Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Насича при гледане на телевизия и клипове.Проблем с драйвер ли е или нещо друго някой има ли идея? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто е много слаб хардуерно. Гледайте клипове в you tube на 480p и няма да сече. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Soviet Soldier написа:

Просто е много слаб хардуерно. Гледайте клипове в you tube на 480p и няма да сече. 

това ми е ясно на мен основният проблем ми е че ми сече на телевизията на хроме когато гледам с експлорера не насича  а немога да отворя булсат с експлорера то ако е слаб процесора ще сече и на 2те  и на хроме на малък екран работи нормално 

Редактирано от byly (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, byly написа:

това ми е ясно на мен основният проблем ми е че ми сече на телевизията на хроме когато гледам с експлорера не насича  а немога да отворя булсат с експлорера то ако е слаб процесора ще сече и на 2те 

Различните браузъри товарят различно. Имам един стар компютър вкъщи ,който не съм ползвал от доста години ,но помня ,че последно най-добре се справяше с браузър Опера. Пробвайте с "Опера" ,може да върви по-добре. Някога беше лек браузър ,но за новите ъпдейти не съм сигурен. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако реша да сменя процесора имаш ли идея кви пари и изобщо възможно ли е? ценен ми е за гледане на тв на нощна смяна не ми се мъкне големия 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре се обади или пиши един мейл до сервиз ,който ти е в близост ,и ще е удобно да го занесеш. Те да кажат ,какво точно може да се направи ,и колко би струвало. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.