Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам много малко памет на вътрешното хранилище на телефона ми и когато инсталирам нещо от Google Play ми изписва, че нямам достатъчно памет. Сложих памет карта с 32 гб, Възможно ли е нещата да се изтеглят и да се инсталират само на памет картата с помощта на някаква програма или по някакъв друг начин?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На телефона трябва да укажеш къде да се инсталират новите проложения. Има такава опция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Емил Костов написа:

На телефона трябва да укажеш къде да се инсталират новите проложения. Има такава опция.

Забравих да спомена, че го направих  :( Програмите не се преместват изцяло на памет картата. Една част от тях остават на телефона и когато програмите станат "доста", тогава паметта на телефона се напълва и не могат да се изтеглят други приложения от магазина, въпреки, че имам много свободно място на сд картата. Няма ли начин да ги преместя изцяло на сд картата, за да не се препълва вътрешното хранилище?

Редактирано от Programmer-01 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ще трябва да си почистиш телефона от ненужните неща или да ги преместиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Programmer-01 написа:

Забравих да спомена, че го направих  :( Програмите не се преместват изцяло на памет картата. Една част от тях остават на телефона и когато програмите станат "доста", тогава паметта на телефона се напълва и не могат да се изтеглят други приложения от магазина, въпреки, че имам много свободно място на сд картата. Няма ли начин да ги преместя изцяло на сд картата, за да не се препълва вътрешното хранилище?

Какъв е модела на телефона ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Емил Костов написа:
току-що, techmaniac написа:
току-що, techmaniac написа:

Ами ще трябва да си почистиш телефона от ненужните неща или да ги преместиш.

HUAWEI Y625-U21

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Programmer-01 написа:

HUAWEI Y625-U21

Имай предвид, че не винаги се получава с местене на дадено приложение. Опитай да преместиш това, което може.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Programmer-01 написа:

HUAWEI Y625-U21

Този телефон има вътрешна памет 4 ГБ, вие какво очаквате да съберете в нея. И местенето на SD карта не става така, както желаете, обикновено се мести кеш и временни файлове. Така че инсталирате игра, играете, триете, инсталирате нова и пак така

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, techmaniac написа:

Имай предвид, че не винаги се получава с местене на дадено приложение. Опитай да преместиш това, което може.

Всичко, което може да се мести съм го преместил, но пак остават някакви мегабайтчета, които ми пълнят паметта на телефона. :D. Имам само 2 гб, от които 1,60 ми е заета в момента. Ако например реша да изтрия всички програми от телефона, тогава ще се освободят някъде 800. Пробвал съм. И нали досадно е, когато трябва да трия просто.

преди 9 минути, capnemo написа:

Този телефон има вътрешна памет 4 ГБ, вие какво очаквате да съберете в нея. И местенето на SD карта не става така, както желаете, обикновено се мести кеш и временни файлове. Така че инсталирате игра, играете, триете, инсталирате нова и пак така

добре значи няма начин. Благодаря все пак на всички:). Между другото мисля, че темата не е в подходящия раздел. Извинявам се ако е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Programmer-01 написа:

Естествено, че няма да се преместват изцяло на картата, след като нямаш (Root) права. Имай в предвид че само някои... приложения се местят в SD картата, като повечето MB от дадено прилож. остават на нея, а по-малкото  в паметта на тел. (Но не се местят изцяло)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не всички версий на андроид позволяват записване на програми за стартирване от SD картата...

току-що, Person написа:

Не всички версий на андроид позволяват записване на програми за стартирване от SD картата...

П.П.- Не е задължително да имаш root права

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За всеки случай от настройките на google play спри ъдейтите на приложенията ти !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, adersa написа:
преди 34 минути, NBS 9322 написа:

Естествено, че няма да се преместват изцяло на картата, след като нямаш (Root) права. Имай в предвид че само някои... приложения се местят в SD картата, като повечето MB от дадено прилож. остават на нея, а по-малкото  в паметта на тел. (Но не се местят изцяло)

телефонът ми е root-нат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Programmmer-01 Пробвай с тази програма  https://play.google.com/store/apps/details?id=nextapp.sdfix

Тази програма сменя пътя за запис към SD картата. Но не винаги се получава пробвай и сподели дали е станало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, yvor написа:

@Programmmer-01 Пробвай с тази програма  https://play.google.com/store/apps/details?id=nextapp.sdfix

Тази програма сменя пътя за запис към SD картата. Но не винаги се получава пробвай и сподели дали е станало.

пробвах с нея, но нищо. Намерих друга програма, която премества изцяло програмите обаче трябва ръчно да се указва адреса на всяка една игра, намираща се в папката Data поотделно. Ето линк към програмата. При мен работи https://play.google.com/store/apps/details?id=com.devasque.fmount Иска root

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все пак е някакво решение.При теб лошото е че си с много малка заделена памет за инсталиране на приложенията само 4гб.

От които половината са заделени за операционната система.И останалата памет е много малка за приложения а пък за игри да не говорим.

По принцип знам решение но то е за МТК базирани  процесори арм7. Ако ти се рискува пиши ми на лични. Друго което може да ползваш е:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.buak.Link2SD

Като съответно за да работи самата програма се променят форматират дялове на SD картата за да увеличиш потенциала за запис на телефона.

Повече инфо има в Андроид форума. Аз самият съм ползвал тази програма на телефон Samsung Y duos. Защото като теб като инсталирвах

три четири програми и започваше да реве че не му достига памет. Така с нея си бях разширил мястото за инсталация на повече  програми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Programmer-01 написа:

телефонът ми е root-нат

Да го беше написал от самото начало!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Иван Стефанов
      Инсталиране на операционната система ,,Windows 10" на ,,Android" устройство - без използването на ,,Change My Software". Желая да получа отговор на горепосоченената информация.
    • от DarkEdge
      Здравейте! От какъв носител (DVD, USB) зареждате компютъра за инсталиране? Настроили сте в BIOS първо зареждащо устройство?  Каква е била предходната операционна система? Windows 7 или по-стара, или по-нова? Кой режим е избран в BIOS - UEFI или Legacy? Ако е Legacy, изключен ли е Secure Boot? Можете ли отново да заредите компютъра от инсталационния носител (DVD, USB)?
    • от Ivailo Mihalev
      Здравейте, колебая се кой от двата телефона да си взема и бих искал да чуя и вашето мнение по въпроса.Телефона не ми трябва за игри, а основно ме интересува камерата и доброто изпълнение на ежедневните задължения.Благодаря предварително!

Поздрави!
    • от Ани Божкова
      Здравейте! Така, искам да си купя нов телефон, и се спрях на няколко варианта - Huawei P Smart 2019 Dual, Huawei Y7 2019 Dual и Samsung A405F Galaxy A40 64 GB Dual. Колебая се много, тъй като харесвам камерата, менюто и процесора на Samsung-а, но много хора са ми казвали, че телефоните от тази марка се развалят бързо (батерията пада бързо, телефонът става по-бавен и т.н.) 😐 От друга страна съм доволна от Huawei като марка, но като цяло операционната система не ми допада... Ще съм благодарна на съвети (още по-добре ако са от личен опит) кой от трите да си взема или пък на нови предложения!
    • от Амид Кърджалиев
      Здравейте! 
      Търся програма и линк за IPTV, но да не спира на всеки 5 минути, както например Da Player, BUL player с json плейлиста. 
      Или някакъв начин да се crack-не Da Player, BUL Player?

• Дарение

• Добави ново...