Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, може ли да ми препоръчате, след като не разбирам много, външна батерия с която ще се зарежда iphone 5s. Не държа да е с голям капацитет да може да зареди телефона максимум два пъти, но имам едно малко по особено изискване, батерията да е с малки размери, защото ще е за моя приятелка а тя ходи с много малки чантички и всичко и е малко в тази чантичка кърпички, превързки и т.н. :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз май по скоро се спрях на тази http://www.emag.bg/vynshna-baterija-3200mah-nokia-portable-universal-usb-charger-dc-19-za-smartfoni-i-mobilni-ustrojstva-bjal-bulk-nbsp-universal-portable-usb-charger-dc-19/pd/DPSFH3BBM/?ref=smart-history_1&recid=VP_AP_VIS но не знам дали ще се зарежда iphone-a с такава батерия смисъл гледам на нокия е има ли значение. Иначе като размери е това което искам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, Yaskata написа:

Аз май по скоро се спрях на тази http://www.emag.bg/vynshna-baterija-3200mah-nokia-portable-universal-usb-charger-dc-19-za-smartfoni-i-mobilni-ustrojstva-bjal-bulk-nbsp-universal-portable-usb-charger-dc-19/pd/DPSFH3BBM/?ref=smart-history_1&recid=VP_AP_VIS но не знам дали ще се зарежда iphone-a с такава батерия смисъл гледам на нокия е има ли значение. Иначе като размери е това което искам.

Това не е сигурно дали ще го зареди два пъти. Иначе, това което предложих, е доста тънко и е малко по-голямо от телефона като размери ШИРИНАхДЪЛЖИНА.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

там е работата че ще каже че и е голямо за чантата и ще я пребия накрая :) и глеадм размера да е нещо малко пък и един път да я зареди все тая тя няма да го ползва толкова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.