Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

надявам се заглавието да ви е хванало очите. Та... 
Ще купувам телефон, за около 300-400лв. гд. главно ще го използвам за писане и четене на неща (плс да не е от ония леново неща където ти се омъзнява целия екран с докосване само :( (еможито е иронично)). Освен да чета и пиша и тн.(вижте колко съм умен) ще играя на HEARTHSTONE(едно такова с карти на близард). Въпроса е да върви макс мазно и тн. цената едва ли ще стигне и тн. тиху славянските ми корени са дълбоки не надвишавайте цената с предложения моля . 
за сега съм се спрял на модел който знам, че няма да има проблем с играта, но е леко (съвсем) стар 

http://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/samsung/i9301i-galaxy-s3-neo-p232920639/?gclid=CJvV--_2tNACFe0K0wodSYoKQg (eйтоя)

тааа благодаря изключително мн на всички отделили време за да прочетът лошия ми правопис и граматика 
лудисте
(милостив бог съм ето ви системните изисквания за играта)

Minimum RequirementsRecommended Specifications

Operating System

The latest (non-beta) version of Android

Processor1.5 GHz or better1.5 GHz or better

Memory1 GB RAM2 GB RAM

Storage2 GB of internal HD space
OR
1 GB of internal and 2 GB of external storage3 GB internal HD space

+++++да има гд поне 10-8гб хард ще е яко 

Редактирано от dtmakm27 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да оправиш заглавието та да не ти затрият темата.

аМи аЗ  ще Ти ПреПорЪчам тОва: xperia-m4

Не е задължително да го поръчваш от емаг щот там може да имаш проблеми с гаранцията. Просто да не е от офис щот там е два пъти по-солено. Щом ще играеш леки игри и ще чатиш то това е подходящо за теб а и е водоустойчив може да се къпеш и лайкваш У фейсбок. Но минуса е, че за смяна на батерия трябва да се ходи на сервииз. И батерийте от този ценови клас са под 3000 mAh което за игрии.. малко куца, но ако искаш по-голяма батерия може и да орежеш от пърформънс и да вземеш некоя среден клас телефонче Като товаа

Редактирано от Mr.n0b0dy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря за съвета за заглавието
и това същия модел ли е ?

http://gsm-bg.eu/Sony-Xperia-M4-Aqua-E2303

meh не е особен проблем батерията въпроса е само първоначално да тръгне :D:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж какво добавих по-горе. И да мисля, че е същият модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ахам хперията е чудесна от към цена обаче

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много мой приятели са със същичт модел и са доволни. Но може да си избираш и други разбира се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

да не е от ония леново неща където ти се омъзнява целия екран с докосване само

Ми нидей яж банички кат ши пипаш тилифоня

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

впрочем ЛЕново нещата нямат ли навика да underperform-ват обикновенно (цитирам 2рото предложение)

преди 2 минути, ined написа:

Ми нидей яж банички кат ши пипаш тилифоня

обичам банички :(аутизм intensifies

Редактирано от dtmakm27 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Honor 7 lite - има го за под 400 лв в техно бакалиите, добър хардуер, силна батерия и приятен потребителски интерфейс. Плюс това е нов модел от тази година.

Honor 7 lite via Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Xiaomi Redmi Note 3 Pro версията със Snapdragon 650. От това по-добро няма в бюджета. Дори надминава Redmi Note 4 по показатели в Antutu. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи аз съм с s3 neo и не върви ообено добре hearthston-a, бавно отваря my collection, доста лагва при намирането на опонент, освен това вече 2 батерии съм сменил заради бързото им падане. Иначе аз също бих ти препоръчал honor 7 lite

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 11/20/2016 в 23:40, luben_b написа:

Значи аз съм с s3 neo и не върви ообено добре hearthston-a, бавно отваря my collection, доста лагва при намирането на опонент, освен това вече 2 батерии съм сменил заради бързото им падане. Иначе аз също бих ти препоръчал honor 7 lite

благодаря, че каза

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, androns написа:

Задължително ли трябва да е нов?

не особено

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, аз също се оглеждам за смартфон от този ценови диапазон.

Това, което на мен най-много ми хареса, като характеристики е смартфоните на Xiaomi.
Това е китайска марка. до колкото знам.
Може ли някой собственик да сподели отзиви ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разгледайте Самсунг А3 и А5 моделите.
Покрай намаленията сега ще се добпижат максимално до търсената от вас цена, а са с добри параметри.
Особено А5...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от moonluna
      Ще се радвам ако намеря такъв доброволец 
      C++😩

• от dimi99stavrev
      Здравейте ! Имам следния проблем, преди десетина минути си ползвах месинджъра без проблем, влизам сега - първо ми иска да се логна, добре логнах се, но насреща ми един гол профил и туй то, нито приятелите ми ги има, нито чатовете, нито профилната, абе нищо, направо съм във потрес... Никнейма ми излиза, като този във Фейсбук и не ми дава да си го сменя, моля, помогнете!
    • от Ahmed Basha
      Здравейте искам да си купя монитор и съм се спрял между тези двата:Acer XF240H и BenQ Zowie xl2411p 
      Acer-a Има фриисинк,който ще ми бъде полезен с 1080-ката,но пък за сметка на това Зоуито е фликър-фрий,също така в Амазон има повече позитивни ревюта,та не мога да реша,ако може да ми помогнете с решението,ще съм много благодарен,благодаря предварително!  
    • от dimi99stavrev
      Здравейте! От скоро живея във Варна и се водя спортна натура. Изградил съм що годе физика без никаква химия, занимавал съм се с много различни спортове, но единственият ми досег със боен спорт беше борбата преси около 10 години и то за  има-няма и месец. Та питането ми е следното- понеже наближавам 20-те и някак си се чувствам дърт за начинаещ, та да попитам по-вещите има ли във Варна школи, които се занимават с дърти начинаещи? Единствените бойни спортове,  които не желая да практикувам са кикбокс, бокс и ММА, все пак главата ми трябва😉. Благодаря, ви предварително!
  • Дарение

• Добави ново...