Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Монитора гасне когато си иска

Препоръчан отговор

Здравейте монитора е ACER 24 S240HLBID LED  гасне когато си иска не беше го правело отдавна но днес пак започна лампичката свети да не би да е от калпави драйвери вчера сложих последните но почна да изгасва и сложих по стари имам една духалка която след като я включа или я изключа изгасваше но спря по няква причина сменях разклонителите на който и разклонител да я сложех монитора гасне 

Редактирано от The Ghost and the Darkness (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно някой/и кондензатор/и си заминават и почва да прави номера. Ако е в гаранция го давай на сервиз, ако не е се оправяш сам според познанията и уменията да ги разпознаеш и смениш.

Това е само предположение, но по форуми само това може да не напише по такива проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Драйвера за монитора не е задължителен. Имаш за ХР Виста и 7:

http://www.acer.com/ac/en/GB/content/support-product/3640?b=1

А за видеота от сайта на Нвидия или АТИ АМД. От електричарски работи не разбирам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, ice_lion__01 написа:

Вероятно някой/и кондензатор/и си заминават и почва да прави номера. Ако е в гаранция го давай на сервиз, ако не е се оправяш сам според познанията и уменията да ги разпознаеш и смениш.

Това е само предположение, но по форуми само това може да не напише по такива проблеми.

Монитора е от 2 април толкова бързо ли да му се разкатае фамилията във гаранция е но той не гасне всеки ден та да и го дам във сервиза как ще разберат дали му има нещо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, _Alex&Vanko_ написа:

А като размърдаш мишката?

Стой черен за 2-3 секунди и пак светва

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чакай това не е нов монитор? 24 инча 232лв. TN?

http://www.pazaruvaj.com/monitori-c3126/acer/s240hlbid-p66814657/

Това ли е?

Откъде го купи? Така си мисля че е отпреди 5-6 години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чакай това не е нов монитор? 24 инча 232лв. TN?

http://www.pazaruvaj.com/monitori-c3126/acer/s240hlbid-p66814657/

Това ли е?

Откъде го купи? Така си мисля че е отпреди 5-6 години.

http://nikem-bg.net/computer-components/ACER-24-S240HLBID-LED/  Смисъл тогава го купих явно ще се наложи да махна духалката 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок трябва да са ти дали гаранция ако е хардуерен проблем да го занесеш.

Тука с драйвери да пробваме.Кабелите захранващ и към видеото как са?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок трябва да са ти дали гаранция ако е хардуерен проблем да го занесеш.

Тука с драйвери да пробваме.Кабелите захранващ и към видеото как са?

ок са нещо друго прави проблема захранването е ново от два месеца но то и при старото го правеше 

Редактирано от The-Walk!nG-Dead (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Монитора си черпи захранване от контакта и няма общо със захранването на монитора. Аз съм с адаптор а преди години май нямаше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, _Alex&Vanko_ написа:

Монитора си черпи захранване от контакта и няма общо със захранването на монитора. Аз съм с адаптор а преди години май нямаше.

Не написах го ако кажеш за него :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, _Alex&Vanko_ написа:

Seasonic какво да кажа? Екстра си е, стига да не са ти лакоми процесора и видеокартата.

i5 6500 and gtx  950

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си с седмица пробвай драйвера за монитора а за видеокартата оттук, като избереш операционната система и излязат резултатите да не е последния излязъл.

http://www.nvidia.com/Download/Find.aspx?lang=en-us

Що не попита тук? За десет кинта отгоре IPS е верно 22 инча.

Ми не включвай таз духалка в разклонителя ден са компютъра и монитора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си с седмица пробвай драйвера за монитора а за видеокартата оттук, като избереш операционната система и излязат резултатите да не е последния излязъл.

http://www.nvidia.com/Download/Find.aspx?lang=en-us

Що не попита тук? За десет кинта отгоре IPS е верно 22 инча.

Ми не включвай таз духалка в разклонителя ден са компютъра и монитора.

компа монитора са на друг разклонител имам общо два разклонитела със по 3 гнезда на единия съм включил кабела дригия разклонител там където са pc и монитора махнах  духалката :@ при мен няма печка и затова съм със нея

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честно не знам от какво може да прави утре ще пробвам без видеокарта даже му сложих преходник DVI към HDMI заради видеокартата кабела на hdmi не влиза добре отзад входа на hdmi на видеокартата идва малко по нагоре и не влиза както трябва 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 24.11.2016 г. в 10:26, ice_lion__01 написа:

Май видеокартата прави мизерия не съм на 100 % сигурен тя има гаранция но ..... тя още като я купих вдигаше високи градуси без нищо да е пуснато чистя я както и всичко във pc-то

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 година по-късно...

Такъв боклук до сега съм нямал, гасне и гасне последни драйвери на видеокартата.

Всеки ден го прави направо бяс ме хваща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване