Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

XYconstant

Черен петък - намаления и впечатления

Препоръчан отговор

Поразтърсих се из форума, но не намерих тема за тазгодишния "Черен петък".

В повечето от онлайн магазините, този ден е пълен шантаж. Цените биват вдигани седмици преди това, след което биват занижавани и промотирани като "-70, -80% намаление". Не целя темата да е в тази насока, а да се коментират продукти, които наистина са намалени и си струва да им се обърне внимание. Може и от чужди сайтове, не е казано, че трябва да са само от нашите, просто да се говори за неща, които действително са по-евтини от обикновено.

:clown:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

12787.jpg

Има PS4 за 400 лева стига да можеш да се вредиш за нея :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, XYconstant написа:

Поразтърсих се из форума, но не намерих тема за тазгодишния "Черен петък". 

За петъци и съботи не знам, но за намаления имаме отдавна тема.

Мисля и в този раздел има поне 1-2 теми, но сега ще се "поразтърся" и аз, за да видя "моята търсачка" какво ще покаже.

Едит: както и предполагах...

Явно търсачките са ни различни.

Редактирано от algor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то по принцип като се спомене "Черен Петък" и всеки се сеща за Eмаг, и всичката лудница която става в тоя сайт.Това са доста малка част от предстоящите намаления.Неколкократно е ставал въпрос за техната техника(а и не само)като преди това надуват цените и после свалят.Аз досега не съм си копувал абсолютно нищо от предишни черни петъци и мнение от първо лице не мога да дам, но от предишните оставам с впечатлението, че това, което си заслужава обикновено е разпродадено за доста бързо време.Аз се оглеждам за някоя по-пикантна оферта за мишчица ако намажа случайно, но е доста малко вероятно.Иначе айфон за 400 лева, на някой може и изгодно да му се стори, ама тоя модел вече според мен си изпя песента.От емаг имам няколко покупки, сравнително доволен с малки изключения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

PC store започват от 20 часа ама ако някой им зареди страницата да каже какво пускат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, SHANOVr написа:

Ами то по принцип като се спомене "Черен Петък" и всеки се сеща за Eмаг, и всичката лудница която става в тоя сайт.

Ами те даже успяха да го регистрират като тяхна запазена марка  http://it.dir.bg/news/cheren-petak-emag-24524321

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За петъци и съботи не знам, но за намаления имаме отдавна тема.
Мисля и в този раздел има поне 1-2 теми, но сега ще се "поразтърся" и аз, за да видя "моята търсачка" какво ще покаже.

Става въпрос за намаления в утрешния ден, не по което и да било друго време.

Сега се сещам и за Cyber Monday, на който ден в амазон пускат доста неща на занижени цени и без обособена тема едва ли някой ще ги сподели в дадената от теб.

Иначе да, съгласен съм с горния пост, че се разчуват нещата, но някой път е прекалено късно, изчерпани са.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ined написа:

Ами те даже успяха да го регистрират като тяхна запазена марка  http://it.dir.bg/news/cheren-petak-emag-24524321

След като в офиса преправихме на юруш кампаниите на 9 клиента, във вторник привечер същите Емаг пратиха до всички медии съобщение, че разрешават до края на тази година всеки, който поиска да ползва запазените имена.

Иначе тихомълком ползването на някое от запзените имена  струва 100 000 лева.
Глобата, разбира се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

M, да най сетне ми зареди сайта им промоции само на отбрани продукти ... нищо като компоненти аз си мислех че ще намажа....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, ined написа:

12787.jpg

Има PS4 за 400 лева стига да можеш да се вредиш за нея :)

5s   в щатите го дават за 99 долара покрай черния петък  което по сегашния курс е 180 лв тук са го намалили от  от 670 на  400.... i смятай за другите промоции в кавички да живее бг черен петък 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миналата година, на тази дата, успях да си купя от  ЕМАГ видеокарта на добра цена, но днес погледнах предложенията им за "Чения петък" и:

На 15 ноември си купих от тях SSD Samsung 850 EVO, 2.5", 250GB, SATA III за 19999 лв. Сега(т.е. на"Чения петък")  същото SSD се предлага за 23900 лв. (-12 %) или за 20900 лв. Вярно, че тогава се предлагаше от ЕМАГ и беше единствено  предложение, а сега е от Ardes и също е единствено предложение.

Така че трябва да се внимава много с покупките в "Чения петък"

Редактирано от Евгени (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, Yvan Sergeev написа:

5s   в щатите го дават за 99 долара покрай черния петък  което по сегашния курс е 180 лв тук са го намалили от  от 670 на  400.... i смятай за другите промоции в кавички да живее бг черен петък 

В крайна сметка живеем в България, а не в САЩ и такава аналогия е неуместна.
То и новите iPhone ги "раздават" там срещу 199 долара и преподписване на договор, ама какво ни бърка това нас?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

eто какво ше намалят утре по емаг

https://www.walmart.com/browse/Christmas-Gifts/0/0/?_refineresult=true&_be_shelf_id=5922&search_sort=100&facet=shelf_id:5922

току-що, algor написа:

То и новите iPhone ги "раздават" там срещу 199 долара и преподписване на договор, ама какво ни бърка това нас?

дали има преподписване и въобще нещо дали се подписва  нещо  или отиваш в магазина и не те  обвързват с подписвания  към ябълковия телеком ......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миналата година, на тази дата, успях да си купя от  ЕМАГ видеокарта на добра цена, но днес погледнах предложенията им за "Чения петък" и:

На 15 ноември си купих от тях SSD Samsung 850 EVO, 2.5", 250GB, SATA III за 19999 лв. Сега(т.е. на"Чения петък")  същото SSD се предлага за 23900 лв. (-12 %) или за 20900 лв. Вярно, че тогава се предлагаше от ЕМАГ и беше единствено  предложение, а сега е от Ardes и също е единствено предложение.

Така че трябва да се внимава много с покупките в "Чения петък"

Тия неща могат да се следят много лесно с кеширана версия на сайта от преди 1-2-3 месеца.

Аз се оглеждам също за някое евтинко SSD, не знам, кои сайтове също биха намалили артикулите си в границите на разумното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, algor написа:

специално се порових да видя как стоят нещата за   цръвлива ябълка  s5  и се оказва че вече такова чудо официално не се  предлага   само от някой сайт  където е купил предварително и застоява по склада

в официалния сайт на епъл предлагат само  s6   и  s7  като  s7  за 750 долара примерно  без договори или  любезно те препращат към линкове на американските кръвопийски оператори  със цена 750 долара на изплащане и са го разбичили за 2 години сумата без лихва и тарифен план по 35 долара на месез и 30 долара за изплащане на  айфона и американското ддс та 80 долара на месец за 2 години и ако минеш на специална тарива 100 долара на месец ти правят  250 долара отстъпка на некъв пиклив  айпад .  там предлагат и  s5 за 260 долара ама няма логика на едно място да го дават 100 долара на другото 260 ...  а в бг късметлиите 400 лв демек   да се по на кяр от колкото американче към мобилен оператор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ви предложенията от емаг: http://s1.emagst.net/layout/bg/newsletter/2016_11_25_Black_Friday_Products/?utm_source=nl_oferte&utm_medium=email&utm_campaign=2016_11_25_black_friday_header&utm_content=oferte

Имате време да проверите кое колко струва по другите магазини. На мен нищо не ми хваща окото, освен преносима къща за около 50 000 лв. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каталожна цена: 1,550.000 лв.

Black Friday цена: 650.000 лв.

тва кво е 1550 лв и пада на 650 лв или е хиляди много щедри....

преди 22 минути, A.com написа:

На мен нищо не ми хваща окото, освен преносима къща за около 50 000 лв.

на мене къщата ми с 1 метър дебела стена на 2 етажа и  двор 1 декар не струва толкова .

319.99 лв.

174.99 лв.

е тоя монитор е изгоден аз си взех 21 инча за  20 лв повече преди месеци 

лотката била 650000 лв купете си   ше спестите 900к лв :D    само да видиме точния модел и да видиме в щатите колко струва същата :D   и да видиме емаг колко ше са горница :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, tanas4o написа:

M, да най сетне ми зареди сайта им промоции само на отбрани продукти ... нищо като компоненти аз си мислех че ще намажа....

Тъй, тъй... и аз тоя кон залагах вече цял месец..... па той взе, че умря :О  Жив зян са тая година.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те офертите на емаг са като котката на шрьодингер - ако искаш телефон за 50 лева - изчерпан, но ако искаш същия (с различен цвят) за 140 го има в наличност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 часа, tanas4o написа:

Представям си, ако по този начин си събираш компютъра от всеки черен петък, че след 7,8 години това дъно ще ти го дадат като подарък и към него 50 лева, ако го вземеш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, * СТЕФАН * написа:

Представям си, ако по този начин си събираш компютъра от всеки черен петък, че след 7,8 години това дъно ще ти го дадат като подарък и към него 50 лева, ако го вземеш. 

Ама кои е казал че на един черен петък ще се взема 1 част ? И какво му е лошото от черен петък да се купуват части за компютър? Нали за това са тези форуми да се обсъждат части, цени кое си заслужава, и кое не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...