Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Платена Политическа Пропаганда в Интернет. Интернет Войни. Целта Оправдава средствата.

pcbsd

Препоръчан отговор

преди 1 час, Ken написа:

Ти само си мислиш, че казваш нещо смислено и логично.

Човека, като гледам колко заглавия е сложил на темата е малко трудно да я изцапаме.

Добре де, мисли си, че ти си логичния и твоите твърдения са изпълнени със смисъл:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оакал си 12 теми за последния един час. Човече, лекувай се. Излез и виж какво има извън стаята... Има добри психиатри, посети някой.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Wankata написа:

Оакал си 12 теми за последния един час. Човече, лекувай се. Излез и виж какво има извън стаята... Има добри психиатри, посети някой.

Моля Ви се господине. Вие сте модератор. Щом нарушавам правилата на форума изтривайте, акаунти, теми, постове, отговори. Може и да ми изпратите предупреждение на съобщения. В никакъв случай не вися 24/7 на компютъра. От един час съм седнал на компютъра и коментирах в три раздела и в няколко теми извън политика. Никой не съм убидил, нагрубил, засегнал или друго нещо лошо. Смятам се за културен и разбран човек и ще си изключа акаунта. Не изкам да ви дразня, нито пък да Ви създавам проблеми. Аз не съм русофоб, но и в никакъв случай не съм русофил. Извинявам се. Изключвам си профила да не пиша, а само да чета. Свободни сте да триете акаунти, профили, теми, коментари. Но много Ви моля не ми препоръчвайте медицинска помощ и не ми поставяйте медицински диагнози, защото предполагам, че не сте дипломиран лекар с тази специалност. Нищо лично. Останете си с здраве.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Wankata написа:

Ами Ванка администрацията защо не вземе мерки? Нагло нарушаване на правилата - бях писал в темата за промоциите и какво стана...поста затриха ама трола пише та се носи! Сори, критиката не е към тебе , а към ръководството на форума. Сякаш,че и прави кеф да мацат темите във форума.

Значи няма как да се иска от мене да спазвам правилата след като допускат някой така безогледно да ги нарушава.

преди 59 минути, proexpert написа:

и коментирах в три раздела и в няколко теми извън политика.

Които и ги омаца. Аз още чакам отговор кога Майкрософт са купили Бит Дефендер :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност, формално не нарушава нищо. Прегледай правилата и ще го видиш. За останалото съм го писал много пъти - такива като него са тук само за да разделят и да вкарват интриги, за нищо друго. Само че... те водели дискусия и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4.png

Е и ?

Драги ванка, не разбра ли че платената политическа агитация е в сайтовете които и ти често си цитирал и много твои субективни "колеги" се позовават.

тва алармабг, брадва,  нюзфронт, алтеринформейшън, бултаймс, русвесна, руски дневник, а-спекто, русофилибг , петелбг.... и т.н и т.н.. 

По веригата самоцитиране един от друг си личат красноречиво.

пп

Донякъде се радвам че лъжеш че си ме блокирал :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпроси с повишена трудност.

- Кой пише в пет часа сутринта в политическите теми?

- Кой стои във форума нон стоп и драска в темите за политика?

- Кой пуска тема след тема в маца форума с дублирани теми?

Какъв е отговора според вас?

пп. Вече тия теми ги прочитам с един клик. Баси...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Друго си е гъделнюз, аларманюз, русвесна, руски дневник, а-спекто, петелбг, брадвабг , бултаймс.... - качествена световна журналистика, която не минаваш "с един клик баси"

Нали ? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Финландия планира център за противодействие на хибридни заплахи

http://www.dnevnik.bg/sviat/2016/11/21/2868422_finlandiia_planira_centur_za_protivodeistvie_na/

Няколко страни членки на НАТО и ЕС планират да създадат в Хелзинки център, който да проучва как да се противостои на "хибридната война". Това съобши високопоставен служител от финландското правителство, цитиран от "Ройтерс".

Финландия има 1300 км обща граница с Русия. Кремъл често е обвиняван във водене на хибридни кампании в украинския конфликт. Под "хибриден" се разбира комбиниране на конвенционални и неконвенционални военни средста с кибервойна, пропаганда и други завоалирани тактики.

Скандинавската страна, която е член на ЕС, но не и на НАТО, миналия месец изрази тревога от засилената според Хелзинки руска пропаганда.

Йори Арвонен, високопоставен служител във финландското външно министерство, съобщи пред журналисти, че страната обсъжда създаването на подобен център със САЩ, Великобритания, Германия, Франция, Италия, Испания, Полша, Швеция и балтийските държави, както и с представители на НАТО и ЕС.

"Тези държави изразиха силно одобрение за подобна инициатива. Някои от тях още не са потвърдили участието си, но въпреки това имаме достатъчно подкрепа, за да придвижим проекта напред".

Арвонен обясни, че хибридните атаки могат по своята природа да бъдат "дипломатически, военни, технологични или финансови".

"Във Финландия например много се говори за влиянето на Русия върху информацията", допълва Арвонен.

Той поясни, че "Ислямска държава" е друга организация, която също използва подобни методи. Тя се възползва от дезинформацията, за да радикализира хора в Европа.

"Целта на центъра ще е да засили устойчивостта на засегнатите страни и да ги подготви за хибридни атаки чрез обучение, анализ и обмен на добри практики", добави Арвонен.

Миналата седмица Германия обяви, че разтревожена от вероятността Русия да се намеси в парламентарните избори в страната догодина – подобно на ситуацията с щаба на демократите преди президентския вот в САЩ на 8 ноември.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, miro20 написа:

Лека полека взеха да се събуждат .... По добре късно отколкото никога.

Ба! На някои лумпени почна да им пари на дирника и си търсят отдушник...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, язе написа:

Ба! На някои лумпени почна да им пари на дирника и си търсят отдушник...

Я уточни на кои лумпени ? финландците да те светна, срещу тях да бягаш пак няма ги стигнеш, приятелю  :)

преди 1 час, Yvan Sergeev написа:

любимецът на народа 

Като спомена господарите , гледа ли и това

http://gospodari.com/руски-филм-показва-софия-като-гето-video114871.html

Красноречива, класическа субективна пропаганда по рашаТВ за гетото-България :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, miro20 написа:

Като спомена господарите , гледа ли и това

http://gospodari.com/руски-филм-показва-софия-като-гето-video114871.html

Красноречива, класическа субективна пропаганда по рашаТВ за гетото-България :)

мерси беше забавно

на 1:09   споменават  процентите на  атака  към 4 процента а то 4,5   и от миналите избори а сега близо 15 % пък на следващея ден по същата телевизия го намалиха  7 % ако били  изборите на следващия ден след президентскте српоред соц проучвания :D  явно за 10 дена след изборите са паднали  на под 4 % ако питат зуечето

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, miro20 написа:

само тези 5 секунди от предаването ли ти направиха впечатление ??? :laughing4:

и други  но да не забравяме  американската пропагандна машина   и сигурния американски президент хилари

на трайчо му дадоха скункса щото е обещавал нещо  в американското посолство и сега  му пускат малко медийни бухалхи 

""след 2:40  срещу всички кандитат президенти ""не само срещу трайчето :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

Православието като враг

В навечерието на деня, в който отбелязваме 1100 години от успението на св. Климент Охридски, в Европарламента се появи проект на резолюция с искане да се забрани пропагандата на православието, за да се противодействало така на руската пропаганда по света! Причината е, че православието не е само религиозна принадлежност. Православието е различие и самостоятелност, пише Андрей Пантев за в. "Дума".

...

Неразбираемо е обаче как може християнски парламент да обявява разпространението на един от клоновете на християнството за опасност и за грях, който трябва да бъде преследван. Поради липсата на комунизъм православието днес е индикация за самостоятелно възприемане на света - от битови традиции до начин на мислене, живот и поведение в международните отношения. Западът не може без враг. И понеже няма изяви на това различие като идеология, изведнъж Западът решава да нарече православието идеология. Макар че то е много повече от това. За да се противопоставят на Русия, някои на Запад очевидно вече си търсят и религиозно-духовно ситуационни причини. Поради това като последна крепост на самостоятелността е атакувано самото православие.

https://fakti.bg/mnenia/211772-pravoslavieto-kato-vrag

Screenshot.jpg

И в случая Путин е прав (да не вземе сега някой да припадне!) - това е деградация. Деградация не само на демокрацията, както се изрази той, а деградация на всичко онова, с което ежедневно и ежечасно ни облъчват по всички "медии" и което наричат "ценности". Били те атлантически, християнски, мюсюлмански или някакви други. Всички те са се превърнали във финикийски знаци и листове за влияние, и вече нищо друго ням значение.

Погнусен съм!

Стигнаха дотам да използват религиите като средство за разделение, респективно за постигане на някакви техни си користни цели. Насъскват християни срещу мюсюлмани, католици срещу протестанти, католици и протестанти срещу православни, християни срещу юдеи... Гнус. Вече дори не крият истинското си лице зад благи думи, до такава степен са се овълчили.

ЕС обяви в своя резолюция православието за опасна пропаганда

Цитат

В резолюцията православието е обявено сред „опасните видове идеологии", защото пропагандира своите християнски ценности и разширява влиянието си в целия свят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Wankata написа:

Погнусен съм!

И аз. Честно. Погнусен съм от това, че разпространяваш такива неща, без ама да отделиш 5 мин, точно 5 да ги провериш. Резолюция на ЕП? Колко места има дето може да се провери наличие и съдържание на такава? Сайтът на ЕП например? Да отиде там и да погледна?

Айде, покажи моля те един едничък официален документ дето забранява разпространяване на православието като религия. Моля!

http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?pubRef=-//EP//NONSGML+TA+P8-TA-2016-0441+0+DOC+PDF+V0//EN

Ето ти резолюцията. Нямам никакво намерение да превеждам толкова дълъг текст. Само мога да кажа, че никъде не се споменава православие, никъде не се споменава забрана на религия и т.н. Единственото което намерих беше, отбелязването, че руския режим се изкарва единствен защитник на традиционните християнски цености, точка.

Не знам кой е платен и кой трол, ама ваш'та групичка ако не сте такива, сте ама най-лековерните хорица, дето ги има на тоя свят... Без извинение. Никакво. Има 3-4 души тука дето просто препоствате каквото видите, само и само заглавието да ви отърва.

Всеки път, всеки път си казвам, че няма да се намесвам, ама то това ваш'то не се трае...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Wankata написа:

Още един спорещ с професори...

Screenshot.jpg

Проф. Андрей Пантев: Православието като враг

Ще споря с всеки, който ЛЪЖЕ. Чакам да видя европейски документ, в който пише, че православието е враг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване