Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Платена Политическа Пропаганда в Интернет. Интернет Войни. Целта Оправдава средствата.

pcbsd

Препоръчан отговор

преди 19 часа, Wankata написа:

Погнусен съм!

И аз съм погнусен.

Ванка, виждаш ли се на какво си заприличал - на евтин пропагандатор на лъжи и дезинформация.

Да, има резолюция на ЕС, напълно справедлива спрямо пропагандните медии /те не са журналистически/ РТ, Спутник и подобни. Но ти  копираш една изкривена информация на тази база, която вече е просто един фейк и нищо повече.

Класика приятелю :) Съжалявам че уж се правиш на четящ и разумен, но.... твоа е пропагандата. Така се промиват мозъци.

Честит ти пореден скункс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Momolord написа:

"оновини" цитира "Кросс, Блиц, Руски дневник, Нюз БГ" :)

Още един шаран  :)

Ако това е да "съм зле " , не знам вашето какво е :)

Тотален брейнуошинг

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, miro20 написа:

"оновини" цитира "Кросс, Блиц, Руски дневник, Нюз БГ" :)

Още един шаран  :)

Я Го Опровергай, Да Се Посмея! :D

Намаляха Ли Жълтите Стотинки В Джобчето Ти, А Миро?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво повече да кажа за резолюцията на ЕС. Ако не си я чел, прочети я.

Защо трябва да съм зле за да не вЕрвам сляпо на пропагандни лъжи за забрани на православието ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, miro20 написа:

Няма какво повече да кажа за резолюцията на ЕС. Ако не си я чел, прочети я.

Защо трябва да съм зле за да не вЕрвам сляпо на пропагандни лъжи за забрани на православието ?

Защото Си Платен Трол, Затова!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен че въпросните канали са доказано пропагандни и разпространяващи дезинформация и фейкове.

Ето ти за домашно :

http://www.stopfake.org/?s=RT

http://www.stopfake.org/?s=sputnik

колко пъти са хващани в лъжи

Резолюцията на ЕС е напълно резонна, дори бих казал, закъсняла.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Momolord написа:

Защото Си Платен Трол, Затова!

Ако имаш доказателство, като например официален документ, че някъде в ЕС е забранено православието, можеш да ни покажеш. Ако не - значи е хубаво да се извиниш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, miro20 написа:

Освен че въпросните канали са доказано пропагандни и разпространяващи дезинформация и фейкове.

Аз Домашното Отдавна Съм Си Го Направил, Ама Ти Кога Ще Спреш Да Се Излагаш?

Боко Си Отива, А И Ти С Него, Нали Знаеш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По добре късно отколкото никога :) Доста взе да пари на лъжците пропагандатори под крачката :) все по трудно ще ви вЕрват на лъжите

в какво се излагам приятелю :):):)

че ви изобличавам детиснките лъжи ли :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, flare написа:

Ако имаш доказателство, като например официален документ, че някъде в ЕС е забранено православието, можеш да ни покажеш. Ако не - значи е хубаво да се извиниш.

Ще Се Извиня, Когато Миро Се извини На Целия Български Народ!

току-що, miro20 написа:

По добре късно отколкото никога :) Доста взе да пари на лъжците пропагандатори под крачката :) все по трудно ще ви вЕрват на лъжите

ДО-ВИ-ЖДА-НЕ! :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...

Не говорим за Миро, Путин, ЕС или квото-там-се-сетиш.. Говорим за теб. Ти за какъв човек се имаш? За поддържащ истината или за поддържащ лъжите? Щото има неща които лесно се проверяват и които не. Това което ставаше въпрос и което намеси е ЕС и православието - и аз казвам, че няма никаква политика на ЕС срещу православието - нито и срещу друга конкретна религия, доколкото знам. И тези неща лесно се проверяват, щото са документирани. Та те питам, за да си оформиш мнението, търси ли из официалната документация или само чете разни новинарски сайтчета, без значение какви? Щото и аз мога да си направя сайт, да го кръстя нещо благочестиво и да пиша в него, каквото си искам. И въпросът е: на магарето ли ще вярваш или на чорбаджията? Тука имаме кокнретно твърдение - че ЕП има резолюция срещу православието. Търсил ли си такава? Намерил ли си?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, flare написа:

Не говорим за Миро, Путин, ЕС или квото-там-се-сетиш.. Говорим за теб. Ти за какъв човек се имаш? За поддържащ истината или за поддържащ лъжите? Щото има неща които лесно се проверяват и които не. Това което ставаше въпрос и което намеси е ЕС и православието - и аз казвам, че няма никаква политика на ЕС срещу православието - нито и срещу друга конкретна религия, доколкото знам. И тези неща лесно се проверяват, щото са документирани. Та те питам, за да си оформиш мнението, търси ли из официалната документация или само чете разни новинарски сайтчета, без значение какви? Щото и аз мога да си направя сайт, да го кръстя нещо благочестиво и да пиша в него, каквото си искам. И въпросът е: на магарето ли ще вярваш или на чорбаджията? Тука имаме кокнретно твърдение - че ЕП има резолюция срещу православието. Търсил ли си такава? Намерил ли си?

А Каква Е Политиката На Еврогейския СъюЗ, От Който Трябва Да Се Разкараме Възможно Най-бързо, Ако Искаме Да Си Съхраним Държавата И Нацията, М?

С Какво Ни Е Помогнал Той?

Със Затварянето На Блоковете На АЕЦ Козлодуй, Със Раздаването На Европейски Субсидии На Хора, Приближени До Властта,

С Разполагането На Ракетен Щит И Американски /Натовски/ Войници И Техника На Наша Земя, Със Социална Политика В Полза На Циганите, С Насаждане На Омраза Към Православна Русия,

С Допускане И Социализиране На Джихадисти В България, С Докарването На Народа До Просешка Тояга?

Хайде, Отговори Ми!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Momolord написа:

А Каква Е Политиката На Еврогейския СъюЗ, От Който Трябва Да Се Разкараме Възможно Най-бързо, Ако Искаме Да Си Съхраним Държавата И Нацията, М?

С Какво Ни Е Помогнал Той?

Със Затварянето На Блоковете На АЕЦ Козлодуй, Със Раздаването На Европейски Субсидии На Хора, Приближени До Властта,

С Разполагането На Ракетен Щит И Американски /Натовски/ Войници И Техника На Наша Земя, Със Социална Политика В Полза На Циганите, С Насаждане На Омраза Към Православна Русия,

С Допускане И Социализиране На Джихадисти В България, С Докарването На Народа До Просешка Тояга?

Хайде, Отговори Ми!

Сега увърташ. Аз нямам намерение да тълкувам политиката на ЕС, нито да я защитавам пред теб - не и преди да видя някакъв стремеж за обективност. Не ми е и целта това. Целта ми е да посоча, че ти използваш неверни твърдения и посочих поне едно. А сега ти ми се измъкваш по допирателната, без да си признаваш, че си захапал поредната стръв. Нима не виждаш че се опитвам да те накарам просто да си проверяваш фактите, преди да изтръсваш генерални твърдения. Нима не се замисляш, че ако едно е грешно може да има и други? Не ти казвам да станеш проевропеец - не ми пука. Опитвам се да накарам хората в тия теми да проверяват поне тия неща дето е елементарно да се проверят. Да не вярват сляпо на постове от рода на забраниха кръщенето, в Япония няма ислям или ръсят ни алуминий с кемтрейлс... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, flare написа:

Опитвам се да накарам хората в тия теми да проверяват поне тия неща дето е елементарно да се проверят. Да не вярват сляпо на постове от рода на забраниха кръщенето, в Япония няма ислям или ръсят ни алуминий с кемтрейлс...

Именно . Просто реакцията им е напълно разбираема. Никой не иска да си признае че са го хванали за "шаран" :) Това не променя факта че са такива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, flare написа:

Сега увърташ. Аз нямам намерение да тълкувам политиката на ЕС, нито да я защитавам пред теб - не и преди да видя някакъв стремеж за обективност. Не ми е и целта това. Целта ми е да посоча, че ти използваш неверни твърдения и посочих поне едно. А сега ти ми се измъкваш по допирателната, без да си признаваш, че си захапал поредната стръв. Нима не виждаш че се опитвам да те накарам просто да си проверяваш фактите, преди да изтръсваш генерални твърдения. Нима не се замисляш, че ако едно е грешно може да има и други? Не ти казвам да станеш проевропеец - не ми пука. Опитвам се да накарам хората в тия теми да проверяват поне тия неща дето е елементарно да се проверят. Да не вярват сляпо на постове от рода на забраниха кръщенето, в Япония няма ислям или ръсят ни алуминий с кемтрейлс... 

Какво Увъртам, Бре!

Цялата Политика На Европейския Съюз Е Антибългарска, А Ти Ми Издребняваш По Този Начин!

Вземете Си Отворете Широко Очите, Че Въобще Не Сте Наясно Какво Става В България!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво Увъртам, Бре!

Питам те използваш ли невярна информация за да покрепяш твърденията си. Това има един едносричен отговор, който ти не ми даваш.

После те питам, ако ти не си проверяваш толкова просто нещо дали е вярно или не, как мога да ти се доверя, че за другите неща си по-обективен?...

Все тая... Явно говорим на различни езици...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, flare написа:

Все тая... Явно говорим на различни езици...

Да, Все Тая Е...

Явно Не Вдяваш, А Само Питаш!

Не Е Нужно Да Ми Се Доверяваш, А Да Помислиш Трезво И Логично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Momolord написа:

Явно Не Вдяваш, А Само Питаш!

Точно така - питам докато ми се отговори и не вярвам наготово никому. Пък ти не питаш нищо. Каквото ти кажат от твоята страна вярваш.

Примерно някой иска да се представи за мой приятел, а ме лъже в очите? Това ли е логичното?

Ти казваш другите ни лъжат също. Ами ок. Ако си прав, това доказва че и те не са ни приятели. Но очевидно и другите също.

Което е всъщност най-близо до истината. Нямаме приятели.

Редактирано от flare (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато се оакате с фейковете си и дезинфорамцията , отиваме на лайтмотив "все тая" :) Всички лъжт, а в хамерика бият негрите...

Браво . :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, miro20 написа:

Когато се оакате с фейковете си и дезинфорамцията , отиваме на лайтмотив "все тая" :) Всички лъжт, а в хамерика бият негрите...

Браво . :)

Споко, Ти Си Се Нас@л Отдавна! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си споко :) И нямам нито едно нещо от което да се срамувам, за разлика от оцапаните гащи на много хора тук, които отдавна никакъв прах за пране няма да им измие и отмирише  акотата.  :)

Виж, когато човек защитава обективността и аргументирано си отстоява позицията, това е най лесното нещо на света :) Вие си  отговаряйте защо пропагандирате лъжи и дезинформация.

Това е доста трудно , затова и логично тези спорове отиват в личностни нападки , обиди и заяжданици , просто защото няма с какво друго да опонирате :)

Сладурчета :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 26.11.2016 г. в 11:09, by_chechi написа:

Този май се мисли за велик мислител. Всъщност е продал се на Путин дребен мошеник който сигурен съм че едва се оправя да влезе в интернет но ми обяснява колко са тъпи хората разбиращи от компютри защото не могат да мислят. Много им пречи на такива като него свободата в интернет защото не може да има монопол върху истината . Изказванията му ми приличат на лозунга  "Свободата е робство" . Знам че им е много по - лесно ако сме принудени да гледаме непрекъснато него и такива като него по всички възможни медии а не да имаме информация по много канали да обменяме свободно мнения и да решаваме сами кое е важно . Но не , ние само си мислим че мислим - да мисли може единствено той защото е "монолитна скала" . Аз по скоро бих го оприличил на дървен философ - ама въпрос на гледна точка. Та да , изгледах стоически напъните на въпросния професор , или доцент ,  така и не разбрах какъв е точно , и освен надути фрази не открих нищо съществено. Въпреки че както арогантно се изказа той " Не ми пука кой какво ще си помисли от тъпите 500 милиона за мен" та като един от тъпите 500 милиона трябва да заявя че не сме чак толкова тъпи за да му вярваме на глупостите.

Редактирано от lsmurf (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване