Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Струва ли си да си взема (малко) електронно наргиле  (приличащо на електронна цигара )? Ефектът му като обикновено наргиле ли е . Като начин на действие към кое се доближава, към електронната цигара или към наргилето.  Какво представлява тютюнът (ароматът) на  електронното наргиле и бързо ли свършва. 

Редактирано от nodrama5885 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само едно не схващам - какво всички останали тийнейджъри са луднали по наргилета, цигари и алкохол. Преди да кажете нещо, аз също съм тийнейджър. Не знам какво е кефското от това да си тровиш белите дробове. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста хора пушат електронно наргиле но са скъпи например Nara Luxury Narghile е към 60-80 лв има и по обикновени които са 1 цигара ако мога да го нарека за 500 дръпвания. Но не се знае какъв ще е вкуса трябва да пробваш и ако ти хареса е добре но ако не ти не си взимай.

току-що, niki292002 написа:

Само едно не схващам - какво всички останали тийнейджъри са луднали по наргилета, цигари и алкохол. Преди да кажете нещо, аз също съм тийнейджър. Не знам какво е кефското от това да си тровиш белите дробове. 

Честно и аз се чудя два пъти съм пушил наргиле и не ми хареса. Предпочитам си фитнеса :D пък другите да се дрогират,пушат,пият и д.р.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо аз съм почти на 19 (избрах тая тема на форума, защото  ми се стори най - подходяща ), второ и аз ходя на фитнес доста често (почти всеки ден ) , което не пречи да и пуша наргиле , а пуша  заради ефекта, който дава ( което не става  само с две дръпвания) иначе не пия и не пуша цигари. Предпочитам наргилето пред останалите,  защото е най - малко вредно. 

Аз просто питам струва ли да дам пари за такъв подобен тип наргиле .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, nodrama5885 написа:

Предпочитам наргилето пред останалите,  защото е най - малко вредно. 

Малко, но пак е вредно. Както и електронните цигари са вредни до една степен, въпреки че там е малко друг принципа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8.11.2016 г. в 14:22, nodrama5885 написа:

Струва ли си да си взема (малко) електронно наргиле  (приличащо на електронна цигара )? Ефектът му като обикновено наргиле ли е . Като начин на действие към кое се доближава, към електронната цигара или към наргилето.  Какво представлява тютюнът (ароматът) на  електронното наргиле и бързо ли свършва. 

От моя клас едно момиче има електронно наргиле но доколкото разбрах не било много вредно но незнам по подробно за това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на 8.11.2016 г. в 10:25, nodrama5885 написа:

Аз просто питам струва ли да дам пари за такъв подобен тип наргиле .

Пари за разни пушилки не си струва да се пилеят. По добре изкарай приятелката си на ресторант или на сладкарница захарно петле.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Решил съм да купя наргиле на брат ми като подарък. Колебая се между две наргилета- https://7puffs.bg/shisha-super-small-single-pipe-nukka-27-cm и https://7puffs.bg/nargile-candy-design , някой може ли да ми помогне в избора? Ще съм мноо благодарен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...