Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! За коледа си мисля да си купя една такава джаджа "смарт". Хартесах си няколко модела ама проблема ми е, че са водоустойчиви до 1 метър за 30 минути, това ме смущава най-много, защото често ходя да плувам и би ми било приятно да ми измерва пулса и метрите, които плувам. В същото време обичам и да бягам и моделът, който ми е най е LG urbane 2nd Edition(LTE) има доста полезни екстри и също така за бягане е перфектен. Nixon The Mission (който е водоустойчив доста повече от ЛГ-то) също ми се стори добър избор, но не знам може би качеството ме притеснява. Garmin Fenix 3 той е прекалено спортен хаха голям съм каприз(плюс, че няма тъч и едва ли ще мога да правя нещата, който мога да правя с андроид). Предпочитам андроид за операционна система, и искам да мога да отговарям на съобщения от часовника, та за това съм се спрял на ЛГ-то, не съм сигурен дали с нискона може, но аз съм много невеж в тази сфера. Та моля някой компетентен за помощ, поздрави!   

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона ти трябва да е в обхват от 10 метра. Тъч скрийна не работи, когато телефона е мокър. А защо е водоустойчив до 1 метър и 30 минути - просто на по-дълбоко или след по-дълго време под вода мембраните почват да се късат и всичко става на...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен смарт часовниците под 200 лева просто нямат смисъл и/или са бъгави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 11/5/2016 в 11:28, Kolew11 написа:

Здравейте! За коледа си мисля да си купя една такава джаджа "смарт". Хартесах си няколко модела ама проблема ми е, че са водоустойчиви до 1 метър за 30 минути, това ме смущава най-много, защото често ходя да плувам и би ми било приятно да ми измерва пулса и метрите, които плувам. В същото време обичам и да бягам и моделът, който ми е най е LG urbane 2nd Edition(LTE) има доста полезни екстри и също така за бягане е перфектен. Nixon The Mission (който е водоустойчив доста повече от ЛГ-то) също ми се стори добър избор, но не знам може би качеството ме притеснява. Garmin Fenix 3 той е прекалено спортен хаха голям съм каприз(плюс, че няма тъч и едва ли ще мога да правя нещата, който мога да правя с андроид). Предпочитам андроид за операционна система, и искам да мога да отговарям на съобщения от часовника, та за това съм се спрял на ЛГ-то, не съм сигурен дали с нискона може, но аз съм много невеж в тази сфера. Та моля някой компетентен за помощ, поздрави!   

Това смарт часовник https://dice.bg/sony-smartwatch-3-swr50-leather-nfc-bluetooth-tych-chasovnik-za-android-smartfoni-s-kojena-verijka-item29155 ще ти свърши страхотна работа. Издържа до 2 метра, така че спокойно ще може да го използваш в басейна. Има доста функции само не знам дали цената те устройва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Plamen Sedlarski
      Здравейте има ли такава програма с която да се гледаме с приятел на компютъра с Webcam и да гледаме някакъв филм и може даже да не е даже с Webcam има ли?

• от nedqlkow
      Здравейте колеги,
      с няколко думи изпаднал съм в следната ситуация. Искам да се снабдя с Netflix, тъй като така или иначе, често гледам сериали, именно тяхна продукция, не виждам смисъл постоянно да се занимавам с флашки, да търся субтитри и т.н. Преди около 2-3 месеца ми беше подарен от близки LED телевизор, който като параметри ме устройтва идеално(32 инча, full hd качество на картината и т.н), но за мое съжаление не е смарт. Разбираемо не ми се дават още 500-600 лв за нов, при положение, че реално имам такъв, който е изваден от кутията преди 2 месеца, затова ми се ще да се посъветвам с вас дали е възможно въпросният да стане смарт, посредством популярните за целта джаджи?
      Зачетох се, вариантите са много, в общия случай се включват в HDMI порт, какъвто аз имам свободен. На пръв поглед доста добре, но някой пробвал ли го е реално и работи ли изобщо така както би работил един телевизор, който е произведен с опцията Смарт? Струва ли си да дам 50-60 лева за такова нещо?
      Разбира се би ми било изключително полезно, ако някой, който е ползвал подобно нещо и е доволен, ме насочи към него
      Благодаря на всички, които ще се включат
    • от Kuncavia
      Здравейте,
      От седмица имам досаден проблем с един от двата компонента. 
      Когато компютъра влезе в sleep режим и се наложи да бъде "събуден", екрана започва да премигва. Първо по бавно, след което засилва. При рестарт не се подобряват нещата, а при по-продължително изключване, проблема или изчезва до следващия sleep или просто премигва по-бавно, засилвайки се постепенно. Това ми се случва и под Ubuntu 18 и под Windows 10. Надявах се да е картата, като с 300 зора активирах вградената. Тръгна, но проблема се появява отново. По метода на изключването реших, че е монитора, но пък на вградената карта се случва адски по-рядко и ако се случи, то след 10 премигвания спира... Ни в клин, ни в ръкав... Чакам да ми донесат днес/утре един монитор, да видим дали пък няма да се окаже проблем в монитора... Засега съм махнал опцията за sleep и всичко е точно, ама до кога... 
      Въпроса ми е към хора сблъсквали се с подобен проблем да ме насочат какво да очаквам...
      Прилагам от видео от премигването в напреднала фаза 

Модела на монитора е LG IPS 277l. Имаше някаква тъпотия за пестене на енергия, която всеки път като светнеше слънце намаляваше силата на екрана и съответно увеличаваше, но е изключена отдавна, за да дава тя проблеми. Тайно се надявам, някоя настройка по монитора да е прецакана, ама на проба грешка толко... 
    • от роско царев
      Здравейте колеги , имам проблем със телефон LG ZERO H650E телефона показва само :
      -----------------------------------------------------
      DBI Apps Watchdog Reset!
      -----------------------------------------------------
        DemiGod Crash Handler : DBI Apps Watchdog Reset!
       Please do following action .
      1) Dload Mode. Please connect Usb
      2) Get the ram dump image using QPST Configuration .
       If you want to Reboot , Press Volume Up or Down , and Hold a second
      ------------------------------------------------------
      Board info 
      rev. :1,1 serial : 15c5d73951abe015
      secure boot : disabled
      --------------------------------------------------------
      ----------------------------------------------------------
      Jump to Dload Mode .

Ако някой знае как да го оправя ще съм му благодарен !
      не става със Start buton + Volume Down
      а със Volume UP отива във Download mode
    • от Dimitur Dimitrow
      Здравейте на всички! От около месец се чудя дали да си взема някой премиум телефон на изплащане от Теленор. Проблемът е че - 
      1. Загледал съм се на Huawei P20, Samsung Galaxy S8 или S8+, LG G7 ThinQ или по-бюджетния Galaxy A6+. Изглежда че не просто мога да избера измежду тях.
      2. Никога не съм си взимал телефон на изплащане от Теленор, въпреки че имам доста скъп план.
      По принцип камерата (възможно и да е двойна), бързият процесор и големината (поне 5.5 инча) са ми най-важни...
      Ще бъда изключително благодарен, ако някой може да помогне с този труден избор.
  • Дарение

• Добави ново...