Ебаси. Българи се справят, холандци не могат. Явно сме доста по-висши същества. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване