Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Съвет за замяна на видеокарта r9 390x

Препоръчан отговор

Здравейте,имам нужда от съвет за замяна на видео картата ми понеже за една година ми изгоряха две,първата гигабаит r9 390x замениха я със сапфир r9 390x но и тя здаде багажа. Понеже нямат налична от тази серия ми предлагат да я заменят с някоя от тези:

Sapfir r9 fury доплащам 200лв.

Gigabait amd r9 nano  доплащам 200лв

Palit nvidia geforce gtx980ti super jetstream 6gb без доплащане

Или с някоя от серия 1070 на nvidia също без доплащане

Не съм много наясно с новите карти за това моля за помощ!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземай gtx 1070  и си готов другите карти не те интересуват.

Редактирано от #NesSa! (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, #NesSa! написа:

Вземай gtx 1070  и си готов другите карти не те интересуват.

И аз така си мислех,то монитора ми е с фриисинг и затова взех АМД,но като гледам как горят като свщички :)

Може ли няколко конкретни модели да ми кажеш,че те изброиха толкова много... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом монитора ти е freesync защо не вземеш AMD, за да се възползваш от опцията ами  msi rx 480 8gb как ти се струва?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Kristian Denkov написа:

Щом монитора ти е freesync защо не вземеш AMD, за да се възползваш от опцията ами  msi rx 480 8gb как ти се струва?

Извинявай, но след две (поредни) изгорели карти на AMD, трябва да си пълен мазохист, за да си вземеш трета.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Agentpat™ написа:

Извинявай, но след две (поредни) изгорели карти на AMD, трябва да си пълен мазохист, за да си вземеш трета.

Възможно е всеки път да попада на боклуци :D аз съм с Amd saphire r7 240 1gb от 2 години и съм доволен. Но в неговия случай да взима 1070 ако не каквото реши.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От изброените, 1070 е по-добрата като цяло. А още по-добре е, че няма и да доплащаш. 

преди 22 минути, RONIN1978 написа:

Може ли няколко конкретни модели да ми кажеш,че те изброиха толкова много... 

MSI, Asus, Palit - не задължително в тоя ред. Гледай да е с 2 вентилатора...другото е - късмет ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То е ясно, че трябва да вземе 1070-ка. Но се сещам за една приказка на един тв техник. Имах на времето стар телевизор на който веднъж месечно му изгаряше ТХО. След четири поправки с ново ТХО, майстора ми съобщи, че вече ги е свършил. За това отидох при друг техник, на когото се похвалих, че изкупих всичките ТХО на предния техник. Той се засмя и каза, че не е просто да смениш изгорялата част а да откриеш защо изгаря. Смени още нещо + вече изгорялото ТХО и така приключи ходенето по майстори. Телевизора продължи да работи още доста години.

Редактирано от nikolela (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, nikolela написа:

То е ясно, че трябва да вземе 1070-ка. Но се сещам за една приказка на един тв техник. Имах на времето стар телевизор на който веднъж месечно му изгаряше ТХО. След четири поправки с ново ТХО, майстора ми съобщи, че вече ги е свършил. За това отидох при друг техник, на когото се похвалих, че изкупих всичките ТХО на предния техник. Той се засмя и каза, че не е просто да смениш изгорялата част а да откриеш защо изгаря. Смени още нещо + вече изгорялото ТХО и така приключи ходенето по майстори. Телевизора продължи да работи още доста години.

Точно така, проблемът може и да не е в картата. Може дъното и/или захранването да не са наред.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за вниманието,ще взема 1070 щом казвате,че е най-добра от предложените ми.

преди 2 часа, nikolela написа:

И на мен ми мина през ума точно това,но ме уверяват,че всичко друго си работи коректно. Всичко съм взел от едно място и те са го сглобили,пратил съм им го цялия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, RONIN1978 написа:

Благодаря на всички за вниманието,ще взема 1070 щом казвате,че е най-добра от предложените ми.

И на мен ми мина през ума точно това,но ме уверяват,че всичко друго си работи коректно. Всичко съм взел от едно място и те са го сглобили,пратил съм им го цялия.

Абе, те и в Мултирама едно време уверяваха един приятел, че всичко му работи коректно, но му бяха вързали USB-тата наобратно...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване