Премини към съдържанието
celux

Начална страница на новата визия на сайта.

Препоръчан отговор

Здравейте,поздравения за новостите които въвеждате!Странно но все още не мога да свикна с новата визия .Реших да Ви пиша,защото забелязах един проблем с новата визия.Без значение от браузера с който отварям сайта,винаги ми отваря стара новина ,и трябва да натисна рефреш за да набере новите статии!Надявам се да коригирате този проблем.Успешен ден!!!  

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това май след почти 2 месеца го оправиха.

Мен обаче друго ме вълнува в момента.

Откакто сменихте дизайна... т.е. прецакахте сайта, не съм писал коментар под статия, защото нямам възможност.

Кога ще мога да напиша коментар от моят профил отново?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам,че темата е стара,но се отнася за моето питане,а именно:

Началната страница се отваря,но се вижда само текст без картинки към новините и статиите.Това е от 10-на дни.

Използвам мозила,сега опитах с интернет експлорер пак същото

И на телефона същото...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Toвa e oт LаzуLоаd eфeĸтa нa тeмaтa, ĸoятo ce изпoлзвa нa caйтa. Имa ъпдeйт oт днec, ĸoйтo oпpaвя тoзи пpoблeм.

fіх: LаzуLоаd оn ѕlоw nеtwоrk соnnесtіоnѕ. Рlеаѕе сlеаr аll уоur сасhеѕ, іnсludіng brоwѕеr сасhе.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от cantainN
      Здравейте,

та избрах си части за нова конфигурация, която ще ползвам за всичко(програмиране, филми, игри и тн.). Ако може да ми дадете съвет дали захранването ще е достатъчно мощно след време да добавя една видео карта, някоя от ценовия диапазон 200-300лв? Всъщност игрите са ми на последно място като приоритет, защото игрите които играя се задоволяват и с вграденото видео, но не се знае кога ще излезе нещо ново и интересно, което да иска хубава видео карта. И също за Wireless Lan картата добра ли е като цяло, защото до сега никога не ми се е налагало да си взимам, но нямам опция за кабел, само рутер в другата стая?

А ето и конфигурацията: https://www.scan.co.uk/savedbasket/4ea1a569-4e08-45e9-9ccf-4ff3f7827f29
    • от zlobarr
      Никаква "медия" не сте, ако това си въобразявате. Медиите дават право на хората да се изразяват. Вие пишете глупости + пр материали, бичите всевъзможни банери и триете коментари. Дришльовци!

Вижте повече: https://www.kaldata.com/IT-%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/Windows-10-%D1%81%D0%B5-%D1%81%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%8F-%D0%B8-%D0%B1%D0%B5%D0%B7-%D0%B6%D0%B5%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D1%81%D0%BE%D0%B1%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B8-104296.html
      Някой редовните потребители може ли да ми отговори какво му е на коментара "От днес искам да те е*а отзад. Нали ще свикнеш?"
      Има звезда! Беше ми важен!
    • от D101149
      Здравейте! Някой от Варна има ли идея къде мога да си намеря велосипед на добра цена? 
    • от lonewolf88
      Здравейте, днес реших да си направя профил тук, за да попитам за програма за видео обработка. Чел съм различни подобни теми, но се уморих да инсталирам програми, които ми
      вършат работа наполовина. Значи програмата, която ми е необходима, с нея трябва да мога да режа видеото с точност, да има меню за това и да виждам даденият кадър на рязане.
      Препоръчителен минимум за рязане да избирам от 24 фрейма от 1 секунда.
      Да мога, да си слагам лого. Да избирам мястото му, плътноста му, и размера му.
      И най-важното да мога да зареждам и вграждам готови субтитри във видеото. Не аз да ги пиша,
      а готов файл на субтитри. Да избирам размерът им, плътността им, (за плътността е много важно). За момента работя с Sony Vegas,  Format Factory, Camtasia
      Но правя и различни видео клипове и в повечето случаи само една програма не ми върши работа.
    • от EmKa7a
      Здравейте! Днес преинсталирах уиндоуса си. Минах от 8 на 7. Инсталирах драйверите от диска на дъното, тъй като ми трябваше лан драйвера за да мога да изтегля другите нужни за мен неща. Инсталирах го. Рестартирах около 3 пъти, но нямам интернет. Компютърчето което показва интернета долу в дясно върху него се появява за 2 секунди червено кръстче, маха се и пак след 1 секунда така. Дъното ми е ASRock A75M-HVS и е с вградена ЛАН карта, не съм си купувал външна.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.