Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте моля предварително да ме извините ако темата ви изглежда нелепа но аз не разбирам много от коли изкарах преди време книжка но така и не си купих кола просто защото все не мога да намеря такава дето да е по моят вкус. Сега съм се спрял на една кола  Vw Polo 1.4 но продавача казва, че предните два ейрбега не работели и клаксона също вследствие на ПТП отпреди много години . Това сериозен проблем ли е и горе долу колко струва отстраняването му и може ли да се кара без еърбег , щото без клаксон не съм сигурен дали може да се шофира , но предполагам че ремонт на клаксон е по- евтин от въздушни възглавници . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

питай у сервиза след това питай и в друг и в трети за цена

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, G. Folten написа:

...може ли да се кара без еърбег?

Да се кара може. Без него обаче може да пострадаш при някоя катастрофа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Първо проверете шасито за сходимост. Да не би да не ти казва някои неща, примерно че е криво и носи на някъде. Понеже не разбираш, да не те излъжат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

т.е. може да има по сериозен проблем който  да изисква по сериозни разходи така ли ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, G. Folten написа:

т.е. може да има по сериозен проблем който  да изисква по сериозни разходи така ли ? 

Тоест може колата да върви като куче, ако си виждал как вървят със задница встрани  кучетата  ;)  Оправия няма. Вероятно са я взели от някоя морга и са я поизправили малко тая кола, ама не им се е занимавало с еърбеците и клаксона. Пък и като купуваш колата, седни, покарай и ще разбереш захожда ли колата или не. Пусни волана и виж ще държи ли права посока. А ако ти не разбираш, вземи някой с повече опит да покара и да види как е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Boiko Borisoff
      Здравейте!Без да искам съм изтрил около 30-40 снимки от телефона (бяха на SD card) както и да е върнах снимките с едно приложение от Google Play, но забелязах,че са замаглени (КАЧЕСТВОТО НА СНИМКИТЕ БЕШЕ ДОБРО И ОРИГИНАЛИТЕ ПО ПРИНЦИП СА ЧИСТИ).Въпроса ми е има ли начин да ги върна default и ако да какъв е?
    • от WhiteDevil 5
      Добър ден имам следният проблем - въпрос имам Активна аудио система 5.1 ,като включа субуфера който е активен и захранва тонколоните се чува постоянно  шумене без значение дали е намален субуфера или е усилен докрай.. само когато го цъкна на Mute   нищо не се чува ...шумът е от с субуфера изключвам колоните ,но си продължава шуменето от него. (жужене) не е от кабелите ... Сменени са всичките . Към какво да се насоча ,защото е супер дразнещоо това ...
    • от Jivko Jekov
      Здравейте на всички, моля да ми препоръчате автомобил до 15000лв със задно предаване и минимум 150коня .
      Знам че бюджета го ограничава , но колата трябва да е от 2009 , че дори и по нова (желателно).
      Благодаря предварително!!!
    • от Toshko12341
      Здравейте и Благодаря за вниманието предварително.Имам впит нокът и въпроса ми е ако съм махнал нокътя почти до матрикса и няма инфекции ще се наложили да ми цепят месото ?

• от kristiyan.channel
      Здравейте,

Искам да ви попитам по какъв начин мога да си кача малко абонатите в YouTube. Може ли да ми кажете някакви начини. 

благодаря предварително

link: Here
  • Дарение

• Добави ново...