Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

надявам се заглавието да ви е хванало очите. Та... 
Ще купувам телефон, за около 300-400лв. гд. главно ще го използвам за писане и четене на неща (плс да не е от ония леново неща където ти се омъзнява целия екран с докосване само :( (еможито е иронично)). Освен да чета и пиша и тн.(вижте колко съм умен) ще играя на HEARTHSTONE(едно такова с карти на близард). Въпроса е да върви макс мазно и тн. цената едва ли ще стигне и тн. тиху славянските ми корени са дълбоки не надвишавайте цената с предложения моля . 
за сега съм се спрял на модел който знам, че няма да има проблем с играта, но е леко (съвсем) стар 

http://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/samsung/i9301i-galaxy-s3-neo-p232920639/?gclid=CJvV--_2tNACFe0K0wodSYoKQg (eйтоя)

тааа благодаря изключително мн на всички отделили време за да прочетът лошия ми правопис и граматика 
лудисте
(милостив бог съм ето ви системните изисквания за играта)

Minimum RequirementsRecommended Specifications

Operating System

The latest (non-beta) version of Android

Processor1.5 GHz or better1.5 GHz or better

Memory1 GB RAM2 GB RAM

Storage2 GB of internal HD space
OR
1 GB of internal and 2 GB of external storage3 GB internal HD space

+++++да има гд поне 10-8гб хард ще е яко 

Редактирано от dtmakm27 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да оправиш заглавието та да не ти затрият темата.

аМи аЗ  ще Ти ПреПорЪчам тОва: xperia-m4

Не е задължително да го поръчваш от емаг щот там може да имаш проблеми с гаранцията. Просто да не е от офис щот там е два пъти по-солено. Щом ще играеш леки игри и ще чатиш то това е подходящо за теб а и е водоустойчив може да се къпеш и лайкваш У фейсбок. Но минуса е, че за смяна на батерия трябва да се ходи на сервииз. И батерийте от този ценови клас са под 3000 mAh което за игрии.. малко куца, но ако искаш по-голяма батерия може и да орежеш от пърформънс и да вземеш некоя среден клас телефонче Като товаа

Редактирано от Mr.n0b0dy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря за съвета за заглавието
и това същия модел ли е ?

http://gsm-bg.eu/Sony-Xperia-M4-Aqua-E2303

meh не е особен проблем батерията въпроса е само първоначално да тръгне :D:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж какво добавих по-горе. И да мисля, че е същият модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ахам хперията е чудесна от към цена обаче

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много мой приятели са със същичт модел и са доволни. Но може да си избираш и други разбира се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

да не е от ония леново неща където ти се омъзнява целия екран с докосване само

Ми нидей яж банички кат ши пипаш тилифоня

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

впрочем ЛЕново нещата нямат ли навика да underperform-ват обикновенно (цитирам 2рото предложение)

преди 2 минути, ined написа:

Ми нидей яж банички кат ши пипаш тилифоня

обичам банички :(аутизм intensifies

Редактирано от dtmakm27 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Honor 7 lite - има го за под 400 лв в техно бакалиите, добър хардуер, силна батерия и приятен потребителски интерфейс. Плюс това е нов модел от тази година.

Honor 7 lite via Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Xiaomi Redmi Note 3 Pro версията със Snapdragon 650. От това по-добро няма в бюджета. Дори надминава Redmi Note 4 по показатели в Antutu. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи аз съм с s3 neo и не върви ообено добре hearthston-a, бавно отваря my collection, доста лагва при намирането на опонент, освен това вече 2 батерии съм сменил заради бързото им падане. Иначе аз също бих ти препоръчал honor 7 lite

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 11/20/2016 в 23:40, luben_b написа:

Значи аз съм с s3 neo и не върви ообено добре hearthston-a, бавно отваря my collection, доста лагва при намирането на опонент, освен това вече 2 батерии съм сменил заради бързото им падане. Иначе аз също бих ти препоръчал honor 7 lite

благодаря, че каза

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, androns написа:

Задължително ли трябва да е нов?

не особено

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, аз също се оглеждам за смартфон от този ценови диапазон.

Това, което на мен най-много ми хареса, като характеристики е смартфоните на Xiaomi.
Това е китайска марка. до колкото знам.
Може ли някой собственик да сподели отзиви ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разгледайте Самсунг А3 и А5 моделите.
Покрай намаленията сега ще се добпижат максимално до търсената от вас цена, а са с добри параметри.
Особено А5...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Fastnet
      Искам да отворя тази тема в която да публикуваме описание и/или линкове към страници на хора, които се нуждаят от помощ.

Това е страницата на мой добър приятел, който е болен от рак и се нуждае от подкрепа:
      https://we-need-your-help.com/plamen/
    • от dimiter.iordanov
      Здравейте
      Искам да купя на дъщеря ми сравнително качествени слушалки за музика / тип тапи/ Ако са и с микрофон , чудесно!
      Ползва като източник iPhone , и предпочитам да са с кабел .
      Бюджет до 300 лева

Не ползвам слушалки и поради тази причина се обръщам тук за съвет.
      Дамата е на 25 години  и ползва постоянно "тапи" .
      Благодаря предварително
    • от peekmemf
      Здравейте, правя един WebApi проект и досега всичко беше наред.Написах си всичко, което ми трябва, цялата логика, направих връзка с базата и т.н.Накрая, когато реших да го тествам при стартиране на проекта ми дава някаква грешка в Startup.cs. Ако някой може да ми обясни какво не е наред и как да го оправя, ще съм му много благодарен! Ето линк за кода на контролера https://codeshare.io/axV9PR. Оставил съм и снимки на всичко, което имам в проекта и снимка на самата грешка.Благодаря предварително!

• от dimi99stavrev
      Добър ден! Може да ви се стори малко нелепо, че пиша тук по този въпрос..... както и да е. Обръщам се към СИЛИСТРЕНЦИ да ме ориентират към читав ел.техник Преди наяколко дена се наложи да се обърна към услугите на ел. техник, но този, чиито услуги съм ползвал се въстановяваше от операция, предполагам ви е познат - почти по всички блокове има негови обяви, но за съжаление човекът ми отказа по обясними причини. Та след дълго ровене из силистренски сайтове и след като на няколко пъти се свързвах със "силистренски" ел.техници от Бургас, Сливен, поради простата причина , че обявите им бяха публикувани по силистренски сайтове реших да се обърна към вас. Та в заключение, бихте ли ме ориентирали към читав ел.техник? Благодаря, ви предварително!
    • от ivoace
      Здравейте,
       Къде има сервиз за нетипични марки мобилни телефони в София? Имам нужда от поправка на мобилни телефони с марки UTOK, AllView и Cubot. Utok и AllView са с разширен жак за зареждане и не се захранват, а Cubot-a има нужда от смяна на екран. Някакви идеи?
      Благодаря предварително.
  • Дарение

• Добави ново...