Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Играта тръгва, но още от началото там където започва да се показва планетата Земя и Слънцето кадъра замръзва, но говора си продължава. Покривам едва минималните изисквания, но на клипове съм виждал, че на тези изисквания тръгва на минимални настройки, а те са GT 730 2GB, RAM 12 GB и Процесор Intel Pentium G3450, 3.40 GHz. Драйвери, DirectX, и  vcredist c++ обновени преди малко. Моля за помощ и благодаря предварително..

Редактирано от Деньо Денев (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 56
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Виж ве приятелю, за тези игри дето мислите да купувам поне за мен казвам го определям като глезотийка, защото тези пари дето ще дам за игри, аз ще купя нещо на детето си и всяка игра която я кракнат е

Той тоз във всяка тема е отворко, тъй че игнор, блок и това е 

Искаш да кажеш, че тези компании дето правят игрите са на минус ли? До сега съм си купил само CS:GO и то на черен Петък за 10лв... И то за да играя с приятели, а не защото имам пари с тъпотии. Разрабо

...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Деньо Денев написа:

Не съм я купувал, изтеглена е.

Там откъдето я изтегли, други имат ли подобни проблеми или ти си единствения?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото проверих не съм открил подобен проблем, но по-скоро мисле, че няма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Деньо Денев написа:

Доколкото проверих не съм открил подобен проблем, но по-скоро мисле, че няма.

Провери дали нямаш инсталирана някоя програма за мониторинг - примерно MSI Afterburner, Ge Force Experience и тем подобни. Всъщност, аз вчера имах същия проблем като твоя, но с Tom Clansys RSS, която тоя уикенд е безплатна в Steam. Трябваше да изключа Riva Tuner  в началото, за да тръгне играта. Иначе забиваше. След това няма проблем пак да го включа, но при зареждане на играта стават конфликти с DX9  и поради тая причина някои игри не стартират. Затова провери какво си инсталирал за мониторинг, премахни и Ge Force Experience  временно да видиш, дали ще тръгне играта.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Действам

преди 17 минути, Деньо Денев написа:

Действам

Има подобрение и почти да тръгне, но явно пречи още нещо?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Деньо Денев написа:

Действам

Има подобрение и почти да тръгне, но явно пречи още нещо?

Е как така почти да тръгне. Инсталирал ли си последни драйвери на NVIDIA? Да не си с някои стари? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да инсталирал съм ги, в подобрението имах предвид, че малко се пораздвижи картината, но пак заби

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То не се и съмнявам, че играта забива Call of Duty им трябват поне 2,3 седмици да фикснат и да я оптимизират, за да върви на по-слаби компютри ако си я дръпнал от замунда няма да има пачове. И аз свалих Call of Dut remastered и забиваше въпреки, че съм гледал видеа как я подкарват на лаптоп. Затова мисля, че си е от торента и до някъде от компютъра.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.11.2016 г. в 17:29, Desdinova написа:

...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е решен -  На тези които им замръзва играта на първата мисия теглите този файл
от нета казва се bes 1.7.0 Alpha стартирвате го като администратор и после пускате играта и там където ви замръзне,отваряте програмата bes и цъкате на unfreeze,обаче преди това сложете файловете на програмата във папката с играта направете си пряк път на декстопа
после цъкате свойства дописвате там където пише цел на края-натискате space и дописвате unfreeze давате приложи или на който му пише на английски apply и после отваряте програмата като администратор минимизирвате програмата и после отваряте играта и там където ви замръзне,отваряте програмата и цъкате на unfreeze и после ще ви пише че е успешно ще се чуе че играта вече върви,натискате ок махате програмата и цъкате играта,ако ви замръзне пак отваряте пак програмата и по същият начин както ви написах и се кефите   Дано да съм ви помогнал,аз така играя сега и нямам повече никакви проблеми.   

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би трябвало да има някакъв конфликт с DX9  и хората са решили да решат проблема с програмка, в която най-вероятно е натикано какво ли не.  Чудя се обаче едно. Тая игра е пиратска, вероятно няма онлайн. Тогава за какво изобщо я играете, след като има поне 50 подобни игри, които на всичко отгоре са и безпроблемни? 

А за стотинките и игрите...по тая логика някои притежатели на дизелови автомобили биха казали - Какво, пари за нафта да давам? И 5 стотинки не давам!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, Desdinova написа:

hahahaha като не даваш какво очакваш тогава??

Нали ти е ясно как плащаш за тези безплатни игри?

Виж ве приятелю, за тези игри дето мислите да купувам поне за мен казвам го определям като глезотийка, защото тези пари дето ще дам за игри, аз ще купя нещо на детето си и всяка игра която я кракнат е добре дошла за нас, защото пак казвам, не съм чак толова загорял геймър. Работя за 480 лева заплата и едва стигат за ток, вода, телевизия, и интернет. Лешавам се от много други по-важни неща, а вие ми намеквате да купувам играта. За тези, които си позволяват да купуват игри ми е ясно, че парите дадени са без пот на челото или пак са със богати татковци, а това да сравняваш  горивяата с игрите са много... много...  далечни противоположни неща, защото Компютър без игри може, а дизолова кола без нафта не може, грешна логика. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да може, тогава защо крадеш труда на другите!!!!

Ти би ли работил безплатно?

Има много безплатни игри, дори и с отворен код. Защо не ползваш нещо без да крадеш?

И какро знаеш, безплатен обяд няма. Плащаш за играта като ставаш част от бот мрежа, и личните си данни!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре хей сега ще питам баба от кермен да си купя играта и да ми прати 60 евро, :D но пак казвам да са живи и здрави хората, които кракват игри и на тези които се ядосват като теб :D 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не се ядосвам. Но крадеца и неудачник в случая си ти, защото не можеш да си позволиш една игра, въпреки че ходиш на работа :).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"крадеца и неудачник" Не се ли самисляш, че в това число влизаш и ти? Е не може всички да си го позволим като теб, като има кой да ти плаща другите работи и предлагам да спрем до тук, защото тук не е мястото за такъв спор. И чукни три пъти с рака челото си, за да ти дойде акъла малко, защото не си ти човека , че да ми даваш наклон на уная работа какво ще си купувам и какво не ;) и кой е крадец и кой не, ги решава онзи горе... а не ти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не, не го решава някой горе.

Играта струва 60 Евро, ти не я купуваш а я сваляш и играеш безплатно (крадеш). Съдейки от снимката ти е ясно че си необразован неудачник!

Редактирано от Desdinova (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Desdinova написа:

не, не го решава някой горе.

Играта струва 60 Евро, ти не я купуваш а я сваляш и играеш безплатно (крадеш). Съдейки от снимката ти е ясно че си необразован неудачник!

Не че нещо но ти сигурно всички игри който имаш на pc са ти купени стига глупости 

Редактирано от The-Walk!nG-Dead (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, The-Walk!nG-Dead написа:

Не че нещо но ти сигурно всички игри имаш на pc са ти купени стига глупости 

да естествено, всичко е или близард или стеам .... там пиратстване няма :) и всичко е хипер лесно. Просто няма нужда от пиратстване, само кликаш на нещо и го купуваш и го играеш 5 минути по късно. Аз не съм долен крадец, за разлика от бедният човек по горе.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Desdinova написа:

Да може, тогава защо крадеш труда на другите!!!!

Ти би ли работил безплатно?

Има много безплатни игри, дори и с отворен код. Защо не ползваш нещо без да крадеш?

И какро знаеш, безплатен обяд няма. Плащаш за играта като ставаш част от бот мрежа, и личните си данни!

Не нападай човека! Работи Ти за 480 лева на капиталиста, та да те видя тогава ква песен ще запееш. Напълно съм съгласен с колегата, че е глупаво да се дават пари за игри при положение, че същите тия, дето създават игри, експлоатират и твоя труд! Що, по-прост ли е човека, та работи за 480 лева и трявба да плаща една трета от заплатта за тая игра? Айде стига! Оня, дето прави игри, за колко работи? Само ще ти кажа, че аз може да работя за доста над 1000 лева, но тоя на Запад, дето е работил същата работа като моята, е вземал точно 6 пъти повече пари и то преди 15 години! Сега като сложиш инфлацията в Европа, взема поне 10 пъти повече от мен! И аз трябва да плащам за игри? Е, аз си плащам, но не искам това да правят и хора, работещи за 480 лева и имайки семейство да издържат!

Затова, да живее пиратството. Аз не се възползвам, но знам, че има хора, на които им трябва!

Редактирано от Кико (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм от тия западняци дето имат много пъти повече, но дори и когато нямах пак не съм крал софтуер! Защото кражбата не е добре за кармата. Когато рабереш че това нещо коства много часове трудна работа и имаш уважение към всичкият този труд би трябвало да разбереш защо не  е хубаво да го крадеш.

Ако нямаш пари за ферари не отиваш да си откраднеш едно, а просто не го ползваш, защо да е по различно за софтуер.

Компютъра му е смотан, защо не си открадне просто нещо по добро?? ... Защото краденето не е законно и всеки нормален човек го разбира! Ако на него работодателят не му плати неговата заплата той ще запее друга песен, но ако може да си краде софтуер, може и с храна да се пробва! ....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Hrisit D.
      Здравейте!
      Вчера реших да reset-на рутера си. ОК, но всичко се възстанови към първоначалните си настройки. Т.е. интернета ми остана без парола и се върна към предишното си име Vivacom_Net.
      Реших да променя името и да сложа паролата в сайта на Виваком, който е предназначен точно за това. Сайтът е my.contact.bg.
      Отидох в настройките за моята мрежа, но там ми изписа:
      Грешка: Няма връзка с крайното устройство, моля опитайте отново по-късно

Как да оправя това?
    • от mimko
      Купих он-лайн GTA5, как да я прехвърля на друг компютър?
    • от g2l2
      Здравейте,

имам проблем със самоволно рестартиране на нов компютър!

Конфигурацията, взета дословно от тук: https://videosmile.ru/lessons/read/gotovyie-sborki-kompyuterov-dlya-rabotyi-s-video-i-grafikoy-200419.html

(с изключение на захранването!),

е следната: 

Дънна платка GIGABYTE B450 AORUS PRO SOCKET AM4
      Процесор AMD RYZEN 7 2700X 8-CORE 3.7GHZ (4.3 GHZ TURBO), 20MB/105W/AM4/FAN
      Охладител за процесор DeepCool CPU Cooler GAMMAXX 400 – 2011/1150/1366/775/AMD
      Памет KINGSTON HYPERX 2X16GB DDR4 2666MHZ KIT HEAT SINK
      Твърд диск Samsung SSD 970 EVO Plus 250 GB, NVMe M.2, V-NAND, 3400 MB/s / 2300 MB/s 
      Оптическо устройство NO
      Видеокарта PALIT Video Card GeForce RTX 2060 nVidia, Gaming Pro OC 6GB GDDR6,192bit ,DVI,HDMI,DP
      Мрежова карта onboard 10/100/1000
      Захранващ блок FSP GROUP HYPER M 700, 700W, ATX модулно
      Кутия Zalman Case ATX Z3 Plus USB3.0

- - - 

Грешката, която се изписва е следната:  The system has rebooted without cleanly shutting down first. This error could be caused if the system stopped responding, crashed, or lost power unexpectedly.

- - - 

Рестартирането си остава независимо от операционната система. - Уиндоус 10, Убунту.. 

Ще съм благодарна за някакво съдействие, тъй като от компютърната фирма изглежда нямат идея за какво става въпрос.

Вече 2 месеца сме в този филм..

Опитвахме с ЮПС, но безрезултатно.. 
    • от Maluk toshko
      Добър ден! Разполагам с 2 лаптопа, единият е с windows 10, него си го ползвам всеки ден и един с windows 7. Как да ги свържа така, че картината от 10ката да се показва на 7мицата, а аз да си цъкам на 10ката..... Благодаря ви предварително!
    • от Йоан Симеонов
      Здравейте ,имам следния проблем с въздуха от началото на март 2020г. Като искам да си поема дълбоко въздух все едно има клапа, която много рядко се отваря и мога да си поема пълноценно ,все едно целия ми въздух го усещам под гърлото и неможе да влезе пълноценно ,много е кофти почвам да го мисля и се панирам доста ,правих си изследвания кръв,урина ,ходих на уши нос гърло да ми видят гърлото ,счетовидната жлеза си изследвах при белите дробове отделно всичко си изследвах и всичко ми е добре .. чух за една инжекция която е мускулна Флорестан за алергия биха ми я мускулно и точно за 2 дена се оправих ,и после пак ... много е гадно дайте съвет на някой случвало ли му се е нещо такова .. пробвах с валеряни да не е на нервна почва и не е .. на 21 години момче съм .. Прочети още на: Форум | ДРУГИ заболявания | Puls.bg - https://www.puls.bg/forum/50/topic/add
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване