Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,много съм си харесах един лаптоп Lenovo y700-17 какво може да ми кажете за него ще съжалявам ли или... ? ще го използвам за всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да де, ама редно е да се спомене че всичко е относително... ако ме разбираш... :D      

;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако ти върши работа според мен е добър избор, аз бих зи го купил ако имах мъните.. Но въпросът е наистина ли ти трябва такава машина? Основно за игри ли го взимаш?

Редактирано от Mr.n0b0dy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Mr.n0b0dy написа:

Ами ако ти върши работа според мен е добър избор, аз бих зи го купил ако имах мъните.. Но въпросът е наистина ли ти трябва такава машина? Основно за игри ли го взимаш?

Повече да,не за ултра гейминг например overwatch,lol,bf4 такива и го намерих с подарък battlefield 1 за 1759 лв. а и ще го взимам на изплащане 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, Myko T. написа:

Повече да,не за ултра гейминг например overwatch,lol,bf4 такива и го намерих с подарък battlefield 1 за 1759 лв. а и ще го взимам на изплащане 

Като повечето е ДА за игри си купи PC. Laptop не е за игри, ако ще и от 15 бона да е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си решил да го купуваш купувай го. Но ако ще играеш често игри на него се изисква интензивна поддръжка. Колкото и пари да се дадат за лаптоп той пак си е лаптоп, проблема със загряването си го има (дори и да купиш подложка с вентилаторчета макс ще свали до 5 градуса) дори и да е от лаптопите с водно за 5-7хил. Ако не го натоварваш ще те издържи доста време, но ако имаш за цел графики и игри е по-добре да си сглобиш настолен пък после някакво малко лаптопче за из път..

Редактирано от Mr.n0b0dy (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм за графиките искам да си върви леко и плавно няма проблем да е на low 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се изръсиш с над 2000  лева  за  1-2 години да играеш  игрите на най ниското качество ! Ти добре ли си с главата ?  Направо ще му стопиш джигера  ако го напънеш на игрички Не очень игровой ноутбук. Обзор Lenovo IdeaPad Y700 17   Идеален е за  зимата защото с тия 70-80  градуса дет  вдига ще те топли екстра :) 

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре дайте сайт където мога да си сглобя,но да може на изплащане ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си като мен и ще ти достави удоволствие да си сглобиш собствена машина първо погледни тук за да се ориентираш:  Фирми, вносители на хардуер в България -  Важни правила при избора на конфигурация 

На изплащане може да се вземат по-скъпите части като видео картата и процесора. А ако искаш да си вземеш готов сглобен звяр и да не се занимаваш погледни тук или тук .. или товаа. Преди се бях спрял на ето ТАЗИ конфигурация изглежда доста примамливаа.. Общо взето не съм се ровил много за готови конфигураций а в онлайн магазини за отделни части.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.