Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Хора, препоръчайте ми готов комп. или сглобен без значение, искам да играя FIFA 17, Witcher 3, CS GO, Battlefield 1, GTA 5... благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, PreDaT0Rrr написа:

Винаги съм се чудел тази PALIT ще издържи ли на постоянно натоварване? Или е по-хубаво да се вземе http://www.vario.bg/zotac-geforce-gtx-1050-ti-oc-edition-zt-p10510b-10l тази?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Kristian Denkov написа:

Винаги съм се чудел тази PALIT ще издържи ли на постоянно натоварване? Или е по-хубаво да се вземе http://www.vario.bg/zotac-geforce-gtx-1050-ti-oc-edition-zt-p10510b-10l тази?

Има 2 години гаранция, разбира се че ще издържи, ще издържи всякаква видео карта, освен ако не смяташ да я държиш под максимален товар 24/7. Въпроса ти трябва да се насочи към захранването дали ще издържи на постоянен товар!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще се наложи да вдигнеш бюджета с около 100 лева

MSI H110M Pro-VH LGA1151 
Samsung 4GB DDR4 2133MHz CL15 1.2V M378A5143DB0-CPB 2 броя общо 8GB 
DeepCool PSU 500W Bronze - DA500 
1TB SEAGATE 6G/7200/64M SATA 
Palit nVidia GTX1050Ti StormX 4096MB 128BIT NE5105T018G1-1070F 
DeepCool Case TESSERACT BF USB 3.0 
i5-6500 3.2GHz 6MB LGA1151 BOX 

Обща стойност - 1 195.05 лв. с ДДС

Ако нямаш възможност - същото обаче вмести i5-6500 сложи i3-3800, и даже ще ти останат едни 50 лева

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Подобни теми

• от INTENSE TEAM
      Здравейте на всички може и да има такава тема но аз не видях.
      Имам сървър на играта GTA San Andreas Multiplayer и го поддържам от компютърът ми но не съм съгласен да работи 24/7 та въпроса ми е има ли някакъв сайт фирма която се занимава с хотинг срещу заплащане и как става ако има да ми хостват те сървъра
      Благодаря предварително. 
    • от UTRR5471
      Здравейте! Искам да се допитам до вас дали едно PC със следните характерисики може да подкара GTA 5 на никски или средни настройки: CPU Intel Core i3-8300 3.70GHz с 4 ядра; RAM 6GB; GPU NVIDIA GeForce GTX 590
    • от Teodor Mihaylov
      Привет маняци, 
      Искам да ви информирам, че има действащ сървър на любимата ни Battlefield 2142.Сървъра не е български но се събират хора. Пиша тук за да ви уведомя за да може да се събираме повече хора да играем. 
      Ако имате желание за игра, ето линк как да си нагласите играта. Щом аз успях и вие ще можете. 
      https://battlefield2142.co/
    • от Soviet Soldier
      Здравейте,
      при инсталиране и актуализиране на cs go ,всеки път антивирусната открива заплаха и я трие. Единствения начин да се пусне е ,като се изключи nod 32 ,или ако въпросният файл бъде добавен ,като изключение за защитата. Мога ли да получа категоричен отговор на въпроса ,дали реално този файл представлява вреден софтуер ,или nod 32 го засича погрешка?

Самия проблемен файл: steamclient.dll
    • от CuinTheSuN
      Здравейте
      Решил съм да си взимам нова настолна машина, защото на 3 годишния лаптоп върви само ЛоЛ.  
      Конфигурацията ще се ползва почти изключително само за игри, като главно ще се играе CS GO (на високи настройки), LoL(също на високи настройки) и GTA 5(поне на над-средни настройки). Хубаво ще е и някой от по-новите заглавия да вървят добре, ако не на средни, поне на по-ниски настройки. 
      Бюджета е 1300-1400 лв.(като е хубаво да не надминава 1400), като това не включва никаква периферия. 
      Като изискванията са процесора да е i5(ако е възможно) и да има поне 120гб SSD.
      Най-вероятно ще се взима от Никем, тъй като искам да е направо сглобен. Почти сигурен съм, че бих се справил и сам, ама не ми се експериментира. 
      Всякакви предложения са добре дошли. Благодаря ви предварително!
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване