Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

на това не се сдържах да не го постна....

Редактирано от NIKISHARK (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия пичове ме разбиха. Свирят го по-добре и от самата Metallica:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Убийствено парче!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм била на този концерт, но един приятел днес ми обърна внимание и завиждам на всички, които са присъствали. Невероятно звучат и изглеждат! Солото от 2:48 ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Callipso написа:

Не съм била на този концерт, но един приятел днес ми обърна внимание и завиждам на всички, които са присъствали. Невероятно звучат и изглеждат!

Великите 4! Имам този знаменателен концерт на оригинален блурей.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смъртоносна музика!!! Обичам си я всякаква, но като мъж в напреднала възраст все ме тегли към старата, но хубава и неостаряваща музика!

Я вижте тези динозаври, прадядовци на метъла! АЛЕЛУЯ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2.06.2019 г. в 14:36, Silvering написа:

Ако се приеме, че за онова парче на Мanowar съм се изказал критично, какво да кажа за тези 'убавци? Не знам за инструменталистиката, но ама че послание имат... Позитивни до мозъка на костите! Sorry. Откъде финландците толкова са обладани от тая идея за смъртта, идея си нямам? Единственият вариант да ги приема е ако изцяло игнорирам текстовете и посланията im, а това не е никакво приемане...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 6.06.2019 г. в 18:25, Lumberman написа:

Откъде финландците толкова са обладани от тая идея за смъртта, идея си нямам?

Един ден всички ще умрем - така го приеми. Никой не се е измъкнал жив от този живот.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Agentpat™ написа:

Един ден всички ще умрем - така го приеми. Никой не се е измъкнал жив от този живот.

То не е хубаво да се забравя, но пък и да се фокусираш само на това - къде ти отива животът? Има някакво въздигане на смъртта. А тя кога е хубаво нещо? Може би в случаите, когато животът е изпълнен с мъчения и нерадости, и смъртта е вид избавление... но това е пак в сравнение, а не сама по себе си.

Помня в гимназията ни бяха карали да пишем съчинение на тема "Аз след десет години" и понеже практиката беше да си ги четем пред класа, си спомням, че едно момиче беше писала, че след десет година ще е мъртва... Иска ли питане, че слушаше метъл? Съвпадение? В интерес на истината още е жива :) А пък аз какво съм писал идея си нямам, нито какво е станало със всичките бумаги от онова време след поредното преместване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.