Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Бях направил подобна тема, но с по-малък бюджет.. Та бих желал да ми предложите геймърска конфигурация до 1700 лева... препоръчайте ми сайт от който да ги закупя... мислих той да е amazon, но ме разобедиха заради гаранцията и качеството на продуктите.. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами повечето поръчват от nikem, sky, vario http://nikem-bg.net/cart/55866p1r2242p1r52202p1r57174p1r57577p1r55325p1r53257p1rf.htmlето едно предложение.

Редактирано от Kristian Denkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този кулър мастер изобщо не струва! Аз ви го казах 100 кинта за 400-430 вата.

Deep Cool е Gold колкото и аз.Corsair 500W бронз е по-скъп. Кат няма 520 ватов то тогава Сийсоник 620 вата. Аз ви казах,че в Никем сте притиснати от асортимента.

http://nikem-bg.net/computer-components/PSU-SEASONIC-SS-620GB-BRONZE/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво бихте казали за тази конфигурация? Единствения ми въпрос е от коя фирма да я закупя? И препоръчайте охладител за процесора в снимката.. 

IMG_0100.PNG

IMG_0101.PNG

Редактирано от kaloyan.k219 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не е зле но видео картата е по-слаба от 1060 и процесора е по-добър от i5 6500 но е на стар сокет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, kaloyan.k219 написа:

Какво бихте казали за тази конфигурация? Единствения ми въпрос е от коя фирма да я закупя? И препоръчайте охладител за процесора в снимката.. 

IMG_0100.PNG

IMG_0101.PNG

Не, макар видеокартата и процесора да са добри от страна на производителност, то те вече остаряват. Ето нещо, което ще ти служи по-добре:

Видеокарта

Дъно

Процесор

Захранване

Кутия

RAM памет

Твърд диск

ааааааааааааааааааааааааа.png

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Kristian Denkov написа:

Ами не е зле но видео картата е по-слаба от 1060 и процесора е по-добър от i5 6500 но е на стар сокет.

преди 10 часа, kyoshinn написа:

Не, макар видеокартата и процесора да са добри от страна на производителност, то те вече остаряват. Ето нещо, което ще ти служи по-добре:

Видеокарта

Дъно

Процесор

Захранване

Кутия

RAM памет

Твърд диск

ааааааааааааааааааааааааа.png

Не съм много запознат хардуерно... затова искам да попитам какво значение има на какъв сокет е? Компютъра ще ми служи за развлечение (игри като GTA и от типа).. За такъв компютър кое е по-важно процесор или видео карта? И бихте ли ми разяснили какво точно в тази конфигурация, която качих не ви хареса?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами много е дълго за обяснение твърде много неща са накратко посочената от теб конфигурация ще извади по-малко фпс отколкото тази на kyoshinn. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.