Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

goofy

изгубена шофиорска книжка

Препоръчан отговор

Здравейте ,

Искам да попитам тъй като сега осъзнах каква глупост съм направил .Януари месец тази година си изгубих портмонето съдържащо лична карта и шофиорска книжка със син талон . След 2 дена отидох да си в РПУ-то да си пусна заявление за загубени документи и след седмица някуде ми се обадиха да си взема документа за пред КАТ който трябва да представя за издаване на нова шофиорска книжка. 2 дена преди това мой приятел ми се обажда и ми казва , че е намерил портмонето ми зад дивана му .... и аз с цялата си глупост не се замислям , че вече е невалидна книжката ми и карам до ден днешен с книжката ми ... И преди седмица разбирам ,че е трябвало да я върна и да си издам нова и нз защо съм си мислил ,че мога да си карам с моита си книжка ... Въпроса ми е сега искам да отида в КАТ и да си издам нова но какви ще са санкциите и какво да правя в случая , минали са 10 месеца от тогава ...????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за отговора , точно това е проблема че ми бяха написали акт в банско за 20 лв ... и сега направо се чудя какво може да се случи , даже и се притесних стабилно . Още утре мисля да ходя но нз какво да кажа ,че съм си намерил документите или просто не съм карал но като ме питат за този акт...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, goofy написа:

Благодаря ти за отговора , точно това е проблема че ми бяха написали акт в банско за 20 лв ... и сега направо се чудя какво може да се случи , даже и се притесних стабилно . Още утре мисля да ходя но нз какво да кажа ,че съм си намерил документите или просто не съм карал но като ме питат за този акт...

Не може да не им кажеш щом имаш акт. Кажи им случката ти ако те питат и предполагам си платиш само акта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да така и ще направя. Ясно е ,че ще платя солидни глоби но се замислих какво по лошо може да се случи , все пак съм карал 10 месеца явно без книжка. Спирали са ме 3 пъти и си давам документите и ми казват приятен ден явно е късмет ,че не са ме проверявали по обстоино .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, goofy написа:

Ясно е ,че ще платя солидни глоби но се замислих какво по лошо може

Едва ли солидни глоби не ми се вярва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я се сети какво си подписал в заявлението - че ако случайно си намериш документите ще ги уведомиш. Така че отивай е РПУ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 21 часа, Филипов написа:

Я се сети какво си подписал в заявлението - че ако случайно си намериш документите ще ги уведомиш. Така че отивай е РПУ.

Виж са, ако не беше тъпия акт, който доказва че ги е намерил, спокойно можеше да се направи, че не ги е намирал...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...