Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Сега отново съм тъжна...и няма как да е иначе...на тази дата в 4 часа си отиде завинаги Човекът на когото дължа живота си и любовта към тази музика...с която съм закърмена и винаги е била част от живота ми...въпреки мъчителните спомени...Татко за теб :sobbing:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

И естествено отново поздрав на метъла ...  

да,така слушам със съмишленици много велики песни без да ми се налага да се ровя  и да ги търся! а сега -в началото на 60-те години прозвучава китарата на един струнен художник – Ерик Клептън. ул

малко класика за раздвижване на темата!  

Публикувани изображения

преди 19 минути, notabene написа:

Сега отново съм тъжна...и няма как да е иначе...на тази дата в 4 часа си отиде завинаги Човекът на когото дължа живота си и любовта към тази музика...с която съм закърмена и винаги е била част от живота ми...въпреки мъчителните спомени...Татко за теб :sobbing:

Сега е на някое по-добро място.Лека му пръст.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Kamen Zhelyazkov написа:

A тази кака ? :):):)

Ами, честно казано ей тая за мен е по-добрата изпълнителка от тия дето постнах по-горе.

А и на някои от пестните си свири сама и на китарата. Добре е момето, добре е.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Старите кучета във форма. Samael са един от примерите, че метъл и електроника могат да се съчетават идеално.

Редактирано от Мальчик Бананан (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да славим БОГ за да пази Родината! Честит Празник!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ни е честита 109-тата годишнина от Независима България!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит празник и от мене!Бог да благослови българите и България!

........................................................

още преди рокът и хеви метълът да са имали имена, е имало музиканти, които са свирели такава музика и са станали кръстници на тези стилове.тези музиканти поставят началото и стават автори на първата и заглавна страница на историята на рокендрола.нека ги споменеме,защо всички ученици в историята след тях са обречени просто под някаква форма да повтарят, което те първи са се опитвали и правили!

ето един от тях-

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като говорим за началото, може би е тука някъде...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харесва ми, че темата се разширява и има развитие в различни посоки ...Ето още малко от началото...

Баса е като Слаш в трети клас :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да,така слушам със съмишленици много велики песни без да ми се налага да се ровя  и да ги търся!

а сега -в началото на 60-те години прозвучава китарата на един струнен художник – Ерик Клептън. уловил и усъвършенствал блус формите и партии, той пръв прокарва пътя на дяволската музика от света на чернокожите към света на белите, и как само го прави. 18 награди Грами и единствено в историята тройно представяне в рокендрол залата на славата!
вижте отдолу-99 милиона показвания!почести за истинския му талант!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Адмирации за Ерик Клептън! Тука ще влезем в друг вид любима ми музика. Да не бягаме далеч от темата. Иначе превключвам на другия комплект колони и усилвател и огън биий! 

Това е магическо парче и трябва да се слуша до края.

Хайде малко рок енд рол с привкус на хеви метъл...

Редактирано от AGD (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добра песен пусна, но не омаловажавай значението на този национален празник! Знаеш ли колко много българи са умрели да се случи това.

За лека нощ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, AGD написа:

Добра песен пусна, но не омаловажавай значението на този национален празник! Знаеш ли колко много българи са умрели да се случи това.

Знам...знам и пак като пишеш умрели...и се сещам и чак бяс ме хваща какво пиршество се устройва по погребенияна...заравят човека  и после банкет...:(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиршество е за лицемерите и тези които не уважават човека... 

Поздрав на почитателите на хубавините...

Хайде малко по-весело...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване